topleft
topright
Dnes je 24.02.2020, Meniny má Matej

Análny kolík: len 5,80

9988-1.jpg

 

 

Guličky: len 6,90 Eur

3122.jpg

 

 

Putá: len 6,40

puta.jpg

 

 

Zdravie
Aj singles majú sex!
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
27.12.2013
A mal by byť čo najmenej komplikovaný. Veď nikto v takejto divokej, vzrušujúcej životnej fáze nepotrebuje výčitky zo zlého svedomia, nervozitu alebo zlomené srdce.

 

Ste single? Blahoželáme! Teraz môžete skúšať nový matrac s kým sa vám zachce: od zvedavých študentov až po atraktívnych biznismenov/podnikateľky. Keďže ide o chvíľkovú známosť, nemusíte si nepretržite dokazovať, akí ste inteligentní a dobre vychovaní. Opadnú všetky zábrany. Môžete skúmať, kde sú vaše hranice a skúšať niečo nové bez toho, že by ste niečo riskovali. Tieto noci (alebo aj rána a poobedia) bez zahanbujúceho okúňania sa to je pravé dobrodružstvo – hoci má trochu zakázanú príchuť.

ili10.jpg

 
Mužské veci
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
18.12.2013

Prevažná väčšina pohlavných orgánov ženy sa nachádza vnútri jej tela, a aj jej sexualita je orientovaná smerom dnu, s cieľom ochrániť v nej vznikajúci nový život. Ženská pošva je ako nádoba určená na to, aby do seba niečo prijala. Naproti tomu pohlavné orgány muža sú situované prevažne ako vonkajšie časti tela. Penis spolu so semenníkmi sú akoby „príveskom“ na tele. A aj pri pohlavnom akte musí muž vstupovať do iného, t. j. ženského tela, ak chce naplniť ich prirodzenú pohlavnú funkciu. Táto analógia vonkajšej časti, ktorá musí zapadnúť do inej časti ako kľúč do zámky, je jedným z podstatných rozdielov pri vnímaní a prežívaní sexuality u oboch pohlaví. Túto rozdielnosť nemôže v sexuálnom živote ignorovať ani emancipovaná žena. A hoci je tento rozdiel daný rozdielne fungujúcimi, navzájom zosúladenými pohlavnými orgánmi, najviac sa prejavuje práve v psychickej oblasti.

mu.jpg

 
Na veľkosti nezáleží
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
04.12.2013
Veľké dlane, šľapy, alebo veľký nos majú údajne muži, ktorí zároveň vlastnia aj nadpriemerný penis. Je to pravda a aká veľkosť penisu je vlastne pre sex najlepšia?

 

Je to celoživotná láska a čím väčšieho majú, tým mužnejšie sa cítia. Reč je samozrejme o mužoch a ich penise. Najneskôr v puberte po sebe chlapci v sprchách začínajú pokukovať a nenápadne sledovať, či tá ich pýcha nie je náhodou menšia / tenšia / divnejšia než penisy ostatných. Bohužiaľ tiež zhruba v tom období sa po prvýkrát stretnú s pornofilmami a " vďaka " nadmerne vyvinutým hercom a niekoľkým optickým trikom získajú dojem, že priemerný penis dosahuje dĺžku minimálne dvadsať centimetrov a čokoľvek menšieho je dôvodom k obave a depresiám.

mu1.jpg

 

 
 
Wellness pre vagínu
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
25.11.2013
Priemysel krásy objavil pohlavné orgány ako ďalší možný zdroj príjmov. Mnohé výrobky a služby nám sľubujú, že vďaka nim bude ženská vagína krajšia, zdravšia a príťažlivejšia. Máme im veriť?

 

Je to téma veľmi citlivá. Na jednej strane nás teší, že máme možnosť oblasti „tam dole“ dopriať viac pozornosti. A určite je len prospešné, ak sa žena dôkladnejšie zaoberá svojou ženskosťou. Keď sa však dozvedáme, že chirurgická úprava pyskov už patrí medzi rutinné zákroky a ako nový hit sa k nám z USA dostáva odfarbovanie intímnej oblasti, väčšiny žien sa zmocňuje napriek všetkému skľučujúci pocit. A keď sa dozvieme, že sú ženy, ktoré si plánujú nechať chirurgicky zväčšiť bod G, aby rozprúdili svoj sexuálny život, vzniká otázka, čo všetko ešte môžeme očakávať v tejto oblasti.

iv7.jpg

 
Fascinujúce fakty
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
22.11.2013
Prečo mužov – ale i ženy – tak fascinujú prsia? Na túto otázku nie je jednoznačná odpoveď – kým psychoanalytici by sa hrabali vo vašom detstve a viazanosti na matku, producenti erotických filmov by asi našli úplne inú odpoveď.

 

Nechajte teoretizovanie filozofom a sústreďme sa na konkrétne detaily.

 

Bradavky – vpadnuté versus vytŕčajúce

 

Bradavky sa na nás usmievajú vo všetkých možných farbách, veľkostiach i tvaroch. Niektoré vidno viac, a niektoré sú schované hlboko vo vnútri prsníka. Hoci vytŕčajúce bradavy sú bežnejšie ako tie nenápadné schované, až 20 % žien ich má v skutočnosti vpadnuté. Existujú dva druhy vpadnutých bradaviek – keď sú úplne obrátené dvonútra, takže na povrchu je akoby dierka a rovné, ktoré dávajú o sebe znať a vystupujú hore, keď sú vzrušené alebo je im zima. Nič z tohto nie je prekážkou tvorby mlieka a dojčenia.

iiaa.jpg

 

 

 

 

 

 

 
 
Pravidelný sex je pre zdravie muža nevyhnutný
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
08.11.2013

Sex je pre mužské telo nevyhnutný. Podľa vedcov by sa muži mali venovať bezpečným sexuálnym praktikám veľmi pravidelne. Ak totiž svoj pohlavný orgán pravidelne a často nepoužívajú, hrozí im v neskoršom veku jeho zmenšenie a predovšetkým porucha erekcie. Zároveň je pre nich sex najlepšou prevenciou rakoviny, psychických porúch a posilňuje imunitu.

iv2.jpg

Dobre známe stereotypné príslovie hovorí, že muži nepotrebujú príliš veľa dôvodov, prečo mať sex. Ale je dobré si uvedomiť, že pravidelný sexuálny život nie je dôležitý len pre rekreačné účely, dobré sexuálne zdravie je totiž u muža dôležité pre celkové fyzické, psychické a emocionálne zdravie.

 

Pravidelné sexuálne aktivity sú významné pre zachovanie zdravia penisu.  A tak muži, ktorí svoj úd zanedbávajú, sa potom neraz čudujú, že ich už po päťdesiatke prestane počúvať. Hrozí nielen atrofia alebo zmenšenie, ale predovšetkým ťažkosti s erekciou. Odporúča sa preto súlož či masturbovať aspoň trikrát týždenne.

 
Starci a deti
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
13.10.2013

Žijeme v dobe, v ktorej sa všetko točí okolo mladosti. Na druhej strane musíme však kriticky priznať, že starnutie nikdy nebolo také príjemné ako v súčasnosti. Ak neberieme do úvahy choroby, starnúci človek sa má v dnešných časoch lepšie ako kedykoľvek predtým. Okrem iného mu nikto neupiera ani právo na sexuálny život. Kedysi sa už štyridsiatnici považovali za starých a u šesťdesiatnikov nikto nepredpokladal, že by mohli mať sexuálne potreby. Dnes vieme, že muž, ktorý nevyjde z cviku (pokiaľ je zdravý), je schopný plodiť deti až do konca života, a že „stará mama“ si aj vo svojom veku stále môže užívať posteľné radosti.

1.jpg

 
Menštruácia a chuť na sex
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
05.10.2013

Pohlavné orgány muža sú nápadné a ľahko dostupné, zatiaľ čo u žien sú skryté. To je dôvod prečo muž potrebuje akýsi návod na ovládanie ženských genitálií. Samozrejme, že partner si tieto veci môže v náležitej literatúre proste naštudovať. Ale nikto ho nemôže lepšie oboznámiť s telom ženy, ako keď tak urobí jeho partnerka rovno akoby „na mieste“. A navyše to môže byť pre ženu aj veľmi sexi a vzrušujúce, ak mu ona presne ukáže, ako je možné stupňovať vzrušenie a ako môže žena dosiahnuť orgazmus.

re1.jpg

           

 
Láska je aj chémia a veda
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
05.10.2013
Samozrejme, ľudskú sexualitu formujú mnohé vonkajšie a vnútorné faktory: zážitky, hormonálne vplyvy, výchova a spoločenské normy. Napriek tomu má zmysel pozrieť sa na sexuálnu rozkoš aj z neurobiologického hľadiska, pretože jedna vec je istá: pocity s ňou spojené majú biologické základy. To, čo cítime hlboko vo svojom vnútri, čo nám rozbúcha srdce či spôsobí podlamovanie kolien, to pramení v mozgu. Silná túžba po milovanej osobe je výsledok komunikácie neurotransmitterov a neurónov. Mozog je teda naozaj naším najdôležitejším sexuálnym orgánom.

 

Nasledujúci lexikón si nerobí žiadne nároky na úplnosť. Je len zhrnutím aktuálnych poznatkov o tom, ktoré oblasti mozgu sa podieľajú na sexuálnych funkciách.

 

S výskumom fyziologických aspektov ľudskej sexuálnej túžby sa od jeho počiatkov spájala aj nádej, že sa ňou bude dať ľahšie manipulovať. Napriek tomu „tabletka na orgazmus“ v dohľadnej dobe k dispozícii určite nebude.

itabu5.jpg

 
Ako si užiť rýchlovku
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
29.09.2013
Máte chuť, máte priateľku, ale... Je jasné, že ona nemá chuť na sex, ale na rýchlovku už väčšinou vôbec nie. Pri troche plánovania si však môžete užiť nečakané rýchle dobrodružstvo tak, aby ste z toho mali potešenie obidvaja.

 

Načasovanie

 

Plánovanie je základ úspechu. Zapamätajte si, kedy mala vaša priateľka menštruáciu a naplánujte si "akciu" asi týždeň "po tom". V tomto období jej stúpa testosterón, takže bude naklonená na sexuálne dobrodružstvá.

i11.jpg

 
Prospeje nevera môjmu zdraviu?
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
25.09.2013
Neverní muži majú  vyššie riziko vzniku migrény a aneuryzmu (chorobné rozšírenie ciev) – stres z podvodu im stúpa do hlavy.

 

Tip proti nevere: pestujte svoj vzťah, ak vám je zdravie milé. Rezervujte si jeden večer v  týždni len pre vás dvoch. Choďte napríklad niekam tancovať. Muži, ktorí sa vedia hýbať, pôsobia atraktívnejšie, lebo ukazujú ženám, že ich lono je  pohyblivé, čo svedčí o zdraví a kondícii. Na druhej strane, partner, ktorý sa dozvie o nevere, začína trpieť depresiou a strachom. Zabezpečím si „bokovkou“  viac sexu?

 

t2ri.jpg

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 76 - 90 z 220
 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates