topleft
topright
Dnes je 18.08.2019, Meniny má Elena
inz1-8-2019.jpg 
maxim-zurich-20x28-7-2018.jpg 

switzerland-eroticjobs-7-2019.jpg 

 

 

 

 

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

private-8-2019.jpg 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Tajných top 10 snov mužov
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
30.05.2019
Keď sa milujete s partnerom, rozmýšľate niekedy nad tým, čo mu chodí po rozume? „Jedna z vecí, po ktorých muži najviac túžia, je pocit, že ich partnerka si sex ozaj užíva,“ vraví sexuologička MUDr. Helena Adamsová. „Chcú mať pocit, že sú dobrými milencami.“ Tak sme ju poprosili, aby nám odhalila ďalších „top 10 tajných túžob“, ktoré muži najčastejšie spomínajú, keď navštívia jej ordináciu.

 

1. Chcem, aby sa pozerala, ako masturbujem, keď sme spolu v posteli

 

Väčšine mužov dáva ejakulácia pocit uspokojenia a uvoľnenia a masturbácia je efektívny spôsob, ako dosiahnuť rýchly výsledok s minimálnou snahou. Veľa mužov by rado malo pocit, že to môžu zahrnúť do milovania. Ich partnerka môže mať pocit, že by sa mala zapojiť, ale nemusí to byť pravda. Muži niekedy chcú, aby sa žena len pozerala, pokým oni masturbujú a predvádzajú jej tak presne ten typ tlaku, ktorý ich najrýchlejšie vzruší. Rovnako sa mužom môže páčiť, keď sa pozerá, ako sa jeho partnerka sama stimuluje.

 

2. Rád si ľahnem, kým ma partnerka orálne uspokojuje

 

Neuveriteľne to mužov vzrušuje - vizuálne aj pocitovo. Ale je to tiež radosť z toho, že „prijíma“ a „nerozdáva“.

 

3. Páčilo by sa mi, keby robila viac hluku

 

Väčšina mužov uprednostňuje, ak ich partnerka vydá počas milovania pár rozkošníckych zvukov, pretože je to pozitívna odozva. Ak je ich partnerka ticho, môžu mať podozrenie, že si to neužíva, aj keď sa zmieta v extáze. Ale aké druhy zvukov muži preferujú? Niektorí muži majú radi, ak ich partnerka neslušne rozpráva, ale iní muži uprednostňujú dychčanie a stenanie, pretože sa od nich neočakáva spätná reakcia.

 

4. Robiť to „na psíčka“

 

Väčšina mužov rada skúša nové polohy. Ak sú v monogamnom vzťahu, experimentovanie im dáva pocit, že nič neprešvihli kvôli tomu, že už nie sú voľní. A zvláštne polohy penetrácie sú obzvlášť obľúbené. Zvláštne polohy sa mužom páčia, pretože núkajú intenzívnu stimuláciu penisu, ale nezahŕňajú očný kontakt. Muži takisto považujú zadky za mimoriadne erotické, tak ako prsia, ale kým pri misionárskej polohe sa môžu cítiť zvláštne, keď pozerajú na prsia, môžu si pohľad zozadu kľudne vychutnávať.

 

5. Chcem, aby aj moja partnerka dosiahla orgazmus

 

Väčšina mužov má rada, ak ich partnerka považuje za dobrého milenca. Dôsledok - ozaj chcú, aby ich partnerka dosiahla orgazmus, či už počas penetrácie alebo vďaka orálnemu sexu.

 

6. Rád by som experimentoval s erotickými pomôckami

 

Je zriedkavé, aby heterosexuálni muži mali skúsenosti s erotickými pomôckami pre ženy. Často ich však veľmi zaujímajú. Napríklad, len málo mužov chce vyskúšať krúžky na penis, ktoré sa nasadia na koreň penisu, aby tak dlhšie zostal tvrdý - alebo análne vibrátory. Mnoho heterosexuálnych mužov fantazíruje o análnej stimulácii, ale je im nepríjemné to priznať. Mnoho mužov je fascinovaných mechanizmom sexuálnych pomôcok, a je to veľmi neprebádaná oblasť.

 

7. Niekedy si želám rýchlovku

 

Mnoho mužov túži po príležitostnej rýchlovke. A mnoho z nich by bolo prekvapených, keby zistili, že ich partnerka si ju z času na čas tiež vie vychutnať.

 

8. Chcem, aby sa moja partnerka dole holila

 

Veľa dvojíc sa rozchádza v názoroch na ženské ochlpenie. Muži väčšinou na sedeniach vyťahujú tému holenia ženského ochlpenia - a ak to partnerka nechce urobiť, alebo vraví, že neznesie pichanie pri opätovnom raste, môže to spôsobiť hnev. Pacienti niekedy vravia, že by si želali, aby si partnerka nechala narásť ochlpenie v podpazuší. Väčšinou navrhnem kompromis - možno si môže žena nechať narásť ochlpenie v podpazuší v zime, keď nenosí tričká a tielka... Alebo, čo sa týka ochlpenia na ohanbí, je vhodné jeho upravenie nakrátko.

 

9. Chcel by som sex ako z filmu

 

Veľkou mužskou fantáziou je žena, ktorá vie, čo chce - a ako to dostane. Dvojice môžu zvýšiť svoj sexuálny repertoár čítaním erotických kníh a pozeraním erotických filmov, či už spolu, alebo osamote. Mužov veľmi vzrušujú „hravé“ ženy, ktoré sú ochotné skúšať nové veci.

 

10. Sex v trojici

 

Milovanie sa s dvojicou lesbičiek je bežná mužská fantázia. Ale premeniť fantáziu o sexe v trojici na skutočnosť, by mohlo byť veľkou hrozbou pre vzťah. Často je táto fantázia o slobode - anonymný sex môže mužov veľmi priťahovať, pretože táto fantázia nezahŕňa tlak z výkonnosti. Nakoniec, ak nemôžete dospieť k erekcii s cudzou ženou, nemusíte to na druhý deň vysvetľovať.

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

inz82019.jpg 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Video na mobil

33-1-09-07.jpgChceš sa na mňa

pozer?

Pošli sms SXT na číslo

7505 a dostaneš video

na mobil, kde ma

uvidíš! Cena 0,478 Eur

za kus. (Musíte mať nadstavený WAP)

 

 

Atlantis G: len 14,90

4910.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates