topleft
topright
Dnes je 06.08.2020, Meniny má Jozefína

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

sexka-7-8-2020.jpg  

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

sexka-7-8-2020.jpg 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Čo chcú muži
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
04.03.2020
Každý tretí človek sa rád pozerá na pohlavný styk iných ľudí. A nie je to úchylka, je to normálna reakcia nášho mozgu.

 

(Isté tabu v tejto oblasti síce zostalo zachované, najmä pri nie veľmi rozšírených fetišoch, ale termíny ako anál, orál, vákuová pumpa či bondáž už nie sú cudzie slová.)

 

Sex dnes rozoberajú všetky časopisy, a dokonca ho odporúčajú - aby to znovu zaiskrilo v partnerstve, aby sme prežili niečo výnimočné alebo v rámci zdravia a životného štýlu. 

 

Anketa v okruhu našich čitateľov ukázala, že všetci muži už nejakú tú tvrdú erotiku videli. Prečo? Lebo vedci dokázali, že množstvo testosterónu v mužskom tele je 10 až 100-násobne vyššie ako v ženskom tele a mužom sa normálne fyziologicky žiada pozerať na to. Okrem toho oblasti, ktoré sú zodpovedné za sexualitu, zaberajú v mužskom mozgu miesto, ktoré je dvakrát väčšie ako v ženskom mozgu... Tú vlnu obrovských sexuálnych fantázií muža si ženy nevedia ani predstaviť.

 

Sexuálny pud ženy je nielenže asi o dve tretiny slabší ako u mužov, ale mení sa aj z týždňa na týždeň, podľa jej menštruačného cyklu.

 

Muži však pri slove dej iba točia hlavou: „Tvrdá erotika sa vyrába výlučne ako predloha pre mužskú onaniu. Muži nechcú vidieť žiadne veľké scenáre, ale čistý akt,“ hovorí sexuológ MUDr. P.Vladár.

 

Komu estrogén, komu dej

 

Keď ženy vidia iné ženy v tejto prehnanej extáze, obávajú sa, že to bude ich partner očakávať aj od nich. Vidia, že herečkám spôsobuje zdanlivé potešenie, keď olizujú úd a hltajú semeno, alebo keď ich zároveň obrábajú spredu aj zozadu (a to všetko v jednom rytme); ony samé majú zlý pocit z toho, že by to tak mali tiež prežívať. Ženy teda nie sú nadšené z tvrdých erotických filmov. Stále im tam chýba dej, kúsok romantiky a menej názorných scén.

 

V čom je teda zásadný rozdiel medzi mužským a ženským divákom? Zatiaľ čo muži sa pri pozeraní porna vyžívajú v horúčkovitých fantáziách, ženy sa celý čas pýtajú: musím to celé robiť takto isto aj ja? Ako len tá žena dovolila tomu odpornému maníkovi, aby si to s ňou rozdal? Vyzerám aj ja tak hlúpo?

 

...a táto myšlienková špirála ich oberá o rozkoš!

 

 

Láska ako z filmu

 

Aj vám sa stáva, že ste občas zaskočení nejakým neznámym slovíčkom, napríklad v spojitosti s tou zbierkou rozkošeplných videí, ktorú ukrývate pred maloletými deťmi? Netrápte sa zbytočne - noviniek z roka na rok pribúda, niet sa čomu čudovať.

 

Preto sme pre vás pripravili malý výkladový slovník nie tak často používaných výrazov z oblasti filmu.

 

 

Artcore

 

Kto povedal, že nakrúcanie sexfilmov nie je umenie? Omyl!

 

Napríklad americký režisér Andrew Blake vo svojich filmoch úplne vypúšťa dialógy a podfarbuje milostné scény inštrumentálnou hudbou. Kým ostatné tvrdé erotické filmy zobrazujú pohlavný akt prostredníctvom detailných záberov, pracuje Blake s čierno-bielymi obrazmi a s nezvyčajnými kulisami. Jeho veľkým vzorom je svetovo uznávaný fotograf Helmut Newton, ktorého fetišistické predlohy sa snaží premeniť na pohyblivé obrázky.

 

Ak sa stretnete s takýmto druhom sexfilmov, vedzte, že sa to volá cudzím slovom artcore (art - umenie, core - tvrdé jadro, v tomto prípade súlož).

 

 

Cumshot

 

Za jednoznačný dôkaz skutočného vyvrcholenia a dosiahnutia orgazmu vo filme sa považuje ,cumshot‘ - sfilmovaná ejakulácia.

 

Herečky vraj majú veľmi rady, keď muži ejakulujú naozaj, a nie je to trik robený pomocou injekcie alebo striekačky. Prečo?

 

Lebo veria štúdii zo State University v New Yorku, ktorá ukázala, že zložky mužského semena - voda, ovocný cukor, sodík, vápnik, dopamín a testosterón - môžu zlepšiť náladu ženy. Okrem toho je semeno dobré na pleť: rozotrite si jednu dávku po čerstvo vyčistenej tvári a nechajte pôsobiť 15 minút. Vzácne proteíny pokožku napínajú a odstraňujú tak vrásky.

 

 

Deep Throat

 

Film Deep Throat mal svoju premiéru 11. júna 1972 v New Yorku a je považovaný za najúspešnejší film všetkých čias.

 

Ukazuje sa v ňom mladá žena, ktorá nemôže dosiahnuť orgazmus, pretože je presvedčená, že jej klitoris sa nachádza hlboko v hltane. Lieči sa teda tak, že robí orál čo najhlbšie do svojho hrdla, aby penis zasiahol domnelý klitoris.

 

 

 

Filmy pre ženy

 

8. marca 2006 (čo sa hodí k Medzinárodnému dňu žien) sa oficiálne začal predávať prvý tvrdý erotický film určený len pre ženy. Volá sa Sexual Sushi a nemecká novinárka a režisérka Petra Joy ním chcela ukázať, že aj takýto film môže byť umením a môže mať aj dej:

 

„Oslovujem týmto filmom ženy a mužov, ktorých najväčší sexuálny orgán sa nachádza medzi ušami, a nie medzi nohami,“ hovorí.

 

A zaujímavé je, že pred kameru sa môžu u nej postaviť iba páry, ktoré sú aj v skutočnosti spolu.

 

 

Gonzo

 

V Gonzo-žánri sa pohlavný akt natáča ručnou kamerou a režisér nezasahuje do deja, ktorý pozostáva iba zo scén súlože na všetky spôsoby.

 

Za vynálezcu tohto žánru sa považuje John Stagliano, ktorý roku 1972 prišiel do Kalifornie študovať podnikové hospodárstvo. Popri tom pracoval ako model. Ale jeho život sa neskončil šťastne. Roku 1997 mu diagnostikovali vírus HIV.

 

 

Domáce videá

 

Máte chuť na sex so svojou priateľkou pred kamerou? Nemecký producent a režisér Harry S. Morgan vám vysvetlí, ako na to:

 

1. Nacvičte si zaobchádzanie s technikou. Prvý krok: nafilmujte priateľku, ako sa vyzlieka a potom si spolu pozrite natočený materiál.

 

2. Správne miesto na nakrúcanie je spálňa. Dobrodružstvá pod holým nebom sú spojené so stresom a rozruchom.

 

3. Svetlo musí byť dobré - jeden až dva malé reflektory by mali stačiť.

 

4. Nepoužívajte rady typu: „Zatiahni radšej brucho!“ alebo „Nalep si pásku pod prsia, aby vyzerali lepšie!“ Niečo také každú ženu zneistí a nakoniec zostanete sám, iba s kamerou a so stoporeným penisom.

 

5. Postavte kameru na statív. Takto sa môžete voľne pohybovať a nahrávka nebude roztrasená.

 

6. Poznáte iné odvážne páry? Napíšte spoločne scenár a zinscenujte svoj vlastný film.

 

7. Ste na svoj výkon pyšný? Zverejnite svoju nahrávku na internete.

 

 

Japonsko

 

Existujú ľudia, ktorí sú ochotní zúčastniť sa na akejkoľvek sexuálnej úchylke. Na počudovanie väčšina z týchto ľudí žije v Tokiu.

 

V klube Fuzoku majú ženy sex - so sépiami.

 

V automatoch si môžete kúpiť nosenú spodnú bielizeň školáčok, pokojne aj neplnoletých.

 

Deriheru je donášková služba pre fetišistov. Objednáte si napríklad ženu, na holom tele ktorej sa môžete naraňajkovať.

 

V Loft plus One je na programe brutálnejšia verzia japonského umenia bondage (zväzovania). Protagonista má masku. Na pódium vlečie dievča, škrtí ju a z tela jej strhne školskú uniformu. Krátko nato ju zviaže, zavesí na hák a vytiahne do výšky, ona pritom kričí. Cez hlavu jej pretiahnu dve igelitové vrecká, musí zvracať, zapália ju a znovu zahasia ľadom.

 

Imekura sú sexkluby, ktoré vznikajú ako následok fenoménu Chikan, ktorý je v Japonsku veľmi obľúbený. Chikan je ,ľudový šport‘ - ide o to, že muž v metre sa pokúsi chytiť dievča pod sukňou.

 

V Sleeping Happening bare je možné všetko, keď si pri vchode vyzujete topánky. Ženy tu neplatia za služby a vychutnávajú si verejné ponižovanie. V klietke napríklad sedí dievča v kostýme pokémona, pred ňou sa na zemi váľa jej priateľka. Stoná, ukája sa sama ukazovákom, zatiaľ čo vo vedľajšej izbe sa ženy s výzorom Marilyn Monroe prechádzajú ponad ventilátor, ktorý im zdvíha sukne a v rohu je uspokojovaná dáma vibrátorom na diaľkové ovládanie.

 

 

Umelecké mená

 

Hviezdy sexfilmov si vypomáhajú známymi umeleckými menami prebratými z filmovej a speváckej branže, ale trošku skomolenými: napríklad Mary Carey je pornoherečka, ktorá imituje speváčku Mariah Carey.

 

 

Orgazmus

 

„Niektoré ženy pri vyvrcholení vylúčia až 1,5 litra tekutín“, hovorí umelkyňa Christina Wons, ktorá maľuje so ženským ejakulátom. Svoje zásoby ,farby‘ však nezískava pri nahrávaní sexfilmov, pretože herečky vraj mávajú orgazmy iba málokedy. Ejakulát má od dobrovoľníčok, ktoré sa chcú podieľať na jej experimente.

 

 

 

Filmovačka

 

Fotograf - pri každom filmovaní sa veľa fotografuje. Obrázky sa väčšinou používajú na DVD obaly, slúžia ale aj na to, aby sa vylúčili chyby pri natáčaní.

 

Zvuk - veľké požiadavky sa kladú aj na zvuk, pretože väčšina produkcií si nemôže dovoliť synchronizovať filmy neskôr.

 

Vodné hry - veľa filmov sa odohráva pri vode, ale iba málo vo vode. Divák vidí príliš málo a pri dlhšom natáčaní pokožka hercov napuchne.

 

Intímny make-up - pri fotografovaní sa pohlavné časti maľujú. Vo filmoch je to nutné iba pri oholenom ohanbí alebo pri pokožke, ktorá nie je úplne hladká.

 

 

 

XXL penis

 

Dĺžka penisu hercov sa meria v úplnom eregovanom stave. Používa sa pravítko alebo meter bez tlaku na penis prisunutý k bruchu a dĺžka sa meria až k špičke žaluďa. K nameranej hodnote je treba pripočítať ešte asi 3-5 milimetrov.

 

 

 

Trikový film

 

V niektorých kreslených filmoch uvidíte penis, ktorý je dvakrát taký veľký ako jeho majiteľ alebo ženy, ktorých telo je jedna obrovská vagína - v animovaných sexfilmoch už dnes existuje to, čo v reálnom živote nie. Napríklad vo filme Tarzoon francúzskeho karikaturistu Picha vládne v džungli diktátorka s dvanástimi prsníkmi!

 

Komentár
Pridaj
mamaligadoc - how can i buy Pyridium IP:178.168.99.129 | 2020-04-13 20:18:46
licensed pharmacy Pyridium in Canada no script needed

SAVE MONEY WITH US TODAY! >>> https://bit.ly/2wAThqD

>>> BUY NOW HERE WITH DISCOUNT
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates