topleft
topright
Dnes je 27.09.2020, Meniny má Cyprián

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Sheila: len 18,90

1095.jpg

 

 

Sex postojačky - najlepšia antikoncepcia?
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
09.08.2019
Sex a reči k sebe pasujú ako mlieko a koláče - až neskutočne dobre. Sex je jedna z tých zvláštnych tém, ktoré nás stále zaujímajú, bez ohľadu na to, koľko poznatkov a skúseností sme už nazbierali. Takže, ak na párty niekto spomenie, že sex vylieči bolesť hlavy, alebo že ustrice vás vzrušia, obočia sa nadvihnú a reči sa šíria.

 

Jediný problém je rozoznať, ktorý chýr je pravdivý (sex môže vyliečiť bolesť hlavy tým, že zvýši obeh krvi) a ktorý klame (ustrice, pokým neberiete do úvahy placebo efekt). Aby sme odlíšili fakt od výmyslu, pýtali sme sa našich expertov na sexualitu, aby sa vyjadrili k rôznym fámam, ktoré kolujú medzi ľuďmi.

 

Žena dosiahne sexuálny vrchol v 28 rokoch, muž v 18-tich

 

Nie, je to výmysel

 

Táto fáma sa opiera o hormonálnu hladinu v tele muža a ženy. Ale to nemá absolútne žiaden vzťah k potešeniu a frekvencii sexu. V neskorej tridsiatke môžu meniace sa hormóny vyústiť do nižšej lubrikácie a menšieho uvoľnenia vaginálneho tkaniva vzrušenia. No sexuológovia vravia, že ako starneme a sme skúsenejší, to, čo nám chýba po hormonálnej stránke, si vynahradíme v sebavedomí.

 

Ženy nemajú rady rýchlovku

 

Nie, je to výmysel

 

Aj ženy sa dokážu fyzicky vzrušiť veľmi rýchlo. Výskumníčka v oblasti ženskej sexuality, Meredith Chiversová, študuje ženské vzrušenie tým, že meria u žien prietok krvi v oblasti genitálií počas sedení, keď sa im ukazujú rôzne sexuálne obrázky. Ukazuje sa, že ženy reagujú fyzicky od 5 do 10 sekúnd po tom, čo začnú pozerať erotický film. Žena môže potrebovať viac času, aby sa ,dostala do nálady‘ aj mentálne - aby sa odviazala od starostí. Ako to urobiť, aby aj mozog spolupracoval? Treba si zistiť, čo funguje najspoľahlivejšie: nemravné reči, vibrátor, putá a laso...?

 

Priveľa cvičenia neprospieva plodeniu detí

 

Áno, je to pravda

 

Stačí 90 minút týždenne. Prekročenie tejto doby spôsobuje fyzické a hormonálne zmeny, ktoré narušujú ovuláciu.

 

Po pôrode už žena neuspokojí muža

 

Nie, je to výmysel

 

Pošva aj maternica sa pri pôrode síce roztiahne, ale trvá len 6 až 10 týždňov, kým sa vaginálne tkanivo zasa zahojí a kým svaly v tejto oblasti znovu získajú svoju silu. Kegelove cvičenia (písali sme o nich viackrát v minulých číslach) obnovia silu svalov. Ale žena by sa týmto problémom nemala vemi trápiť - aj muži po 30-ke majú zmenenú erekciu - je menej pevná a nestojí tak ako predtým. Takže možno by relevantná otázka mala byť: dokáže muž po porôde uspokojiť ženu?

 

Dojčenie je forma antikoncepcie

 

Nie, je to výmysel

 

Dokázalo sa síce, že ak žena dojčí, jej šance otehotnieť sú podľa La Leche League International nižšie než 2 %. Znie to dobre a je to omnoho lacnejšie! Ale - a to je dôležité - funguje to len, ak splníte všetky nasledovné podmienky: vaše dieťa má menej než 6 mesiacov, ste jeho jediným zdrojom potravy a stále nemáte menštruáciu. Ak sa zmení jediná z týchto podmienok, nespoliehajte sa viac na kojenie ako jediný zdroj antikoncepcie.

 

Kto masturbuje, má lepší sex

 

Áno, je to pravda

 

Pravidelná samostimulácia rozpúdi vašu sexuálnu energiu. V prieskume z roku 2004 o používaní vibrátorov uvádzali ženy, ktoré často používali vibrátor, že rástla ich sexuálna úžba a vzrušenie a dosahovali ľahšie orgazmus.

 

Robí to každý okrem mňa

 

Nie, je to výmysel

 

Ľudia sa chvália, vyťahujú jeden pred druhým a o sexe sa klame najčastejšie. Nenúťte sa do milovania len preto, že to vaši susedia ,robia‘ každý deň. Ak na to nie ste pripravení, môžete to oľutovať. Takisto majte na pamäti, že ľudia, ktorí o sexe hovoria najviac, sú často najmenej skúsení! Tento mýtus spôsobuje veľký, nepotrebný tlak a absolútne nie je pravdivý!

 

Žena neotehotnie, keď sa miluje postojačky

 

Nie, je to výmysel

 

Ak máte nechránený sex, môžete otehotnieť, či už ležíte na posteli, alebo stojít na hlave. Môže dôjsť k otehotneniu aj vtedy, ak partner ejakuluje blízko vchodu do vagíny.

 

Prvé milovanie je úžasné

 

Nie, je to výmysel

 

Ako u mnohých vecí, aj sex si vyžaduje prax, aby bol dokonalý, tak nečakajte, že prvé milovanie bude perfektné. Väčšinou sa mladí ľudia po prvý raz cítia dosť trápne a nepohodlne. Milovanie je dôležitý krok vo vývoji človeka a ponáhľanie sa nie je vôbec dobré.

 

Ak nie je kondóm, postačí gumička a fólia

 

Nie, je to výmysel

 

To hovoria len malí chlapci. Na vynájdenie kondómov bolo vynaloženého mnoho času a úsila, a to z viacerých dôvodov. Musia poriadne pasovať, byť pohodlné a hlavna zabrániť, aby spermie unikli von. Obaly od tyčiniek, igelitové vrecká alebo fólia nefungujú!

 

Som panna, a preto som úbohá

 

Nie, je to výmysel

 

Byť pannou nie je nič, za čo by sa žena mala hanbiť. Každý dospeje do určitého momentu, keď má sex a vek, kedy to robí po prvý raz, nie je dôležitý. Úbohý je ten, kto má sex predtým, než je pripravený, len preto, lebo si myslí, že musí prísť o panenstvo.

 

Komentár
Pridaj
Kevinfrina IP:109.198.170.255 | 2019-10-06 19:10:35
Đ? что конкретно Вам Đ˝Ń?МнО? Лейдинг, йНОг и т.Đ´.
ОпиŃ?ите подробней!
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates