topleft
topright
Dnes je 27.09.2020, Meniny má Cyprián

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

sexka-7-8-2020.jpg  

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

sexka-7-8-2020.jpg 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Sólo svet
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
01.04.2017
„Nepovažujem sa za typického singla. Nie som frustrovaná, sklamaná, osamelá či vnútorne nespokojná. Pre takýto spôsob života som sa rozhodla dobrovoľne a musím povedať, že nikdy v živote mi nebolo tak dobre ako teraz.

 

V mojom živote nie je zatiaľ žiadne pevné miesto pre chlapa. Ak sa zoznámim s niekým, kto sa mi páči – užijem si s ním, prečo nie? Vernosť na celý život by som zatiaľ nikomu nesľúbila. Mojim jediným problémom sú rodičia – ako im vysvetliť, že som normálna?“ Nataša, asistentka                        

 

Psychológ J. Benenstein hovorí: „Človek môže byť šťastný aj ako samostatne fungujúca osoba. V tomto prípade je napríklad ušetrený od všetkých tých napätých situácií, ktoré vznikajú v rodinách, má slobodu rozhodovať sa tak, ako chce len on sám. Aj to je výhra!“

 

Jeho rada pre osamelých? Rozmýšľajte o sebe týmito slovami: „Môže mi byť dobre aj samému! Nepočúvaj nikoho, iba samého seba!“

 

Ale aj singli majú svoje sny o láske. Užívajú si slobodu - stačí to k šťastiu?

 

Horeuvedená Nataša už sedem rokov žije sama. Vstáva o siedmej, osprchuje sa, postaví vodu na kávu, počúva rádio a popri tom sa maľuje, potom vypije kávu, oblečie si kostým a odvezie sa do práce. Kamaráti ju opisujú ako „zaneprázdnenú individualistku, pracovne vyťaženú, ktorá však vo voľnom čase vie byť aj pokojná a uvoľnená, pretože si je plne vedomá svojej nezávislosti.“

 

Nezáujem o rodinu badať predovšetkým u mladých ľudí s nadpriemerným príjmom. Ich najväčšou túžbou je žiť "samostatne".

 

Väčšina mladých sa pritom v tejto situácii ocitla vlastne neúmyselne: spôsobila to kombinácia náhod a ich povahových vlastností, zmeškaných alebo nesprávne uchopených príležitostí.

 

V mestách žije podstatne viac singlov, ak keď ich presný počet nie je možné zistiť. V súčasnosti môžeme nájsť takmer v každej slovenskej rodine nejakého singla /bratranec, druhostupňová sesternica, neter, syn.../ A pri "prísne vzatom hodnotení" musíme k osobám žijúcim single pripočítať aj "osamelé" matky a otcov, samostatne vychovávajúcich svoje deti.

 

Podľa mnohých singlov to zväčša funguje takto: „Keď nemáte šťastie na stáleho partnera, tak je najčastejšou možnosťou tzv. „otvorené manželstvo“ so striedaním partnerov a potom vyložene život osamote."

 

V USA bol tento vývoj - prechod od manželstva k osamelosti -  badateľný už v 60. rokoch. V priebehu uplynulých 20 rokov sa tam počet ľudí žijúcich single zvýšil o 200 percent!!!

 

Samozrejme, prvá reagovala na túto cieľovú skupinu reklama. Kedysi bolo jedným zo základných pravidiel americkej reklamy to, že žena mala na prste obrúčku, čo bolo dôkazom, že si tovar môže dovoliť kúpiť, lebo má manžela, ktorý jej ho zaplatí.

 

Toto je už minulosťou. Na osoby žijúce samostatne sa dnes zameriavajú všetci výrobcovia tovarov. V regáloch supermarketov nájdete výrobky určené jedinému spotrebiteľovi - jednotlivcovi /napríklad sáčková polievka- jedna porcia/.

 

A ankety rôznych spoločností priniesli zaujímavé výsledky:

 

„Typický single je človek optimistický, úspešný, cieľavedomý, emancipovaný, nezávislý, spoločenský, zodpovedný a zaujímajúci sa o kultúru.“

 

U nás je pojem „single“ zatiaľ nepopulárny a len veľmi málo ľudí vie, čo si má o ňom vlastne myslieť. Človek žijúci sám totiž sotva sám seba označí za singla, ale skôr o sebe povie, že je „aktívne žijúcim individualistom, túžiacom po nových zážitkoch“.

 

Ako to bude vyzerať v budúcnosti? Narastá počet ľudí, ktorí dobrovoľne žijú sami.

 

Stále pribúda žien, ktoré svoju úlohu nevidia len v podporovaní manžela, čiže vo vytváraní domáceho prostredia pre „živiteľa“. Neochota byť len v domácnosti je pre mnohé ženy motívom, pre ktorý radšej zostávajú žiť samé a pracovať .

 

Ale aká je dlhodobá perspektíva v osamelom živote? Nie je predsa len lepšie investovať do budúcnosti a aktívne sa pokúšať o založenie rodiny?

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-9-2020.jpg

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates