topleft
topright
Dnes je 29.02.2020, Dnes je 29. február
Zajtra bude

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Túžba po spestrení
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
09.12.2015
Partneri praktizujúci análnu erotiku, podobne ako partneri praktizujúci klasický vaginálny styk, po čase zatúžia po spestrení sexuálnych aktivít. Tieto priania sa dajú ľahko zrealizovať, pretože análny styk sa dá uskutočňovať takmer vo všetkých polohách pre vaginálny styk. Pri takomto experimentovaní môžu partneri napríklad začať polohou, pri ktorej žena leží na bruchu a pod panvou má podložený vankúš, čo partnerovi uľahčí prístup. Žena si však môže aj kľaknúť, podoprieť sa na lakťoch a zadok nadvihnúť čo najvyššie.

 

Ak sú partneri štíhli, je možné praktizovať análny styk aj v ľahu na boku. Pri polohe v ľahu oproti sebe dochádza zároveň k treniu o klitoris a pysky ohanbia, čo rozkoš ešte zintenzívňuje. Partneri môžu túto polohu zdokonaliť tým, že žena zohne nohy v kolenách a nadvihne ich, a partner ju objíme asi vo výške bokov. Ak je žena veľmi ohybná, môže si v polohe ležiac na chrbte pritiahnuť stehná k telu, či dokonca dať kolená až k ušiam.

 

Pri väčšine polôh análneho styku je celý akt v réžii partnera. Či už žena leží na bruchu alebo kľačí, vniknutie penisu ju v podstate núti k nehybnosti a tým k úplnej odovzdanosti partnerovi.

 

Ako kompenzácia poslúži jazdecká poloha, pri ktorej je dominantnou žena. Muž leží na chrbte a pod panvu si môže podložiť vankúš. Podľa telesných dispozícii partnerov ponúka táto poloha dve varianty. Žena si buď kľakne nad partnera, tvárou otočená k nemu, a zavedie si penis do análneho otvoru, čo jej umožňuje riadiť hĺbku vniknutia. V tejto polohe má možnosť akt v prípade pocitu bolesti alebo napätia kedykoľvek prerušiť. Zároveň môže nechať penis vniknúť hlbšie, pokiaľ je jej to príjemné, a má tiež príležitosť ovplyvniť spôsob a rýchlosť koitálnych pohybov. Okrem toho má obe ruky voľné, takže si môže sama stimulovať klitoris, ak by sa jej partner v tomto smere nepreukázal veľmi zručný.

 

Pri druhom variante tejto polohy si žena sadne na ležiaceho muža chrbtom k jeho tvári a zavedie si odzadu jeho penis. Táto varianta umožňuje mužovi robiť aspoň mierne pohyby. Do sexuálnej hry sa môže aktívne zapojiť napríklad pohybmi panvou. Pri oboch týchto posledne menovaných polohách môžu partneri zdvojnásobiť svoju rozkoš použitím vibrátora.

 

Poznať pravidlá

 

Nakoniec ešte spomenieme polohu, známu aj pod názvom „lyžičky“, pri ktorej žena leží na boku chrbtom k mužovi. Muž jej v tejto polohe môže rukami stimulovať prsia, zatiaľ čo partnerka si sama stimuluje klitoris prstami či pomocou vibrátora.

 

Fantázii sa medze nekladú ani v oblasti análnej erotiky. Isteže, podobne ako pri vaginálnom a orálnom styku, aj v tejto sfére si partneri rýchlo nájdu zopár polôh, ktoré dokážu obom priniesť maximálne možné uspokojenie. V žiadnom prípade by sa však nemalo nič robiť nasilu alebo proti vôli druhého partnera.

 

Sexuológ profesor Haeberle vo svojom diele „Sexualita človeka“ konštatuje: „Análny styk môže byť veľmi uspokojujúcim zážitkom, pokiaľ si ho prajú obaja partneri a skutočne si ho užívajú. Nesmie sa však zabudnúť na zásadné hygienické pravidlo: partneri by za žiadnych okolností nemali prejsť od análneho styku plynulo k vaginálnemu, bez predchádzajúceho dôkladného umytia penisu. V opačnom prípade hrozí riziko, že sa do pošvy prenesú baktérie z konečníka, a spôsobia infekciu.“

 

Análna erotika je jednou z hlavných tém vyskytujúcich sa v listoch adresovaných sexuológom a redakciám príslušných časopisov. Pisatelia sa napríklad zvyknú často pýtať, ako presvedčiť partnerku či partnera na análny styk.

 

23-ročný M. K. píše o svojich skúsenostiach: „Priznávam, že som dosť análne fixovaný. Je to pravdepodobne dôsledok skutočnosti, že som bol v detstve často trestaný bitkou po zadku. Aj keď som sa dopustil len malého prehrešku, môj otec hneď vzal do ruky prút alebo si z nohavíc odpásal opasok. Údery mi spôsobovali značnú bolesť, ale len do chvíle, kým som neprišiel na to, že bitka bude oveľa znesiteľnejšia, ak si počas nej budem v mysli premietať erotické situácie. Vďaka takýmto predstavám som bolestivé údery vnímal podstatne menej: penis mi stvrdol a podbrušie zaplavil pocit príjemného tepla. Postupne som sa naučil pritlačiť sa na otcovo koleno tak, aby sa oň trel môj úd, čo viedlo k silným orgazmom. Otec však asi začal niečo tušiť, pretože zo dňa na deň ma prestal takto trestať, hoci som – niekedy aj úmyselne – všeličo vyparatil.

 

Fixácia na zadok u mňa však zostala. Teraz mám 22-ročnú priateľku, s ktorou chodím už štyri roky. Bola prvým dievčaťom, s ktorým som mal „ozajstný“ sex. Keďže už vtedy mala určité sexuálne skúsenosti, počítal som s tým, že ju nebude treba dlho prehovárať na análnu erotiku. Neprotestovala, keď som jej pri predohre a styku manuálne stimuloval zadok. Po čase mi dovolila, aby som jej orálne stimuloval análnu oblasť, ale ona ma na týchto miestach odmietala dráždiť, a do konečníka som jej mohol vniknúť maximálne jedným prstom. Nakoniec sa mi ju podarilo presvedčiť, aby sme si spravili príjemný večer, otvorili fľašu vína a celkom otvorene sa o tejto záležitosti porozprávali. Partnerka sa spočiatku zdráhala, ale potom sa rozhovorila. Vyšlo najavo, že matka ju v detstve poúčala, že zadok a vagína sú veľmi nečisté časti tela, a preto by sa ich človek nemal dotýkať. Čo sa týka pošvy, ako mladé dievča sa presvedčila, že to nie je pravda. A čo sa týka análnej oblasti, po našom rozhovore zmenila názor ešte v ten večer. Dali sme si spoločný kúpeľ, namydlili sa a už pod sprchou sme mali orgazmus. Následne sme po prvýkrát vyskúšali aj análny sex. Dnes už moja partnerka ani presne nevie, ako to má radšej – či spredu alebo zozadu.“

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates