topleft
topright
Dnes je 17.11.2019, Meniny má Klaudia
inz1-8-2019.jpg 
maxim-zurich-20x28-7-2018.jpg 

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Z mesiaca na mesiac vyzerať lepšie
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
01.04.2017
Vyrážky

 

Nedostatok vitamínu A môže spôsobiť lokálne vyrážky, a ak práve prechádzate procesom detoxikácie, môžu sa vám drobné vriedky vyhodiť na tvári i na tele.  Počas toho, ako sa vaše telo zbavuje toxínov, si to pokožka na chvíľu odnesie, no tento stav je iba dočasný.

 

Riešenie:

 

Rybí tuk vám vyrovná hladinu vitamínu A a ak budete piť dostatočné množstvo vody, toxické látky sa postupne z tela vyplavia a aj pokožka sa vám vyčistí. Cvičenie fantasticky podporuje krvný obeh a posiela okysličenú krv na povrch kože, čím sa urýchľuje proces liečenia vyrážok a vaša pokožka ostáva žiarivá

 

 

Zvädnutá pleť

 

Ak vaša pleť nie je vyslovene žiarivá, môže to byť spôsobené tým, že ste príliš znížili dávky bielkovín. To pleť vysušuje a necháva ju doslova zvädnúť. Nedostatok vitamínov C a E taktiež spôsobí,  že vaša pokožka bude sivá až bledá, a dehydratáciou pokožka stráca pružnosť. 

 

Riešenie:

 

Konzumujte veľa čerstvého ovocia a zeleniny a vypite denne aspoň dva litre vody, prípadne bylinkového čaju. Čistý vitamín E alebo ružový olej sú ideálnymi prostriedkami na oživenie zvädnutej pleti.

 

Vysušená pokožka

 

Chladné počasie, ústredné kúrenie, dehydratácia a strata telesného tuku môžu spôsobiť,  že sa vám pokožka na tvári a tele začne olupovať. Ak ste nedávno začali intenzívne cvičiť, čoskoro zistíte, že nadmerným potením sa pokožka taktiež veľmi vysušuje.

 

Riešenie:

 

Je dôležité, aby ste si pokožku na celom tele natierali každý alebo aspoň každý druhý deň. Fóliové zábaly či masáž kefkou pomôžu pokožke telové mlieko lepšie absorbovať a prekrvia ju. Ihneď po sprchovaní, kým máte pokožku ešte teplú a jemne vlhkú, si natrite telovým mliekom alebo olejom celé telo.

 

 

Unavené oči

 

Tmavé kruhy pod očami môžu byť dôsledkom nedostatku spánku, stresu, hormonálnych zmien, porúch krvného obehu či nedostatku vitamínu C alebo B12. Aj spomalený lymfatický systém a nahromadenie toxických látok v tele môžu spôsobovať stmavnutie pokožky okolo očí (hromadí sa tam krv a s ňou aj tmavý kožný pigment).

 

Riešenie:

 

Konzumujte dostatok ovocia a vitamínu B, obsiahnutého najmä v celozrnných produktoch a pšeničných klíčkoch. Dôležité je neponocovať. Ak sa chcete trochu uspať, skúste si do horúceho kúpeľa pridať zopár kvapiek levanduľového oleja. Spánok na chrbte pomáha udržiavať pravidelné dýchanie. Unavené oči si oživíte, ak si na ne položíte dlane a zároveň sa opriete o lakte. Rovnako osviežujúce je umyť si ráno oči studenou vodou a potom naniesť očný gél.

 

 

Popraskané pery

 

Prísna diéta a nedostatok vitamínov B majú za následok praskanie pier. Chladné počasie a dehydratácia stav ešte zhoršujú. Na perách nemáme tukové žľazy, preto nie sú schopné samy udržiavať svoju vlhkosť. To znamená, že keď sú suché, sú odkázané len na našu pomoc.

 

Riešenie:

 

Dbajte na dostatok vitamínu B a pravidelne si pery natierajte tyčinkou alebo vazelínou. Čajovníkový olej alebo harmanček sú najúčinnejšími prostriedkami na zmiernenie bolesti a napuchnutia pri oparoch.

 

 

 

Vlasy bez lesku

 

Zdravé vlasy sa majú lesknúť, splývať, byť jemné na dotyk a nie príliš poškodené na končekoch. Diéty však často spôsobujú, že vám hladina vitamínov v tele klesne, a jedným z prvých príznakov sú vlasy bez lesku.

 

Riešenie:

 

Dbajte na vyváženú stravu a  dostatočný príjem bielkovín vo forme bieleho alebo červeného mäsa, olejnatých rýb, celozrnných  výrobkov a zelenej listovej zeleniny. Nesnažte sa zachrániť svoje vlasy prílišnou starostlivosťou a častým umývaním – to im nepomôže, no snažte sa každý deň si masírovať pokožku hlavy, to podporí krvný obeh.

 

 

Lámavé nechty

 

Prvým, čo zväčša vyradí zo stravy každý, kto začína s diétou, sú vajíčka, mlieko, syr a orechy.  No môže sa to negatívne odzrkadliť na hladine vápnika v tele. Nechty sú potom slabé a ľahko sa lámu. Ak sa to ešte skombinuje so zníženým príjmom bielkovín, začnú sa nechty aj štiepiť a lúpať.

 

Riešenie:

 

Odtučnené mlieko obsahuje rovnaké množstvo vápnika ako plnotučné, tak si každý deň doprajte plný pohár. Naše telo potrebuje denne iba okolo 40 gramov bielkovín, takže jeden nízkotučný jogurt či  väčšie vajce úplne postačia. Na podporu prúdenia krvi a s tým súvisiacu výživu nechtov je veľmi účinná masáž nechtových kutikulov.  Môžete použiť olivový olej, mastný krém na ruky či nechtový olej.

 

 

Ovisnuté prsia

 

Keď skombinujete behanie či aerobik s úbytkom na hmotnosti, môže sa váš objem hrudníka dosť výrazne zmenšiť. Ak ste matkou alebo ak máte trochu väčšie prsia, môžu vám dokonca ovisnúť. V prsiach samotných nie sú žiadne svaly, no ihneď pod nimi sa nachádzajú hrudné svaly, ktoré fungujú ako neviditeľná podprsenka.

 

Riešenie:

 

Mierne zväčšenie, ale aj vytvarovanie hrudníka dosiahnete cvičením so závažiami či polovičnými kľukmi. Pre väčšie spevnenie noste na sebe denne športové podprsenky. Pravidelné sprchovanie studenou vodou môže tiež prispieť k spevneniu vašej hrude.

 

 

Celulitída

 

Aj napriek pravidelnému cvičeniu a diéte sa s celulitídou bojuje ťažko. Neexistuje žiadna zázračná metóda, je to jednoducho stvrdnutý podkožný tuk a majú ho takmer všetky ženy.

 

Riešenie:

 

Celkový vzhľad postihnutých partií môžete vylepšiť pravidelným masírovaním rukami či kefkou, ale aj peelingom. Takýmto spôsobom rozbijete tukové zrazeniny a pokožku vyhladíte. Výrazne pozitívny účinok má aj pitie dostatočného množstva vody či občasná očistná kúra. Vitamíny C a E údajne tiež pomáhajú.

 

 

Ovisnutá koža

 

Po schudnutí sa vám môže stať, že vám koža na zadku, bruchu, stehnách a rukách ovisne. Výrazný úbytok telesného tuku má negatívny vplyv na pružnosť a pevnosť kože. Menšia poddajnosť kože môže v niektorých prípadoch viesť až k tzv. palacinkovému efektu. 

 

Riešenie:

 

Dbajte na to, aby vaše cvičenie obsahovalo aj cviky tvarovacie, aj cviky spaľujúce tuk. To vám zaručí, že podkožné svaly budú silné a pevné. Na postihnuté miesta si striedavo púšťajte studenú a teplú sprchu tak dlho, ako vydržíte. Každodenná masáž so spevňujúcim telovým gélom tiež pomôže spevniť štruktúru pokožky – už len samotné masážne pohyby pomáhajú pri tvarovaní.

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

inz82019.jpg 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Video na mobil

33-1-09-07.jpgChceš sa na mňa

pozer?

Pošli sms SXT na číslo

7505 a dostaneš video

na mobil, kde ma

uvidíš! Cena 0,478 Eur

za kus. (Musíte mať nadstavený WAP)

 

 

Atlantis G: len 14,90

4910.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates