topleft
topright
Dnes je 28.02.2020, Meniny má Zlatica
inz1-8-2019.jpg 
maxim-zurich-20x28-7-2018.jpg 

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Musím vyskúšať anál?
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
28.07.2017
Mňa análny sex neláka, nevzrušuje, nevyskúšal som ho, lebo mi je odporný a ani ho nemienim praktizovať. Pre partnerku sa mi to zdá nedôstojné a pripomína mi to praktiku buzerantov. Som nenormálny?  Ivo

 

Análny sex je doplnkovou sexuálnou praktikou, ktorá môže prinášať uspokojenie obidvom sexuálnym partnerom. U muža je v podstate mechanizmus pôsobenia rovnaký ako pri klasickom sexuálnom styku, akurát u žien je to o inom otvore a iných pocitoch. Ženská pošva je pri análnom styku dráždená cez konečník, ktorý je od nej oddelený tenkou prepážkou. Tým, že Vás takáto praktika neláka, ešte nie ste nenormálny. Môžem Vás ubezpečiť, že je mnoho ľudí, ktorí z rôznych dôvodov nepoužívajú všetky sexuálne praktiky. V sexe sa nič nerobí preto, „že sa to robí“ ale preto, že to ľudí uspokojuje.  Štatisticky je známe, že anál láka mužov viac, cítia sa pritom dominantne a naopak, ženy sa pri tom cítia  viac „používané“ ako milované. Vy patríte k mužom, ktorí na ženách vnímajú len ten jeden otvor,  ktorý nazývajú „stredom vesmíru“. A ak si análny sex nevyskúšate, žiadna ujma sa Vám nestane.

 

                        Biely výtok

 

Mám taký problém, že z vagíny mi vyteká akýsi biely výtok. Mohol by to byť príznak nejakého pohlavného ochorenia? Eva

 

                                              

 

Výtok môže mať mnoho príčin, v období okolo ovulácie sa objavuje aj u úplne zdravých žien. Ak je ale silnejší než ste zvyknutá, zapácha alebo pociťujete bolesť, poraďte sa so svojím gynekológom. Častým pôvodcom výtoku sú mykózy a bakteriálne infekcie.

 

Špinavý muž

 

Spočiatku som mala svojho priateľa rada, ale neskôr som si všimla, že bohyni menom Hygiena neholduje. Vyvrcholilo to, keď sme spolu strávili dva týždne na rekreácii . Za celý čas sa osprchoval ledva trikrát. Keď som ho posielala do sprchy, urážal sa, že robím z neho prasa. Ku koncu rekreácie som sa vyhovárala na kadečo, len, aby som s ním nemusela spať. Mám zábrany s ním o hygiene hovoriť, lebo podľa neho to s čistotou preháňam a on si myslí, že je „čistotný dosť“. Som rozhodnutá sa s ním rozísť. Daniela

 

Je mnoho dôvodov, prečo sa ženy s mužmi nezhovárajú o svojich intímnych potrebách. Nechcú riskovať výmenu názorov, uraziť muža, najmä, ak sú vo vzťahu submisívne. Kameň úrazu je v tom, že ženám sa vštepovalo, aby sa stotožnili s mužom, jeho charakteristickým pachom s pozíciou výkonného a silného ochrancu aj s tým, že muž je v prvej a rozhodujúcej pozícii. Telesná láska sa nemusí „znášať“ a žena by mala povedať, čo jej vyhovuje v intímnom živote. Ak  Váš partner nemieni zmeniť hygienické návyky, ešte je čas pre Vás nájsť si takého, ktorý je pokorným vyznávačom tejto bohyne zdravia.

 

                      Bez orgazmu

 

Rok a pol mám priateľa. Je to môj prvý chlapec, nikdy som predtým s nikým nič nemala. Ešte sme spolu nemali pohlavný styk, ale maznáme sa a dalo by sa povedať, že spolu "sexuálne žijeme". Ide o to, že som ešte nemala orgazmus. Priateľ sa naozaj snaží, uspokojuje ma ústami, prstami. Mne sa to páči strašne moc, ale on je zúfalý, že mi nie je schopný darovať orgazmus. Pravdepodobne je chyba vo mne. Ja nikdy na sebaukájanie nebola. Ale som zúfalá, pretože on je zúfalý. Bojím sa, aby to nejako neohrozilo náš vzťah. Mám orgazmus  predstierať? Mám strach. Prosím poraďte mi. Ďakujem.       Úprimnosť nadovšetko

 

Chápem vašu zúfalosť, ide ale o pocit, ktorý rozhodne nie je na mieste a len Vám znepríjemňuje príjemné chvíle. Predstierať orgazmus sa zvyčajne nevypláca. Chápem, že si myslíte, že by ho mala prežívať každá žena pri každom sexe, ale skutočnosť sa výrazne líši. Váš vzťah môžu ohroziť predovšetkým zbytočné obavy, pokúste sa priateľovi vysvetliť, že dievčat, ktoré orgazmus neprežívajú, je oveľa viac a rozhodne nejde o jeho ani o vašu chybu. Spôsob prežívania orgazmu aj to, ako je ho dosiahne, sa u jednotlivých žien líšia. To, že sa Vám zatiaľ nedarí dosiahnuť orgazmus, neznamená, že je niečo v neporiadku, mnohé ženy orgazmus nedosahujú vôbec, iné sa potrebujú "naučiť" ako orgazmus prežívať.

 

Partner Vás môže dráždiť ústami alebo môžete partnerovi sama pomôcť a poradiť v tom, čo Vás najviac vzrušuje. Pri sexe zistíte, že si môžete nájsť polohu, ktorá je Vám najpríjemnejšia, dobré je zvoliť polohu, v ktorej je dráždený aj klitoris. Ak vám masturbácia nie je príjemná, rozhodne sa do nej nenúťte. V sexe je najdôležitejšie, aby sa cítili spokojne obaja partneri. Partnera zapojte a predveďte mu, ako Vás má dráždiť, je možné, že vám obom bude nejaký čas trvať, než sa dokážete uvoľniť a než sa partner "naučí", ako Vás dráždiť.

 

                        Herpes

 

Prosím o radu. Trpím herpesom a nie som spokojný s liečbou môjho kožného doktora. Už asi rok mám vyrážky a asi pred 2 mesiacmi ho napadlo urobiť test na herpes a ihneď sa ukázalo, že to mám. Zaujímalo by ma, ako sa to lieči, pretože mi predpísal Herpesin. Čiastočne sa to zlepšilo, tak mi predpísal iné lieky a už asi mesiac nič a zase sa to zhoršuje. Neviem, čo robiť, či zmeniť doktora. alebo ako to riešiť ďalej.      Zúfalosť

 

Ak Vám postup vášho dermatovenerológa nevyhovuje, odporúčame obrátiť sa na iného kožného lekára. Pri ochorení vírusom herpes genitalis, ktorý je pôvodcom pľuzgierikov, sa používa okrem virostatík (Vami spomínaný Herpesin) i symptomatická liečba, virostatiká sú ale najúčinejšíe. Doba ich podávanie je však obmedzená.

 

                        Nesúlad v sexe

 

Som vydatá 10 rokov. Môj muž chcel v prvom roku nášho manželstva sex každý deň, ja som mu vyhovela, aj keď som po tom netúžila. V súčasnosti sme spolu intímne tak 2-3 raty týždenne, aj keď vplyvom môjho súčasného tehotenstva a s tým spojenou nevoľnosťou to bolo aj menej často. Môj muž by so mnou pokojne spal stále každý deň, ale ja nemám záujem. Ak spolu týždeň nie sme, tak po ňom túžim a on je spokojný, ale problém je v tom, že on to ten týždeň takmer nikdy nevydrží a povie si o to sám. Vyčíta mi, že som v sexe pasívna, dokonca mi povedal, že som frigidná. Pritom vidí, že pri styku prežívam orgazmus a že sa mi to páči. Tak teraz neviem, či si mám pripadať normálne, keď by mi sex stačil raz až dvakrát týždenne, alebo či už je to naozaj choroba. Inak sa starám o tri malé deti a večer som naozaj často aj unavená. Manžel chodí do práce, kde sa nenarobí a prichádza domov v pohode. Ďakujem za odpoveď.

 

                                              

 

Rozdielna sexuálna túžba je v partnerstve častým problémom. Je pochopiteľné, že sa cítite unavená a nemáte na sex chuť, ak cítite mierny "nátlak". Odporúčame si s manželom pohovoriť a skúsiť sa dohodnúť na kompromise. Mal by sa pokúsiť aj nájsť spôsob, ako by Vám uľahčil vaše starosti a pomohol Vám uvoľniť sa a prísť na iné myšlienky. Frigidná ale rozhodne nie ste.

 

                       Rozchod

 

Chcem sa rozísť so svojím dievčaťom. Mám ale obavy ako to strávi, pretože spolu sme už jeden rok. Ja sa však čoraz viac ubezpečujem, že ona nie je tou pravou, s ktorou by som chcel žiť v jednej domácnosti. Poraďte mi ako sa s ňou rozísť a vyhnúť sa jej búrlivým reakciám.       Zn: Michal

 

Ak ste svojej kočke dali dôvod myslieť si, že vzťah medzi vami má budúcnosť, potom jej skutočne ťažko vysvetlíte rozchod. Vhodným prostredím by sa javila kulisa baru alebo reštaurácie. Pri troche šťastia jej objednajte niekoľko drinkov a pomedzi popíjanie jej povedzte o rozchode. To, čo bude nasledovať, závisí od temperamentu Vašej čerstvej ex. Možno vyletí spoza stola a zaplesne dvere podniku za sebou alebo Vám spraví celovečerný program, o ktorom sa bude v podniku ešte dlho hovoriť. Môže byť, že Vám vleje drink do tváre alebo sa jednoducho ticho rozplače. To je ten najjednoduchší prípad. Ani domáce prostredie na „kopačky“ nie je najvhodnejšie, lebo tu si nevychutnáte novo nadobudnutú slobodu, pretože na vlastnom gauči budete sedieť vedľa zrútenej ex, ktorá môže začať analyzovať, vydierať, urážať, prosiť. Ak nezabuchne dvere bytu za sebou, máte problém. Ďalšia možnosť je oznámiť jej rozchod smskou. Tento spôsob  je síce bezpečný  ale je znakom nízkeho charakteru, nič nevysvetľuje. Svet vzťahov je pestrý, a tak skúste použiť zatiaľ nedocenenú pôdu nových technológií. Internet je rýchly, pohodlný, účelný a vytvára priestor na slová. Avšak všeobecne sa vie, že jediné kopačky, ktoré dokáže žena stráviť, sú tie, ktoré dá sama. Návod na uskutočnenie rozchodu Vám nedáme, závisí to len na Vás, akú cestu si zvolíte.

Komentár
Pridaj
AnniskJax - Стро&# IP:77.123.242.33 | 2017-08-13 00:38:36
Видеоролики из коллекции мир ремонта http://1domstroy.ru/ - http://1domstroy.ru/ пользователя corobochca на яндекс.
Приобретите со скидкой строительство дома http://domostroyka.net/ - http://domostroyka.net/ можно со скидкой у нас.
Надеемся, что посещение нашего магазина подарков http://donpozitiv.com/ - http://donpozitiv.com/ станет для вас ярким и запоминающимся событием.
Отзывы об автомобиле Kia можно найти http://hello-moto.com/ - здесь
Финны строят http://vipremontdom.ru/ - http://vipremontdom.ru/ прекрасные деревянные дома которые не только не гниют,но даже не горят.
Для вашего дома продвижение сайтов http://tiprus.com - http://www.tiprus.com/ можно заказать в нашей компании.
http://kulinap.com/recepty-salatov-iz-svekly/ - рецепты салатов из свеклы
Женская красота http://ladypozitiv.com/ - http://ladypozitiv.com/ озаряет наш мир светом добра и любви.
Выбирая подарок http://fun-lab.com.ua/ - http://fun-lab.com.ua/, мы стараемся изо всех сил удивить человека.
Интернет магазин подарков http://alan-smile.com/ - http://alan-smile.com/ и сувениров в москве, розничный отдел при компании.
C чего лучше начать строительство дома http://stroykavip.com/ - http://stroykavip.com/ или коттеджа.
Предложим вам женский журнал http://nice8.org/ - http://nice8.org/ с гарантией, действуют скидки.
Мир ремонт http://domstroyka.com/ - http://domstroyka.com/ danlex все для строителя и архитектора.
http://active-travels.ru/ - http://active-travels.ru
Очень много интересной и полезной информации вы найдете на женском сайт http://7nebo.org/ - http://7nebo.org/ е обо всем.
Предложим недорого женский сайт http://goldwomen.net/ - http://goldwomen.net/ в любой район и город.
Подпишись на мой блог, чтобы быть в курсе всех женских секрет http://donlady.ru/ - http://donlady.ru/ов.
Так я узнала, что у нас в городе есть очень хороший специалист и есть женский клуб http://ladyvipclub.ru/ - http://ladyvipclub.ru/ .
Видео энциклопедия мир ремонт http://newremont.net/ - http://newremont.net/ а первый и единственный в своем роде проект.
Ни одного фото компании мир ремонта http://remontland.com/ - http://remontland.com/ пока не добавлено.
Звать на помощь бригаду строителей, которая не только качественно сделает http://ekenergo.com.ua/ - http://ekenergo.com.ua/ капитальный ремонт дома, но и при, необходимости, проведет его полную реконструкцию.
http://stroyprorab.com/ - http://stroyprorab.com/
Витамину с женские секрет http://dhora.com/ - http://dhora.com/ы красоты отводят особое место.
Лично принимать участие в строительств http://remstroyvip.ru/ - http://remstroyvip.ru/ е собственного дома абсолю ...
Oscarlof - Прои&# IP:91.221.67.89 | 2017-08-29 20:45:26
Производство всех видов электромонтажного
оборудования для прокладки кабеля

Короб угловой ККБ-УВ/ККБ-УН

Перфоуголокnew products

Короб одноканальный, трехканальный типа ККБ-ПО, ККБ-3ПО


металлический кабельный канал

кабель-каналы

короба кабельные блочные ккб

стойка кабельнаЯ к1150

лоток проволочный

стойка сборных кабельных конструкций

короба электромонтажные


перфорированные лотки длЯ кабелЯ

кабельный короб

короб электротехнический пластиковый

кабель-каналы

лотки кабельные лестничные

полка кабельнаЯ на стойках
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

inz82019.jpg 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Video na mobil

33-1-09-07.jpgChceš sa na mňa

pozer?

Pošli sms SXT na číslo

7505 a dostaneš video

na mobil, kde ma

uvidíš! Cena 0,478 Eur

za kus. (Musíte mať nadstavený WAP)

 

 

Atlantis G: len 14,90

4910.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates