topleft
topright
Dnes je 17.11.2019, Meniny má Klaudia
inz1-8-2019.jpg 
maxim-zurich-20x28-7-2018.jpg 

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
V plnom nasadení!
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
31.08.2017
Krásna žena, pracovný úspech, dobré auto. Jedným slovom "terno" na plnej čiare. Častokrát však pre splnenie našich ambícií a snov strácame pevnú pôvodu pod nohami. Extrémna záťaž a každodenný rýchli životný štýl nám dokážu spôsobiť nemalé zdravotné problémy. Nenechajte nič na náhodu a svoje zdravie si "poistite".

 

Aspoň miliónkrát obohratá slovenská pesnička „Spomaľ máš privysokú rýchlosť“ odhliadnuc od jej obsahu, žánru a interpreta by ako slogan dala použiť na každého z nás. Spomaliť či zvoľniť si dnes nedovolí skoro nik. A to nielen preto, že krásna žena a dobré auto je tŕňom v oku našej konkurencii! Prepínate svoje sily, podávate nadľudské výkony a predsa...jedného dňa príde zlom. V hlave vám búši, ruky sa vám trasú, životná energia sa stratila. Náladu vám nezlepší ani výhra vášho obľúbeného futbalového tímu či sexi žena v luxusnej spodnej bielizni. Možno až vtedy sa  vám v hlave rozsvieti signál STOP a vy si poviete – spomaľ!

 

                                STRES na každom rohu

 

Stres je všadeprítomný. Či sa nám to páči alebo nie. Je súčasťou nášho života a ani veľmi silní jedinci sa od neho nedokážu odbremeniť. Tých slabších má sklon úplne pohltiť. Z medicínskeho hľadiska je stres automatickou reakciou tela na podnet hrozby, kedy nám telo dáva najavo, že niečo nie je v poriadku. Ak budeme náš organizmus pričasto vystavovať takejto záťažovej situácii, stratíme prehľad aj schopnosti spracovať informácie rýchlo a pohotovo. Ak nám stres spôsobuje naše pracovné vyťaženie, hovoríme o chronickej záležitosti, ktorá môže byť dokonca sprevádzaná ďalšími záťažami z iných oblastí života (fyzická, osobná, sociálna,...). Podávať 100% pracovný výkon bez minimálneho času na oddych je z dlhodobého hľadiska vecou neúnosnou. A naše telo do dobre vie.

 

 

                                      Život na hrane 

 

Psychoanalytik Herbert Freudenberger sa už v 70-tych rokoch minulého storočia zaoberal skúmaním syndrómu vyhorenia, ktorý sa neskôr stal fenoménom tretieho tisícročia. Dnes už vieme, že syndróm vyhorenia sa začína prejavovať ako pocit únavy, neschopnosť striasť zo seba pocit chladu alebo pocity fyzickej vyčerpanosti. Iný môžu tieto symptómy pociťovať aj ako telesný problém, ktorý začína bolesťou hlavy a nespavosťou. Neskoršie štádium môže prejsť až do depresie či gastrointestinálnych ťažkostí, ktoré sprevádza rapídny pokles hmotnosti. K častým sprievodným javom môžeme ešte priradiť aj vyčerpanie, nedostatok motivácie, frustráciu, kognitívne vyčerpanie, slabý pracovný aj partnerský výkon. Ak ste sa v týchto riadkoch našli, je čas konať!

 

 

                       Horčík - záchranca v hodine dvanástej

 

Jeho "veličenstvo" horčík je dôležitou minerálnou látkou tela, tzv. vnútrobunkový minerál, ktorý je strážcom nášho pokoja. "Horčík je súčasťou viac ako 300 enzýmov nevyhnutných pre normálne fungovanie organizmu a je prítomný vo väčšine biochemických reakcií v tele. Taktiež je nevyhnutný pre správne fungovanie nervovo-svalovej sústavy, pre správny vývoj kostí, zubov, pri regulácii srdcového rytmu, tlaku krvi, pri zrážaní krvi, tvorbe hormónov, má vplyv aj na močové ústrojenstvo či tráviaci trakt," hovorí MUDr. Soňa Ostrovská.  Práve preto je jeho význam pre ľudské telo nenahraditeľný. Zásoby horčíka si väčšina z nás dopĺňa z potravín ako sú orechy, banány, strukoviny, droždie, ovsené vločky, brokolica, špenát či sója. "Vplyvom technologického spracovania či nevhodnou prípravou jedál ako je smaženie, konzervácia či úprava múkou prichádza k úbytku horčíka," varuje lekárka. Svoju potrebnú dennú dávku si tak môžete doplniť aj kvalitným liekom. "Stačí jedno vrecúško, ktoré obsiahne dennú dávku horčíka – a to 365 mg. Nielenže efektívne dodáte telu potrebný horčík, ale zároveň dbáte na pitný režim,“ radí lekárka.  V prípade akýchkoľvek príznakov sa však nebojte kontaktovať svojho lekára.

 

 

                        Horčík a šport idú ruka v ruke

 

Milovníci akéhokoľvek športu, pri ktorom je aktívny pohyb jeho súčasťou sa istotne stretli s kontraktibilitou svalov - jedným slovom kŕčmi. Práve kvôli lepšej využiteľnosti kyslíka v bunkách, ktorá u športovcov rýchlo narastá je potrebné pravidelne dopĺňať horčík. Súvisí to najmä s jeho nadmernou spotrebou pri športovom výkone. Ak je ho v tele málo, jedným z jeho prvých prejavov nedostatku sú už spomenuté svalové kŕče.

 

 

                             Nový vietor vo vašej spálni

 

Poznáte ten pocit, keď sa tešíte, že ste "dokopali" biznis do úspešného konca, nadchla vás nová žena či ste konečne vyhrali stávku? Telom vám prúdi pocit eufórie, ktorý vkladáte do celého vášho prejavu. Že nie? Nič také sa vám poriadne dlho nestalo? Je čas dopriať si horčík. Je zrejmé, že alfa samca z vás napriek pravidelnému používaniu nespraví, ale minimálne váš pocit zo života sa o 100% zlepší. Blahodarný pocit pokoja a spokojnosti potom istotne ocení aj žena, ktorá bude vedľa vás zaspávať s úsmevom na perách. A čo viac si muž môže priať!

 

Komentár
Pridaj
Karollcruts - Pozyczka bez problemów Registered | 2017-12-11 16:11:20
Gdy szukasz pozyczek zerknij na firme wnet pozyczka: [url=https://wnet-pozyczka.pl/]https://wnet-pozyczka.pl/[/url] ,maja w ofercie dosc dobre warunki.
Zobacz ponadto na forum o pozyczkach gdzie doswiadczeni ludzie sluza podpowiedzia: [url=https://forum.wnet-pozyczka.pl]https://forum.wnet-pozyczka.pl[/url]
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

inz82019.jpg 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Video na mobil

33-1-09-07.jpgChceš sa na mňa

pozer?

Pošli sms SXT na číslo

7505 a dostaneš video

na mobil, kde ma

uvidíš! Cena 0,478 Eur

za kus. (Musíte mať nadstavený WAP)

 

 

Atlantis G: len 14,90

4910.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates