topleft
topright
Dnes je 05.08.2020, Meniny má Hortenzia

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

sexka-7-8-2020.jpg  

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

sexka-7-8-2020.jpg 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Z cigariet sa hlúpne
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
23.06.2017

Z cigariet sa hlúpne

 

Americká štúdia skúmala 4 399 detí a mladistvých medzi 6. a 16. rokom. Zistilo sa, že pasívne fajčenie znižuje inteligenciu detí. Necelá krabička za deň u jedného z rodičov zníži inteligenčný kvocient dieťaťa o dva body. Aj keď už bolo dlhšie známe, že pasívne fajčenie má vplyv na poruchy reči a logické myslenie, je táto štúdia prvá, ktorá dokázala, že aj relatívne malé množstvo nikotínu má takýto účinok!

 

Čím to blato tak priťahuje mužov?

 

Modelky boli pozvané robiť reklamný videoklip na športové autá. Najprv ich obliekli do krásnych vzdušných a drahých šiat, a potom ich postavili na kraj cesty vedľa obrovskej kaluže plnej blata. Šoféri áut mali prejsť kalužou tak, aby boli modelky po skončení nakrúcania čo najzamazanejšie. Jedna z modeliek sa vyjadrila: „To, že som si našla ešte po týždni blato v uchu, je nič oproti tomu, že som mala pocit, že v tom blate boli aj psie výkaly...!“

 

                                   Pre bezpečie detí

 

V minulosti sa rodičom aj deťom na vzdelávanie aj v oblasti sexuality odporúčali najmä knihy. Kniha je pekná vec, ale dokonalú predstavu vie skôr navodiť obrázok alebo film...

 

Dnes, vďaka internetu,  majú mladí ľudia život ľahší. Nemusia sa dlho trápiť s tým, kde zohnať potrebné informácie. Je veľa stránok, ktoré o tom podrobne píšu, uvádzajú sa aj krátke filmy.

 

Rozhodne však pre mládež nie sú prístupné stránky živých kamier dievčat, ktoré síce na požiadanie predvedú rôzne spôsoby onánie, ale tie sú určené len dospelým.

 

Preto by rodičia mali povedať svojim deťom, že musia rešpektovať upozornenie, a ak sú internetové stránky určené len od osemnásť rokov, presunúť sa na inú, bezpečnejšiu pôdu.

 

                                   Kto to nerobil?

 

Kto z vás v mladosti neonanoval, chlapci? Podľa starého vtipu je správna odpoveď takáto: 90 % priznáva, že onanovalo a 10 % klame, že nie.

 

                                   Synergia sexu

 

Aby parohy boli len na stene, a nie na hlave, odporúčajú sexuológovia dopriať si doma toľko sexu, koľko len pár znesie. Pri sexe totiž dochádza k výmene energie, ktorá na oboch partnerov pôsobí vitalizujúco a dodá im silu na úspešné prekonávanie bežných problémov.

 

Počúvať, vidieť, cítiť, voňať –

 

to je nový trend moderných milencov. Chcete vedieť, o čom hovoríme? Prečítajte si pár základných rád amerických sexuológov:

 

Počúvať

 

Nahrajte sa pri milovaní tajne na kazetu a potom si ju občas pustite – budete prekvapení, aké je to vzrušujúce.

 

Voňať

 

Podarujte svojmu partnerovi svoje už nosené nohavičky a prezraďte mu, že ste si to robila sama, keď ste ich mala oblečené...

 

Cítiť

 

Namočte si pred bozkávaním do vína kúsok cukru. Uvidíte, že vám to zachutí.

 

Vidieť

 

Nechajte si pri sexe na očiach zrkadlové okuliare. Oči partnera síce neuvidíte, ale tie roztiahnuté stehná, alebo ten penis!!!

 

Sexuálne hry

 

Keď cisárovná Mária Terézia hneď po svadbe neotehotnela, považovali ju za sterilnú. To bolo to najhoršie, čo sa jej Jasnosti mohlo stať v období, keď len potomkovia mohli zaistiť panovanie rodu v budúcnosti.

 

Zúfalá cisárovná konzultovala problém so svojím lekárom van Sweitenom. Lekár si nedal servítku pred ústa, ako to bolo v tých časoch zvykom, ale svoj názor vyjadril celkom otvorene:

 

„Myslím, že pred stykom by bolo potrebné pohladiť klitoris Vašej cisárskej Jasnosti“.

 

Nie je známe, či cisárovná túto radu poslúchla. Dnes však, samozrejme, vieme, že orgazmus nesúvisí s počatím. Nech to už bolo akokoľvek, cisárovná nakoniec predsa len porodila, a to až šestnásť detí. Možno aj viedla šťastný milostný život, čo v tej dobe pre ženy vôbec nebolo samozrejmosťou.

 

Aj veľmi starí ľudia sa milujú

 

Stará múdrosť hovorí, že zdravý muž, pokiaľ nevyjde z cviku,  si svoju mužskú silu vezme so sebou do hrobu. V Nemecku sa zas hovorí, že „Radlica, ktorá sa pravidelne naostruje, nezhrdzavie“.

 

Muži, ktorí sú už ako 40-roční impotentní, si svoj stav často zavinili sami. Každý sval, keď ho pravidelne netrénujeme, ochabne. Z uskutočnených skúmaní vyplýva, že muži aj ženy dokážu mať pohlavný styk až do veku 80 či 90 rokov. Impotencia starších mužov je často okrem chorôb spojených s vyšším vekom zapríčinená nedostatočnou erotickou stimuláciou. Tam, kde nie je cieľ, zlyhá aj najlepšia vôľa...  

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates