topleft
topright
Dnes je 27.09.2020, Meniny má Cyprián

 swiss_erotic_jobs.jpg

tiffany-7-12.jpg

 

 

saphir.jpg

 

 

salzburg-salon.jpg

 

 

hexen-bar.jpg

 

 

firehouse.jpg

 

 

Love Drops: len 7,90

spanishdrops.jpg

 

Krúžok: len 4,50

7480.jpg

 

 

Durex Ambassador

ambassad.jpg

 

 

Pumpa na prsia

5044.jpg

 

 

SEXY SMS

25-4-02.jpg Sex bez zábran!

Pošli sms v tvare:

sex87 a tvoj text

a odošli na 7504

Cena sms 0.797€

 

 

 

Miss Joy: len 9,95

3907.jpg

 

 

DVD Horúce amatérky

hotamateur.jpg

DVD film z produkcie

Diablo, päť horúcich

dievčat - amatérok, v

hlavnej úlohe s hviezdou

Sweet Cat.

 

Cena: 6,90 Eur

Nedabované

125 minút

 

 

 

Trojan: len 14,90

3891.jpg

 

 

Sexteen Doll: len 16,30

1051.jpg

 

 

Gél jahoda: 5,30

lub.g.jaho.jpg

 

 

Twinzer dildo

7321.jpg

 

 

Slim line: len 9,10

3030.jpg

 

 

Olej višňa: len 10,90

olejv.jpg

 

 

Biele guličky: 5,90

2103.jpg

 

 

Sex live

biba.jpg

Páči sa ti tento

dráždivý pohľad?

Chcel by si

vidieť viac? 

OZVI SA!

0986 512 498

 

 

 

Keď je muž mladší
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
31.10.2018
Od chvíle, čo vlny na svetovej prominentnej scéne po prvýkrát rozvírila 65-ročná Brigitte Trogneux - Macron, už uplynul nejaký čas. Ten bol rozhodne potrebný na utíchnutie vášní po tom, čo jej manželstvo s francúzskym prezidentom vzbudilo pozornosť takmer 25-ročným vekovým rozdielom. Novopečená prvá dáma Francúzska sa už so svojou novou rolou zžila a aj údiv verejnosti postupne opadol. Dnes je Brigitte v centre pozornosti kvôli niečomu inému: mnoho žien sa pýta, ako dokáže tak šikovne maskovať svoj skutočný vek.                  

 

Ani na Slovensku nemáme núdzu o páriky, v ktorých je ona o dekádu či viac staršia.

 

Ako to medzi nimi funguje?

 

„Keď som sa stretla s Rišom, hneď to začalo medzi nami iskriť,“ vraví Dana. „Čítali sme tie isté knihy, počúvali tú istú hudbu... dokonca sme chodili na tú istú školu.“ Ale neskôr si Dana uvedomila, že ona maturovala o päť rokov skôr ako on. „Prvé, čo mi napadlo, bolo - fíha, keď som chodila do škôlky, Rišo ešte nebol na svete,“ hovorí. Dana je taká, ako štvrtina všetkých žien na svete - chodia s mužom, ktorý je mladší ako ony.

 

Veľmi veľa žien si vie predstaviť spolužitie s mladším partnerom... Vzorom sú im celebrity ako Demi Moore (44), ktorá si kedysi vzala za manžela 28-ročného Astona Kutchera, alebo 32-ročná Cameron Diaz, ktorá randila s 24-ročným Justinom Timberlakom.

 

„Keď sa pozrieme na históriu, zistíme, že kedysi sa ženy zvykli stretávať s mužmi o pár rokov staršími. Ale v súčasnosti veľa starých pravidiel prestalo platiť, pretože sa stretávame skôr s ľuďmi rovnakých záľub, než veku,“ hovorí PhDr. Peter Schwartz, sociológ:

 

„Namiesto toho, aby ženy chodili na rande so spolužiakmi a vydávali sa za svoje školské lásky, najprv myslia na kariéru a so založením rodiny čakajú dlhšie. Pritom sa stretávajú s ľuďmi, ktorí majú rovnaké záujmy ako ony, a vek v tomto prípade nehrá žiadnu úlohu.“

 

Podľa nedávneho lekárskeho prieskumu žije až jedna štvrtina žien s mužom o dva a viac rokov mladším. Tento jav je v súčasnosti taký rozšírený, že si dokonca získal pomenovanie - tadpoling (žubrienkovanie), podľa filmu Tadpole (Žubrienky) z roku 2002, v ktorom zrelú herečku Sigourney Weaverovú (známa z filmu Votrelec) zvádza jej 15-ročný nevlastný syn.

 

Rozdiel 3 až 5 rokov

 

Pravdaže, skutočný život s mladším partnerom nie je len o tom, že dobre vyzerajúca staršia žena „pristane“ k mladšiemu partnerovi, alebo že majú spoločné záľuby.

 

„Ak je rozdiel malý, len tri až päťročný, patríte vlastne do tej istej generácie, vaše ciele sú väčšinou rovnaké a pravdepodobne ste aj rovnako načasovaní - máte rovnakú predstavu o tom, kedy sa usadiť a založiť si rodinu. Niektoré ženy si myslia, že majú viac spoločného s mužmi, ktorí sú o niečo mladší,“ tvrdí P. Schwartz. „Dnes majú ženy viac moci a sú finančne nezávislejšie. Majú väčší výber a môžu slobodne prijať pozvanie od mladšieho muža. Preto spolužitie s takýmto vekovým rozdielom nie je a ani nebude v budúcnosti žiadnym problémom.“

 

Zajačik vládze

 

Mať mladšieho partnera, to nie je len životný štýl žien, ktoré sa cítia byť mladé. Mlado aj vyzerajú, takže skôr narodený muž nie je pre ne nedosiahnuteľným cieľom. Vďaka fitnes programom a veľkému pokroku kozmetických výrobkov vyzerajú tridsiatničky na dvadsať a päťdesiatničky na štyridsať. Ženy vyzerajú a aj sa cítia mladšie než kedykoľvek predtým a nesprávajú sa podľa svojho veku.

 

Existuje ešte jeden fyzický faktor, ktorý môže zapríčiniť, že žena pokladá mladšieho partnera za atraktívnejšieho: sexuálne výhody. Väčšina mužov dosiahne vrchol svojej sexuálnej aktivity skôr než ženy. Tento rozdiel spôsobuje, že mladší muž má podobný sexuálny apetít ako staršia žena. To ale neznamená, že muži, ktorí prekročili tridsiatku, sú už opotrebovaní. Ale určité faktory, ako zvýšený stres v práci a hormonálne zmeny ich môžu začať ničiť, a to pre sex nie je dobré.

 

Aj mužom sa to páči

 

Noro má 21 rokov a rád sa schádza s tridsiatničkami: „Povedia, čo chcú a chcú to, čo povedia. Nedávno som mal rande s dievčaťom, ktoré bolo odo mňa mladšie. Bolo také neisté, stále o sebe a svojich názoroch pochybovalo. Okrem toho, podľa mojich skúseností, staršie ženy sú lepšie v posteli. Nemajú toľko problémov ako mladšie.“

 

V podstate sa to zredukovalo na oblasť sexuálneho sebavedomia. „Staršie ženy sa cítia príjemnejšie, keď sa hovorí o sexe, než keď boli mladšie. Vedia, čo chcú a vedia, ako to dosiahnuť. A to mužov láka. V súčasnosti dá väčšina mužov prednosť žene, ktorá ich dokáže trochu viesť, ktorá sa nehanbí presne povedať, čo chce a ktorá ich môže niečo nové naučiť.

 

Tiež predstava, že sa o neho zaujíma vzdelaná, trochu staršia žena, môže „mladému býčkovi“ napomôcť k rastu jeho sebavedomia. Keď sa žena, ktorá je skúsenejšia v sexuálnej oblasti, obráti k mladíkovi a povie „Chcem ťa“, vzbudí to v ňom veľmi príjemný pocit.

 

Rozdiel viac ako 5 rokov

 

Ak je rozdiel väčší než desať rokov, nemusí to nevyhnutne znamenať katastrofu, ale riskujete, že skončíte na týchto „mínových poliach“ lásky:

 

Vaše životné štýly nemusia byť synchronizované

 

Ak on má 25, môže meniť pracovné miesto a sťahovať sa. Ak má jeho partnerka 35, je pravdepodobné, že už má vybudovanú kariéru a nechce sa sťahovať. Kto ustúpi? A potom otázka dieťaťa. Ak on má 23 a vy 33, ani jeden z vás ešte nemusí chcieť dieťa. Ale situácia môže byť iná už o tri roky. 36-ročná žena bude chcieť zúfalo deti, zatiaľ čo 26-ročný partner nie.

 

Pri sexe môžu nastať neočakávané problémy

 

Udržať si erekciu pevnú ako skala je síce jednoduchšie pre 22-ročného muža než pre 32-ročného, ale... Ale ešte nemusí vedieť, ako uspokojiť partnerku, čo ho nerobí najlepším spoločníkom tridsiatničke s bohatšími sexuálnymi skúsenosťami.

 

Môžete pocítiť sociálny tlak

 

Pozrime sa trocha do budúcnosti: keď on je stále tridsiatnik a vy odháňate päťdesiatku, alebo keď vyzeráte na svoj vek a on má tvár dieťaťa, ľudia môžu začať pochybovať o logickosti vášho vzťahu. Boj proti vekovým predsudkom môže byť problém.

 

                                   xxx

 

Nuž, napriek tomu, že sociológovia, psychológovia aj sexuológovia o tomto stúpajúcom trende zúrivo diskutujú, hlavné rozhodnutie zostáva len na vás. Ak si myslíte, že žena MUSÍ byť mladšia ako muž, máte právo hľadať si takú. Ale ak ste iného názoru, tiež to nemusí byť zlé... Skôr naopak - vyzerá to tak, že ženy, ktoré majú mladších partnerov, nielenže onedlho budú mať štatistickú prevahu na matrikách, ale ešte k tomu budú aj čoraz lepšie vyzerať. Žeby vďaka hormónom lásky?

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

ivetaschick-8-13.jpg

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Hot Pink: len 13,90

7472.jpg

 

Dildo: len 9,80

7022-1.jpg

 

 

Guličky: len 3,90

3181-1.jpg

 

Dildo: len 14,90

7273.jpg

 

 

Nympho krém: len 9,90

nymphocream.jpg

 

 

Guličky: len 6,90

3065.jpg

 

 

So Real: 29,50 Eur

8683.jpg

 

 

Ejakulátor: 24 Eur

5029.jpg

 

 

Sex live

24-2-03.jpg

Som sama a veľmi

mi chýbajú krásne

a nežné dotyky.

Zavolaj mi na:

0988 500 894

 

 

dreamcats-studio-9-2010.jpg

 

 

Jelly: len 17,90

2013.jpg

 

 

Thai guličky: 4,90

3048.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates