topleft
topright
Dnes je 24.02.2020, Meniny má Matej

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Vzrušuje iných,Seba nie
Hodnotenie čitateľov: / 3
SlabéVynikajúce 
Napísal Tabu   
08.01.2007
Obsah článku
Vzrušuje iných,Seba nie
Strana 2

Vzrušuje iných,Seba nie

 

8-1-01-07-A.jpg Cez deň sa volá JUDr. Helena..., v noci je Hera. 35-ročná právnička, ktorá je domina. Prečo vedie dvojitý život?

 

 

Prečo bijete mužov?

- Pretože to chcú a trest si vychutnávajú. Ja vo svojej úlohe dominy plním ich sny.

- Málokto by asi uveril, že vysokoškolsky vzdelaná žena pracuje ako domina...

- Ako domina tiež pomáham ľuďom. Ak muža trestám, alebo bijem, je to pre neho oslobodzujúce. Cíti sa potom lepšie ako predtým.

- Vedia kolegovia o vašom dvojitom živote?

- Nie.

- Ste aj v súkromí skôr panovačný človek?

- Som skôr tichá, držím sa v úzadí.

- Prečo to vôbec robíte?

- Peniaze tiež určite hrajú rolu. Ale robím to z vášne. Neviem, prečo ma to baví. Jednoducho som sa taká narodila. Byť dominou

si vychutnávam. Páči sa mi pocit moci. Po druhé ma uspokojuje, keď si pri mne môžu muži uspokojiť svoje najtajnejšie želania. Mnohí sú celé roky nešťastní a myslia si, že sú úplne perverzní. Keď si môžu pri mne prežiť svoje fantázie, je to pre nich veľmi oslobodzujúce. Po jednom sedení jednoducho vidíte šťastných ľudí.

- Ako ste sa stali dominou?

- Keď som bola študentkou, chodila som s o desať rokov starším sudcom, ktorý bol aktívny v prostredí, kde sa obľuboval latex a koža. Občas sme spolu robili sado-maso. Hneď som sa v tom cítila dobre. Ženy totiž v latexe a koži vyzerajú veľmi sexi. Mne toto oblečenie očividne pristalo tiež, lebo na jednom žúre mi jeden cudzí muž ponúkol 1 500 korún za to, že ho na záchode očurám.

- A?

- Môj priateľ povedal: vyskúšaj to. Tak som to teda skúsila. Nenechala som sa obchytávať, ani som zo seba nerobila prostitútku. Uspokojila som len fantáziu jedného muža, a tým som ho urobila šťastným. Potom to išlo akosi samo. Zoznámila som sa so ženou, ktorá mala urobené „domina-štúdio": boli tam izby s rôznou tematikou: gumená izba, ordinácia lekára. Na každú fantáziu jedna.

- Aké boli kolegyne?

- Na rozdiel od nevestincov neexistujú v domina-štúdiu takmer žiadne myšlienky o konkurencii. Okrem toho ich skoro vždy riadia ženy. A predovšetkým tu neexistujú žiadni pasáci.

- Podstúpili ste aj nejaké školenie?

- Viac-menej. V domina-štúdiu ste vlastne zo začiatku komornou. Čiže akousi žiačkou. Tak sa kadečomu priučíte.

- Akí muži sem chodia?

- Mojich zákazníkov možno rozdeliť do skupín: sú tu pokorní, ktorí sa túžia podriadiť. Potom sú tu masochisti, ktorí chcú prežiť bolesť. Fetišisti majú záľubu v určitom konkrétnom predmete.

- Napríklad?

- Veľmi často ich vzruší všetko z gumy alebo latexu.

- Aké záľuby ešte existujú?

- Niektorým mužom sa páči nemocničné prostredie. Chcú, aby ich sestrička ošetrila, alebo im dala klystír. A potom sú tu samozrejme ešte otroci - muži, ktorí sú pokorní a vychutnávajú si, ak ich komandujeme a ak sa nám môžu starať o domácnosť. Varia, čistia nám čižmy a sú užitoční. Niektorí si to tak vychutnávajú, že chcú svoju dovolenku stráviť u nás v úlohe otroka.

- Čo sa žiada najčastejšie?

- To sa nedá stanoviť konkrétne. Väčšina vraví, že chcú uniknúť z bežného života. Chcú sa niekomu na pár hodín podriadiť.

- Ale ako vyzerá typické sedenie?

- Najprv sa s klientom trochu porozprávam. Pri tom pozorujem už na správaní a reči tela, ako je muž založený. Okrem toho mi mô-

že prezradiť svoje fantázie a želania. Potom prejdem k akcii. Musím tiež zistiť, ako intenzívne chce cítiť bolesť. Niektorí zákazníci si želajú, aby som im zadok zmlátila do modra, aby z toho ešte dlho niečo mali. Pri iných zákazníkoch zase stopy nesmie byť vidno. Najprv väčšine zákazníkov zviažem ruky. Nasadenie obojku je tiež celkom pekný rituál. Tým sa zákazník vzdá svojej moci a odovzdá sa do mojich rúk. Pokorne založení muži mi na začiatok radi bozkávajú nohy. Niektorí chcú byť len umelecky zviazaní, iní chcú prežiť bolesť, či už údermi rukou, bičom alebo pomocou ihiel, či elektrických impulzov. V našom štúdiu máme celú zbierku mučiacich nástrojov.

- V čom spočíva rozkoš z bolesti?

- Bolesť mnohých uvádza do stavu podobného tranzu. Poznáte to možno z náboženských rituálov, napríklad samobičovanie mníchov. Pritom sa flagelanti (flagelácia: sexuálne vzrušenie a uspokojenie pomocou bičovania) úplne izolujú od sveta a dostaví sa silná erekcia.

- Aké bolo najnezvyčajnejšie želanie zákazníka?

- Jeden chcel, aby som ho nahého previezla autom cez mesto. Iný si želal byť lúkou.

- To sa dá?

- Zaobstarala som si v záhradníctve kobercový trávnik, rozprestrela som ho cez zákazníka a potom si na ňom urobila piknik.

- Dochádza k sexu?

- Nie, to je tabu.

- Ale muži chcú predsa zažiť orgazmus!

- Nie všetci. Práve ženatí muži často uprednostňujú iba telesné trestanie. Pre nich je to ako duševný orgazmus. Iní zákazníci na konci sedenia onanujú. Ženatí muži u mňa prežijú fantázie, ktoré svojim manželkám nemôžu povedať. Veď kto by chcel svojej žene povedať, že sníva o tom, že ho zmlátia po zadku, ktorý má oblečený len v plienke? Ale človek nejako svoje potreby musí prežiť. Inak bude nešťastný. Preto verím, že je lepšie manželstvo zachrániť ako ho zaťažovať.

- Máte skôr stálych zákazníkov alebo aj jednorazových?

- Väčšinou sú to stáli zákazníci. S tými sa v priebehu rokov vyvíjate.

- V priebehu rokov?

- No jasné. K dobrému sedeniu u dominy patrí veľká dôvera. V priebehu rokov sa čoraz lepšie spoznávate a objavujete nové spôsoby, ako uviesť fantázie do praxe. To je ako v hudobnej skupine, ktorá sa čoraz lepšie zohráva.

- Vzrušíte sa aj vy?

- Nie. Na to som príliš sústredená na prácu.

- Máte aj ženské zákazníčky?

- Áno. Niektoré sa chcú niečo naučiť, aby potom mohli doma trestať svojich manželov. A potom sú tu pokorné ženy, ktoré sem dovedú ich manželia.

 

 

 

  
< Predchádzajúca

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates