topleft
topright
Dnes je 18.11.2018, Meniny má Eugen
hauschantal-5-2018_1.jpg 
maxim-zurich-20x28-7-2018.jpg 

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

andy-privat-12-2016.jpg 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Fakty z našich spální
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
05.09.2018
Jednou zo základných vecí, ktorú muž očakáva od partnerského vzťahu, je sex. Predstavuje si, že ho bude mať dostatok a kedykoľvek sa mu zachce. Tiež predpokladá, že partnerka vyhovie jeho prianiam, bude ho sexuálne oceňovať a obdivovať. Dôležitá pre neho nie je len frekvencia pohlavných stykov, ale aj ich kvalita. Ku kvalitatívnym ukazovateľom sexu patrí samozrejme aj patričná miera aktivity spojená s kreativitou. Prejavuje sa okrem iného v nápaditosti a mnohotvárnosti sexuálnych polôh.

 

Býva to práve muž, ktorý iniciuje zmeny sexuálnych pozícií v priebehu milovania. To má jednoduchú príčinu. Je vizuálne vzrušivý a obrazy, ktoré sa mu pri sexe ponúkajú, zvyšujú jeho chuť na sex. Nie nadarmo sa hovorí, že muži vo svojich fantáziách prežili pri milovaní so ženou takmer všetko. Už odpradávna si oznamujú svoje sexuálne zážitky, niektorí dokonca pomenúvajú a definujú rôzne polohy, rozdeľujú ich a kategorizujú.

 

Príkladom môže byť napríklad indická Kámasútra. Sú v nej popísané rôzne druhy sexuálneho spojenia, ako napríklad slonie pomliaždenie alebo oslie milovanie. Nájdete v nej tiež polohy s ďalšími kurióznymi názvami: škára, zverák, škripec a kobylí poklus.

 

Inšpirácia z Číny

 

V starej čínskej literatúre patrí ku klasike spis nazvaný Záznamy zo spálne. Vedľa popisu rôznych polôh v ňom nájdete aj iné dôležité odporúčania, napríklad návody na zväčšenie malého mužského údu alebo na zmenšenie veľkej vagíny. Jeho autor mužom zdôrazňuje, že je dôležité, aby ženy mohli dosiahnuť orgazmus pri každej súloži.

 

Polohy opisuje poeticky a precízne, vrátane počtu "hlbokých a plytkých strkov", ktoré vedú k najsilnejšiemu zážitku. Volajú sa napríklad: Primknutie cikády, Králik cucajúci svoju srsť alebo Prekrývajúce sa rybie šupiny. Ani po stovkách rokov nestratili nič na svojej popularite, podobne ako moderné ekvivalenty našich známych pozícií: zozadu, žena sediaci na mužovi tvárou od neho a tvárou k nemu, a podobne.

 

Súčasná klasická „tabuľka“ sexuálnych polôh ich delí ich na tie, ktoré možno využiť pri orálnom alebo análnom pohlavnom styku, pri sexe pre začiatočníkov, pokročilých, prípadne pre tehotné, ale aj pri sexe pre atleticky zdatných jedincov. Teoreticky by sme teda mali byť vybavení viac než dosť. Prax v slovenských spálňach však pokrivkáva.

 

Ktoré polohy preferujeme?

 

Agentúra STEM / MARK vykonala v minulých rokoch prieskum, z ktorého  výsledkov je zrejmé, že jasne dominuje päť sexuálnych polôh. Prvú priečku obsadila misionárska poloha, teda žena dole na chrbte a muž na nej (48%). Polovičnú popularitu má obrátená pozícia: žena hore, muž dole, teda na koníčka (24%). Tretí variant, kedy muž preniká do ženy zozadu, prevádzkuje podľa výskumu 11% párov. Na boku sa miluje 7% ľudí a poležiačky zozadu 5%.

 

Aktuálny výskum profesora Flegra, popredného českého evolučného biológa, upresňuje ešte naviac preferencie sexuálnych polôh medzi pohlaviami. Z predbežných výsledkov je zrejmé, že mužom a ženám vyhovujú dve polohy: misionárska a zozadu. Tá tretia, pri ktorej partnerka dráždi ústami mužov penis, je samozrejme príjemnejšie pánom. Ženám sa podľa tohto výskumu páči skôr tá štvrtá, kedy sedí a muž stojí, alebo keď sedí tvárou tvár k nim. Tiež preferujú orálny sex prevádzkovaný v ľahu.

 

Na začiatku vzťahu sú ženy väčšinou ochotné v sexe viac experimentovať. Keď odznie zamilovanosť a narodia sa potomkovia, táto ochota slabne.

 

Všeobecne teda môžeme povedať, že ľudia si viac vychutnávajú polohy, v ktorých majú pasívnu úlohu. To len potvrdzuje známu pravdu: každý sa potrebuje na svoj orgazmus sústrediť a nie sa rozptyľovať akrobatickými výkonmi.

 

Keď sa vrátime k predstavám mužov, ktoré sa týkajú aktívnych a náruživých sexuálnych partneriek alebo mileniek, bývajú uspokojení

 

iba dočasne. Z prieskumu Inštitútu partnerských vzťahov totiž vyplýva, že na začiatku intímneho spolužitia sú ženy väčšinou aktívnejšie, kreatívnejšie a ochotnejšie v sexe viac, ale aj častejšie experimentovať. Keď zamilovanosť odznie a narodí sa potomok, táto ochota sa vytráca. Znižuje sa potom frekvencia sexuálnych stykov, rovnako ako vizuálne stimulácie mužov, ktorá ich sprevádzajú.

 

A viete, ako to môže dopadnúť nakoniec? Stále častejšie sa stretávame s pármi, ktoré do ordinácií privádza sexuálny nesúlad spojený so stresom, únavou a pracovnou vyčerpanosťou. Takíto partneri potom často praktizujú len jedinú polohu. Trefne ju pomenoval jeden z  klientov: "na nekrofila". Ona pri tejto polohe leží nehybná na boku, a on sa za ňou snaží z posledných síl.

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
Ďalšia >

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

coloxxal-4-16.jpg 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Video na mobil

33-1-09-07.jpgChceš sa na mňa

pozer?

Pošli sms SXT na číslo

7505 a dostaneš video

na mobil, kde ma

uvidíš! Cena 0,478 Eur

za kus. (Musíte mať nadstavený WAP)

 

 

Atlantis G: len 14,90

4910.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

 gigal_11-15.jpg

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates