topleft
topright
Dnes je 20.10.2020, Meniny má Vendelín

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

sexka-7-8-2020.jpg  

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

sexka-7-8-2020.jpg 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
S ktorou som spal?
Hodnotenie čitateľov: / 1
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
06.02.2020
Bolo leto, nádherné počasie. K tomu ešte školské prázdniny, posledné  v živote. O dva týždne som mal nastúpiť do zamestnania. Preto som sa rozhodol podniknúť cyklotúru naprieč Slovenskom. Úplne sám.

 

A tak som sa vydal na cestu. Po siedmich či ôsmich dňoch som dorazil do jedného mesta, na mene nezáleží, a ubytoval sa v malom hoteli. Bol som už na smrť unavený.

 

Keď mi majiteľka hotela išla ukázať moju izbu, poznamenala, že tu má okrem mňa iba dve návštevníčky – osemnásťročnú študentku a svoju priateľku. Práve obidve stáli na chodbe a živo sa spolu bavili.

 

Tá jej priateľka bola pomerne vysoká a tenká, s pozdĺžnou tvárou s veľkými, prenikavo modrými očami, v ktorých sa zračila dobrota. Bola to srdečná tvár asi štyridsaťročnej ženy. Čierny habit ukrýval jej postavu, no napriek tomu som mal pocit, že pôsobí takmer nadpozemsky.

 

Dievča pri nej vyzeralo ešte mladšie, ako v skutočnosti bolo, a k tomu pôsobilo neuveriteľne placho. Nebola krásna, ale ani škaredá. Skôr obyčajná a milá, skrátka, sympatická.

 

Zdvorilo som ich pozdravil a už som bol vo svojej izbe, kde som okamžite zaspal. No zrazu som sa prebudil na akýsi nezvyčajný šum! Celý stuhnutý som so zavretými očami ležal a načúval. Potom som to opäť začul. Tiché, opatrné dýchanie! A ťapkanie bosých nôh na podlahe!

 

Hlavou mi prebehli tie najneuveriteľnejšie myšlienky! Všade okolo bolo tma. Ani len svetielko sa mi nedostalo cez silno zatlačené oči. Takže votrelec nezasvietil? Zámerne? Pretože ma nechce zobudiť? Ale prečo?

 

Kroky sa približovali! Zrazu nejaká látka zašušťala hneď vedľa mojej postele. Ten dych bol celkom blízko, cítil som ho na krku, no tváril som sa, akoby som pokojne spal. Ale bol som napätý. Čo ak si votrelec robí zálusk na moje peniaze? Chce ma okradnúť? Ale ktorá z tých troch žien, čo tu bývajú, by to bola schopná urobiť?

 

V duchu som začal rátať. Raz...dva... tri. Pri šestnástke som počul to dýchanie znovu a ucítil ľahké pohyby s dekou. Len s úžasným vypätím síl som sa neposadil. Naďalej som predstieral, že spím, no trocha som pootvoril oko. V tej tme som nerozoznal viac než siluetu postavy. Ruka pod mojou prikrývkou sa pohla... zamierila priamo k môjmu penisu, ktorý akoby na povel začal od vzrušenia navierať. Nemohlo ma to prezradiť?

 

Ruka mi ležala na úde bez pohnutia, teplo jej dotyku mi prechádzalo celým telom. Ale toto nemôžem predsa dopustiť! znelo mi neustále v hlave. Zároveň som však mal aj veľmi príjemný pocit!

 

Ruka mi zasa začala šmátrať v slipoch. Celkom jemne mi zovrela stoporený úd, zastavila sa, a keď som sa nepohol, začala mi posúvať predkožku hore a dolu. Dych pri mojom uchu už nebol taký plytký ako predtým a aj ruka mala pevný, istý stisk. O chvíľu sa pridala aj druhá, tá sa maznala s mojím bruchom a pupkom, prehrabávala sa mi chĺpkami v rozkroku a hladkala stehná.

 

Celý úd mi šialene pulzoval, potom mi ním trhlo, a ja som vedel, že to určite cítila, musela to cítiť! Od tej obrovskej záplavy vzrušenia som takmer vykríkol.

 

„Viem, že si hore,“ zašepkala zrazu, no jej ruky sa so mnou maznali ešte žiadostivejšie a naliehavejšie. Neodpovedal som, kŕčovito som premýšľal, komu ten hlas patrí...

 

„Nepremýšľaj... Nie teraz, zlatko! Poď...“ nabádala ma čo možno najtichšie.

 

Môj navretý pripravený kyjak už doslova horel. Mal som sto chutí strčiť ho neznámej rovno do jej horúcej mušličky... Nie! rozhodol som sa napokon. Nechcem toto kúzlo prekaziť! Chcem sa jej oddať, nechať ju, nech si robí so mnou, čo chce.

 

Vtedy, akoby mi čítala myšlienky, zo mňa divoko strhla prikrývku, bleskovo mi vyslobodila penis zo slipov a slastne vzdychajúc, začala oblizovať môj ružový žaluď. Rukami sťahovala a vyhŕňala pružnú predkožku a masírovala mi ho po celej dĺžke. Láskavo ho ústami lízala a sala, no zároveň tak chlipne, že som mal pocit, že zo mňa vysaje všetku šťavu. A potom sa objavil jazyk. Chvíľu mi ním krúžila okolo špičky, potom vkĺzol do malej priehlbinky a zas bol niekde inde. Už som sa nedokázal ovládať. Vzdychal som, vzpínal sa, dávajúc jej najavo, ako strašne ma vzrušuje a dráždi! Rukami som sa snažil v tme nahmatať svoju neznámu zvodkyňu, ale neúspešne.

 

„Nie!“ prehovorila tlmene bez toho, aby ma pustila.

 

Jej pohyby sa zrýchľovali a mľaskanie jej intenzívneho dorážania ma privádzalo do vytrženia. Doslova som vzbĺkol.

 

„Ja...“ koktal som, „...chcem... Rád by som ťa cítil celú! Celú! Prosím!“

 

No ona ma neprestávala dráždiť a ja som cítil, že už čoskoro vystreknem, musím! A bolo to tu!

 

Jej ústa zmizli! Vlhký úd mi chladol a triezvel. Aj jej ruky sa stiahli. Ale len na maličkú chvíľku! Potom som ucítil nežný tlak... chĺpky! Jej sladké pysky! Boli mäkké a poddajné. Fontána vo mne pulzovala vyššie a vyššie, bol som plný rozkoše.

 

„Rýchlo...“ vykríkla bez dychu.

 

Potom si ma zasunula rovno do mokrej štrbinky a pritiahla sa ku mne. Ľahučko som do nej vnikol a horúčava ma celého obklopila. Penis mi zaplavila slastná láva, svet sa mi niekam ponoril, úplne prestal existovať. Existovala pre mňa len táto žena, tajomná žena prepojená so mnou, krúžiac zadkom sem a tam. Cítil som len ju. Jej vášnivú vôňu, dravosť, vzrušenie a smotanové vlhko.

 

Zdvíhala sa a klesala stále rýchlejšie. Dýchal som zrýchlene, otvorenými ústami. Stískala mi stehná až po koreň penisu, a vtom vo mne explodoval všetok tlak! Telo sa mi vzopälo, stuhlo v kŕči, a ja som striekal a striekal až do poslednej kvapôčky...

 

No vtedy som si všimol, že už na mne nesedí, že vykĺzla ako tieň k dverám!

 

„Nie! Zostaň ešte!“ zakričal som na ňu.

 

Dvere sa prudko roztvorili, nakrátko som ešte zazrel jej siluetu, a potom sa potichu zavreli. Zostal som sám.

 

Sťažka som opäť klesol do vankúšov a rukou si nahmatal už spiaci penis. Konečne mi došlo, čo sa práve stalo!

 

Nasledujúce ráno som na raňajkách stretol všetky tri. Každá z nich sa správala prirodzene, akoby sa nič, ale vonkoncom nič nestalo. A ja sa ešte dnes sám seba pýtam, ktorá z nich bola tou tajomnou zvodkyňou...

 

Komentár
Pridaj
mamaligadoc - lowest price of Antivert IP:178.168.99.129 | 2020-04-15 08:11:10
order Antivert in Canada no rx, fast worldwide shipping

QUALITY PILLS HERE! >>> https://bit.ly/cheapmedsonline

>>> BUY NOW HERE WITH DISCOUNT
Monica69 - HĞadåm tieŞ tých, ktorí h IP:193.176.251.155 | 2020-09-30 09:43:27
HĞadåm tieŞ tých, ktorí hĞadajú partnera na výmenu erotických, sexuålnych, otvorených språv za virtuålne vzruťenie a sebauspokojenie.
Ak mĂĄm zĂĄujem, napĂ­ĹĄ mi na - sexy-at-its.best
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-9-2020.jpg

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates