topleft
topright
Dnes je 20.09.2020, Meniny má Ľuboslava

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Sheila: len 18,90

1095.jpg

 

 

Strhávanie šiat
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
18.09.2016
Sféra sexuality je mimoriadne rôznorodá a preto pár, ktorý chce v tejto oblasti  dosiahnuť dokonalé uspokojenie, by sa mal riadiť heslom, že fantázii sa medze nekladú. A hoci prvotným zmyslom sexu bolo vždy len zabezpečenie rozmnožovania ľudskej rasy, človek vďaka svojej inteligencii prišiel na to, ako z tejto serióznej záležitosti spraviť zábavu, takže dnes sex ovplyvňuje vlastne celý náš život.

 

Preto môžeme vychádzať z predpokladu, že v súčasnosti už sotva existujú partnerské vzťahy medzi mužom a ženou, v ktorých by sex bol len mechanickou záležitosťou zodpovedajúcou svojej prvotnej funkcii. Naopak, k sexu majú páry skôr hravejší prístup. „Pravidlá hry“ si pritom zostavuje každý pár individuálne, a preto aj tu platí základné pravidlo: Každá partnerská dvojica má právo uplatňovať v sexuálnej oblasti ľubovoľné praktiky, pokiaľ s nimi súhlasia obaja a obom spôsobujú rozkoš. Všetci predsa vieme, že sa hovorí: Koľko ľudí, toľko chutí. Toto príslovie môžeme aplikovať aj na sexuálnu oblasť – pri pociťovaní rozkoše a pocitoch neexistujú normy stanovujúce, čo je normálne a čo nie. Normy a nenormy

 

Je vôbec možné presne vymedziť pojem „morálka“? Keď sa pozrieme, ako tento pojem vnímali ľudia od minulosti až po súčasnosť, musíme skonštatovať, že jeho obsah sa neustále menil. V konečnom dôsledku ide o termín úzko súvisiaci s jednotlivcom a jeho individuálnym pohľadom. To, čo niekto vníma ako normálne, iný môže považovať za úplne nenormálne.

 

Obzvlášť zložitá situácia nastáva, keď sa tento pojem uplatní na sexuálny život dvoch ľudí, pretože tu ide o zásah do ich intímnej sféry a len oni dvaja majú právo o nej rozhodovať. Ľudia však všeobecne majú veľký strach z opovrhnutia zo strany blízkych a známych, a preto sa len zopár ľudí odváži otvorene hovoriť o svojom intímnom živote alebo vôbec priznať, že realizujú aj iné milostné praktiky a varianty, ktoré možno nie sú až také bežné. Takmer by sme mohli povedať, že sa nikto neodváži o nich hovoriť, ale skoro všetci ich praktizujú.

 

Každý, kto má za sebou dlhšie trvajúci partnerský vzťah, iste potvrdí, že nič nie je nudnejšie a monotónnejšie, ako praktizovať pohlavný styk stále rovnakým spôsobom a ako robot sa neustále pridržiavať rovnakého scenára.

 

Ak teda človek chce, aby mu sex s partnerom znova prinášal potešenie, môže k milovaniu zaujať hravý prístup a tak ho trochu oživiť. Niektoré páry dokonca zájdu tak ďaleko, že pravidelne realizujú rôzne scénky, ktoré niektorí označujú za nenormálne, perverzné či bizarné. K takýmto hrám patria napr. tzv. čierne trhy, hry na dominu či strhávanie šiat z tela. Prívrženci uvedených praktík tvrdia, že len takéto sexuálne hry im dokážu sprostredkovať skutočnú slasť, keďže im dávajú pocit, že sa spontánne oddávajú rozkoši.

 

Napríklad, muž dostane zrazu chuť milovať sa so svojou partnerkou, a záujem prejavuje aj ona. A tak namiesto vyzliekania sa, čo partneri často vnímajú ako rušivú prestávku a čo tiež trochu zníži krivku vzrušenia, muž jednoducho strhne partnerke šaty z tela. Samozrejme, mal by to robiť len v prípade, keď si je úplne istý, že ona s takýmto zaobchádzaním súhlasí, pretože v opačnom prípade by mohla byť šokovaná a hneď by bolo po vzrušení.

 

Predpokladom teda je, že partnerku mužovo počínanie vzrušuje. Faktom je, že takmer každá druhá žena si ešte stále spája pojem „mužnosť“ s drsnosťou a miernou brutalitou. Veľmi veľa žien priznáva, že práve typickým mužským správaním im partner celkom neskrývane ukazuje svoju sexuálnu túžbu. Pre ženu je to ten najväčší kompliment, aký jej muž vôbec môže prejaviť, pretože nič iné jej nedodá rovnako silný pocit, že po nej túži a zbožňuje ju. V takomto prípade predohra nie je vhodná, pretože by znížila intenzitu erotickej chvíle.

 

 

Erotika s dominou

 

Pre každú časovú epochu sú charakteristické špecifické sexuálne tendencie. V súčasnosti sa stále viac dostáva do popredia erotika, kde žena vystupuje v pozícii dominy.

 

Sotva si niektorá profesionálna služobníčka lásky môže dovoliť ignorovať túto formu sexu. Psychiatri a odborníci, zaoberajúci sa týmto fenoménom, zastávajú názor, že narastajúca obľuba takejto formy erotiky má svoj pôvod v nadmerných nárokoch, ktoré na mužov kladie súčasný každodenný život, a s tým spojený stres a strach zo zlyhania. Okrem toho sa musia vyrovnávať s emancipáciou žien, ktoré sú v sexuálnej oblasti stále náročnejšie a kladú na mužov vysoké požiadavky, takže obavy zo zlyhania v nich vzbudzuje už samotný sex a erotika. Muži sa preto ochotne odovzdávajú do rúk tzv. dominám, pôsobiacim panovačne a prísne. Pohľad na ženy – dominy, až nadmerne zdôrazňujúce svoje sexuálne pôvaby, mužov priťahuje, a následne v nich vyvoláva nárast sexuálnej túžby. Predstieranú prísnosť a s ňou spojené rozkazy vnímajú mnohí muži zo psychického hľadiska ako príjemné, pretože sa takto zbavujú stresu z prevzatia iniciatívy.

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates