topleft
topright
Dnes je 12.07.2020, Meniny má Nina

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

sexka-7-8-2020.jpg  

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

sexka-7-8-2020.jpg 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Sme zdraví?
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
31.10.2018
Všetci dnes trpíme nadmernou únavou a podráždenosťou. Je to iba vedľajší efekt moderného života, alebo ide o niečo vážnejšie? Porovnajte svoje zdravie s pocitmi jedného muža a jednej ženy, na ktorých si odborníci našli viac času, ako to býva zvykom.                         

 

Jana K. má 38 rokov, meria 166 cm a váži 59 kg. Na prvý pohľad vyzerá zdravo. No cíti, že niečo nie je celkom v poriadku:

 

„Mávam časté výkyvy energie, nálad a dostanem každú chrípku, ktorú stretnem. Môj obvodný lekár si myslí, že som hypochonder a ja som sa už viac menej zmierila s tým, že toto je bežný zdravotný stav.“ Jana K., jej výsledky vyšetrení:

 

Candida

 

Zistilo sa relatívne bežné zvýšenie množstva kvasiniek Candida v tenkom čreve J. K. To jej spôsobuje problémy. Kvôli nerovnováhe črevnej mikroflóry potom dochádza k prestupu aj veľkých molekúl čiastočne stráveného jedla do krvného obehu. Výsledkom toho je, že živiny sa správne neabsorbujú a zdravé stravovanie je prakticky bez efektu. Okrem toho sa pri tejto poruche aktivizuje imunitný systém, čo môže spôsobiť poškodenie iných orgánov tela. Treba sa zbaviť candidy.

 

Riešenie: J. K. si musí vybudovať imunitu na Candidu, nestačí sa jej iba zbaviť. Odborníci navrhujú anti-candidový režim, vrátane diéty s vylúčením cukrov a biorezonančnej terapie. Pri biorezonančnej terapii sa cez akupunktúrne body do tela púšťa nízkofrekvenčný elektrický prúd, aby sa tieto aktivizovali. Okrem toho jej odporučili piť acidofilné mlieko a jesť extrakt z grepových semienok s protikvasinkovým efektom.

 

Vyčerpanosť v dôsledku nadbytku adrenalínu

 

Výsledky elektro-dermálneho testu ukázali, že J. K. má priveľa hormónu adrenalínu. To spôsobuje zvýšenie krvného tlaku a zrýchlenie tepu. Okrem toho to vyvoláva aj nadprodukciu stresového hormónu kortizol, čo spôsobuje výkyvy energie aj nálady.

 

Riešenie: J. K. potrebuje viac oddychovať. K tomu jej pomôže napríklad joga, aktívna relaxácia a ďalšie techniky určené na zvládanie stresu. Tým ovplyvní vylučovanie a odbúravanie adrenalínu. Mala by užívať aj vitamíny B5, C, B komplex a magnézium, likoricu a ginseng. Treba nahradiť kávu a čierny čaj bylinkovým, zeleným alebo ovocným čajom, pretože kofeín jej škodí.

 

Vírusové infekcie

 

Imunitný systém J. K. bol oslabený bakteriálnymi a vírusovými infekciami. Má miernu infekciu ďasien. To znamená, že ak má niekto určitú baktériu rozmnoženú v ďasnách, obvykle sú ňou napadnuté aj ostatné orgány. J. K. má príliš slabý imunitný systém, ktorý si nedokáže s infekciou poradiť sám, preto je stále chronicky chorľavá. Ak J. K. tvrdí, že s ňou niečo nie je v poriadku, rozhodne si to nenamýšľa.

 

Riešenie: Keď sa J. K. zbaví candidy, mal by sa jej imunitný systém sám zregenerovať. Ak bude jej imunitný systém funkčný, poradí si aj s vírusovými infekciami.

 

Zlé držanie tela ovplyvňuje energiu

 

J. K. podstúpila aj vyšetrenie v duchu ajurvédskej a čínskej medicíny. Diagnostikovali ju pomocou akupunktúrneho vyšetrenie jazyka a merania pulzu na zápästí. Zistilo sa, že niektoré jej problémy s nedostatkom a kolísaním energie vyplývajú z jej zlého držania tela: „Horná časť jej tela nie je v rovnováhe. Má ovisnuté plecia a hrbí chrbát, čím si stláča pľúca.“

 

Riešenie: J. K. musí zlepšiť držanie tela, aby si uvoľnila pľúca a mohla zhlboka dýchať. Treba trénovať trapézové svaly a svaly krku. Už o dva týždne by sa mala cítiť lepšie, no musí cvičiť denne aspoň dva mesiace, aby dosiahla dlhodobý efekt.

 

Zdanlivo zdravý muž

 

Libor B. má 41 rokov, každé ráno chodí do práce na bicykli. Aktívne sa venuje horolezectvu a je vegetarián.

 

„Znie to dosť zdravo,“ hovorí. „No nedokážem odolať sladkostiam a pijem veľa kávy. Okrem toho sa nikdy nezastavím. Absolútne nedokážem relaxovať. Zaujímalo by ma, či náhodou nemám príliš aktívnu štítnu žľazu. Často ma bolievajú kĺby prstov rúk a pravidelne ma bolí hlava.“

 

Libor B., jeho výsledky vyšetrení:

 

Nepravidelný srdečný rytmus

 

Znie to vážnejšie, ako to naozaj je. L. B. má miernu abnormalitu srdečného rytmu, ale pravdepodobne je to pre neho normálny srdečný rytmus.

 

Riešenie: Veľa ľudí má srdečné abnormality, ktoré vôbec nevplývajú na ich zdravie. Je to jednoducho bežné.

 

Nedostatok vitamínu B12 a folikulínu

 

L. B. má mierny nedostatok vitamínu B12 a folikulínu, ktoré sú zodpovedné za rast buniek a obnovu nervového systému. Toto je zrejme dôvod rýchlych zmien jeho nálad. Ak by sa tento nedostatok zvýšil, alebo ak by mu klesla hladina hemoglobínu v krvi, bol by už anemický.

 

Riešenie: L. B. musí užívať B12 a potravinové doplnky za folikulín, to by malo hneď zlepšiť aj jeho náladu.

 

Nedostatok chrómu

 

L. B. nemá dostatok chrómu, ktorý je potrebný na prenos kyslíka do buniek a premenu cukrov na energiu. Toto pravdepodobne tiež ovplyvňuje jeho rýchle zmeny nálad, bolesti hlavy a obrovskú potrebu jesť sladkosti.

 

Riešenie: Pravidelné užívanie chrómu a železa v tabletkách.

 

Štítna žľaza

 

L. B. bol presvedčený, že má príliš aktívnu štítnu žľazu, pretože nedokáže oddychovať. V skutočnosti ju má úplne v poriadku a v norme.

 

Úzka lebka

 

L. B. má časté bolesti hlavy, pretože membrána, ktorá chráni jeho mozog, je príliš úzka.

 

Riešenie: L. B. by sa mal podrobiť špeciálnej chiropraktickej rehabilitácii, ktorá uvoľní napätie v membráne a tým odstráni jej bolesti hlavy.

 

Tlak a bolesti v kĺboch

 

L. B. má mierne zdeformované a pretvorené kĺby prstov na rukách. Je to pravdepodobne spôsobené tým, že sa aktívne venuje horolezectvu. Jeho prsty sa museli prispôsobiť, aby sa nepoškodili. To však spôsobuje bolesť.

 

Riešenie: L. B. musí cvičiť cviky na vystieranie a naťahovanie prstov: „lámanie keksíka“ a „ťahanie“. Okrem toho by mal na lezenie nosiť špeciálne ochranné rukavice a pravidelne chodiť na parafínové zábaly rúk. Pomôže to chrupavke a uľaví bolesti.

 

Komentár
Pridaj
StevenMek - tabu.btsolution.sk Registered | 2018-12-20 16:24:25
hi all
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates