topleft
topright
Dnes je 07.04.2020, Meniny má Zoltán

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Bičom posadnutí
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
29.05.2018
Môže byť v bičovaní skryté vytrženie, extáza vedúca až k orgazmu? Prinášame vám komplexný pohľad na túto netradičnú formu ukájania sa.

 

B ako bozkávanie. „Nedokázala by som si užiť bičovanie, pokiaľ by mi môj manžel nebozkával zadok vždy, keď to začne naozaj bolieť,“ hovorí  jedna žena.

 

C ako cvičenie. Bičovanie vám pomôže spáliť až päť kalórií za úder.

 

D ako disciplína a domáci. Dve slová. Ak ich spojíme, vytvoria staromódny slovný zvrat pre bičovanie: domáca disciplína. Je to spomienka na časy, keď bitie a fyzické týranie manželiek bolo prehliadané, prípadne všeobecne akceptované.

 

D ako „dominantná ruka“. To je tá, ktorá bičuje, kým tá druhá blúdi po tele „obete“. Druhá ruka by sa mala pomedzi údery maznať s vaším zadočkom.

 

E ako endorfíny. Sú dôležitou súčasťou fyziológie príjemného bičovania. Hladina endorfínov v tele sa počas bičovania zvýši až o 200 %. Nedávne štúdie dokazujú, že endorfíny posilňujú imunitný systém, potláčajú bolesť, znižujú stres a dokonca spomaľujú starnutie. Z toho logicky vyplýva, že ak by existovala pilulka, ktorá by mala všetky spomenuté efekty, lekár by ju pravdepodobne predpísal každému. Dobrá správa znie, že vy pilulku nepotrebujete. Stačí váš zadok a bičík v ruke vášho drahého.

 

F ako fantázia. Milovníci bičovania vedia, že hranie náležitých rolí je neoddeliteľnou súčasťou bičovania. „Predstieram, že môj manžel je môj šéf a prichytil ma ulievať sa počas pracovnej doby. Ja hrám lenivú chyžnú a namiesto upratovania sedím na posteli, čítam časopis a fajčím cigaretu. Vtedy do nej vstúpi on,“ hovorí jedna čitateľka. „Potom ma musí potrestať, pretože som bola zlá.“

 

L ako lotion = telové mlieko. Viacerí z opýtaných povedali, že následné ošetrenie pokožky po bičovaní je veľmi dôležité. Detský olejček, aloe vera, krém s vitamínom E a iné liečivé prípravky pomáhajú predísť jazvám, urýchliť hojenie rán a zmierniť bolesť. Vraj si tiež treba oholiť postihnuté miesto hneď po akcii: „Potom to páli a šípe ešte viac, a to je ten najlepší pocit.“

 

M ako mašina. Filozof Jeremy Bentham (1748-1832) bol jedným z prvých ľudí, ktorí začali rozvíjať teórie o stroji, ktorý by dával výprask na zadok. Hlavným dôvodom bolo podľa neho to, že sila, akou dráb bičuje, je plne na ňom, čiže to môže svojvoľne ovplyvňovať.

 

N ako porno hviezda Nina Hartley. Nina vydala DVD s názvom Nina Hartley´s Guide To Spanking (Príručka k bičovaniu od Niny Hartleyovej). Na obale tejto kazety sa píše: „Niekedy musí byť dievča nielen milé, ale aj zlé! Naučte sa byť zlá tým, že odhalíte tajomstvo a čaro bičovania.“ Hartleyová natočila príručky aj k iným sexuálnym témam ako je orálny sex, análny sex, swingovanie, predohra, striptíz v súkromí a sex hračky.

 

O ako ohnúť cez koleno. Toto je najpopulárnejšia poloha pri bičovaní.

 

P ako poloha alebo pozícia. Veľa ľudí si neuvedomuje, že aj malá zmena polohy môže ovplyvniť celý priebeh bičovania. Jedným z dôvodov, prečo ľudia radi menia polohy je, že pokiaľ si vás niekto prehne cez koleno, veľa pohybov už vykonávať nemôžete. Je to pre prijímajúceho dosť pasívna poloha. Iné alternatívy: môžete ležať na bruchu; predkloňte sa a chyťte si kolená, ak ste dosť ohybní, môžete aj členky, alebo sa dotknite zeme; prehnite sa cez kreslo, alebo cez čokoľvek vhodné; ľahnite si tak, že váš trýzniteľ si preloží jednu nohu cez vašu; kľaknite si na kolená, alebo na všetky štyri; alebo si môžete ľahnúť na chrbát a dať si nohy za hlavu.

 

R ako rukavice. Najlepšie sú pre ľudí, ktorí sa nevedie rozhodnúť, či majú použiť holé ruky alebo nejakú pomôcku. Je to jednoducho niečo medzi. Veľa ľudí má rado dotyk rukavice. Od kožených, cez záhradnícke až po gumené. Existujú dokonca rukavice vyrobené špeciálne na tento účel. Sú to takzvané upírske rukavice. Majú malé hroty prišité na dlaniach. Bolí to, no zároveň je to vzrušujúce.

 

R ako rýchlovka. Vraj rýchlovka môže byť veľmi vzrušujúca.

 

S ako Stop! Aj keď sa vám môže zdať, že bičovanie je obyčajný fetiš, niekedy v ňom ide do tuhého. MUSÍTE mať dohodnuté slovo, ktoré znamená STOP! Musíte vedieť, kedy ste zašli priďaleko.

 

T ako terapia. Bičovanie je aj terapia pri mnohých vážnych chorobách. Aspoň to tvrdí doktor Sergej Speransky z Lekárskeho Inštitútu v Novosibirsku. Ako bolo napísané v týždenníku Independent On Sunday, ktorý vyšiel 24. apríla 2005, podľa výskumov doktora a jeho tímu, bičovanie dokáže vyliečiť z ochorení ako je depresia, alkoholizmus či drogová závislosť. Dr. Speransky si teraz účtuje v prepočte 300 eur za sedenie spojené s bičovaním. Ozvali sa už aj hlasy, že je obyčajný sadista, ktorý na svojej úchylke zarába, no on to rázne odmietol. „Liečba zaberá a ja nie som sadista,“ hovorí.

 

U ako uniforma. Napriek všeobecnému presvedčeniu, nemusíte byť nahí, aby ste mohli byť zbičovaní. Opak je pravdou. Uniformy podporujú hranie rolí. Obľúbené sú mníšske prestrojenia alebo kostýmy zdravotnej sestry, dievčaťa v školskej uniforme, roztlieskavačky či chyžnej.

 

V ako Veitchová: Sarah Veitchová. Píše erotické sadomaso fikcie - príbehy o erotickom trestaní tela pre dospelých, ako to sama rada nazýva. Knihy, ktoré napísala, zahŕňajú tituly ako „Polepšené charaktery“, „Ďalší tréning“, „Poniže pása“, „Miera nápravy“, „Čas slúžiť“, „Rôzne hladkanie, „Dlhé lekcie“ alebo „Výcvikové polia“.

 

Z ako zadok. Toto je najpopulárnejšia časť tela, čo sa bičovania týka. Niektoré ženy sa nechávajú bičovať aj po prsiach.

 

Sarah Veitchová hovorí:

 

- Ako ste sa dostali k písaniu tohto druhu?

 

- Podobné fantázie som mala už od puberty, no nenašla som žiadnu erotickú literatúru, ktorá by sa mi páčila. Tak som jedného dňa napísala krátky príbeh o „trestaní tela“. Okamžite to odo mňa kúpili. Potom som zistila, že existujú časopisy špecializujúce sa na bičovanie a podobné praktiky a začala som písať pre ne. Veľa som experimentovala so svojou sexualitou, takže mám dostatok námetov na témy násilia počas sexu.

 

- Aké sú najdôležitejšie ingrediencie dobrého príbehu o erotickom trestaní tela pre dospelých?

 

- Koľko ľudí, toľko chutí. Niekomu sa páči zadok posiaty červenými čiarami od trstenice, niekoho vzruší, ak je zadok celý červený od úderov ruky alebo varešky. Viacerým sa páči ten pálivý pocit na koži, prípadne zvuk, ktorý pri bičovaní vzniká. Submisívni jedinci radi veria tomu, že daný trest je naozajstný, že potrestaný urobil niečo, za čo si to naozaj zaslúži. Iní majú radšej, ak to celé prebieha viac ako hra.

 

- Dostali ste sa k tejto práci preto, že vás táto téma zaujímala, alebo vás to začalo zaujímať preto, že ste sa k tomu dostali?

 

- Zaujímalo ma to a teraz ma to zaujíma ešte viac. Najmä preto, že ja aj ostatní fanúšikovia týchto praktík musíme neustále vyvracať nepravdivé mýty a rôzne prekrútené polopravdy o tejto téme. Nezainteresovaní si sadomaso praktiky často pletú s domácim násilím, no v skutočnosti opak je pravdou. Najlepšie je z „trestania tela“ urobiť doslova javiskové predstavenie. Dlhé a reálne pôsobiace scény sú najlepšie. Dôležité je aj prostredie, kde sa to odohráva, aby sa submisívny mohol postupne nenásilne a prirodzene podriadiť.

 

 

Varovanie:

 

tento článok nie je návod. Ak by ste sa chceli takto hrať, uistite sa najprv, že viete, na ktoré časti tela nesmiete udierať, aby ste predišli vážnym a nebezpečným zraneniam. Ešte pred začiatkom si s partnerom dohodnite svoje limity a varovné slovo v prípade, že je vám niečo nepríjemné, alebo chcete prestať.

 

 

 

Pomôcky, ktoré sa pri bičovaní používajú dodnes

 

Drevená vareška v tvare penisu

 

Najlepšia pre tých, čo si zaslúžia poriadny krutý trest. Meria takmer 40 cm.

 

Kožená plácačka

 

Môže to vyzerať ako jemnejšia alternatíva a farba možno ľudí odradí, no tento nástroj je všetko, len nie jemný. Je vyrobený z troch vrstiev kože, so spevnenou rúčkou pre pohodlné uchytenie. Pri dotyku s kožou vydáva fascinujúci zvuk.

 

Kožená lopatka s hrotmi

 

Použitie od jemného tľapkania až po surové boľavé údery. Tento nástroj je určený pre profíkov. Hroty dávajú zabrať pokožke. Jednoznačne je určený iba pre skúsených.

 

Pravítko s koženou rukoväťou

 

Táto tradičná hračka prinavráti najmä starším spomienky na zúrivého učiteľa matematiky. Kožená rukoväť umožňuje rázny švih.

 

Kožená vareška

 

Je to špeciálna vareška. Skladá sa z dvoch kusov kože, ktoré o seba navzájom udierajú a vydávajú tým typický plieskavý zvuk.

 

Komentár
Pridaj
Setkanaoknoacasy - g IP:194.67.203.231 | 2018-06-02 13:36:41
. , , . , . , . , [url=https://setkanaokno.ru/dvernye-setki] .[/url] .jpg , , . , . , . : [url=https://setkanaokno.ru/dvernye-setki] . .[/url]

: , , , , , , , , , , , , , , , ,

http://forum.lifelongjourney.ru/viewtopic.php?f=21&t=256&p=1575#p1575
http://balfourgroup.com/case_studies
http://bloq.ro/
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates