topleft
topright
Dnes je 17.11.2019, Meniny má Klaudia
inz1-8-2019.jpg 
maxim-zurich-20x28-7-2018.jpg 

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Ak muž nemôže
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
01.04.2017
Ak muž ,nemôže‘, považuje sa to za dôkaz jeho slabosti, ktorú ,ozajstný chlap‘ radšej nikdy navonok neukáže. Niet preto divu, že väčšina mužov postihnutých erektilnou dysfunkciou (ED – kedysi sa to volalo aj impotencia) bojuje súčasne aj s duševnou krízou. A v žiadnom prípade to nie je zriedkavý problém, pretože podľa štúdií trpí viac ako polovica všetkých mužov vo veku medzi 40 a 70 rokov problémami s potenciou.

 

 

Každý druhý ma problémy

 

 

S modernými liekmi sa síce dá väčšine ED-pacientov dobre a isto pomôcť, avšak myšlienka, že pred každým vytúženým zblížením treba zjesť tabletku, neprispieva k bezstarostnosti. A žiaden potenciálny milenec nepožiada bez hanby svoju roztúženú priateľku, aby so svojím vzrušením ešte chvíľku počkala, kým tabletka zaberie.

 

Každá ďalšia bezproblémová a úspešná milostná epizóda dodáva mužovi novú istotu a prispieva tak k zmiznutiu strachu, ktorý predtým živila erektilná dysfunkcia. To je dôležitý bonus, ktorý môže v budúcnosti uchrániť pred vkrádajúcou sa depresiou.

 

Nemožno nespomenúť, že s modernými liekmi je aj ranné vstávanie ľahšie: ranná erekcia, ktorá pri erektilnej dysfunkcii bežne chýba, sa vďaka liekom vráti. Na radosť postihnutého muža! Pretože neschopnosť rannej erekcie sa zaraďuje k tým symptómom, ktoré pacientom často dávajú pocit, že nie sú viac ,riadnymi‘ chlapmi a utlmia ich sebavedomie rovnako rýchlo, ako klesá ich pohlavný úd. Ak sa ráno muž prebudí až po erekcii, vyvolá to v ňom dôveru vo svoje možnosti, schopnosti a opätovnú príjemnú budúcnosť.

 

Cievy v penise treba trénovať

 

 

To, že problémy s potenciou idú často ruka v ruke s depresiou, je známe. Známy je aj fakt, že ochabujúca mužná sila môže často poukazovať na iné telesné slabosti, riziká a choroby.

 

Stále ochabnutejší penis je nezriedka prvým orgánom, ktorý oznamuje hrozby ako cukrovka, srdcové choroby alebo depresia.

 

Ak sú teda v noci ,tvrdé len sny‘, urobí muž dobre, ak sa obráti na lekára namiesto toho, aby sexuálne problémy trápne zamlčoval alebo hľadal výhovorky.

 

V prospech včasnej terapie hovorí ešte iný fakt: cievy v penise sú mimoriadne jemné a väčšinou reagujú na príslušné problémy rýchlejšie ako cievy v iných častiach tela!

 

U zdravého muža napríklad funguje typické ranné stoporenie ako istý typ tréningu alebo ,údržba‘ tohto radostného orgánu. Ak vynechá, nie je to priaznivé pre budúci vývoj. Ak sa dlhšiu dobu cievy v úde nevyužívajú, poškodia sa skôr než v prípade, keď sa vďaka pravidelnej ,práci‘ držali „v pohotovosti“. Tak je vlastne každá erekcia muža súčasne aj tréningom proti starnutiu.

 

Ak sa ,ranné vstávanie‘ bez pomoci ruky podarí len zriedka alebo vôbec, je lepšie využiť pomoc v podobe liekov, ako v úplnej tichosti s nádejou čakať na samočinné zlepšenie. Ak sa nepodnikne nič, upadá nielen ego, ale aj cievny systém, potrebný na jeho znovuvybudovanie.

 

 

 

Majte dokonalý sex

 

 

Internet, reklamné plagáty, časopisy - všetci nám dnes ukazujú dokonalých ľudí s dokonalými telami, ktorí majú dokonalý sex. A muži sú, prirodzene, vždy a neustále pripravení. To u nich vyvoláva tlak.

 

Skúste naše rady:

 

1. Menej stresu: jedným z hlavných dôvodov neúspešného styku je stres. Skúste si vytvoriť voľno. Vypnite telefón, odvezte deti k starej mame, urobte si príjemný večer vo dvojici. A keď sa potom po prvýkrát urobíte príliš skoro, prečo neskúsiť druhé kolo, pri ktorom určite vydržíte dlhšie, pretože dráždenie už nebude také veľké.

 

2. Keď muž už vie, že sa urobí príliš skoro, mal by svoju partnerku dostať čo najbližšie k orgazmu už pri predohre, aby obidvaja boli pri pohlavnom styku na podobnej úrovni vzrušenia.

 

3. Pozor, nie alkohol vo veľkých množstvách! Niektorí muži hovoria o tom, že po jednom alebo dvoch pohároch sektu alebo vína sa to trochu zlepšilo. K sexu pristupujú pokojnejšie a hlavu majú trochu čistejšiu.

 

4. Kúpte si kondóm napustený látkou, ktorá predlžuje erekciu, alebo si na penis natrite znecitlivujúci krém.

 

 

Aj jedlo pomáha

 

 

Fenikel

 

Z tejto bylinky sa u nás bežne používa semeno. Už rímski bojovníci používali fenikel na posilnenie. Ako korenina sa používal najmä na prípravu rýb. Z rovnakých dielov masla, medu, hnedého cukru a feniklu si zmiešajte nektár, ktorý podporuje mužskú silu. U mužov, ktorí majú problém s výdržou, pomôže do tohto nektáru vmiešať trochu alkoholu.

 

 

Mäta pieporná

 

Používa sa obyčajne ako čaj. Pre naše účely - povzbudenie sexuálnej sily - je však najvhodnejšie pridať ju do kúpeľa 12 hodín za studena vylúhovanú. Iba tak má možnosť v plnej sile preniknúť utajená energia prírody do rozšírených pórov na pokožke, ktoré sa pod jej vplyvom otvárajú a nasávajú vesmírnu mohutnosť.

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

inz82019.jpg 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Video na mobil

33-1-09-07.jpgChceš sa na mňa

pozer?

Pošli sms SXT na číslo

7505 a dostaneš video

na mobil, kde ma

uvidíš! Cena 0,478 Eur

za kus. (Musíte mať nadstavený WAP)

 

 

Atlantis G: len 14,90

4910.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates