topleft
topright
Dnes je 28.02.2020, Meniny má Zlatica

tiffany-7-12.jpg

 

 

saphir.jpg

 

 

salzburg-salon.jpg

 

 

hexen-bar.jpg

 

 

firehouse.jpg

 

 

Love Drops: len 7,90

spanishdrops.jpg

 

Krúžok: len 4,50

7480.jpg

 

 

Durex Ambassador

ambassad.jpg

 

 

Pumpa na prsia

5044.jpg

 

 

SEXY SMS

25-4-02.jpg Sex bez zábran!

Pošli sms v tvare:

sex87 a tvoj text

a odošli na 7504

Cena sms 0.797€

 

 

 

Miss Joy: len 9,95

3907.jpg

 

 

DVD Horúce amatérky

hotamateur.jpg

DVD film z produkcie

Diablo, päť horúcich

dievčat - amatérok, v

hlavnej úlohe s hviezdou

Sweet Cat.

 

Cena: 6,90 Eur

Nedabované

125 minút

 

 

 

Trojan: len 14,90

3891.jpg

 

 

Sexteen Doll: len 16,30

1051.jpg

 

 

Gél jahoda: 5,30

lub.g.jaho.jpg

 

 

Twinzer dildo

7321.jpg

 

 

Slim line: len 9,10

3030.jpg

 

 

Olej višňa: len 10,90

olejv.jpg

 

 

Biele guličky: 5,90

2103.jpg

 

 

Sex live

24-B-02-08.jpg

Páči sa ti tento

dráždivý pohľad?

Chcel by si

vidieť viac? 

OZVI SA!

 

0986 512 498

 

 

 

EX  čo všetko sa za tým skrýva?
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
01.04.2018
Je ako tetovanie. Trochu vyblednuté, ale stále je tam. Spomienky na starú lásku, ktorá už nie je tou súčasnou láskou, a hoci zatlačená do úzadia, stále existuje a nie je zabudnutá.

 

                                  

 

Takto asi vyzerá Petrov súčasný život:

 

- Trvalo to s ňou iba šesť týždňov, ale bolo to strašne vzrušujúce obdobie. A sex rovnako - mohli ste ho bez prípravy natočiť ako pornofilm, - premýšľa Peter, keď zaspáva a spomína na dievča, s ktorým sa rozišiel.

 

Vždy, keď na ňu myslí, okamžite ho napadne, ako sa medzičasom zmenil. Stal sa jedným z tých, ktorými kedysi opovrhoval: má doma drevený nábytok, rodinné auto, v ktorom je miesto pre deti, niekoľko poistných zmlúv, každý rok plánuje dovolenku...

 

Ďalej väčšinou zaspí pred polnocou, lebo o ôsmej ráno už musí byť vo forme! Čo sa týka sexu, má teraz aj mesačné prestávky. Nie preto, že by sa sex zhoršil, ale skôr preto, že ho môže mať vždy, keď chce, je predsa ženatý...

 

Na druhej strane - jeho bývalá láska Tereza by ho určite nenechala zabudnúť na to, že existuje aj mimo kancelárie a manželstvo. Prečo sa vtedy vlastne rozišli? Bolo to už pred siedmimi rokmi. A predsa sa stále objavuje v Petrovej hlave. Je to žena, ktorej sa nikdy nezbavil. Tak ako tetovanie. Boh vie, že to skúšal. Vyhodil staré fotografie, vymazal e-maily, vyhodil tričká na spanie, ktoré si u neho nechala. Nič nepomohlo. Len čo zbadá v reštaurácii ženu, ktorá vyzerá ako ona vtedy, okamžite sa pýta sám seba, aký by bol jeho život, keby ju vtedy neopustil.

 

Oľga, Petrova súčasná žena, o tom nič nevie. Pred rokmi jej síce pri jednej vášnivej hádke vyčítal, ako veľa sexu mal s Terezou a že dokázala urobiť čokoľvek... A že vôbec nemala problém povedať mu, ako naliehavo s ním musí ísť do postele, namiesto toho, aby všetko nechávala na neho, ,nie ako ty‘! Bol to záchvat zúrivosti, ktorý šokoval oboch.

 

Potreboval pár týždňov na to, aby ju dostal z jej stavu zármutku. Odvtedy už nikdy Terezu nespomenul, ani raz. Ale raz za čas zadá do vyhľadávača Google jej meno. Vie, že teraz žije v inom meste a pracuje v hudobnej branži. A vždy pred Vianocami alebo na jej narodeniny (ktoré si stále pamätá) myslí na to, že jej napíše. Úplne neškodne, len ako prejav toho, že ešte stále existuje a že stále na ňu myslí. Ale nechce zároveň nič pokaziť. A predsa vie: ak by jedného večera zaklopala u neho na dvere a chcela ho mať späť, dostal by sa do pokušenia.

 

 

                                   Fantómová žena

 

 

Aj Lojzík má takúto ženu: volá sa Anna. Vtedy, keď ešte nebola fantómom, nebola pre neho ani tak dôležitá. Vlastne si o nej myslel, že je nudná, na neho až príliš staromódna.

 

Dnes, po troch rokoch a po niekoľkých chaotických známostiach, po nej vrúcne túži, čo ho jeho samého prekvapuje. Už dávno v duchu oľutoval to, čo jej vtedy vyhadzoval na oči. Aký bol hlúpy, obviňovať ju z klamstva, takú dobrú ženu! Nie ako všetky tie ostatné sliepky, ktoré nevedeli, čo chcú. S Annou mohol niečo vybudovať!

 

 

                                   Dostal kopačky

 

           

 

U Gregora je to zase naopak. Je tým, koho opustili.

 

A preto si už nikdy nezačne s takou ženou, ako bola Julka. Ktorá ho vtedy podviedla s jeho najlepším kamarátom a potom mu povedala, že chce mať znovu poriadneho chlapa. Je to absurdné, to sám vie, ale ešte stále ju miluje. Len keby mu dala šancu dokázať, že nie je slaboch, za ktorého ho vždy považovala.

 

Tiene minulosti

 

 

Skoro každý muž má takéto mŕtvoly lásky vo svojej pivnici. Ženy, ktorých sa nikdy nezbavil. Na ktorých stále visí, aj keď je už dávno po všetkom. Na ktoré myslí, keď v noci nemôže zaspať.

 

Jedna, s ktorou bol sex super. Druhá, s ktorou strávil najlepšie leto svojho života. Tretia, s ktorou ste sa mohli porozprávať o všetkom, dokonca aj o pocitoch. S ktorou boli dni ľahké a noci také intenzívne ako odvtedy už nikdy.

 

Keby ženy naozaj mohli čítať myšlienky, boli by vystrašené na smrť, ako často muži premýšľajú o ich predchodkyniach.

 

Podľa štatistík by si 60 % mužov vedelo predstaviť, že by skončili v posteli so svojou bývalou priateľkou (koniec koncov 12 % to už urobilo).

 

A viac ako každý 5. muž si dokonca dokáže predstaviť, že by obnovil už dávno ukončený vzťah.

 

Príliš veľa sentimentality z minulosti však môže pôsobiť ako jed.

 

Napríklad, keď sa muž bude vyhýbať tým povinnostiam, ktoré žena od neho oprávnene očakáva - keď sa začne vyhýbať skutočnému rodinnému životu, (pretože si nahovára, že na to ešte nie je pripravený), alebo keď on prehliada jej túžbu po dieťati. Alebo keď ju nechá pocítiť, že v jeho živote sú miesta, ktorých by sa radšej nemala dotýkať.

 

Z dlhodobého hľadiska môžu takéto ,mŕtvoly‘ rozložiť každý vzťah. Pretože už od začiatku je jasné, že nová žena je tej starej stále podriadená a nikdy neprevezme jej miesto.

 

Muži, ktorí glorifikujú svoju minulosť, zaobchádzajú nefér so svojou prítomnosťou.

 

Žena, s ktorou prežívate každý deň, nemá najmenšiu šancu na výhru, lebo ráno jej býva občas zle a vyčíta vám, že ste si už niekoľko týždňov neostrihali nechty na nohách... Tieňová žena stojí naproti tomu na piedestáli, na ktorom nikdy nezostarne, nebude mať vrásky, nebude nudná. Dokonca aj rany, ktoré spôsobila, pôsobia skôr oslavne. Ako zranenia, ktoré ste získali vo vojne.

 

 

                                   Ťažký koniec

 

 

Ale prečo sa tak veľa mužov nechce navždy rozlúčiť so ženami, s ktorými niekedy v minulosti niečo mali?

 

Pri fantázii o sexe s bývalou je odpoveď jednoduchá. Má niečo spoločné s mužskou potrebou pohodlia. Poznáte sa navzájom, viete presne, ako si poskytovať rozkoš. Takže môžete vynechať celé to divadlo s predohrou a s maznaním a bez zábran si môžete spolu zašukať.

 

Okrem toho: naša pamäť má sklony pamätať si iba tie najlepšie veci z našej minulosti. To, že ste sa hádali o každú hlúpu maličkosť, to, že hodiny telefonovala so svojimi kamarátkami a to, že nevedela zaobchádzať so svojimi peniazmi - na to zabudnete rýchlejšie ako na grandióznu dovolenku v južnom Francúzsku a horúce noci, ktoré ste niekedy spolu zažili.

 

Pokiaľ budete spomínať iba na šťastné vrcholy minulých vzťahov, rýchlo vás napadnú všetky tie dôvody, kvôli ktorým ste sa nemali rozísť.

 

Ale viete, že skoro nikdy tieto myšlienky nemajú nič spoločné so skutočnou láskou?

 

V opačnom prípade by muži vynaložili oveľa väčšiu námahu na opravu toho, čo sa kedysi pokazilo.

 

To, čo v skutočnosti stratili, nie je ich bývalá priateľka, ale ich vlastná minulosť: predchádzajúca verzia ich samých, keď boli mladší, odvážnejší, krajší.

 

Kde je ten divoký život? To je jedna z otázok, ktorú si každý muž v strednom veku raz položí. Ale namiesto toho, aby hľadal v sebe samom, namýšľa si, že to stratil so ženou, s ktorou bol predtým, keď bol jeho život ešte divoký.

 

Ale život s tieňovými ženami nefunguje.

 

Funguje to iba tu a teraz.

 

So ženami, ktoré sú tu.

 

 

Ako sa navždy zbaviť spomienok na „bývalku“?

 

 

 

1. Akceptovanie rozchodu

 

Určite existovali dobré dôvody na to, prečo ste sa rozišli. Podvádzali ste ju, ona podvádzala vás, neuveriteľne ste sa spolu nudili, neboli ste pripravení na dlhodobý vzťah, neustále ste sa spolu hádali... Ktokoľvek to skončil - vedel prečo. Nové vydania sa málokedy vydaria: páry, ktoré sa znovu k sebe vrátia, po istej dobe skončia tak, ako už raz predtým - rozídu sa.

 

2. Urobiť čistý rez

 

So ženami, ktoré ste niekedy milovali, sa nemôžete priateliť. Ibaže by ste nemali problém s tým, že vám predstavia svoju novú lásku - a vás to bude tešiť. Ale aj keby to pre vás oboch bolo O. K., pre vašu novú priateľku a pre jej nového priateľa by to nemuselo byť v poriadku. Takže to nechajte tak.

 

3. Žiaden sex s ex

 

Viete, čo sa jej páči; ona vie, čo sa páči vám - ale spať spolu by bolo, ako prezerať si starý album s fotografiami. Životná skúsenosť hovorí, že to nakoniec aj tak skončí pri citoch.

 

4. Nesledujte ju

 

Má teraz svoj vlastný život. S novými priateľmi, s novým sexuálnym partnerom, a tak ďalej. To všetko nemá s vami už nič spoločné. Keď nemáte v úmysle budovať s ňou vzťah, nemusíte ani vedieť, s kým sa stretáva a s kým spí.

 

5. Zabaliť minulosť

 

Vymažte jej e-maily. Alebo ich napáľte na CD, ktoré nemáte poruke (keby ste raz chceli byť sentimentálny). Vyhoďte listy a fotografie, na ktorých ste boli ako párik. A keď si to môžete dovoliť, tak si kúpte novú posteľ. Alebo si aspoň kúpte novú posteľnú bielizeň.

 

6. Zložte svoju bývalú z piedestálu

 

Také úžasné to zase nebolo! A ak to bola ona, kto sa s vami rozišiel, mala aspoň jednu chybu: tú, že sa s vami rozišla. Aj ostatné ženy sú pekné, dobré v posteli a láskyplné.

 

7. Zabudnite na minulosť

 

Napíšte jej posledný list na rozlúčku, v ktorom opíšete všetko, čo medzi vami neklapalo, čo vám u nej chýba, čo vám urobila. A potom ho zakopte. Každý človek potrebuje rozlúčkové rituály.

 

8. Buďte na seba dobrý

 

Aj keď za ňou smútite, nie je to dôvod na to, aby ste nejedli, aby ste skysli pred počítačom. Športujte, vyjdite si von, skúste si vychutnávať život bez nej.

 

9. Správajte sa dobre k novej priateľke

 

K tomuto iba toľko: ak bol bývalý milenec vašej novej lásky bohom sexu, ktorý jej zabezpečil šesť orgazmov za sebou, tiež to nebudete chcieť vedieť. Takže ani vaša nová priateľka si nezaslúži, aby pykala za to, že vaša bývalá sa k vám správala zle. Ak máte nový vzťah, tak do neho vložte všetko dobré, čo vo vás je.

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

ivetaschick-8-13.jpg

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Hot Pink: len 13,90

7472.jpg

 

Dildo: len 9,80

7022-1.jpg

 

 

Guličky: len 3,90

3181-1.jpg

 

Dildo: len 14,90

7273.jpg

 

 

Nympho krém: len 9,90

nymphocream.jpg

 

 

Guličky: len 6,90

3065.jpg

 

 

So Real: 29,50 Eur

8683.jpg

 

 

Ejakulátor: 24 Eur

5029.jpg

 

 

Sex live

24-2-03.jpg

Som sama a veľmi

mi chýbajú krásne

a nežné dotyky.

Zavolaj mi na:

0988 500 894

 

 

dreamcats-studio-9-2010.jpg

 

 

Jelly: len 17,90

2013.jpg

 

 

Kapsule: len 5 Eur

qq.jpg

 

 

DVD Real Boobs

realboobs.jpg

Film na DVD z produkcie

Erotic Pleasure. V tomto

štvorhodinovom filme sa

Vám predstavia tie

najkrajšie dievčatá v

10-tich horúcich scénach!

Cena: 6,90 Eur

Nedabované

 

 

 

Thai guličky: 4,90

3048.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates