topleft
topright
Dnes je 28.02.2020, Meniny má Zlatica

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Ako robiť orál s láskou
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
01.07.2018
Orálne dráždenie je vhodné aj vtedy, keď sa buď muž alebo žena ešte necítia byť pripravení na akt. V takýchto prípadoch sa môžu vyskytnúť viaceré problémy: ide napríklad o nedostatočnú klzkosť vo vnútri vagíny, alebo je penis muža úplne suchý. Tu pomôže jednoduché naslinenie alebo lubrikant, ktorý premení obyčajný pohlavný akt na ohromný pôžitok.

 

Ďalším problémom orálneho sexu je to, že ženy sú schopné svojho partnera dráždiť až do bodu, keď bude ejakulovať, ale potom odmietnu vziať do úst jeho semeno...

 

Väčšinou to súvisí s hlboko zakorenenou averziou voči našim intímnym výlučkom. Tu ide o dlhodobý výchovný problém. Pri výchove mnohých detí je totiž všetko, čo je spojené s dolnou časťou tela, označované za špinavé. Ľudské potreby ako močenie alebo vyprázdňovanie spadajú do oblasti, o ktorej sa jednoducho nerozpráva a na verejnosti sa to označuje za „fuj“ alebo „hanba“. Deti, ktoré sú takto vychované, považujú potom všetko, čo vychádza z penisu muža alebo z pošvy ženy za odporné a špinavé. Otvor v žaludi mužského údu slúži zároveň na močenie aj ejakuláciu, a tu nastáva dilema, ako sa správať. V takýchto prípadoch by muž nemal na partnerku vyvíjať žiaden tlak. Vhodné je veľmi veľa porozumenia, trpezlivosti a citlivého a láskyplného oboznamovania s touto novou technikou. Zážitok z úspechu bude potom o to väčší a krajší.

 

Ďalšou nesprávnou predstavou je, že ženy by mohli po ochutnaní mužského semena ochorieť. To je úplný nezmysel, pretože semeno nie je jed. Obsahuje najmä hormonálne zložky a bielkoviny, ktoré sa bez problémov strávia. Takže by sa dalo skôr povedať, že prehĺtanie semena je zdravé.

 

Sme si odporní?

 

V mnohých prípadoch má odmietanie orálu psychické príčiny.

 

Mnoho mužov vníma neochotu ženy bozkávať jeho penis akoby za odpor voči nemu samotnému, čo môže mať nepríjemné následky v rozpade partnerstva. Hlavne vtedy, keď obaja nie sú schopní otvorene rozprávať o svojich potrebách a odmietaní. Potom môže k dôjsť k tomu, že sa orálne zanedbaný partner (je jedno, či ide o muža alebo ženu), sám seba opýta: miluje ma v skutočnosti ten druhý? Hnusím sa svojej partnerke alebo partnerovi?

 

Toto klíčiace neporozumenie môže viesť k vnútornej osamelosti partnera, a tým aj k odcudzeniu.

 

To všetko však neznamená, že musíte byť zaviazaný partnerovi a nevyhnutne mu musíte poskytovať orálne uspokojenie; malo by to znamenať, aby ste sa o takomto odmietaní otvorene porozprávali.

 

Trochu empatie a sebaovládania sa očakáva práve od muža. Mal by sa napríklad vyvarovať prílišnej vášnivosti a nadšenia pri pohyboch jeho údu v partnerkiných ústach.

 

Niektorí muži považujú za odmietanie aj to, keď sa žena pri hlbokom vniknutí penisu do úst začne dáviť. Pritom toto dávenie nemá nič spoločné s odmietaním, ale je to vo väčšine prípadov jednoducho fyziologický jav, ktorý automaticky vzniká pri vniknutí akéhokoľvek predmetu hlboko do hrdla.

 

Samozrejme, existujú aj ženy, ktoré prax „hlbokého hrdla“ ovládajú, ale vyžaduje si to veľa cviku.

 

Ženskosť prvoradá

 

Existuje aj veľmi veľa párov, ktoré vykonávajú fellatio až po ejakuláciu do úst:

 

„Keď mi to všetko nastrieka do úst, jednoducho sa teším. V každom prípade sa potom cítim vo svojom tele vynikajúco,“ - tvrdila jedna klientka.

 

Aj v minulosti ženy verili - a niektoré ženy to tvrdia ešte aj dnes - že mužské semeno by sa malo vychutnávať čo možno najčastejšie, lebo sa tým spevňujú prsia a pôsobí to na mladistvý a čerstvý vzhľad ženy:

 

„Môj muž a ja sme veľkí priaznivci orálneho sexu vo všetkých jeho formách. Milujem maznanie s ústami. Pre mňa je to nesmierne povznášajúci pocit, keď cítim, ako jeho úd rastie v mojich ústach. Styk ústami ma stimuluje dokonca tak veľmi, že trvám na tom, aby som to robila až do konca, aj keď niekedy by sa radšej vystriekal do mojej pošvy. Potom mi s láskou povie, že som „požieračka vtákov“. Vyvrcholením je, keď sa mi vystrieka do úst a ja cítim chuť jeho mužnosti. Prehĺtam jeho semeno veľmi rada a cítim sa potom vždy neuveriteľne čerstvo a som sexuálne pripravená na nové hanebnosti!“

 

Deti nesexuálnej generácie

 

Alebo podobný prípad jednej staršej ženy:

 

„Hoci je môj muž a ja z generácie, ktorá bola vychovaná veľmi konzervatívne, kde všetky praktiky mali v sebe niečo odporného a nemali dobrú povesť, ak nezodpovedali normálnym polohám žena-dolu a muž-hore, sme veľmi nadšení fanúšikovia orálnych praktík. Podľa môjho názoru sa nimi skôr či neskôr stanete automaticky, lebo z dlhodobého hľadiska je sexuálny pohlavný styk predsa len trochu fádny a stane sa každodennou povinnosťou. Muži alebo ženy, ktorí si to nechcú priznať, by sa nemali čudovať, že sa ich partner začne pozerať po iných mužoch alebo ženách.

 

Pritom to vôbec s vlastným partnerom nemusí byť nudné alebo rutina, musíte v seba iba nájsť odvahu požadovať od partnera to, čo si vo svojich tajných snoch želáte. Takže sa stalo, že prostredníctvom hier sme sa dostali k iným praktikám a polohám.

 

Keďže sme obaja veľmi otvorení, boli sme prístupní aj rôznym podnetom z filmov a kníh.

 

Spomínam si na prvýkrát, ako keby to bolo včera, pritom je to už viac ako dvadsať rokov. Pri jednom obrázku sa ma môj muž opýtal, či by som si nevzala jeho úd do úst?

 

No; je lepšie niečo skúsiť ako o tom dlho rozmýšľať, tak som schytila jeho stoporený penis a strčila som si ho do úst, ako to bolo na obrázku. Bol to trochu hlúpy pocit, keď som mala toľko mäsa v ústach, lebo vnikol príliš hlboko.

 

Chvíľu trvalo, než sme sa zohrali, ale potom to bola pre mňa zábava, keď som mala radostný pocit z toho, že aj ja sama sa môžem aktívne podieľať na našom sexuálnom živote.

 

Okrem toho som bola na seba neuveriteľne hrdá, keď som videla, ako je môj muž vďaka tejto metóde šťastný.

 

No a chuť jeho semena som vyskúšala už pri prvom raze, pretože môj muž bol príliš vydráždený na to, aby sa mohol ovládať, alebo aby ma varoval. Prehltla som ho celkom automaticky a bola som prekvapená, ako dobre vlastne jeho semeno chutí.

 

Takto sa u nás začalo objavovanie orálneho sexu a neľutujem to, pretože obidvom nám to spôsobuje potešenie a veľmi sa to pričinilo o prehĺbenie nášho vzťahu.

 

Ďalším pozitívnym aspektom bolo aj to, že sme túto metódu používali ako antikoncepčný prostriedok. Pretože vtedy tabletky ešte neboli také rozšírené a kondómy ani jeden z nás nechcel. Takže môj muž nazýval obdobie ovulácie alebo mojej menštruácie láskyplne „Francúzsky týždeň“.

 

Pocit, že som mohla pripraviť svojmu manželovi ústami takýto pôžitok, zo mňa urobil sebavedomú ženu. Aj dnes počúvam od mnohých priateľov kompliment, že mám na svoj vek naozaj pekné a pevné prsia a dobrú pleť. Teraz neviem, či je to iba ilúzia, ale som si dosť istá, že prehĺtanie semena hrá v tomto prípade nejakú malú rolu...“

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates