topleft
topright
Dnes je 19.02.2018, Meniny má Vlasta

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

andy-privat-12-2016.jpg 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Penis to má ľahšie
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
03.02.2018
Aj  vzájomná  masturbácia potrebuje cvik, aby ste dokázali dokonale uspokojiť seba či partnera. Aj keď je veľmi príjemné dotýkať sa navzájom - ak chcete, aby to bolo naozaj dobré, vymieňajte si úlohy, pretože každý nevenuje tomu druhému dostatok pozornosti. Pre ženy treba povedať, že na penise je dobré to, že sa dá uspokojiť veľmi ľahko. Len to, že ho chytíte do rúk, hladkáte a dráždite pohybmi, stačí na to, aby vytryskla šťava. Pri vagíne a klitorise je to iné: sú schované vo vnútri, nejeden muž nevie, ako sa k nim dostať. A existuje ďalší dôležitý rozdiel medzi mužskými a ženskými pohlavnými orgánmi: ženy väčšinou obľubujú jemné a nežné dotyky, muži skôr pevnejšie a tvrdšie.

 

To, čo ženu privádza do orgastického neba, jeho necháva chladným; čo z neho vytlačí ston z rozkoše, ženy by pravdepodobne priviedlo k výkriku od bolesti.Tak ako pri ostatných technikách, dospejete k úspešnému výsledku len vtedy, ak požiadate svoju partnerku/partnera, aby vám ukázal/a, ako si to robí sám/sama, a tieto postupy potom spolu zopakujete. Ak si to nechcete ukázať otvorene, tak by ste aspoň mali jeden druhého viesť, pričom mu ukážete, čo je dobré a čo nie. Dokonca len občasné slovíčka „trochu silnejšie„, alebo „trochu viac hore„ je lepšie ako nič.

 

Sú to babráčky?

 

„Prisahám, že hovorím pravdu,„ začína spomínať jeden čitateľ. „Ešte som nestretol ženu, ktorá by ma masturbáciou priviedla k orgazmu. Zvyčajne sa pohrávajú s mojím penisom, hladkajú ho, ale nemal som ani jednu, ktorá  by to spravila tak, ako si to viem urobiť sám. Pokiaľ ma dokáže uspokojiť orálne, tak mi to vlastne nevadí... Aj tak si však myslím, že je to čudné,„ hovorí 36-ročný obchodník.

 

 

Rady pre ňu:

 

Tak ako vy nemáte rady, ak on hneď prejde ku klitorisu, nemá rád ani on, ak sa hneď vrháte na penis. Najskôr ho všade bozkávajte a hlaďte, prejdite mu po vnútorných stranách stehien, láskajte semenníky a oblasť brucha, kde sa nachádza stoporený penis. Ak je dostatočne zvlhnutý - buď preejakulátom, ktorý sa vytvorí pri stoporení a vyzerá ako slina, alebo slinami či lubrikačným gélom, stiahnite najskôr jeho predkožku. Aj potom však postupujte opatrne. 

 

• Zaujmite výhodnú východiskovú pozíciu: pravdepodobne ležíte vedľa neho. Aj keď je to najčastejšia poloha, je to práve tá, pri ktorej to je najťažšie. Ak to chcete spraviť čo najlepšie, poproste ho, aby sa postavil pred vás alebo sa posaďte naňho obkročmo. Ak ležíte, oprite sa aspoň o lakeť, aby ste mali ruku skutočne voľnú. Ešte lepšie bude, ak prenesiete váhu tak, aby ste mali voľné obe ruky a pritom nestratili rovnováhu. Presvedčte sa, že ležíte na tej správnej strane. Ak ste praváčka, mali by ste ležať na  pravej strane. Ak je vaša poloha nepohodlná budete to robiť nešikovne!

 

• Prechádzajte prstami po penise, kým úplne nestuhne. Potom ho jemne vezmite do rúk, skôr ako začnete so „základnou technikou„. Z ruky vytvorte voľnú päsť a pohybujte rukou po penise v pravidelnom rytme hore a dole. Keď sa dostanete až k žaľudu, zovrite päsť a pritlačte.

 

• Poproste ho, aby si svoju ruku položil na vašu a usmerňoval tak vaše pohyby. Myslite na tri pravidlá: plynulo, pevne a rovnomerne. Skúste radšej dlhé, plynulé pohyby ako krátke a trhané. Nemalo by to byť pre vás nič zložité, veď ide o jednoduchý pohyb: zatvorte päsť, keď prechádzate cez žaluď, a otvorte ju, keď klesáte ku koreňu. V oblasti penisu robte dlhé ťahavé pohyby, v oblasti žaľuda krátke.

 

• Začnite pomaly a postupne zrýchľujte, keď sa blíži k orgazmu. Čím rýchlejšie a pevnejšie sú vaše pohyby, tým skôr dospeje k vyvrcholeniu. Ak ho chcete skutočne dostať do varu, pohyby na chvíľu urýchlite, potom spomaľte a znovu zrýchlite.

 

• Máte dve ruky. Druhou uchopte semenníky alebo sa pohrávajte s bradavkami. Končekmi prstov mu môžete masírovať hrádzu.

 

• Niektoré ženy majú obidve ruky na penise. Jedna ho pevne drží pri koreni, pričom druhá kĺže po penise. Niektorá vytvorí z ukazováka a palca prstenec miesto päste. A keď už hovoríme o rukách: striedajte ich, aby ste nestratili cit.

 

• Keď sa nachádza krátko pred vyvrcholením, napne sa a začne ťažko dýchať. Ak sa pozorne pozriete, všimnete si, že žaluď nadobudol tmavočervenú farbu a semenníky sa vztýčili smerom k telu. Väčšine mužov vyhovuje, ak ich partnerka robí rýchle pohyby, kým nezačnú ejakulovať, potom pohyby zmierni alebo úplne prestane a penis len drží. Veľa mužov tvrdí, že sa im žiada zoslabiť tlak na žaludi krátko pred dosiahnutím orgazmu. Bezprostredne po ejakulácii je žaluď obzvlášť citlivý; prekonajte svoje túžby a po poslednom ťahu ruky odtiahnite. Z rovnakého dôvodu sa muž skrčí od bolesti, ak zakašlete v momente, ak je po ejakulácii ešte vo vás. Keď kašlete, stláčajú svaly vagíny jeho precitlivený penis.

 

• Penis môžete stimulovať aj medzi prsami. Ak sú malé, stlačte si ich dokopy, čím vznikne štrbina.

 

 

 

Chyby, ktorých sa ženy dopúšťajú najčastejšie:          

 

• Ste buď príliš energická, alebo príliš opatrná. Aká je tá pravá intenzita, zistíte jednoducho tým, že sa ho opýtate, čo je pre neho najpríjemnejšie. Muži s menšími penismi obľubujú skôr jemné pohyby - keďže majú nervové zakončenia husto pri sebe.

 

• Nepýtate sa ho, čo má rád, a používate pri každom mužovi rovnakú techniku? Vždy sa predsa pýtate hostí, akú kávu si želajú, nie?

 

• Neudržujete pravidelný rytmus alebo aspoň nie dostatočne dlho. Veľa mužov sa sťažuje, že ženy postupujú príliš prudko, skončia vždy v nepravý čas a ich nesprávna poloha spôsobí, že sa rýchlo vyčerpajú.

 

• Robíte to na nesprávnom mieste. Koreň penisu je pevný a príťažlivý na dotyk, muž má však radšej, ak dráždite jeho žaluď.

 

 

Rady preňho:  

 

Muži, pamätajte si naveky: Kým ste sa dostatočne intenzívne nevenovali jej prsiam, šiji a brušku a kým ste nepohladili jej stehná, nesmiete ani len pomyslieť na to, aby ste sa dotkli jej genitálií.

 

• Pravdepodobne ležíte vedľa nej a máte - dúfajme - voľnú tú ruku, ktorú na to používate najradšej. Ak je ešte suchá, použite sliny alebo gél. Neskôr jej prirodzená telesná tekutina udrží toto miestečko vlhké, pokiaľ bude dostatočne vzrušená.

 

• Začnite „zahrievaním„ a stimulovaním celej oblasti genitálií. Celú ruku položte na uzavreté vonkajšie pysky a robte krúživé, dráždivé pohyby. Týmto spôsobom stimulujete klitoris, pričom tlačíte pysky proti nemu.

 

• Ak sa náhle vzruší, pysky sa samy otvoria. Opatrne ich roztiahnite a kĺžte pomaly a jemne končekmi prstov po stranách pyskov hore a dolu. Dotknite sa pritom zľahka klitorisu, ktorý je ešte stále trochu schovaný.

 

• Počkajte, kým bude naozaj dostatočne zvlhnutá, kým prejdete ku klitorisu. Jedným prstom spravte okolo neho zopár krúživých pohybov a potom sa vráťte späť k pyskom. Požiadajte ju, aby si položila ruku na vašu a ukázala vám, aké tempo a tlak jej vyhovuje najlepšie. Aj keď je klitoris veľmi vlhký, zostáva veľmi citlivý. Ak ste príliš drsní alebo prudkí, stane sa hypercitlivým a bude ju to bolieť.

 

• Tri zlaté pravidlá pre mužov sú: postupujte opatrne, pomaly a rovnomerne. Udržaním pravidelného rytmu sa dostanete ďalej ako neustálou zmenou pohybov.

 

• Väčšina žien obľubuje, keď do nej muž preniká prstom (pozor na upravené nechty!). Na začiatok použite jeden prst, dva môžete použiť až potom, ked je dostatočne vzrušená. Vložte prst do vagíny a potom ho vytiahnite. Robte to pomaly a opatrne. Niektoré ženy majú rady, keď do nich vniknete hlboko a energicky, napriek tomu by ste však mali postupovať pomaly. Keď žena zvlhne, použite časť z tejto tekutiny na klitoris. Stimulujte ho, pričom do nej stále vnikajte prstom.

 

• Dosť dlho stimulujte klitoris, zatiaľ čo nechávate prst v nej. Ak máte jednu ruku voľnú, dráždite jej bradavky. Je možné, že krátko pred vyvrcholením napne panvu a celé telo, celkom sa upokojí a stíchne. V tomto momente je obzvlášť dôležité, čo spravíte ďalej. V žiadnom prípade neprestávajte ani nič nemeňte. Ak dosiahne vrchol, spomaľte, ale neprestávajte. Ak bude mať dosť, odtiahne vám ruku.

 

• Pokúste sa namiesto prsta použiť váš stoporený penis pri hre s klitorisom - je to veľmi vzrušujúca alternatíva.

 

 

Chyby, ktorých sa muži dopúšťajú najčastejšie:          

 

• Ste príliš prudkí. Na to sa sťažujú ženy v každom veku.

 

• Ste urazení, keď sa žena snaží naviesť vás na správnu cestu a nerozumiete reči jej tela. Nezáleží na tom, koľko mileniek ste už mali - každá žena je iná. Žena sa vás tým, že vám pomáha určiť správnu mieru a smer, nesnaží kritizovať, len sa vám snaží ukázať, čo sa jej páči. Veľa žien tvrdí, že muži nedokážu rozlúštiť reč ich tela. Ak sa k vám partnerka tlačí, chce zvýšiť tlak, ak sa odtiahne, chce, aby ste postupovali jemnejšie.

 

• Príliš skoro vnikáte prstom do vagíny. Skúste najskôr stimulovať pysky a klitoris.

 

• V rozhodujúcom momente prestanete. Ženský orgazmus trvá zvyčajne dlhšie ako mužský. Ak so stimuláciou prestanete v momente, keď vaša partnerka prežíva orgazmus, tento síce bude pokračovať, nebude však taký intenzívny. A ona nadobudne pocit, že ste ju o to skutočné vyvrcholenie ukrátili!

 

Komentár
Pridaj
Larrydek - quiqly delivery Women Pack-20 IP:95.65.45.111 | 2018-02-06 05:23:19
where can i order Women Pack-20 in UK/GB overnight delivery no r x>>> Want to buy Women Pack-20 with Discount? CLICK HERE!
HarveySaich - where to buy Ventolin IP:37.233.6.177 | 2018-02-14 01:08:36
>>> Want to buy with Discount? CLICK HERE!
HarveySaich - lowest prices Detrol IP:37.233.6.177 | 2018-02-14 07:16:08
>>> Want to buy with Discount? CLICK HERE!
Charlesces - cheap prices Tricor IP:37.233.6.177 | 2018-02-16 16:09:44
[url=http://totalworldstore.com/shop/go.php?sid=1] [u][b]>>> Want to buy with Discount? CLICK HERE!
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
Ďalšia >

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

coloxxal-4-16.jpg 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Video na mobil

33-1-09-07.jpgChceš sa na mňa

pozer?

Pošli sms SXT na číslo

7505 a dostaneš video

na mobil, kde ma

uvidíš! Cena 0,478 Eur

za kus. (Musíte mať nadstavený WAP)

 

 

Atlantis G: len 14,90

4910.jpg

 

 

kvatrofin-6-17.jpg 

 

 

 gigal_11-15.jpg

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates