topleft
topright
Dnes je 29.02.2020, Dnes je 29. február
Zajtra bude

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Je to medzi mužom a ženou
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
22.09.2015

K normálnemu (vaginálnemu) styku v prípade zamilovanej partnerskej dvojice dôjde aj bez zbytočných slov - je však nevhodné a nemysliteľné, aby k análnemu styku došlo bez predchádzajúceho upovedomenia partnerky! Gestá alebo iné náznaky sa v tomto prípade sotva dajú uplatniť; naopak, partner musí veľmi otvorene povedať, akú praktiku by rád vyskúšal. Pokiaľ sa partnerka zdráha, dá sa na začiatok uplatniť „prechodné riešenie“ – muž použije lubrikant a vsunie penis medzi polky jej zadku a simuluje styk až do ejakulácie.V každom prípade je to rozumnejšie riešenie, ako ísť rovno na vec. Predpokladom na túto praktiku alebo vôbec rozhovoru na túto dosť háklivú tému totiž je, že partneri k sebe pociťujú hlbokú náklonnosť.

Ak sa muž len neohrabane opýta: „Neskúsime to aj odzadu?“, málo skúsená žena si to môže vysvetliť tak, že jej chce vniknúť do vagíny odzadu, voči čomu určite nebude mať námietky. V dôsledku tohto nedorozumenia však žena zažije zdesenie, keď partner potom začne vnikať do jej análneho otvoru.

Práve preto môže veľmi pomôcť vyššie uvedené prechodné riešenie. Neskúsená žena si tak postupne zvykne na to, že partnerov penis vôbec pocíti aj v oblasti zadku, stratí počiatočné zábrany a zistí, že ide o výrazne erotogénnu zónu.

Napriek tomu by však nemal byť análny styk hneď ďalším krokom.

Predchádzať by mu mali napríklad citlivé dotyky na rozete – aj počas vaginálneho styku - , ktoré zintenzívnia partnerkin pôžitok a tiež pomôžu odbúrať zábrany.

Potom môže nasledovať análny bozk (z lat. anilingus). Predpokladom je, samozrejme, dokonalá hygiena, ale to by malo byť vlastne samozrejmosťou. Partner jemne pohybuje špičkou jazyka po partnerkinej análnej oblasti, a táto hra priam vedie k tomu, aby vnikol prstom. Ale pozor! Necht na prste musí byť ostrihaný celkom nakrátko a pri vniknutí údom je nutné použiť dostatočnú dávku lubrikantu. Dostať kúpiť špeciálne lubrikanty práve na tento účel. Lubrikácia je dôležitá, lebo konečník sa nezvlhčuje „sám od seba“ ako vagína, naopak, je skôr suchý.

Pokročilí môžu použiť aj tzv. japonský či bowlingový hmat, t.j. palcom sa vnikne do konečníka, a ukazovákom či prostredníkom do vagíny, alebo sa – podľa okolností – môžu zaviesť do vagíny aj oba prsty naraz.

Týmto spôsobom možno docieliť silnú stimuláciu, u niektorých žien vedúcu až k orgazmu. A keď už po tom všetkom konečne nadíde chvíľa, že sa muž po predchádzajúcom súhlase partnerky chystá do nej análne vniknúť, nesmie prestať dbať na jemnocit.

Análny styk nie je nič pre robustné, bezohľadné typy, ktoré sa už pri vaginálnom styku správajú takmer ako pri znásilňovaní. Partner musí veľmi opatrne vniknúť nalubrikovanou špičkou žaluďa do análneho otvoru, ktorý takisto zvlhčí pomocou lubrikantu.

Ohľaduplný muž sa partnerky nezabúda pýtať: „Nebolí to?“

Pokiaľ partnerka zacíti bolesť, muž musí penis okamžite vytiahnuť, aby zamedzil nepríjemným pocitom.

Príčinou bolesti je najmä kŕčovité stiahnutie. Malo by byť teda v mužovom záujme zbaviť partnerku napätosti pomocou nežných slov, a potom sa mu podarí vnikať pomaličky stále hlbšie.

Odporúča sa tiež, aby muž partnerke pri análnom styku manuálne stimuloval klitoris, pretože tieto dotyky nielen odvedú pozornosť iným smerom, ale tiež prispejú k obzvlášť silnému orgazmu, vyvolaného šklbavými sťahmi zvierača.

Keď sa už partneri dostanú na trochu pokročilejšiu úroveň, odbúrajú sa zábrany a zvierač je trochu voľnejší, môžu do análno-erotickej hry zakomponovať rôzne variácie. Namiesto manuálnej stimulácie klitorisu počas análneho styku môže napríklad dobre poslúžiť aj vibrátor zavedený do vagíny, ktorý sa postará o dodatočnú stimuláciu.

Komentár
Pridaj
Cidessenak - Co to takiego IP:185.93.183.215 | 2017-01-30 00:52:03
gdzie inwestować małe kwoty | http://bulls.net.pl/
Cidessenak - Co to takiego IP:185.94.193.75 | 2017-02-06 11:33:41
symulator giełdy | http://bulls.net.pl/
Tannerker - Nauczyciela. umykac Przestanci IP:185.156.174.89 | 2017-02-12 12:01:07
Acai Berry - Exactly Why Is Acai Berry Supplement Great For You?
Is the product certified holistic? There are many copycat companies seeing that are creating products tend to be low in quality and don't use the most beneficial associated with extracting the juice via the berries.

Most you also must be are focused on their bodies know for the health benefits of acai berry products.
They've been used for hundreds of years in Brazilian by ancient medicine persons.
The people in the U .
s . just started using Acai in the last couple of years, involving several endorsements from renowns.

Acai fruit drink is the similar to acai fruit juice except nutritional vitamins . less of this fruit.
In order to generally be considered an product which has more filtered water content than juice, and may have added ingredients like sugar or corn syrup.

Acai Capsules are the highly concentrated capsule or pill that usually packed essential vitamins nutrients combined with the noni fruit itself.
Any of the additional nutrients include Phosphorus, Calcium, Potassium and valuable fat including Omega 6 and Omega some.
Acai capsules are very easy function with into an authentic daily daily habit.
For these reasons the capsules are the latest books . way relying on Acai within a an acai weight loss program.

The Amazonian fruit is often a strong defense again health threats that nearly all us struggle with and is actually why why its popularity has grew so extremely fast.
Such issue with inflammation, heart disease and auto immune disorders are helped by the actual pure juice on a daily basis.
It can also full of vitamin E among other vitamins that aid inside of look and feel of your skin.

Having more energy is likely to make a powerful impact with a way you live your life.
When you feel sluggish and exhausted in the end within the day, deals with thing surplus to do is go to the gym or suffer through a grueling workout regular.
You need energy to drop the weight - there's no way around it.
An acai berry supplement is much like a jolt to your energy level - and a secure one very.
You won't want to put develop the jitters that other weight loss supplements cause that mean that you are feel much like your heart is roughly to explode.

ORAC (oxygen Radical Absorbance Capacity) score of acai berries is 167.
It efficacy in terms of anti oxidants can be gauged over the fact that blue berry's ORAC score is 32 and regarding Apple is 14.

If there isn't the luxury of working out all day, every day, you need to have to focus on what's happening inside yourself to help you to get the results you demand.
The best place to start is increase your metabolism as up to possible.
The business of metabolism burns away fat you have in yourself.
When you have a pokey metabolism, body fat that method takes was usually saved and builds up, providing you the lbs that end up being rather not have. http://blogche.top/natural-xl/
Thomaslob - Mega fajny topic zapraszam ! IP:87.206.108.76 | 2017-03-30 11:31:49
Najlepsze oferty w sieci: bukmacherzy internetowi opinie
Thomaslob - Mega fajny topic zapraszam ! IP:87.206.108.76 | 2017-03-30 11:31:55
Najlepsze oferty w sieci: http://partyautobus.pl
RathertEi - zapial. nierzeczonej rasy. IP:82.102.27.92 | 2017-12-09 11:20:16
Don't Buy Acai Berry Until You Read This
The trouble with zloto sztabki zarabiaj pasywnie
zloto sztabki jak zarabiac w domu forum
zloto sztabki finanse blog
zloto inwestycja sposoby zarabiania w domu buying online is that the web is filled up with ill-intentioned beings that constantly looking to earn rapid buck.
Be extra careful when buying your the acai pills and also be bound to check on customer testimonials on the product's website as well as off their sources.
For obvious reasons, don't buy from shabby-looking websites that don't exude trustworthiness.

The product that will end all supplements in the current market! If you are unsure what I'm talking about then clearly you're the actual touch.
Since its debut in diet program world, all eyes take any presctiption acai capsules.
Air cleaners and how Acai capsule are undeniable, near extraordinary.
People have given their testimonials of its potency.
The Queen of Talk, Oprah, has endorsed the product and has named it the first and foremost super food in the marketplace.
If Oprah and other celebs don't convince in which case you let me tell the many primary advantages of Acai products.The Acai berry is from an exclusive type of palm tree that typically found down the middle of the Brazilian amazon.
These dark purple berries have a thin layer of edible pulp.
The berries in order to used regarding the by the tribes of the Amazon jungle for its medicinal importance.

The Suddenly acai slim uses a combination of herbal products as meal replacement shakes, supplements, and diet solutions.
These are built to suppress the appetite, then it to elevate the levels of their time within the body while also speeding one's metabolism.
Additional, these kinds of are meant to cleanse and detoxify one's body as actually.
The result is eventually weight-loss because entire body burns unnecessary calories.

Many third party sites they are able to offer "miracle" pills and cheaper "alternatives" to makers.
But really is whenever you want to buy acai berry pills that offers same excellence of the trial creation that you took, then it only makes sense to back again to and purchase from the manufacturer directly.
My general rule of thumb is that, when looking for pills, if it seems too good to be true, the idea probably is normally.

There tend to be so many acai free-trial offers showing up all during the internet lately which has given men and women develop not only option concern about which one to choose, but it adds regularly in their confusion about which ones are not scams.
Well the reality is that both these offers have a trap in them and unless you know the way to deal with it, require it and it get stolen.
But don't go out and buy acai at this time because i am going to teach you what you need to you should do so you avoid getting scammed nicely tell you that recently some of this leading acai companies are now charging approximately $1.95 as an alternative to $4.99 or $5.99 because shipping and handling expenditure.
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates