topleft
topright
Dnes je 21.09.2017, Meniny má Matúš

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

andy-privat-12-2016.jpg 

privatportal-12-16.jpg 

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

topspolocnici-20x13-7-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Náhodný prázdninový sex
Hodnotenie čitateľov: / 1
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
31.08.2017
V nedeľu ráno vykúkalo slnko spoza kopca a rozlievalo na krajinu s jazerom zlatisté záblesky. Bol to skutočný raj pre prívržencov vodných hier.

 

Aj ja som bol so svojou manželkou stálym hosťom tohto nudistického areálu. Zo začiatku sme si museli trošku zvykať, ale rýchlo sme sa začali cítiť božsky. Našli sme si tu veľa priateľov.

 

Peter a Ivka boli rovnako starí ako my a obaja boli veselé kopy. Aj dnes sme mali v pláne prežiť spolu skvelý slnečný deň.

 

Samozrejme, že sme sa nevyhli vzájomnému „porovnávaniu“ a „hodnoteniu“ našich tiel.

 

Okolo obeda sa Peter pustil do prípravy jedla. Aj moja Monika začala chystať obed, takže ja som sa rozhodol pre krátku prechádzku a kúpanie pred spoločným obedom.

 

Za cieľ som si stanovil doplávať až k piesčinám v strede jazera. Plával som plynulo, ale zrazu som zozadu pocítil, že ma niečo ťahá pod vodu, a veselý chichot mi prezradil, že je to Petrova Ivka.

 

Spoločne sme dorazili k brehu, ale stáli sme ponorení do pol pása do vody. A vtom sa ku mne Iva priblížila a nohami sa opásala okolo mojich bedier. Jej ruky spôsobili, že môj „dobrák“ sa vztýčil. Ešte jeden malý pohyb jej rúk a už som bol nachystaný. Čo spravila ona? Starostlivo objala celý penis, maznala sa s ním oboma rukami. Aj ja som ju začal hladkať na celom tele a nečakaná rozkoš tých najkrajších prežitkov nám prebehla telom. Bolo jasné, že ani jeden z nás to ešte nikdy neskúšal vo vode, a to nás dostávalo do ešte väčšieho vytrženia.

 

Jej telo bolo na dotyk ako hodváb. Preskúmal som na nej všetko: jej chrbát, prsia, ktoré boli vo vode ešte mäkšie a hladšie, jej bruško aj stehná... Vtom roztiahla nohy a ja som začal láskať jej žiadostivú, vlhkú mušličku. Ten pocit v rukách bol neopísateľný, jednou rukou som dráždil napuchnutý klitoris a druhou zružovelé zamatové pysky.

 

Ani Ivka nezostala nečinná. Pomalým hladkaním mi nežne prešla od pŕs zase až dole, zatiaľ čo ja som sa venoval jej mäkkým bradavkám. Keď stvrdli, oba púčiky boli ako hrášky. Môj slastný nástroj si zatiaľ užíval podvodnú masáž ako ešte nikdy. No vtedy naše vzrušenie dosiahlo bod, keď sme zatúžili po naplnení. Iva ma objala okolo krku, stehnami zasa opásaná okolo mojich bokov, takže nevyžadovalo žiadnu námahu, aby môj penis hladko vkĺzol do jej horúcej mušličky. Pritúlila sa ku mne a pošepky sa priznala, že už dlho túžila „zoznámiť sa“ s mojou „ozdobou“. Oči jej pritom žiarili šťastím a uspokojením.

 

Na chvíľu sme sa od seba odtiahli. Ivica sa položila na chrbát, ja som chytil jej stehná a roztiahol ich, aby som opäť vnikol do jej krásnej dierky. Až teraz sme si vychutnali ten úžasný pôžitok. Bolo to neskutočné! Nech mi nikto nehovorí, že vo vode sa nepostaví!

 

Ivka vzdychala s hlavou tesne nad vodou a ja som musel predviesť značnú zručnosť s nohami na dne, aby som sa pri tom ohromnom orgazme, ktorý lomcoval mojím telom, nepotopil. Penis mi búšil až na prasknutie a po niekoľkých pohyboch aj ona dosiahla vrchol.

 

Bol to neopísateľný a jedinečný zážitok. Dlhšie sme však na piesčinách, samozrejme, nemohli a ani nechceli zostať, aby sme nevzbudili pozornosť našich polovičiek. Odplávali sme spolu na breh a spoločne vo štvorici si vychutnali fantastický obed. Ani ja, ani Ivka sme o našom jednorazovom prehrešku nikomu nepovedali. Dokonca ani spolu sme sa o tom nikdy viac nerozprávali, tobôž nevyhľadávali príležitosť na zopakovanie.

 

Keď sa však Ivka s Petrom tu a tam vydali zaplávať si smerom k piesčinám, jej oči mi prezrádzali, že  nášmu zážitku sa nič nevyrovná.

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
Ďalšia >

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

coloxxal-4-16.jpg 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Video na mobil

33-1-09-07.jpgChceš sa na mňa

pozer?

Pošli sms SXT na číslo

7505 a dostaneš video

na mobil, kde ma

uvidíš! Cena 0,478 Eur

za kus. (Musíte mať nadstavený WAP)

 

 

Atlantis G: len 14,90

4910.jpg

 

 

kvatrofin-6-17.jpg 

 

 

 gigal_11-15.jpg

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates