topleft
topright
Dnes je 20.09.2020, Meniny má Ľuboslava

 swiss_erotic_jobs.jpg

tiffany-7-12.jpg

 

 

saphir.jpg

 

 

salzburg-salon.jpg

 

 

hexen-bar.jpg

 

 

firehouse.jpg

 

 

Love Drops: len 7,90

spanishdrops.jpg

 

Krúžok: len 4,50

7480.jpg

 

 

Durex Ambassador

ambassad.jpg

 

 

Pumpa na prsia

5044.jpg

 

 

SEXY SMS

25-4-02.jpg Sex bez zábran!

Pošli sms v tvare:

sex87 a tvoj text

a odošli na 7504

Cena sms 0.797€

 

 

 

Miss Joy: len 9,95

3907.jpg

 

 

DVD Horúce amatérky

hotamateur.jpg

DVD film z produkcie

Diablo, päť horúcich

dievčat - amatérok, v

hlavnej úlohe s hviezdou

Sweet Cat.

 

Cena: 6,90 Eur

Nedabované

125 minút

 

 

 

Trojan: len 14,90

3891.jpg

 

 

Sexteen Doll: len 16,30

1051.jpg

 

 

Gél jahoda: 5,30

lub.g.jaho.jpg

 

 

Twinzer dildo

7321.jpg

 

 

Slim line: len 9,10

3030.jpg

 

 

Olej višňa: len 10,90

olejv.jpg

 

 

Biele guličky: 5,90

2103.jpg

 

 

Sex live

biba.jpg

Páči sa ti tento

dráždivý pohľad?

Chcel by si

vidieť viac? 

OZVI SA!

0986 512 498

 

 

 

Mama-Mia a jej dcéry
Hodnotenie čitateľov: / 1
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
16.05.2016

PRÍBEH

Musel som služobne odcestovať na niekoľko týždňov do Prahy a tak som si tam musel nájsť nejaké dobré ubytovanie – príjemne zariadenú izbu pre mňa, s garážou pre moje auto. A keďže som dostal dobrý tip od odchádzajúceho kolegu na podnájom v jednom rodinnom dome, skúsil som to najprv tam.

 

Izba mala výhľad do záhrady a páčila sa mi rovnako ako šikovná pani domáca a jej dcéry - dvojčatá Klára a Kristína, osemnásťročné stredoškoláčky, takmer rovnako vysoké, štíhle, s gaštanovohnedými vlasmi, presne ako ich mama, ktorú volali Mama-Mia. Milá prezývka pre ešte tak mlado a sviežo pôsobiacu matku.

 

 

 

 

 

Všetky tri „slečny“ mi ukázali moju izbu na poschodí. Hneď vedľa vpravo bola spálňa sladkých dvojičiek a naľavo spávala ich matka. Umiestnili ma teda prinajmenšom výborne – uprostred spanilého ženského pohlavia. To som však ešte netušil, čo ma čaká.

 

Na druhý deň som si musel ísť vybaviť niečo do mesta a Mama-Mia sa ponúkla, že ma bude sprevádzať. A tak sme vyrazili smerom do centra. Počas cesty mi porozprávala o svojom ťažkom živote vdovy a neľahkej výchove dvoch dospievajúcich dcér. Samota ich vraj umára. Nakoniec ma pozvala, aby som s nimi tromi strávil dnešný večer pri káve a zákuskoch.

 

„A keď dievčatá pôjdu do postele, môžeme si len my dvaja vypiť niečo ostrejšie,“ dodala významne a so zvodným úsmevom.

 

Snáď by som jej mohol s jej samotou trošku pomôcť! preblesklo mi mysľou, no vzápätí som na to aj zabudol.

 

Keď sme dorazili domov, dvojičky so zvodnými úsmevmi na tvárach nás už očakávali. Jedálenský stôl bol krásne prestretý a keď Mama-Mia ponúkla vlastnoručne napečené dobroty, rozprúdila sa živá zábava plná otázok a odpovedí, no aj mnohých erotických narážok. Akoby si ma oťukávali.

 

Potom som si išiel zaniesť autorádio, ktoré som si dnes kúpil, do svojej izby. Mama-Mia mi ešte stihla pripomenúť, že o desiatej večer sa mám u nej zastaviť na sľúbený drink. O chvíľu na moje dvere ktosi zaklopal. Boli to Klára a Kristína, vraj by si chceli pozrieť to rádio, pretože aj ony také niečo potrebujú. Keď z neho zaznela hlasná hudba, ihneď sa zvodne roztancovali. Potom sa posadili na pohovku a požiadali ma, aby som si k nim prisadol. Keď som sa medzi nimi usadil, chytili ma každá za jednu ruku a požiadali ma o tykanie. Keďže som bez váhania súhlasil, na rad mal prísť spečaťujúci bozk. Aj prišiel, a nebol hocijaký. Obe sa snažili pobozkať ma čo najvášnivejšie. Ich jazyky som cítil v hrdle ešte aj po ich rýchlom odchode.

 

Začal som o všetkom uvažovať. Bože, čo sa to deje? Že by ma všetky tri zvádzali? Bývam v „Dome troch osamelých žien“! Čo vlastne odo mňa očakávajú? Že im nahradím chýbajúcich mužov? To snáď nie! No možno sa dozviem viac pri večernom drinku s pani domácou.

 

Presne o desiatej - po tom, ako mi čulé sestričky prišli zaželať dobrú noc a zmizli vo svojich izbách – som zaklopal na dvere obývačky. Na konferenčnom stolíku bolo pripravené slané pečivo a fľaša koňaku s dvoma pohárikmi.

 

Mama-Mia ma usadila blízko seba, potom si labužnícky vyložila nohy na stôl, pričom mi dopriala letmý pohľad pod jej šaty. Určite si môj pohľad všimla, pretože na tvári sa jej zjavil rumenec a šibalsky sa zasmiala. Keď toto nebola výzva...

 

Nasledujúcou konverzáciou pri koňaku sme sa obaja stále viac a viac dostávali k sexuálnym témam. Jedna narážka za druhou. A potom k tomu došlo. Mama-Mia sa ku mne privinula, zahalila mi tvár aj ústa horúcimi bozkami a  hlavu mi pritlačila na svoje plné prsia. Až teraz som si všimol jej rafinované šaty s hlboko vykrojeným výstrihom. Podprsenku, samozrejme, nenosila.

 

Pohrával som sa s jej vztýčenými prsiami a cmúľal stvrdnuté bradavky. No keď som vsúval ruku pod jej vyhrnutú sukňu, aby tiež „odviedla svoju prácu“, zastavila ma a poznamenala, že by sme sa nemali zdržiavať zbytočnými úvodmi, ale prejsť rovno k veci.

 

Vyzliekol  som jej šaty, ktorých naozaj nebolo veľa, a pri sťahovaní nohavičiek som nedokázal odolať dotknúť sa jej mušličky, ktorá sa mi radostne ponúkala. Mama-Mia zastonala a vyzvala ma, aby som sa už do toho pustil. Môj „chlapík“, zaberajúc pomaly, no výdatne, nestíhal sledovať jej orgazmy, taká bola nadržaná. S rýchlym priebehom – a predovšetkým neopakovateľným – bola výsostne spokojná.

 

Potom si obliekla šaty, vypila posledný dúšok koňaku a rozlúčila sa so mnou nežným vďačným bozkom. Bol som už vo dverách, keď za mnou ešte zavolala: „Pokračovanie bude zajtra.“

 

Keď som vošiel do izby, myšlienkami ešte stále s Mamou-Miou, ani som nerozsvietil. No vtom som začul, že  v mojej posteli sa čosi pohlo a zachichotalo. Ležali v nej dvojčatá a usmievali sa. Len čo som sa nad ne prekvapený zohol, jedna ma schytila za krk a druhá uchopila môjho unaveného „Janíčka“. Moje nohavice boli rýchlo na zemi. Klára si ho okamžite vložila do úst a on zasa nabral na sile. Štyri ruky mi začali masírovať celé telo aj penis. Už som ani nevedel, ktorá ruka ktorej patrí. Ale to bolo vlastne fuk. Oddával som sa tej slasti.

 

Čakal som, čo bude ďalej. Kristína sa ku mne pritisla a vložila si môjho „Janíčka“ do svojej mušličky. Okamžite v nej ešte viac zhrubol a jej skvelé pohyby viedli k rýchlemu, no vydarenému vrcholu.

 

Potom sa o svoje začala hlásiť Klára. Už som ani neveril, že dokážem splniť jej želanie. Ale ona sa o môjho unaveného priateľa dobre postarala. Znova ho vzala do úst, sala a šteklila ho jazykom, nezabúdajúc na ruky, ktoré som opäť cítil všade. Keď „Janíčko“ pribral, ako mal, rýchlo sa naň napichla a jazdila na mne dovtedy, kým tiež nedosiahla vytúžený orgazmus. Bol som na smrť unavený, no chcel som sa s nimi ešte pomaznať, ale ony sa akoby na povel obidve zdvihli z postele, natiahli si nočné košele a odišli s poďakovaním za príjemne strávený večer. Vo dverách ešte dvojhlasne zaštebotali: „Pokračovanie bude zajtra.“

 

Po týchto zážitkoch som už nedokázal zaspať. Rozmýšľal som o matke a jej dvoch dcérach,  záver však bol jednoznačný: Nie! Toto nie!

 

Stále ma však čosi trápilo. Že by boli dohovorené? Že by to vyžadovali od každého nájomníka? Že by boli profesionálky? A zažil toto aj môj kolega? Aj napriek krásnym zážitkom však zvíťazil zdravý rozum, ktorý mi radil: „Bude lepšie, ak odídeš.“

 

A tak som sa ešte v tú noc zbalil, tichučko sa vytratil z domu, naštartoval auto a vyrazil nájsť si nejakú izbu v hoteli.

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

ivetaschick-8-13.jpg

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Hot Pink: len 13,90

7472.jpg

 

Dildo: len 9,80

7022-1.jpg

 

 

Guličky: len 3,90

3181-1.jpg

 

Dildo: len 14,90

7273.jpg

 

 

Nympho krém: len 9,90

nymphocream.jpg

 

 

Guličky: len 6,90

3065.jpg

 

 

So Real: 29,50 Eur

8683.jpg

 

 

Ejakulátor: 24 Eur

5029.jpg

 

 

Sex live

24-2-03.jpg

Som sama a veľmi

mi chýbajú krásne

a nežné dotyky.

Zavolaj mi na:

0988 500 894

 

 

dreamcats-studio-9-2010.jpg

 

 

Jelly: len 17,90

2013.jpg

 

 

Thai guličky: 4,90

3048.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates