topleft
topright
Dnes je 24.02.2020, Meniny má Matej

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Vždy vyvrcholí prvý?
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
22.04.2016
Je dobre známe, že muži nepotrebujú ísť dlhú cestu k svojmu orgazmu, zatiaľ čo ženy sa rozbiehajú aj zahrievajú dlhšie. Tu sú tipy na to, ako zladiť váš sex.

 

Bozkávanie

 

Zrýchliť ženu: keďže je krk plný nervových zakončení a často zanedbávaný, len málo vecí ženu dokáže tak rozpáliť, ako práve mužove pery na krku. Odhrňte si vlasy na stranu a nahnite krk tak, aby ho videl. Pokiaľ nepochopí, zašepkajte, ako veľmi by ste chceli, aby vám práve teraz pobozkal krk.

 

Spomaliť muža: namiesto toho, aby ste mu strčili jazyka až hlboko do krku, zostaňte pri bozkávaní iba na pery a jemných dotykoch jazyka. Výskumy potvrdzujú, že výmena slín zosilní jeho pocit vzrušenia, keďže obsahujú hormóny spôsobujúce sexuálne vzrušenie Predohra

 

Zrýchliť ženu: aby ste zabezpečili, že vyvrcholíte pred ním alebo naraz, mal by vás partner začal stimulovať čo najskôr. Použite pár kvapiek vášho obľúbeného lubrikantu (zaručene sa vzrušíte rýchlejšie) na jeho prsty a nasmerujte ich k vám. Krúživá stimulácia, ktorá začne pomaly rukou a postupne zrýchľuje, je najefektívnejšia.

 

Spomaliť muža: keď stimulujete jeho penis, nepritláčajte veľmi a sústreďte sa na koreň penisu, kde je menej citlivý. Meňte pohyb rukou, to sa mu bude natoľko páčiť, že nepostrehne, že nerobíte pravidelný pohyb, po ktorom zvykne vyvrcholiť.

 

Orálny sex

 

Zrýchliť ženu: navrhnite mu, aby použil ukazovák a prostredník s dlaňou otočenou k stropu a aby si bradu položil na dlaň. Takto môže počas orálneho sexu hýbať prstami, aby stimuloval váš bod G.

 

Spomaliť muža: aby ste ho rozohriali, ale nevyvolali explóziu, bozkávajte a lížte ho. Venujte sa aj jeho semenníkom, to ho vzruší, ale nie tak, aby dosiahol orgazmus.

 

 Sex

 

Zrýchliť ženu:: poloha, kedy ste vy hore, vám garantuje totálnu kontrolu rýchlosti, uhlu a hĺbky, takže je najlepšia na urýchlenie vášho orgazmu. Namiesto pohybu hore - dolu, čo by urýchlilo partnerove vyvrcholenie, kĺžte sa dopredu a dozadu, aby ste sa obtierali o jeho podbrušie. Nehanbite sa, keď chcete pridať na rýchlosti, tá intenzita sa mu bude páčiť.

 

Spomaliť muža: dlhé pohyby sú najlepším priateľom mužského orgazmu, takže ich obmedzte na minimum. Už viete, čo robiť, keď ste vy hore. No a keď chcete skúsiť misionársku polohu, omotajte svoje nohy okolo jeho tela, aby z vás nemohol vyjsť úplne von alebo ho chyťte za zadok a tlačte ho k sebe, aby ste dosiahli ten istý efekt.

 

Pred orgazmom

 

Zrýchliť ženu: sústreďte sa na vašu „spúšťaciu predstavu“ – zážitok alebo fantáziu, ktorú si vybavíte, keď potrebujete extra dávku vzrušenia. Skúste napríklad nejaký film alebo špecifickú sexy scénku presne podľa vašej chuti.

 

Spomaliť muža: ak cítite, že už čoskoro vyvrcholí, zmeňte polohu alebo úplne zastavte a na moment ho pobozkajte. Pokiaľ je ešte bližšie k orgazmu, prstenníkom a palcom vytvorte kruh okolo koreňa jeho penisu a mierne zatlačte. To môže fungovať ako záchranná brzda, ktorá vám  dopraje trochu viac času.

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates