topleft
topright
Dnes je 24.02.2020, Meniny má Matej

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

EROTICKÁ MAPA mužského tela
Hodnotenie čitateľov: / 1
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
12.07.2016
Skvelý sexuálny život znamená vnímavosť voči potrebám partnera, ale vyžaduje tiež základnú znalosť anatómie, teda vedy "kam a ako siahnuť", aby došlo k zvýšeniu sexuálnej vnímavosti. Ak chcete vedieť, ako ho doviesť ku vzrušujúce nirváne, vydajte sa s pomocou našej erotickej GPS po jeho tele. Aj keď muž zvyčajne nie je schopný dosiahnuť vyvrcholenie dráždením inej časti tela než svojho penisu, neznamená to, že mu stimulácia erotogénnych zón nerobí dobre. Naopak. Pomocou ich hladenia, trenia, masírovania alebo bozkávania muž prechádza štyrmi štádiami sexuálneho vzrušenia: počiatočným vzrušením, keď stúpa srdcová frekvencia a tvrdne penis, cez fázu plateau (prechodné upokojenie, počas ktorého sa ešte ovláda), po orgazmus a upokojenie. Niet teda pochýb o tom, že takéto maznanie s jeho telom stojí za to. Lenže kde začať a kadiaľ sa vydať?

 

Vlasy

 

 Prehrabávanie sa vo vlasoch, hladenie, ba aj bozkávanie plešiny. To má väčšina mužov rado. Ak je však štica tvrdá ako kameň od vlasového gélu, postupuje žena opatrne a najprv sa jej dotknite len letmo, akoby "náhodou", aby  spoznala, či mu rozstrapatenie vadí alebo nie.

 

Miesto medzi čeľusťou a bradou

 

V uhle medzi čeľusťou a bradou, po oboch stranách Adamovho jablka, sa nachádza oblasť stvorená pre stimuláciu. Ak žena na ňu pritisne svoju tvár alebo jej uštedrí bozk, je to príjemné pre oboch.

 

Uši

 

Ženám sa možno žužlanie, cmúľanie a satie ušných lalôčikov nepáči, on na to má ale iný názor. Väčšina mužov má uši citlivé, takže ženy by nemali váhať využiť svoje pery a jazyk na ich pomaznanie.

 

Prsné bradavky

 

Táto oblasť je často u mužov zanedbávaná a podceňovaná. Pritom muž sa často dokáže vzrušiť, keď si žena jeho bradavku vloží do úst, hladí ju, či stimuluje napríklad pávím perom.

 

Svaly na chrbte

 

Keď sa jemnou masážou alebo hladkaním preženie žena cez partnerovo svalstvo na chrbte, určite nebude mať námietky.

 

Zadok

 

Tam je nervových zakončení neúrekom! Ak  pozornosť rozšírite aj na oblasť hrádze - miesto medzi semenníkmi a konečníkom odborne nazývané perineum, vtedy začne muž priasť. Len pozor na prenos infekcie zo "zadného vchodu". Pred ďalšími dotykmi radšej nech si partnerka opláchne ruky alebo si vopred navlečie hygienické rukavice. To platí zvlášť v prípade, že bude statočná a rozhodne sa prebádať mužský bod G čiže prostatu, a to strčením prsta do análneho otvoru, kde ním pohybuje tak, ako keby ste chceli niekoho k sebe privolať. A propos: predstojná žľaza sa nachádza pod konečníkom, asi na prst hlboko.

 

Semenníky

 

Tieto dve mužské pohlavné žľazy majú dve funkcie. Tvorí sa v nich mužský pohlavný hormón a spermie. A s humorom povedané majú aj tretiu funkciou, a tou je to, aby sa partnerke vložili do dlane pre osobitné láskanie. Pre veľkú citlivosť buďte však  obzvlášť opatrní!

 

Penis

 

Množstvo nervových zakončení, ktoré reagujú  na sexuálne podnety, je na žaludi. A tak jeho silné dráždenie môže viesť až k orgazmu.

 

Iné

 

Podpazušie, zadná strana krku, vnútorná strana stehien, podkolennej jamky - to sú menej obvyklé mužské erotogénne zóny. Žena by mala skúmať,  či sa partnerovi niečo z toho páči, keď sa ho na týchto miestach  dotýka. Každý muž je iný, práve ten váš môže nájsť zaľúbenie v dráždení netypického miesta, o ktorom on sám nemal ani tušenie.

 

Masírovanie mužských erotogénnych zón

 

Na predĺženie sexuálneho napätia požiada partnerka muža, aby si ľahol na brucho. Namaže si ruky masážnym olejom a začne s masírovaním mužových ramien a hornej časti chrbtového svalstva. Používajte dlane alebo špičky prstov. Potom postupujte dole pozdĺž chrbtice až k zadočku. Ten masírujte dlaňami s roztiahnutými prstami. Zájdite na vnútornú stranu stehien, jemne sa dotknite semenníkov a partnera pretočte na chrbát. Krúživými pohybmi stimulujte bradavky a až úplne na koniec si nechajte penis.

 

Učenie robí majstra

 

Nezabudnite - žiadny návod nie je univerzálny.  Každého vzrušuje niečo iné. Avšak stáva sa, že časom sa môžu erotogénne zóny zmeniť, vymiznúť, presunúť, ale aj nové vzniknúť. Skrátka,  čo nás teší v mladosti, v starobe zaniká, alebo sa naopak rozvinie. Základom je teda skúsiť, čo sa partnerovi páči a žena by mala byť bdelá voči jeho reakciám.

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates