topleft
topright
Dnes je 05.08.2020, Meniny má Hortenzia

 swiss_erotic_jobs.jpg

tiffany-7-12.jpg

 

 

saphir.jpg

 

 

salzburg-salon.jpg

 

 

hexen-bar.jpg

 

 

firehouse.jpg

 

 

Love Drops: len 7,90

spanishdrops.jpg

 

Krúžok: len 4,50

7480.jpg

 

 

Durex Ambassador

ambassad.jpg

 

 

Pumpa na prsia

5044.jpg

 

 

SEXY SMS

25-4-02.jpg Sex bez zábran!

Pošli sms v tvare:

sex87 a tvoj text

a odošli na 7504

Cena sms 0.797€

 

 

 

Miss Joy: len 9,95

3907.jpg

 

 

DVD Horúce amatérky

hotamateur.jpg

DVD film z produkcie

Diablo, päť horúcich

dievčat - amatérok, v

hlavnej úlohe s hviezdou

Sweet Cat.

 

Cena: 6,90 Eur

Nedabované

125 minút

 

 

 

Trojan: len 14,90

3891.jpg

 

 

Sexteen Doll: len 16,30

1051.jpg

 

 

Gél jahoda: 5,30

lub.g.jaho.jpg

 

 

Twinzer dildo

7321.jpg

 

 

Slim line: len 9,10

3030.jpg

 

 

Olej višňa: len 10,90

olejv.jpg

 

 

Biele guličky: 5,90

2103.jpg

 

 

Sex live

biba.jpg

Páči sa ti tento

dráždivý pohľad?

Chcel by si

vidieť viac? 

OZVI SA!

0986 512 498

 

 

 

Zamiloval som sa!
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
01.04.2017
„Viem, že to môže byť v dnešnej dobe čudné, ale zamiloval som sa na prvý pohľad a rovno do jej očí. Ona má oči ako anjel. Aj anjelsky modré, aj anjelsky hriešne. Také mierne privreté, široké, s vnútornými kútikmi padnutými dolu. Ako Ornella Muttiová. Nemôžem spať, zjavujú sa mi jej oči.

 

Je to normálne?!“

 

O človeku vie veľa vypovedať jeho spôsob reči, gestikulácia, chôdza, črty tváre, obľúbené farby, ale tým najdôležitejším, podstatným, jemu vrodeným sú oči.

 

Všetky staroveké traktáty sa začínajú práve skúmaním očí. Nie je to náhoda. Veď väčšina informácií, vďaka ktorej sa človek rozvíja, prijíma práve pomocou očí. Aj naši prapredkovia intuitívne upozorňovali, aby si človek sám od seba dával pozor, na koho sa pozrie – lebo cudzí ho mohol „urieknuť“, pozrieť sa „krivo“, zle, a tým mu mohol spôsobiť to, že by sa mu začalo zle vodiť.

 

Súčasní, moderní senzibili dokonca odporúčajú citlivým a príliš vnímavým ľuďom, aby nosili aj počas neslnečných dní okuliare s tmavými sklami, ktoré ich ochránia pred zápornou energiou osôb, nepriaznivo im nakloneným.

 

Astrológovia tvrdia, že v očiach sa odráža celá farebná paleta  charakteristiky vášho horoskopu, ktorá svedčí o tých alebo iných vlastnostiach. Význam očí potvrdzuje i moderná veda – podobne, ako odtlačky prstov, aj oči každého človeka sú jedinečné a neopakovateľné.

 

Čierne oči

 

 

Majitelia čiernych očí – to sú silné osobnosti, veľa dokážu vydržať, sú iniciatívni, ale aj nepokojní. Čierne oči svedčia o vášnivosti a túžbe po láske. Takýchto ľudí pri ceste za milovaným človekom nezastavia žiadne prekážky. Hoci ich vášeň a prudkosť im môže priniesť nielen radosť z víťazstva, ale i horkosť z predčasného, nepremysleného rozhodnutia.

 

 

Hnedé oči

 

 

Ľudia s hnedými očami sú od prírody obdarení schopnosťou byť príťažlivými, ale aj citlivými a bystrými. Sú to veľmi temperamentní ľudia, výbušní, ale ľahko ustupujú a nespravodlivosti voči sebe si dlho nepamätajú.

 

Medzi ich nedostatky patrí to, že bývajú rozmarní. Astrológovia tvrdia, že ľudia s tmavými hnedými očami /zmes energie Slnka a Venuše s prímesou Saturna/ sú mimoriadne komunikatívni a ľahko vychádzajú aj s cudzími ľuďmi. Dokážu sa ľahko zamilovať, ale láska ich aj skoro a bez problémov opustí.

 

Majitelia svetlohnedých očí sú hanbliví, majú sklony k samotárstvu, snívaniu. Napriek tomu sú to pragmaticky založení ľudia, ktorí sú veľmi pracovití a snaživí. Vždy sa dá na nich spoľahnúť, nepodvádzajú. Medzi osobitosti ich povahy patrí individualizmus, snaha robiť všetko samostatne a často dosiahnu aj veľké pracovné úspechy. Títo ľudia neznášajú, keď sa na nich vyvíja nejaký nátlak.

 

Astrológovia upozorňujú na ich skrytú črtu – sú takí vnímaví, že veľmi dlho nedokážu odpustiť nejakú krivdu, niekedy sa nad príkorie nepovznesú do konca svojho života.

 

 

Modré oči

 

 

Väčšina modrookých ľudí je pod vplyvom Venuše. Sú to romantici, ľudia emocionálne založení, citliví. Sú schopní nielen sa bezhlavo zamilovať, ale si druhého aj získať svojim vášnivým prístupom.

 

Ich myšlienkové pochody sú niekedy absolútne nepochopiteľné. Mimochodom – majú mimoriadne vyvinutý zmysel pre spravodlivosť, sú hotoví biť sa za pravdu napriek tomu, že by to mohlo poškodiť ich samotných.

 

Ich hlavným nedostatkom je namyslenosť a vysoká mienka o sebe samom.

 

Aj keď sa modrookým ľuďom pripisuje mierumilovnosť, dokážu byť konfliktní, vedia sa hádať, ženú veci dopredu, a nie vždy sú schopní vcítiť sa do pohnútok iných ľudí; pochopiť, o čo im ide.

 

Ľudia s tmavomodrými očami /tu sa energia Venuše „riedi“ energiou Mesiaca/ sú vytrvalí a úporní vo svojom snažení, ale popri tom i sentimentálni. Ľahko sa poddávajú svojim rozmarom, pričom ich nálada je nepredvídateľná -  ako aprílové počasie.

 

Modrookí ľudia si vo všeobecnosti dobre pamätajú urážky a osočovania, pričom aj vtedy, ak vo vnútri svojej duše už  danému človeku dávno odpustili.

 

Modré oči vedia tajiť aj zradu. Ich majitelia sú cieľavedomí. Ľudí s modrými očami veru neobmäkčíte žiadnymi slzami.

 

Stáva sa, že modrookých ľudí akoby „z ničoho nič“ pochytí záchvat hnevu alebo neodôvodnenej depresie. Hoci majú v podstate pokojnú povahu, do tejto situácie sa dostanú vtedy, keď sú ubití jednotvárnosťou, ktorá ich unavuje.

 

 

Šedé oči

 

 

Majitelia šedých očí sú veľmi rozhodní a ľudová múdrosť hlása, že inteligentní. Nemajú potrebu strkať hlavu do piesku pred problémami: naopak – riešia ich neodkladne.

 

Napriek tomu sú úplne bezmocní v situáciách, kde sa treba riadiť iba citmi, a nie rozumom.

 

Šedé oči – to je znak zvedavosti a túžby po poznaní. A okrem toho sú to oči ľudí, ktorým sa vo všetkom darí – v kariére i v láske.

 

Majitelia tmavošedých očí sú cieľavedomí a smelí. Majú pevnú vôľu a rozhodný charakter. Bývajú aj žiarliví, hoci sa túto svoju povahovú črtu snažia schovávať. Ak má váš partner/ka tmavošedé oči, máte šťastie, pretože takíto ľudia väčšinou majú iba jednu životnú lásku – ak sa zamilujú, tak naveky.

 

Celkovo sa dá povedať, že šedookí ľudia sú najvýhodnejšia kategória spomedzi možných kandidátov: sú stabilní, ale popri tom všetkom im nechýba ani odvaha a fantázia. Bývajú z nich vynikajúci šéfovia.

 

 

Šedozelené oči

 

 

Ak  máte zelenošedé oči, tak to znamená, že máte pevnú vôľu. Zdoláte hocijaké prekážky. Hoci vyzeráte ako mlčanlivý človek, práve vďaka svojmu pokoju dosiahnete svoj cieľ.  Majitelia takýchto očí bývajú „od prírody“ dobrí športovci, ale, bohužiaľ, sú schopní v rozhodujúcich okamihoch prejaviť aj krutosť.

 

Šedozelenookí ľudia – to je zosobnenie nežnosti. Ak milujú, tak vždy úprimne. Verne milujú toho, koho si vybrali. Takéto oči majú často muži-rytieri. Priatelia si ich cenia za dobrotu a poriadok, nepriatelia nenávidia za tvrdosť a principiálnosť. Sú to dobrí poslucháči aj spolubesedníci.

 

 

Žltozelené oči

 

 

Tzv. tigrie oči /žltozelené/ nie sú také časté. Takíto ľudia bývajú veľmi talentovaní v nejakej oblasti, a hovorí sa, že vraj vedia čítať cudzie myšlienky. Majú umelecké sklony a ku každému problému pristupujú tvorivo.

 

Ak nemáte „čierne myšlienky a niečo na rováši“, kontakt s týmito ľuďmi je pre vás radosť a pôžitok.

 

 

Pohľad

 

                                  

 

Okrem toho, že podľa farby očí sa dá uhádnuť, aký má kto charakter, na pohľad očí vplýva aj znamenie, v ktorom ste sa narodili.

 

 

Panna – máva koketný pohľad a jej oči vyzerajú stále nevinné a čisté.

 

Škorpión – má tmavé oči, ktoré majú silu priťahovať k sebe ľudí.

 

Strelec – jeho oči majú „iskru“, ale je schopný klamstva a posmeškov.

 

Kozorožec – máva temné oči s prenikavým pohľadom.

 

Vodnár – jeho oči roztržito blúdia, ale je v nich dobre ukrytá múdrosť.

 

Váhy – mávajú snivý, túžobný výraz, zasnene blúdia po obzore.

 

Rak – je to seriózny pohľad, v očiach sa prejavuje množstvo plánov.

 

Lev – má magneticky priťahujúci pohľad, ktorý si vyžaduje pozornosť k sebe samému.

 

Baran – „ohnivý“ pohľad, často však za ním býva prázdno.

 

Blíženci – koketný pohľad, v očiach sa im zračí smiech.

 

Ryby – melancholický, tajomný pohľad.

 

Býk – výrazné oči s poddajným výrazom, ktoré taja ozajstný charakter.

 

 

Samozrejme, toto sú danosti, ktoré sú nám dané „zhora“, od prírody. Ale cesta k sebazdokonaľovaniu leží v každom z nás, len sa treba donútiť chcieť niečo zmeniť.

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

ivetaschick-8-13.jpg

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Hot Pink: len 13,90

7472.jpg

 

Dildo: len 9,80

7022-1.jpg

 

 

Guličky: len 3,90

3181-1.jpg

 

Dildo: len 14,90

7273.jpg

 

 

Nympho krém: len 9,90

nymphocream.jpg

 

 

Guličky: len 6,90

3065.jpg

 

 

So Real: 29,50 Eur

8683.jpg

 

 

Ejakulátor: 24 Eur

5029.jpg

 

 

Sex live

24-2-03.jpg

Som sama a veľmi

mi chýbajú krásne

a nežné dotyky.

Zavolaj mi na:

0988 500 894

 

 

dreamcats-studio-9-2010.jpg

 

 

Jelly: len 17,90

2013.jpg

 

 

Thai guličky: 4,90

3048.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates