topleft
topright
Dnes je 20.09.2020, Meniny má Ľuboslava

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Sheila: len 18,90

1095.jpg

 

 

Každý milostný život potrebuje vzpruhu
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
19.05.2016

V kvalitnom partnerskom vzťahu nesmie chýbať okrem lásky, vzájomnej tolerancie a úcty tiež vášeň a túžba. Bohužiaľ posledné dva spomínané body majú tendenciu po čase vyprchať, kvôli čomu aj skôr spokojný vzťah môže ľahko skĺznuť do stereotypu, ktorý ho môže zničiť. Zamilovanosť, vášeň a túžba, ktorú cítime k partnerovi v začiatkoch vzťahu, robí s ľuďmi hotové divy. Mnohí majú pocit, ako by bez toho druhého nevydržali ani minútu osamote, veria, že sú jeden pre druhého stvorení a že práve ich vzťah vydrží naveky. Aj keď je to krásna a lákavá predstava, ony opojné pocity časom pomaly začnú chladnúť a na ich miesto nastúpi skutočná láska. Aj tá je veľmi pevným základom vzťahu, ale veľakrát sama o sebe nestačí. Môže sa totiž veľmi rýchlo stať, že si ľudia začnú vzájomnú lásku pliesť s pohodlnosťou a stereotypom. A stereotypné vzťah nerovná sa vždy šťastný a spokojný

Ako spoznať, že sa k takémuto stavu práve váš vzťah blíži, ba čo horšie, už taký možno je? Tu sú niektoré zásadné body, podľa ktorých sa dá spoznať, že by vzťah potreboval nutne nejakú sexuálnu vzpruhu.

 

                              Tepláky a pyžamo so zvieratkami

 

Skúste si spomenúť, ako ste sa zoznámili. Čo všetko vás zaujalo? Vedľa povahových rysov určite aj vzhľad a celkový dojem. Zaujal by vás ten istý človek, keby bol neupravený, v teplákoch a ošúchanom tričku? Zrejme asi nie.

 

Prečo by ste tak mali zrazu chodiť doma? Hoci sa s partnerom veľmi milujete, určite aj tak stále čakáte, že sa o seba bude starať, starať, chcieť sa páčiť. To asi v teplákoch či bombarďákoch po babičke pôjde iste ťažko.

 

 

 

                                   Posteľový stereotyp

 

A čo milostný život? Spoliehate na to, že partnerovi bude stačiť obohraná posteľová etuda raz týždenne, podľa rovnakého harmonogramu a scenára? Ak áno, riskujete, že jedného dňa nájde niekoho, kto ho začne zvádzať, a on sa zrejme nechá. Nie je nič horšie ako ohraný alebo dokonca nudný sex.

 

                                    Spontánny sex

 

Či chcete, alebo nie, vo vzťahu je dôležité nielen zdieľanie spoločných intímnych chvíľ, ale aj spôsob, akým tak robíte. Obľúbili ste si misionársku polohu, ktoré sa nehodláte vzdať a praktizujete ju len v uvedený, vopred stanovený večer?

 

Zaujímavé, ale skôr alebo neskôr to jedného z páru prestane baviť. Čo takto zapojiť trochu snahy a skúsiť sa milovať treba ráno alebo naplánovať výlet vo dvoch do romantického hotela, kde vás nebude nikto rušiť? Určite tým dodáte vzťahu potrebnú iskru.

 

                                   Orgazmus z milosti

 

Že vo vzťahu nie je všetko tak skvelé, ako sa môže na prvý pohľad zdať, môže dokladať aj fakt, či a prípadne ako často je žena "nútená" predstierať pri sexe orgazmus, len aby urobila partnerovi radosť.

 

Ženy dosahujú všeobecne horšie orgazmu, často k tomu potrebujú predohru a potrebnú stimuláciu a náladu. Ak nič z toho nemajú a s partnerom rovno "skočí na vec" bez potrebného vzrušenia, nie je sa ani čomu čudovať.

 

                                Zvádzanie partnera? Zbytočnosť

 

Bude to znieť možno hrubo, ale jedna z najhorších vecí vo vzťahu je, keď si začnete byť svojim partnerom príliš istí. Nikdy ma neopustí, pretože ma miluje, kam by šiel atď. Takéto myšlienky môžu byť veľmi pádnym dôvodom na upadnutie do stereotypu. Aj po niekoľkých mesiacoch či rokoch vzájomného spolužitia treba vzťah neustále vylepšovať, s čím súvisí aj udržiavanie záujmu zo strany partnera.

 

                                Výhovorky, prečo nie je čas na sex

 

Pokles intenzity milovanie nemusí byť hneď zlým znamením, keď sa ale od každodenného milovania presuniete počas krátkej doby k intervalu raz za mesiac, asi to bude mať nejaký závažnejší dôvod.

 

Problém sa dá vysledovať aj podľa výhovoriek, ku ktorým sa ľudia uchyľujú. Nedostatok spánku kvôli prebdenej noci s malým bábätkom by sa dal určite nejakú dobu pochopiť, ak ale odkladáte sex len preto, že sa vám nechce vyzliekať z pyžama, alebo dávate prednosť filmu či seriálu, ktorý akurát beží v televízii, potom už je niečo zle.

 

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates