topleft
topright
Dnes je 12.07.2020, Meniny má Nina

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

sexka-7-8-2020.jpg  

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

sexka-7-8-2020.jpg 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Najhorší sex v živote a ako sa tomu vyhnúť
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
11.05.2017
Všetci sme to už zažili – tie strašné noci, keď ležíte v posteli a rátate sekundy a minúty, kým sa to trápenie skončí a vy môžete predstierať orgazmus a odvaliť sa na svoju stranu postele.

 

Žiaľ, v začiatkoch nikdy nie je ľahké určiť, kto bude v posteli zlý a kto nie. A v neskorších fázach vzťahu to tak jednoducho býva – niekedy je sex dobrý a niekedy zlý. Niekedy sú zas tí najhanblivejší a najobyčajnejší ľudia dokonalými milencami. A vzrušujúci, namyslení krásavci v nej môžu ležať ako ryba...

 

Nuž – čo robiť? Existuje niekoľko stôp, ktoré vám môžu naznačiť, do čoho idete. A okrem toho existuje zopár vecí, ktoré môžete a nemôžete urobiť, aby ste neodchádzali z postele znechutení

 

Horory v posteli

 

 

Pred tým, než sa pustíme do otázok prečo a ako sa to môže stať, pozrime sa na zopár naozaj hororových príbehov. Možno sa budeme môcť naučiť zopár vecí z týchto zážitkov našich biednych priateľov.

 

           

 

Júliin príbeh

 

 

Júlia bola pannou až do 23 rokov. To bolo sčasti jej rozhodnutím, pretože chcela počkať na toho pravého úžasného muža a sčasti preto, že mala problémy so svojim sebavedomím. Nakoniec, keď už nemohla čakať dlhšie, išla do baru a zoznámila sa tam s mužom, ktorý sa volal Joel. Toho si následne aj zobrala do svojho malého bytu, ktorý si prenajímala v hlavnom meste. Keďže všetky veci týkajúce sa sexu boli pre ňu nové, nevšimla si nedostatočnú predohru a Joel išiel rovno na vec.

 

Keď to do nej pumpoval, začal sa potiť tak výdatne, že jej to všetko stekalo po tvári. Z nejakého dôvodu, tesne pred tým, než sa urobil – prestal. Vstal, išiel do rohu izby, kľakol si a tri minúty sa modlil. Keď dostal súhlas „zhora“, vrátil sa a pokračoval. Potom sa urobil asi po tridsiatich sekundách  a okamžite sa z nej odvalil.

 

O niekoľko sekúnd na to povedal: „Počúvaj. Vieš, že len preto, že sme to robili neznamená to, že spolu chodíme, však?“

 

Potom vstal, znovu sa trochu pomodlil a odišiel. Odvtedy o ňom nepočula.

 

 

Poučenie

 

 

1) Predohra je dôležitá, hlavne s pannou. Musí mať pocit, že je nádherná a obdivovaná.

 

2) Pred svojim sexuálnym výkonom nejedzte nič pikantné. Pikantné, horúce jedlo môže spôsobiť, že sa vaše potné žľazy otvoria a to môže byť dosť odpudivé pre všetkých zúčastnených.

 

3) Čokoľvek máte s akýmkoľvek Bohom, je to váš problém. Ak je pre vás dôležité modliť sa počas sexu, prosím, nájdite si spôsob, ako to urobiť v tichosti. Pre väčšinu ľudí je trochu odstrašujúce, keď si pomyslia, že nejaká vševedúca bytosť vás pozoruje zhora, zatiaľ čo vy robíte tie neslušné pohyby a oddávate sa milovaniu.

 

4) Rešpekt - aj vtedy, ak do svojho sexuálneho partnera nie ste bláznivo zamilovaný, neexistuje jediný dôvod, prečo na to ešte aj upozorňovať. Určite nie je správny čas na rozhovor typu, „sme iba priatelia, neznamená to nič“, keď si navzájom ležíte v náručí!

 

 

 

Tomov príbeh

 

 

Vanessa prenasledovala svojho známeho Toma asi šesť mesiacov. Síce sa mu veľmi nepáčila, ale bola taká neodbytná, že nemohol odolať. Zahrňovala ho sľubmi, že bude ako to sama povedala, „perverzná“ a povedala mu, že má prístup do „všetkých vchodov“ na jej tele.

 

Bol fascinovaný, a tak napriek nedostatku príťažlivosti,  jednej noci, pri ktorej hral dôležitú úlohu alkohol, nakoniec podľahol. Keďže bola taká neústupčivá vo svojej snahe dokázať mu, aká je divoká v posteli, Tom dospel k záveru, že teda nechá všetku „prácu“ na ňu. Po tom, čo ho vyzliekla, posadil ju na seba, vyzliekol jej nohavičky a čakal.

 

Vyzerala byť neuveriteľne nesvoja a prevalila ho na seba a povedala niečo ako „No? Môžeš...!“ On teda začal, ale po piatich minútach si uvedomil, že ona napoly zaspáva. On samozrejme prestal a zobudil ju. Vyplašená povedala, „Vieš čo?“ ja ti to radšej urobím ústami. Som v tom úžasná a bude to lepšie.“ Ktorý muž by povedal nie ospalej žene, ktorá trvá na tom, že mu ho vyfajčí? Tom tiež nebol výnimkou a znovu sa prevalil na chrbát. Začala pomaly a všetko vyzeralo byť v poriadku, keď Tom zacítil najostrejšiu a najneznesiteľnejšiu bolesť v živote. Pozrel sa dolu a videl, ako Vanessa zaborila zuby do jeho penisu! Nie raz, ani dva krát, ale neustále. Nakoniec, keď Tom začal kričať (nič z toho si Vanessa nevšimla), zastavil ju tesne pred tým, než mu ho úplne odhryzla.

 

 

Poučenie

 

 

1) Ak to je možné, snažte sa nemať sex iba kvôli sexu. Tom urobil chybu, keď sa podriadil túžbam niekoho iného, namiesto toho, aby sa riadil svojimi túžbami. Verte tomu alebo nie, dokonca aj muži majú normálne lepší sex s niekým, kto sa im páči. Jednoducho nemôžete oklamať chémiu.

 

2) Niekedy môžete rozpoznať niekoho, kto preháňa. Väčšina ľudí, ktorí sú v niečom naozaj dobrí, nemajú pocit, že by o tom mali neustále rozprávať. Vanessino neustále chvastanie a flirtovanie bolo v skutočnosti signálom jej neistoty. A neistota nie je znakom milenca/milenky bez zábran.

 

3) Ak niečo bolí – prestaňte to robiť! Môže byť trápne povedať niekomu počas sexu, že vás mučí, ale je to lepšie, ako to celé zažívať. Tom bol príliš vydesený, aby povedal Vanesse, „Hej, pomaly, zastrč svoje zuby!“ a následne za to on a jeho penis zaplatili vysokú cenu.

 

 

Záver

 

 

Vidíte - ak ste mali niekedy zlý sex – nie ste sami. Všetko, čo môžeme, je učiť sa z našich skúseností a neopakovať svoje chyby. Samozrejme, existujú veci, ktoré nemôžeme kontrolovať. Sme iba ľudia a priznajme si to, rovnako ako môže byť sex úžasný, môže byť aj strašný. Jednoducho si uvedomujte svoje telo a telo svojho partnera.

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates