topleft
topright
Dnes je 20.10.2020, Meniny má Vendelín

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Sheila: len 18,90

1095.jpg

 

 

Milostné hryzenie do Jeho veličenstva
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
29.06.2016
ÁNO, ČI NIE? Doba najväčšej slávy upírskej ságy už dávno skončila, ale vyceriť zuby a prejsť mu nimi po prirodzení? Tak to je v kurze stále! „Plytkosť  je to najhoršie, čoho sa žena môže v posteli dopustiť. Už týždne hľadám spôsob, ako svojej novej milenke naznačiť, že mi jej štýl stimulácie penisu neveľmi sedí. Zaobchádza so mnou ako s deckom. Asi by to chcelo trochu pritlačiť, prejsť do útoku, preukázať dravosť. Ja neviem, proste čokoľvek, niečo naozaj silné."Marek, 32 rokov. Muži by často ocenili, keby partnerky vložili do manipulácie s ich pohlavným orgánom viac sily a intenzity. Riešenie je aj takzvané milostné hryzenie, kedy zuby pritisnuté kdekoľvek na koži priamo "pri zdroji" alebo v jeho okolí, môžu byť spúšťačom veľmi príjemných pocitov. Hryzenie do penisu, respektíve do všetkých jeho častí je milostná technika, ktorá patrí medzi neprávom zanedbávané spôsoby stimulácie tohto krásneho a obdivovaného orgánu.

 

Lenže, ako na to, aby pôvodne dobre myslený nápad neskončil fiaskom? Stačí neobratný pohyb, jeho vytreštené oči, a nešťastie je na svete.

 

Katastrofické scenáre však nechajte na inokedy. Ak máte chuť skúsiť to, tak najprv, len tak medzi zubami, preceďte nápad, aby dotyčný vedel, čo ho čaká. "Neľakaj sa, toto ľahké uhryznutie ti neublíži!" Podobná prostá veta môže zachrániť všeličo a hodí sa pre ňu akékoľvek načasovanie.

 

 

                                   Nehrajte sa na kaskadéra!

 

 

Človek nemusí byť práve vysokoškolsky vzdelaným sexuológom, aby chápal, ako dôležitá je vzájomná komunikácia, keď partner alebo partnerka zviera medzi rezákmi dôležitú súčasť jeho pohlavného ústrojenstva. A čo potom, keď už bol milenec varovaný?

 

Malo by sa začínať jemne, pričom možno pochopiteľne hrýzť do nestoporeného aj stoporeného údu, postupne razanciu a silu zväčšovať a zastaviť až na hranici bolestivosti, čo muž dá celkom iste najavo. Toto je ten jediný a správny postup, nad ktorým si mnohokrát bezradné ženy lámu hlavu. Niektoré sa zbytočne boja, aby nespôsobili bolesť, iné sa niekedy pod náporom silnej vášne prestanú kontrolovať a mohli by mužovi spôsobiť zranenie.

 

                               Pohodlnejšie cesta pre opatrných

 

Spočiatku, ak on alebo ona má naozaj strach , aby neprišlo k ublíženiu na zdraví, pri prvých pokusoch "zabaľte" svoje zuby do pier, a schovajte tak svoje rezáky do tej chvíle, než sa partner trochu nevzruší, a ona sleduje, či ju partner výzve k ďalšiemu kroku.

 

 

                                  Muži. Najskôr odmietajú, ale potom ...

 

 

Stáva sa, že už len pri predstave zubov na penise niektorým mužom vstávajú hrôzou vlasy na hlave, ale nakoniec veľa z nich potvrdí, že táto aktivita pôsobí veľmi dráždivo. Skrátka, pýtajte sa, experimentujte a nechajte sa prekvapiť. Možno hryzenie zaradíte do svojich obľúbených aktivít.

 

Hryzenie môže u Vás vyvolať veľmi príjemné a vzrušujúce pocity. Ľahký dotyk zúbkov spoločne so slabým stlačením začne stimulovať nervové zakončenia na Vašich intímnych oblastiach. Iste, hrýzť je možné nielen na genitáliách, ale tiež na ďalších erotogénnych zónach, ako sú bradavky, pery, ušné lalôčiky, špička nosa, podpazušie, podkolenná jamka, triesla atď. Erotogenných zón má každý jedinec nespočetné množstvo, kedy prakticky každučká časť jeho tela mu môže priniesť pri správnom dotyku pocit nebývalej slasti. Hryzenie by však nemalo byť nikdy nijako silné, drastické, ak si to teda druhý vyložene nepraje. Stlačenie môže teda byť silnejšie, ale nikdy by nemalo dôjsť k tomu, aby sa po stlačení objavila na danom mieste krv.

 

 

                                       Hryzenie pri orálnom sexe

 

 

Orálny sex by mohol byť spojený so slovom nežnosť, precítenosti, žiadny zhon, zhon, žiadna rýchlovka. Tak trochu Vám to môže pripadať ako nuda. A nie ste ďaleko od pravdy. Orálny sex, aj keď ho drvivá väčšina mužov víta, potom skôr smerom k nim samotným - nie však už toľko smerom k partnerke.

 

Pre mužov je orálny spôsob uspokojovanie partnerky trochu zdĺhavý, nudný, vôbec nijako akčný. A ak sa navyše partnerka nemôže urobiť počas povedzme piatich minút, potom za chvíľu muž hodí pomyselný uterák do ringu. Ale niečo iné to je, keď dôjde na muža zo strany ženy, aby ho mala orálne uspokojovať. Muž by mohol byť uspokojený pokojne aj pol hodinu, ak by to vydržal s mierou vzrušenie. Pravdaže, aj orálny sex, ako taký, môže byť povedzme napínavý a dynamický. A to v momente, keď sa ten, ktorý uspokojuje druhého, rozhodne použiť svoje zúbky. Pôjde potom o to, či chce druhého ďalej vzrušovať, alebo sex ukončiť. V prvom prípade je potom dôležité použiť zúbky naozaj s citom. Žiadny stisk až na doraz nie je možný. Bolestivé zahryznutie by sa potom odrazilo nielen na genitáliách, ale tiež na nasledujúcich dňoch, kedy by medzi partnermi panovala tichá domácnosť, po ktorej by mohla nasledovať búrlivá hádka a urážanie.

 

Mužský penis aj vo svojom stoporenom stave (čo si budeme rozprávať), je taký maznavý, mäkký, a priam lákajúci k zahryznutie. Nejednu ženu potom napadne, aké by to bolo sa do neho zahryznúť. Nielen zvedavosť však ženie nežné pohlavie do experimentu. Okrem zvedavosti môže mať žena iné sexuálne chúťky, ako jej partner. Sú však aj prípady, kedy žena chce muža rozhnevať, potrestať, a tak, kde inde by sa mu mala pomstiť, keď nie na jeho najcitlivejšom mieste, ktoré je zároveň jeho majestátny pýchou? Sexuálne chúťky partnerky na hryzenie do penisu, môže muž pozitívne kvitovať, a to vtedy, ak si potrpí skôr na tvrdší sex.

 

 

Hryzenie pri sexe ako súčasť sado mäso

 

Sadomasochistické praktiky môžu vzťah dvoch ľudí oživiť a dodať ich intímnej oblasti nový rozmer, nové vzrušenie. Sadomaso môže byť potom praktizované v menšej, či väčšej miere, na ktorej sa muž a žena dohodnú. Nie je nič výnimočné, že chce mať tvrdšie milovanie len jeden z partnerov, zatiaľ čo druhý sa "uspokojí" s bežným sexuálnym prejavom. K sadomasochistickým praktikám potom patrí napríklad zväzovanie, používanie bičíka, horúceho vosku, ale aj spomínané hryzenie. Hryzenie, rovnako ako ostatné uvedené praktiky však môžu prerásť až do závislosti, či už aktívneho jedinca, alebo jedinca prijímajúceho.

 

 

 

Hryzenie pri sexe ako prejav moci

 

 

Nie všetci sme v práci úspešní. Nie všetci sme v práci na vedúcich postoch, kedy máme pod sebou podriadených, ktorých môžeme  kontrolovať, sekýrovať, odmeňovať, ale tiež trestať.

 

Niektorí z nás potom pociťujú potrebu vyrovnania, ak v práci sú podriadení, prežívajú pocity menejcennosti, musia v súkromnom živote vylepšiť svoje ego. Väčšinou ide o mužov, ktorí potrebujú byť aspoň v niečom dobrí, respektíve musia cítiť, že majú moc, nadradenosť nad niekým. A najľahšie sa moc utvrdzuje na slabšom článku, v tomto prípade na partnerke. Keď muž pri sexe ženu hryzie, tak môže ísť o prejav moci, nadradenosti a sily. V mužovi sa môže tiež prebudiť jeho pôvodné poslanie, kedy bol lovcom, a živil sa lovom zveri, s ktorou sa ani príliš nemaznal, kedy ju len kúsal, jedol. To však pretrváva u mužov aj naďalej. Všimnite si mužov, ako jedia kuracie stehno. Len výnimočne uvidíte muža, ako distingvovane je stehno pomocou príboru. Ak ho aj použije,  tak potom len z dôvodu, že je v lepšej spoločnosti a spôsobil by si trapas.

 

 

Nebezpečenstvá pri uhryznutí

 

 

Hryzenie pri sexe, ak sa preženie, môže predstavovať aj pomerne značné nebezpečenstvo. Pri hryzení je veľmi dôležité odhadnúť tú správnu mieru. Ak by bol stisk prehnaný a na koži partnera sa vzápätí objavila krv, potom môže tiež dôjsť k vzniku zápalu, infekcie. V ústach je totiž možné nájsť množstvo baktérií, ktoré potom môžu spôsobiť opuch, hnisanie. Najväčší problém by však mohol  nastať, keby bol jedinec nakazený vírusom HIV. Vy sami si môžete byť istí, že ste zdraví, pretože nežijete promiskuitnym životom. Lenže ťažko sa môžete spoľahnúť na niekoho druhého, aj keď sa Vám dušuje, že je zdravý ako buk. Stačí aj jedno obyčajné milostné zakopnutie, kedy si partner užije nezáväzný sex a problém môže byť hneď na svete. Sám potom nemusí nič tušiť a ďalej s náprotivkom sexuálne žije. Hryzenie, ak si chcete ho vyskúšať a láka vás, alebo sa jednoducho bez neho nezaobídete, používajte s rozvahou. Vaša túžba by Vás tiež mohla stať to najcennejšie, čo máte, vaše zdravie, váš život.

 

 

 

Najčastejšie otázky:

 

 

Slasti aj strasti orálu

 

 

 

- Poraďte mi, ako si mám zlepšiť svoju techniku orálneho sexu, aby to pre nás oboch bola väčšia zábava?

 

- Ako dosiahnuť dokonalosť pomocou niekoľkých slov? Nuž – najjednoduchšie asi bude, ak do orálu zapojíte aj ruky – nimi hladkajte, dotýkajte sa, tým nič nepokazíte, aj keď robíte orál! A druhá vec: nemyslite len na to, že musíte byť dokonalí. Robte to pre to, že vám to prináša potešenie alebo pre to, že tým potešíte partnera. Ak k tomu budete pristupovať bez tlaku, len z čistej radosti, tak sa k cieľu dostanete skôr. Lebo tu nejde len o znalosti techniky a metód – dôležitejšie je vaše vedomie, láska, ktorú k partnerovi cítite. Aj keď nepoznáte techniky, tak si užívajte tú intimitu s partnerom a netrápte sa tým, čo všetko neviete! Časom prídete na to, čo sa vám obom páči a čo nie, a to je dôležitejšie ako nejaké „pravidlá“, ktorým sa máte učiť.

 

- Aká je najlepšia pozícia pre ozaj dobrý orál?

 

- Najbežnejšia poloha je, že partner, ktorý prijíma, leží na chrbte. Tým je odhalené celé jeho telo a dané druhému partnerovi k dispozícii.

 

- Ak sa ma partner spýta, či sa mu páči, ako mi to robí, čo mu mám odpovedať?

 

- Ak sa vám to naozaj páči, určite ho pochváľte: „Áno, je to úžasné." To povzbudí a zaistí vám to aj opakovanie. V prípade, že niečo nie je v poriadku, tak to dajte len jemne najavo, aby ste partnera neznechutili od druhého pokusu. Jemne naznačte, čo by sa vám viac páčilo, nasmerujte ho na oblasť, kde vás to vzrušuje viac. Tak získate obaja nové skúsenosti a nebudete klamaním „upevňovať chybu“.

 

- Myslím si, že najlepší orál si medzi sebou poskytujú lesbičky. Je to tak?

 

- Určite nie. Vzťah muža a ženy v posteli je jedinečný. Aj keď sa lesbičky ako ženy lepšie poznajú a predvídajú svoje reakcie, aj tak sa to nedá porovnávať s láskou medzi mužom a ženou. Tu nejde len o fyziológiu – o dve telá – tu ide o súzvuk, o potešenie z milovania sa s opačným pohlavím.

 

- A čo orálny sex a riziko pohlavných chorôb?

 

- Bohužiaľ, toto riziko tu naozaj je. Vírus má šancu dostať sa do krvi otvorom na konci penisu alebo aj cez mikroskopické škrabance a poškodenia kože. Každá vaginálna tekutina môže obsahovať vírus.

 

- Ako sa najlepšie chrániť pred pohlavnými chorobami?

 

- Najúčinnejší spôsob je mať stabilného partnera. Bohužiaľ, mnohí nepovažujú taký vzťah za zaujímavý. Ďalšou možnosťou je použitie kondómov.

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates