topleft
topright
Dnes je 24.02.2020, Meniny má Matej

Análny kolík: len 5,80

9988-1.jpg

 

 

Guličky: len 6,90 Eur

3122.jpg

 

 

Putá: len 6,40

puta.jpg

 

 

Starostlivosť o vzhľad
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
03.08.2018
Mnohí muži majú vlastnú predstavu, čo je pre ženy sexi, a čoho sa tak pri zoznamovaní držať, prípadne aké hodnoty vyznávať. Ponúkame vám prehľad, o ktorých pozitívach muži vedia, ale neprikladajú im až takú dôležitosť a význam ako ženy.Aj keď sa všeobecne vie, že mnohé ženy tajne snívajú o mužovi, ktorý je tak trochu nedbalý, nezbedník, romantik a rebel v jednom, v skutočnosti je dôležité, aby sa muž o seba naozaj staral.Ako veľmi? Asi tak, aby bol niekde medzi neumytým  a otrhaným a na druhej strane starostlivo namydleným a uhladeným metrosexuálom. Jednoducho muž, ktorý vie, čo mu pristane, čo vyžaduje daná príležitosť a v čom sa cíti sebavedome.

 

Umenie dotykov

 

Jedným z bodov, ktoré niektorí muži príliš nechápu, ale ženám sa zdajú veľmi sexi, je ochota sa dotýkať. Dotyky všeobecne patria medzi veľmi intímne gestá, ktoré sú práve pre ženy dôležité, predovšetkým ak si muži pohrávajú s ich vlasmi. Keď sa k tomu pridá navyše jemná masáž hlavy, je to pre niektoré dámy doslova extáza.

 

Uznať pravdu partnerky

 

Uznať, že niekto iný má pravdu, nebýva ľahké pre mnoho ľudí. Predovšetkým niektorým mužom potom robí veľký problém povedať uznanlivo partnerke, že má v niečom pravdu, bez toho, aby to znelo ako irónia alebo výsmech.

 

Kuchyňa pre neho nie je cudzie slovo

 

Muži a varenie, to je kombinácia, ktorá je pre ženy príťažlivá. Nejde len o to, že partner v kuchyni niekedy žene uľaví od jej každodennej rutiny. Keď čas od času pripraví prekvapenie v podobe romantickej domácej večere, je to aj vyznanie, ktoré ženy vysoko ocenia.

 

 

Uznávajú konkurenciu

 

Konkurencia je všade, aj v partnerských vzťahoch. Nie je ale len umenie udržať si partnerku, ale u mužov je zároveň veľmi cenené, ak vedia nekriticky ohodnotiť konkurenciu, bez toho, aby niekoho zhadzovali alebo urážali. Páčiť sa ženám predsa môžu aj iní muži, aj keď sú zadané.

 

Uznávajú zodpovednosť

 

Muži, ktorí vedia vycítiť zodpovednosť za vlastné činy a použijú pri milovaní ochranu (alebo aspoň navrhnú jej použitie), bez toho aby ich k tomu musel niekto prehovárať, sú neuveriteľne sexi. Takáto zodpovednosť sa do budúceho vzťahu rozhodne hodí.

 

Tanec alebo šliapanie kapusty

 

Veľká väčšina mužov je doslova vystrašená pri predstave, že by sa mali niekde pohupovať do rytmu, nieto ešte vymýšľať zložitejšie tanečné kreácie. Pritom páni, ktorí sa takejto výzvy neboja, sú veľmi cenení a naozaj nemusia byť tanečnými majstrami.

 

Sú sčítaní ... aspoň trochu

 

Vziať knihu do ruky nie je trestným činom, aj keď to niekedy tak vyzerá, predovšetkým u mužov. Vedieť doceniť písanú tvorbu a mať o nej aspoň základný prehľad nie je na škodu.

 

Rešpektujú ostatné

 

Rešpekt je dôležitý nielen voči partnerke, ale aj ostatným ľuďom, s ktorými prichádzajú muži do styku. Ponižovať, alebo dokonca urážať niekoho, kto nemá dostatočné vzdelanie alebo prestížnu prácu, nie je známkou nadradenosti, ale skôr slabosti.

 

 

Komentár
Pridaj
MagicWandTibly - Magic Wand Registered | 2018-09-09 07:59:22
There is no sense.
john - arcade games IP:103.103.213.204 | 2018-12-30 16:03:23
visit games.lol for arcade games
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates