topleft
topright
Dnes je 20.09.2020, Meniny má Ľuboslava

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Sheila: len 18,90

1095.jpg

 

 

Prebuďte spiaci oheň
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
15.11.2015

Zo začiatku ste sa milovali niekoľkokrát denne a teraz si nemôžete spomenúť, kedy ste to robili naposledy? Pripadá vám normálne, že váš sexuálny život nie je to, čo býval? S tým sa ale nemusíte zmieriť, stačí erotický apetít len trochu povzbudiť. Veľa párov považuje za normálne, keď sa postupom času kvalita ich sexuálneho života zhoršuje. Máločo vás na tom druhom dokáže prekvapiť, viete presne, čo urobí, ako bude prebiehať sex od prvej do poslednej minúty a čo môžete očakávať...

Problémom však nemusí byť iba nedostatok spontánnosti a rutina, ale aj nedostatok jej libida. To nemusí mať s vaším vzťahom vôbec žiadnu súvislosť, na vine môže byť napríklad depresia, poruchy imunitného systému, vyčerpanie, psychické problémy a rad ďalších príčin. Tu je niekoľko tipov, ktoré môžu zachrániť vaše spálňové radovánky.

Cvičte spoločne

Iste, že to znie nudne a nezaujímavo, ale skutočne to funguje. Každé malé dieťa vie, že cvičenie, pojedanie ovocia a zeleniny, dostatočný pitný režim a podobné veci sú mimoriadne zdravé, ale koľko ľudí to v skutočnosti naozaj robí? Cvičenie a pohyb všeobecne, aj keby malo ísť len o obyčajné prechádzky, ale urobí pre vaše telá veľa dobrého, predovšetkým zvýšite vyplavovanie endorfínov .

Jednoducho sa budete cítiť nabití energiou a to sa odrazí aj na vašom sexuálnom živote. Vaša partnerka bude mať lepšiu náladu, bude viac tolerantná, menej stresovaná a bude oveľa viac naklonená spontánnym akciám a spoločným hrám. Navyše sa zlepší jej sebavedomie. Spoločné cvičenia sa vám teda síce môže javiť ako naskrz nudná záležitosť, ale výsledky sa dostavia oveľa skôr, než vôbec dúfate .

Stavte na dobrodružstvo

Vzrušenie z pohybu, spoločných zážitkov a dobrodružstiev má veľmi blízko k vzrušeniu sexuálnemu. Spoločne prežité dobrodružstvo zaplaví vaše telá adrenalínom a povzbudí tak chuť na sex. Je jedno, či sa vrhnete spoločne na horolezectvo, jazdu na koni, potápanie, parašutizmus, alebo čokoľvek podobne. Zaraďte však do svojho partnerského programu aktivitu, ktorú budete zdieľať spoločne a ktorá má dobrodružnejší charakter. Spoločne prežité zážitky podporí nielen váš vzťah a súdržnosť, ale prospejú aj vášmu sexuálnemu životu .

Sex podľa plánu

Bolo by samozrejme pekné, keby ste sa na seba pozreli vo výťahu, okamžite ste vedeli, že to chcete hneď a tu a tiež ste to uskutočnili. Lenže v skutočnosti sú takéto hollywoodske scenáre vo výraznej menšine, pretože na spontánnu vášeň skrátka v našej dobe nie je dostatok času. Často sa cítime príliš unavení, stresovaní alebo máme veľa práce, ktorú považujeme za dôležitejšiu ako sex. Je jasné, že čas plný stresu je skutočným zabijakom libida .

Zabudnite na predsudky v štýle, že jedine spontánny sex môže byť kvalitný a ten pravý a jediný. Pokojne si vopred začleňte do svojho programu čas, kedy sa budete venovať len sami sebe s tým, že vyvrcholením bude sex. Uvidíte, že keď si k tomu otvoríte fľašu vína, zapálite sviečky a hlavne nebudete nikam ponáhľať, bude to minimálne rovnako romantické ako nečakaná rýchlovka.

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates