topleft
topright
Dnes je 06.08.2020, Meniny má Jozefína

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Sheila: len 18,90

1095.jpg

 

 

Supererotika vedúca k megaorgazmu
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
01.07.2018
Viete, ako by ste si mohli rozšíriť svoj erotický repertoár?

 

Tak, že si budete všímať doteraz zanedbávané zóny na vašom tele, ktoré vám však môžu poskytnúť takú rozkoš, že budete stonať. Ak sa ich naučíte správne stimulovať pred alebo počas sexu, váš pôžitok sa z priemerného zmení na vrcholový.

 

Prečítajte si spolu niečo šteklivé

 

Ak si budete nahlas čítať pasáže z erotického románu, vyburcujete svoju najsilnejšiu erogénnu zónu - mozog. Erotické scény vzrušujú, pretože poskytujú pomalú a postupnú mentálnu stimuláciu. Skúste sa jednej noci svojho partnera/ky spýtať, či by ste sa nechceli oddať literárnym scénam milovania. Ak náhodou v zásobe nemáte erotické diela tohto charakteru, skúste predčítať scénu, ktorá vás vzrušila ešte keď ste boli teenager.

 

„Moja žena mi nahlas čítala pasáž z knihy, ktorú zbožňovala. Najprv sme sa cítili hlúpo,“ hovorí Robo, „...ale keď sme na to prestali myslieť, uvedomili sme si, že nás to oboch čoraz viac vzrušuje a nakoniec sme skončili tak, že sme si zopakovali presne to, čo sa v tej kapitole odohralo.“

 

Podporte svoje fantázie

 

Zavrite oči a spomeňte si na posledný sex, ktorý naozaj stál za to. Sústreďte sa hlavne na scenár, vďaka ktorému to bolo také vzrušujúce. Nech sa vaša myseľ nechá unášať, keď si spomeniete, ako božsky ste sa cítili pri vyzliekaní. Čím viac si budete vo svojich fantáziách uvedomovať detaily, tým viac vás bude myšlienka na sex vzrušovať a vzápätí si uvedomíte, že s ním túžite urýchlene skočiť do postele a prežívať svoje predstavy.

 

Doprajte si erotickú masáž

 

Už ste možno s partnerom vyskúšali masáž celého tela. Ale ak sa sústredíte počas predohry špeciálne na zadok, poskytne vám to šokujúce vzrušenie. Na začiatok si ľahnite na brucho. Masírovanie sa má začať v dolnej časti chrbta, kde sa chrbtica končí a pokračovať silným krúžením na polovičkách. Aby ste dosiahli maximálne uvoľnenie, treba masírovať aj žliabky pod zadkom, kde začínajú nohy. Nech vám partner roztiahne nohy a kolenami sa zaprie do tejto vzrušujúcej oblasti, ktorá sa však často zanedbáva. Postačia dve-tri minútky a táto časť tela sa prekrví tak, že neskôr prežijete neuveriteľne intenzívny orgazmus.

 

Poriadne sa rozpáľte

 

Či už tomu veríte alebo nie, ak ste poriadne spotení, prežijete silnejší orgazmus. Vysvetlenie je jednoduché. Keď vzrastie vaša telesná teplota, nervové zakončenia sú oveľa citlivejšie a podnety prijímajú silnejšie. Čím viac sa potíte, tým viac feromónov produkujete.

 

Temeno hlavy

 

Pokožka vašej hlavy má milióny nervových zakončení. Postavia sa do pozoru, ak ich váš partner/ka nabudí nežným česaním vlasov. Vnímajte vzrušujúce pocity na temene hlavy. Dodržte však jedno pravidlo - a to prísny zákaz dotykov na pohlaví, kým sa nepresuniete do postele.

 

Vzrušujúci strach

 

Keď sme vystrašení, naše telo je zaplavené adrenalínom. Vďaka tomu sme ostražitejší, ale zároveň aj vzrušení. Naši predkovia si zdokonaľovali túto vlastnosť, aby vedeli v prípade nebezpečenstva rýchlo reagovať. Verte tomu, že aj menšie preľaknutie vás dokáže naštartovať. Pozrite si pár hororových scén a až sa to skončí, poriadne si to užite.

 

Zabudnuté ústa

 

Je zrejmé, že ústa dokážu poskytnúť jednu z najväčších rozkoší. Vedeli ste však, že práve spodná pera je často zanedbávaným vzrušujúcim miestočkom? Svah medzi spodnou perou a bradou je plný nervových receptorov. Počas predohry si vášnivo bozkávajte spodnú peru a prechádzajte jazykom medzi ústami a bradou.

 

Pripite si na orgazmus

 

Predtým, ako pôjdete do postele, doprajte si pauzu na šálku kávy. Už menšie množstvo kofeínu vás môže naštartovať na poriadne milovanie. Ale pozor, neprežeňte to, aby sa nestalo, že budete takí nervózni, že sa nebudete vedieť sústrediť.

 

Podajte si pomocnú ruku

 

Kto tvrdí, že užiť si môžete len vtedy, keď je milý/á na blízku? Svoje libido môžete naštartovať aj pomocou „kamaráta na baterky“ alebo svojou rukou. Nenechajte sa uniesť! Dovoľte si však rozkoše len pod hranicu orgazmu.

 

Cvičením k dobrému sexu

 

Tu je informácia, ktorá vás možno prinúti k návštevám fitnes centra: Brušáky zlepšujú váš sexuálny život! Keď robíte brušáky, trénujete svaly panvového dna, ktoré dávajú oporu pohlavným orgánom a zároveň práve v nich prebiehajú sťahy počas orgazmu. Z toho vyplýva, že čím silnejšie tieto svaly budete mať, tým rýchlejšie budete schopní prirážať počas sexu a zároveň prežijete intenzívnejší orgazmus. Aby ste zvýšili silu panvového dna, uistite sa, že počas brušákov máte kríže stále na podložke, a že lopatky vždy zdvihnete.

 

Vyskúšajte trojku

 

Keď to robíte zozadu, použite vibrátor na stimuláciu genitálií a zároveň si láskajte prsia. Budete mať naraz stimulované tri dôležité oblasti plné nervových zakončení.

 

Zvuková rozkoš

 

Svoj sluch ste začali stimulovať už pri čítaní sexi pasáží. Teraz je ten správny čas preniesť to aj do postele. Nemusí to znieť ako na horúcej linke. Stačí, keď si uvedomíte, ako sa cítite, a čo vám robí dobre a začnete to svojmu partnerovi/ke detailne opisovať.

 

Zadok hore

 

Masírovanie zadku v rámci predohry sa odzrkadlí, aj keď sa budete blížiť k orgazmu. Ak si budete počas orgazmu silno stláčať vaše polky, tak sa vám prekrví panva, že v nej pocítite explóziu.

 

Telom aj dušou

 

Prežite sex čo najintímnejšie. Čo najviac spomaľte svoje milovanie, ľahnite si bok po boku a zamerajte sa na tie časti tela, ktorým normálne prílišnú pozornosť nevenujete. Prechádzajte si ukazovákmi po chrbtici, potom sa presuňte na zadnú stranu stehien. Objímte sa navzájom nohami a dýchajte rovnako. Hladkajte sa navzájom po hrudi. Keď to budete robiť bez rečí, dovolí vám to sústrediť sa na všetky pocity, ktoré vám spôsobujú dotyky. Na všetko treba ísť veľmi pomaly. Čím dlhšie budete vzrušenie stupňovať, tým silnejšie nakoniec vybuchne.

 

Teplo a chlad

 

Nervové zakončenia veľmi citlivo reagujú na akúkoľvek malú zmenu teploty. Takže ak budete striedavo cítiť chlad a teplo, váš orgazmus bude ešte silnejší. Požiadajte partnera/ku, aby sa trochu napil horúcej vody a potom sa ústami pohral s vašimi bradavkami. Po pár minútach nech si dá do úst trochu ľadu a zopakuje to. Horúco chladná kombinácia spôsobí v nervovom systéme hotové výbuchy.

 

Povedzte mu, že je v posteli úžasný

 

Muži veľmi radi počúvajú, akí sú úžasní, najmä v posteli, tak to nezabudnite zdôrazniť. Muži chcú žene urobiť dobre a uspokojiť ju, vtedy sú so svojím výkonom spokojní. Vaše poklony mu nedovolia, aby po sexe zaľahol a zaspal.

 

Objatie

 

Kompromis medzi tým, čo chce on a ona po sexe je objatie, no celým telom. Ľahnite si jeden na druhého, roztiahnite ruky aj nohy, aby ste sa navzájom kopírovali a dýchajte synchrónne. Je to iba mýtus, že pre mužov dohra vôbec nie je dôležitá. Aj mužom sa po sexe v krvi zvýši hladina hormónu oxytoxínu, ktorý spôsobuje potrebu cítiť blízkosť partnera. Okrem toho muži pocity skôr vyjadrujú činmi ako slovami.

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates