topleft
topright
Dnes je 24.02.2020, Meniny má Matej

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Tajomstvá ženského sexu
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
25.02.2016
Je ešte veľa vecí, ktoré o ženách a sexe netušíte. Aké sú najprekvapivejšie skutočnosti ženského erotického života, ktoré by ste mali poznať? Nemusí to byť nutne vaša chyba, možno je jednoducho príliš hanblivá, aby vám povedala, čo od vás v posteli očakáva a čoho by sa, naopak, radšej vzdala. Aj keď je samozrejme každá žena iná, existujú isté veci, ktoré majú všetky spoločné a keď ide o sex, pod tieto veci sa okamžite podpíšu .

 

Má rada sex pri menštruácii

 

 

Všeobecne je to pravda, ale existujú určité pravidlá. Ak má svoje dni, preferuje skôr rýchlovku ako dlhé maznanie. Obaja musíte byť vysprchovaní a čistí. Ďalším problémom môže byť suchá vaginálna sliznica, zvlášť ak vaša partnerka používa tampóny, ktoré sliznicu vysušujú. V takom prípade použite radšej lubrikačný gél, aby ste predišli nepríjemnému odieraniu.

 

V sexe počas jej menštruácie pre vás pracujú jej hormóny, ktoré spôsobujú, že je oveľa nadržanejšia a ochotná takmer ku všetkému. Na druhej strane vám ale milovanie pri perióde asi sama nenavrhne, pretože jej to bude pripadať trochu zvrhlé.

 

 

Nemá rada príliš dlhý sex

 

 

Zabudnite na poveru, ktorá sa vzala bohvie odkiaľ, že čím dlhší sex, tým lepšie. Skutočne sa nemusíte snažiť presviedčať, že ste nedostižná sexuálna mašina. Len máloktorá žena túži po sexuálnom stroji a ak áno, kúpi si zvyčajne vyrobený z plastu a kovu. Od vás sa také výkony neočakávajú a príliš dlhý a predlžovaný sex je naopak na škodu.

 

Ak ju dokážete doviesť k dvom orgazmom, je to určite bonus, ale vykašlite sa na vytváranie celej orgazmickej zbierky. Dosiahnete len to, že vás bude chcieť potešiť a bude orgazmy iba predstierať.

 

 

 Prsty môžu byť veľmi nepríjemné

 

 

Ak používate na obšťastnenie svojej partnerky prsty, majte na pamäti, že v okolí pošvového vchodu sa nachádza veľa nervových zakončení - oveľa viac než vo vnútri vagíny.

 

S dráždením začnite len s jedným prstom, ktorým sa zameriate na jej pošvový vchod, ďalšie prípadné prsty pridávajte len zvoľna a postupne. Vnútri vagíny potom môžete zvoľna pridať na razancii. Avšak nezabúdajte, že vaše prsty nie sú zbíjačka a nepoužívajte ich preto týmto spôsobom. Vagína je veľmi citlivá a ak stimuláciu preženiete, vzrušenie sa ľahko zmení na bolesť.

 

 

Rada vyskúša nové veci

 

 

Možno by vás prekvapilo, koľko nových vecí by s radosťou vyskúšala, ale nikdy nenájde odvahu, aby ich sama iniciovala.

 

Medzi zakázané veci, o ktorých však ženy tajne snívajú, patrí análny sex, stimulovanie análneho otvoru (jej aj vášho) prstami, zväzovanie, fisting, sex na verejnosti a hranie rolí. Skúste jej niektoré z týchto vecí navrhnúť a zľahka prehovoriť, možno budete prekvapení, ako ľahko na ne pristúpi.

 

 

 Najväčšiu chuť má ráno

 

 

O mužoch a ich rannej chuti na sex koluje veľa historiek, ale vedeli ste, že to isté sa týka aj žien? Ak ju však zobudíte s tým, že máte chuť na sex, najskôr neuspejete a ak vás priamo neodbijete, asi bude predstierať, že spí.

 

Skúste radšej menej razantnú taktiku, kedy jej vsuniete svoj stoporený penis medzi stehná a začnete jemne trieť. Dajte jej čas, aby sa mohla vzrušiť a dostatočne zvlhnúť.

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates