topleft
topright
Dnes je 31.05.2020, Meniny má Petronela

switzerland-eroticjobs-7-2019.jpg 

 

 

 

 

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Ako si to robíš?
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
10.06.2017
Masturbácia tvorí dôležitú časť milovania. Väčšina ľudí si myslí, že táto činnosť sa vykonáva osamote. Avšak tento spoluprežívaný zážitok sa  môže stať jedným z najvzrušujúcejších spôsobov, ako dvojica navzájom spozná svoj priania a potreby. Masturbácia býva predmetom záujmu takmer každého; už len preto, že ju vykonáva väčšina z nás. Napriek tomu sa s ňou spája viac mýtov a ,babských povier‘, ako s ktoroukoľvek inou sexuálnou činnosťou. Existujú príbehy o tom, že vyvoláva slepotu, stratu krvi, impotenciu - a tento zoznam by mohol pokračovať donekonečna.

 

Všetky tieto tvrdenia sú nepravdivé, napriek tomu sa však celé roky pozeralo sa masturbáciu ako na niečo zlé. A aj keď masturbuje skoro každý, väčšina ľudí s tým robí tajnosti.

 

 

Masturbujeme všetci?

 

 

Z času na čas masturbuje každý muž aj žena. Hovorí sa, že 90 % mužov pripúšťa masturbáciu a zvyšných 10 % sú klamári.

 

Niektorí ľudia, z toho jedna tretina žien, si ani nespomínajú, že by niekedy vo svojom živote nemasturbovali.

 

Ostatní uvádzajú ako začiatok pubertu, zatiaľ čo iní začínali s masturbáciou, keď mali stály vzťah. Celkom určite sa však začína už skôr. Skoro všetky deti sa hrajú so svoji genitáliami.

 

Väčšina rodičov má pocit, že ich batoliatka občas masturbujú, je však ťažké rozoznať, či končí toto genitálne dráždenie tým, čo dospelí nazývajú orgazmus.

 

 

Keď si žena robí dobre

 

 

Masturbácia je bežnejšia u mužov ako u žien. Hlavne preto, že je ťažšie definovateľná, a preto u žien sa zle určuje.

 

Mužská masturbácia znamená priame dráždenie penisu a väčšinou končí ejakuláciou. Pre ženu však môže byť zdrojom vzrušenia každá časť jej tela a dráždenie vyvoláva nekonečne rozdielne pocity rozkoše.

 

Dôvody, prečo ženy nevykonávajú ,viditeľnú‘ masturbáciu, sú spoločenské alebo aj fyzické. Matka aj otec napríklad bývajú väčšinou tolerantnejší, ak sa dotýka svojich genitálii malý syn, a nie keď to robí dievčatko.

 

Stimuláciou, ktorá nezahŕňa genitálie, predstierajú slečny, že nejde o masturbáciu.

 

Niektoré dievčatá masturbujú pri sede s prekríženými kolenami, iné pri jazde na bicykli. Masturbácia môže byť spojená s činnosťou, keď je ,povolený‘ dotyk genitálií, napríklad umývanie alebo močenie, možností je veľa.

 

Jeden odborník v tejto oblasti nazbieral behom 20-ročného klinického výskumu viac než sto negenitálnych spôsobov, ktoré ženy používajú pri masturbácii.

 

 

Je to tajomstvo

 

 

Väčšina definícii o masturbácii hovorí, že končí orgazmom. Ak to tak nie je, žena si môže myslieť, že nemasturbovala.

 

Tento sebaklam sa však netýka iba žien. Niektorí muži sú vychovávaní v pocite viny alebo hriechu, čo sexu týka. Neskôr môžu síce masturbovať tak ako ostatní muži, ale zablokujú si vedomie orgazmu. Mnohí z nich si trebárs trú penis bez toho, aby chceli ejakulovať, a preto si myslia, že nejde o masturbáciu.

 

Ľudia s pocitom viny môžu obmedziť svoju masturbáciu na čas medzi spánkom a prebúdzaním. Potom majú tendenciu masturbáciu poprieť, lebo neboli plne pri vedomí.

 

Tieto príklady zapierania dokazujú, do akej miery sa ľudia cítia vinní za svoje vlastné vzrušovanie. A pritom je masturbácia cenný zážitok, a to nielen kvôli príjemným pocitom.

 

Je to spôsob, ako sa prvý raz oboznámime s reakciami svojho tela na sexuálnu stimuláciu. Je to to isté, ako sa učíme rozprávať predtým, ako začneme konverzovať.

 

Masturbácia patrí nielen k začiatočným spôsobom, ako sa poučíme o sexualite vlastného tela, alebo skôr predstavivosť, ktorá je s ňou spojená a pomáha vytvárať názor o telách ostatných ľudí v našom podvedomí a umožňuje nám ,prežiť‘ pohlavný styk s niekým ešte predtým, ako k nemu dôjde v skutočnosti.

 

 

Ako to robiť v manželstve?

 

 

Masturbácia neskončí, ako náhle začneme pohlavne žiť. Aj v partnerskom vzťahu sa masturbácia objavuje - takmer vždy u mužov, ale aj u žien je veľmi bežná. A aj tak sa mnoho dvojíc žijúcich v dlhodobejšom vzťahu obáva, že v sexe stoja až na druhom mieste.

 

Napriek tomu však môže byť z mnohých dôvodov príjemným variantom sexuálneho styku. Hlavnou výhodou masturbácie v dlhotrvajúcom partnerstve je, že v obdobiach sexuálnej nemohúcnosti jedného z partnerov môže byť náhradou styku a zabráni hľadaniu iných možností vybitiu sexuálnych túžob mimo vzťahu.

 

Čiže v čase choroby, keď je jeden z partnerov na dovolenke, vo väzení alebo v nemocnici, ak je žena tehotná a nemôže mať pohlavný styk kvôli predchádzajúcim potratom alebo jednoducho v prípade, keď jeden z partnerov nemá na pohlavný styk náladu - môže pomôcť masturbácia.

 

 

Častejšia masturbácia, lepšia nálada

 

 

Masturbácia a aktívny spoločný sexuálny život spolu súvisia. Zdá sa, že žena, ktorá prežíva spokojný sexuálny vzťah masturbuje častejšie ako muži za rovnakých podmienok. Klinické výskumy veľkého počtu párov, keď partneri žijú v šťastnom manželstve a prežívajú spokojný sexuálny život, ukazujú, že ženy masturbujú častejšie, ako majú pohlavný styk, ale len jeden zo štyroch orgazmov manžela je vyvolaný vlastnou masturbáciou.

 

Výskum ukázal, že žena, ktorá veľa masturbuje, chce sexu viac - nie menej. Povzbudenie ženy, ktorá stratila o sex záujem - napríklad po pôrode - aby masturbovala, môže pomôcť k obnoveniu jej záujmu.

 

 

                      Fantázie

 

 

Ďalším plusom masturbácie je, že fantázie, ktoré masturbáciu sprevádzajú, môžu obohatiť aj náš sexuálny život. Aj v tom najoddanejšom vzťahu nás neprestávajú vzrušovať druhí ľudia okrem nášho partnera.

 

Ak ich začleníme do našich masturbačných predstáv, je to jeden z najmenej rozrušujúcejších spôsobov, ako si to priznať. Môžeme tak v duchu prežiť sny, ktoré nemusia byť spojené s naším partnerom.

 

 

                                               Šťastie osamelých

 

 

A nakoniec hlavnú výhodu masturbácie poznajú tí, ktorí nemajú partnera.

 

Pre týchto ľudí môže byť uvoľnenie pomocou masturbácie zo sexuálneho hľadiska životne dôležité. Výskum ukázal, že aj v dobrovoľnom celibáte, napríklad u kňazov, dochádza k masturbácii, najmenej niekoľkokrát do roka.

 

 

Ako to robia muži

 

 

Je samozrejmé, že ženy aj muži masturbujú úplne odlišným spôsobom. Aj keď existuje mnoho spôsobov, pri ktorých sa žena vzruší, väčšina mužov masturbuje zhruba rovnako.

 

Najobvyklejšou metódou od čias puberty, je stimulácia okraja žaluďa penisu krúživými pohybmi prstov a neskôr pohybmi rukou hore a dolu ako pri pumpovaní.

 

Hlavná stimulácia okraja sa vykonáva palcom a ukazovákom, kým ostatné prsty obomknú penis. Sila uchopenia sa u každého líši.

 

Niektorí muži požívajú druhú ruku na dráždenie vajíčok, konečníka alebo iných častí svojho tela. Väčšina z nich prestáva so stimuláciou v určitom štádiu, aby si predĺžili príjemné pocity, iní sa ,dráždia‘ temer až k samotnému orgazmu a až potom prestávajú a niekoľkokrát tento postup opakujú.

 

Sú muži, ktorí dokonca v tejto fáze prestanú úplne, vstanú a venujú sa niečomu celkom inému, a pokračujú neskôr.

 

Sila stisku je rôzna - niektorí muži používajú silnejší stisk ako ostatní. Príliš silný stisk nie je doporučovaný, pretože môže vyvolávať bolesť.

 

Jednou z variácií môže byť poloha dolu tvárou a dlaňou tlačiť penis na madrac alebo podlahu a súčasne vykonávať sexuálne pohyby.

 

 

Ako to robia ženy

 

 

Ženy masturbujú rôznymi spôsobmi, ale najpoužívanejšia metóda je poloha ľah na chrbte a pritom jednou rukou stimulovať vulvu. Iba málo žien pri masturbovaní stimuluje len vagínu, väčšinou buď priamo alebo nepriamo stimulujú aj klitoris.

 

Variáciou tejto metódy je veľa. Celá plocha vulvy môže byť hladená, masírovaná,  alebo dráždená iba jej určitá časť - väčšinou to býva klitoris. Dajú sa trieť alebo chytiť prstami okraje pyskov a používať vertikálne alebo krúživé pohyby.

 

Zatiaľ čo niektoré ženy vykonávajú stimuláciu veľmi nežnými pohybmi, iné používajú silnejší tlak.

 

Ako náhle je dosiahnutá fáza plató, menia ženy obvykle typ stimulácie a pri prvých náznakoch orgazmu môže byť klitoris nahradený inou časťou tela. Väčšina žien prestáva a potom začína s dráždením, kým iné sa ponáhľajú, aby dosiahli orgazmus čo najrýchlejšie.

 

Môžu si tiež do vagíny vsunúť jeden alebo dva prsty a s nimi krúžiť alebo pohybovať dnu a von.

 

V porovnaní s mužmi prejavujú ženy väčšie sexuálne schopnosti skôr pri masturbácii ako pri pohlavnom styku. Muž obvykle prestáva s masturbáciou po ejakulácii, kým veľa žien skúša behom masturbácie svoje orgazmy znásobiť.

 

 

Ako to robiť spolu

 

 

Cieľom týchto chvíľok je, aby sa dvojica dokázala celkom uvoľniť a partneri sa navzájom dokázali pozorovať pri masturbácii. Tak sa môžu naučiť, ako masturbovať rovnako alebo dokonca lepšie ako partner.

 

Najprv si pripravte scénu - zaistite si miestnosť, kde budete mať súkromie, teplo a možnosť uvoľnenia. Ak viete, že vám to pomôže, môžete si dať pohárik alkoholu, ale nie veľa. K navodeniu správnej atmosféry si môžete pustiť aj hudbu. Ak vo vás vyvoláva vzrušenie spoločná sprcha alebo kúpeľ, neváhajte a môžete sa navzájom nežne masírovať, pokým nebudete vzrušená. Potom sa vystriedajte a ukážte vášmu partnerovi, čo máte najradšej.

 

 

Krása na pohľad

 

 

Pre mnoho dvojíc môže byť táto fáza trochu delikátna, pretože ženy sa obvykle hanbia a veľmi ťažko sa uvoľnia tak, aby prežili orgazmus, aj keď za iných okolností s tým problém nemajú.

 

Doporučuje sa začať s maznaním a navodením správnej atmosféry, a až potom požiadať ženu, aby masturbovala. Svetlo stlmíme, prípadne úplne zhasneme vo chvíli, keď ženu držíme alebo sa s ňou maznáme. Pri pokračovaní zvyšujeme intenzitu osvetlenia vo chvíli, keď žena začína byť vzrušená a prestáva vnímať okolie. Potom si dobre všímajte čo robí:

 

- pozícia jej tela a nôh

 

- čo robí obidvoma rukami

 

- kam kladie prsty pri stimulácii vagíny alebo klitorisu

 

- typ, rozsah a tlak pohybov

 

- či si vkladá alebo nevkladá prsty do vagíny

 

- či v stimulácii prestáva a potom začína znova

 

- k akým zmenám dochádza - na tvári, prsiach, vagíne a klitorise

 

- či pri dosiahnutí orgazmu vydáva nejaké zvuky alebo kričí

 

- čo pri vyvrcholení skutočne robí a k akým zmenám dochádza pri ukľudnení. Potom sa pritúľte k sebe a porozprávajte sa o účinku, aký na vás mal tento zážitok. Pre mnohých mužov je pohľad na masturbujúcu ženu veľmi vzrušujúci.

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates