topleft
topright
Dnes je 28.01.2020, Meniny má Alfonz
inz1-8-2019.jpg 
maxim-zurich-20x28-7-2018.jpg 

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Čoho si muži pri milovaní všímajú na ženách?
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
31.08.2017
1. Iniciatíva

 

Zdieľaná intimita s partnerom je činnosťou dvoch jedincov, teda by sa aj obaja mali aktívne zapájať. Ak všetku snahu iniciuje len muž, a žena leží doslova ako doska, moc záujmu z jej strany zrejme vysielané nebude. A pritom stačí tak málo. Nebáť sa ukázať trochu vzrušenia, ujať sa vedenia, aj malého, napríklad pri vzájomnom vyzliekaní. Máloktorá žena si uvedomuje, ako aj obyčajné a letmé dotyky na mužov pôsobia.

 

2. Telesná odozva

 

Ďalším faktorom, na ktorý sa muži zameriavajú, sú odozvy ženského tela na ich dotyky a láskania. Vo chvíli, keď nielen vidia, ale aj cítia ženino vzrušenie, nabudí to aj ich samotných k lepším výkonom.

 

3. Očný kontakt

 

Hlboký pohľad do partnerových očí alebo na nahú hruď, to je vec, ktorú si muži tiež všímajú a ktorá ich dokáže vzrušiť. Naopak, doslova zabijakom akýchkoľvek intímností môže byť znudený pohľad do zeme alebo do steny.

 

4. Dych

 

V tomto prípade nie je reč o nepríjemnom zápachu z úst, aj keď ten by tiež mohol byť dôvodom, prečo by milostné hrátky nemuseli pre oboch dopadnúť podľa ich predstáv... Reč je skôr o intenzite dychu, prípadne o hĺbke hlasu. Zrýchlený dych, prípadne hlbší a precítenejší hlas dokážu mužom mnohé napovedať. Pokiaľ si žena sex užíva, nemala by sa báť dať to najavo. Je to totiž ona, ktorá 'priživuje' partnerovo vzrušenie.

 

5. Príprava sa cení

 

Bezchybne a vždy dokonale oholené nohy nie sú práve tým, na čo by sa muži zameriavali, ale samozrejme si ich pri intímnostiach všimnú. Ak tomu tak niekedy nie je, nebudú kvôli tomu ženu hneď súdiť. Ani kvôli tomu, že na sebe nebude mať najnovšiu a hriešne zvodnú sexi bielizeň.

 

Na druhej strane, ak týmto veciam bude  žena venovať pozornosť, vysiela tým  mužovi jasný signál, že jej na príprave spoločných intímnych chvíľok záleží a že s nimi počíta. Už to je samo o sebe pre mužov vzrušujúce.

 

6. Úsmev

 

Často počúvame, že to prvé, čo muž na žene rieši, je jej poprsie alebo zadok. Nie je tomu tak. Úplne prvou vecou, ktorá muža na žene zaujme, je jej úsmev. Usmievavá žena je všeobecne považovaná za oveľa atraktívnejšou a prístupnejšou ku komunikácii. Vysiela signál sebaistoty, šťastia a optimizmu. Navyše, ako je známe, úsmev je nákazlivý, ak sa na niekoho usmievate, začne sa usmievať aj on na vás.

 

7. Oči

 

Ďalšia vec, ktoré si  muž všimne, sú oči. Oči žien veľa vypovedajú. Na očiach sa pozná, či je žena úprimná alebo klame, či je šťastná, alebo smutná ... Ženy majú navyše tú výhodu, že svoje oči môžu zvýrazniť líčením. Dajte však pozor, aby ste to neprehnali s farbami - ľahké zvýraznenie telovým tieňom a riasenkou mnohokrát úplne postačí. Ak chcete k sebe muža prilákať, snažte sa s ním čo najdlhšie udržať očný kontakt. Tak bude úplne jasné, že je tu šanca na nadviazanie nejakého vzťahu.

 

8. Vlasy

 

Verte, že ani hodiny strávené v kaderníckom salóne nie sú márne. Väčšina mužov si totiž myslí, že upravené, zdravé a lesklé vlasy sú znakom zdravej a sebaistej ženy. A nemusíte mať ani dlhé vlasy, stačí šik strih a pekná farba. Dôležité je, aby sa žena so svojím účesom cítila dobre.

 

9. Postava

 

Postava je jednou z prvých vecí, ktoré si všimne žena na žene. Skúmajú, či je "sokyňa" vyššia, štíhlejšia, s krajšom poprsím a menším pozadím. Muži toto riešia až ako "druhotnú" vec. Väčšina žien sa mylne domnieva, že sa mužom páčia hlavne modelky a ženy extrémne štíhle. Tak tomu ale nie je, pre mužov je dôležité, aby mala žena zdravú váhu, lichotí im výška. A že nemá žena práve dokonalé tvary? To nie je ten najväčší problém. Verte, že  úsmev a milá povaha sú dôležitejšími kritériami.

 

10. Poprsie

 

Áno, je to tak. Podľa najrôznejších prieskumov, organizovaných po celom svete, je poprsie až piatou vecou, na ktorú zameria väčšina mužov svoju pozornosť. Oni totiž nie sú až tak povrchní, ako si ženy niekedy myslia. Plné prsia sú pre mužov najmä znamením mladosti a plodnosti, preto na ne prichádza rad až po úsmeve, očiach a vlasoch. Samozrejme, ako u všetkého, aj tu existujú výnimky - vždy sa nájdu muži, ktorí budú svoj pohľad smerovať ako prvý do výstrihu, ale ani tí tam nezostanú príliš dlho. Dôležité je byť so svojim poprsím spokojná, veď: čo je krásne pre jedného, nemusí sa páčiť inému.

 

11. Nohy

 

Nie je žiadnym prekvapením, že sa väčšina mužov otočí za dlhými štíhlymi nohami. Najmä v lete sú ženské nohy jednou z najväčších atrakcií. Ak ale nie ste majiteľkami dlhých nôh, nezúfajte, sú dôležitejšie veci, než dĺžka a tvar vašich nôh. Doprajte im pravidelnú starostlivosť v podobe pedikúry a  muž ich bude milovať.

 

Komentár
Pridaj
Richardtic - Прои&# IP:81.94.195.12 | 2017-09-03 16:01:16
Производство всех видов электромонтажного
оборудования для прокладки кабеляКабельный канал металлический оцинкованный ККМО (миникороб)

Короб прямой ККБ-П

Проволочные лотки

Консоль горизонтальная КГ1

Т-отвод для лотка

Лотки перфорированные замковые

Короба трехканальные угловые типа ККБ-УГП, ККБ-УНП, ККБ-УВП

Консоль горизонтальная КГ2

Лотки лестничного типа НЛ

Крышка для лотка, замковая

Угол горизонтальный лотка НЛ

Короба трехканальные угловые типа ККБ-УГП, ККБ-УНП, ККБ-УВП


перфорированный лоток для кабеля

стойка кабельная к1152

короб перфорированный

короб дкс

стойка кабельная к1153

стойка кабельная к1151

перфопрофиль z


короб металлический

лоток лестничный перфорированный

перфорированные профили

лоток кабельный нлп

лоток перфорированный кабельный

короба кабельные
DennisExave - 6-10 . ! IP:46.172.18.139 | 2019-05-06 08:21:25
25 25, , .. : - !https://sviloguzov.ru/
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

inz82019.jpg 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Video na mobil

33-1-09-07.jpgChceš sa na mňa

pozer?

Pošli sms SXT na číslo

7505 a dostaneš video

na mobil, kde ma

uvidíš! Cena 0,478 Eur

za kus. (Musíte mať nadstavený WAP)

 

 

Atlantis G: len 14,90

4910.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates