topleft
topright
Dnes je 24.02.2020, Meniny má Matej

Análny kolík: len 5,80

9988-1.jpg

 

 

Guličky: len 6,90 Eur

3122.jpg

 

 

Putá: len 6,40

puta.jpg

 

 

Zdravie
Skoro zabudnutá poloha
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
19.10.2014

 Čo robiť v prípade, keď sa partner neovládne a vyvrcholí vo vašich ústach? Žiaden strach, čerstvé spermie zdravého muža nemajú žiadne choroboplodné zárodky a zo zdravotného hľadiska vôbec neškodia! Obsahujú dokonca cenné vitamíny a minerály. A ak partnerovi dovolíte vyvrcholiť vo vašich ústach, podporíte tým jeho sebavedomie a bude cítiť, že ho akceptujete.Je síce pravda, že spermie by mali v prvom rade smerovať do partnerkinej vagíny...

 
Sex počas menštruácie nemusí byt tabu
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
21.09.2014

Sex v období ženskej menštruácie je stále tabu. Hoci dnes si už mnoho párov sex užíva aj pri ženiných "dňoch".  Nie všetky ženy však majú na milostné hry v období menštruácie chuť. Pri perióde majú niektoré z nich  totiž bolesti a sú podráždené a nervózne. Sexuológ Radim Uzel dokonca hovorí, že v čase tesne pred menštruáciou niektoré ženy spôsobujú napríklad dopravné priestupky, alebo sú v takom psychickom rozpoložení, že sa rozhodnú podať žiadosť o rozvod. Každopádne tí, ktorí si sex užívajú aj v týchto ženiných dňoch, nerobia nič zlé, ani zdravie ohrozujúce. Zhodujú sa na tom aj odborníci s tým, že väčšina žien je počas menštruácie na sex viac naladená.

 
Zadok
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
05.09.2014
Leto prešlo, otázky nesúmerných proporcií tela a celulitídy už nie sú také žeravé, ako boli počas plavkovej sezóny. Znamená to vari, že by sa mal zadok úplne vypustiť z poľa ženskej pozornosti?

 

Určite nie! Každý muž potvrdí, že po tom, ako mu pohľad skĺzne na prsia, postupuje smerom dolu a ak má možnosť, tak (jednoznačne dlhšie, ako sa patrí v slušnej spoločnosti) upriami svoje skúmajúce oči na zadok. Zadok - toľko slastí poskytuje: pevne obtiahnutý a guľatý v tesných nohaviciach je prísľubom dvoch pologúľ, ktoré tak dobre padnú do mužskej dlane. Alebo keď žena leží na bruchu, neexistuje nič krajšie, ako dvíhajúce sa kopčeky, skrývajúce nádherné tajomstvá slasti.

 

 
Sme stvorení na milovanie
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
11.08.2014

 V starej Indii, ako aj inde v starom svete, bol sex oslavovaný a skúmaný bez akejkoľvek hanby.  V období medzi  1.a 4. storočím nášho letopočtu spísal istý svätý mudrc menom Vatsyayana všetko o sexuálnych praktikách vo svojom okolí. Výsledkom bola  Kámasútra. Zmyslom života hornej vrstvy indickej spoločnosti bolo dopriať si potešenie, zvádzať a milovať sa. Sex bol súčasťou života, lebo zážitky z lásky  vedú k hlbokému pocitu šťastia. Starí indickí mudrci verili, že joga predstavuje alternatívnu cestu do transcendentna. Joga a sex tvoria základ tantry, čiže spirituálneho sexu. Tantristi boli presvedčení, že ženy majú viac spirituálnej energie ako muži, a že muži sú schopní dosiahnuť splynutie s božstvom len prostredníctvom svätého, mimoriadne citlivého sexu so ženou. Aby sa človek mohol milovať na “orientálny“ spôsob, musí sa najprv aspoň stručne zoznámiť s tým, ako Indovia vnímajú ľudské telo.

ta025.jpg

 
Pravidlá rozkoše
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
14.07.2014

Sex v období ženskej menštruácie je stále tabu. Hoci dnes si už mnoho párov sex užíva aj pri ženiných "dňoch". Pri sexe v týchto dňoch je nutné dodržiavať určité pravidlá a hlavne byť k sebe s partnerom ohľaduplní. Dôležité je dbať na dôkladnú hygienu. Nielen kvôli pocitu čistoty, ale aj kvôli zdraviu. Ženská vnútorné rodidlá sú totiž pri perióde viac náchylné k infekciám.  Hoci je to pre mnoho ľudí takmer nepredstaviteľné, niektoré páry sa nezriekajú ani orálneho sexu!

 
Prvá väčšia kríza
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
02.07.2014

Prvá väčšia manželská kríza prichádza po troch rokoch. Manželskej kríze sa obvykle nevyhne žiadny pár. Pred rokmi sa tvrdilo, že tá prvá prichádza po siedmich rokoch, no moderný spôsob života  všetko urýchľuje. Páry si dnes rýchlejšie zvyknú na seba a považujú sa za istotu, rýchlejšie prídu o vzájomnú sexuálnu príťažlivosť a skôr sa tiež hádajú. Preto sa prvá väčšia kríza objavuje už po troch rokoch manželstva.

 
Sex? Nepoznám!!!
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
08.05.2014

Najčastejšie problémy týkajúce sa sexuálnej dysfunkcie u žien.

1. Potlačenie sexuálnej túžby

 

Jedná sa o nedostatok sexuálnej túžby a záujmu o sex. Mnoho faktorov spôsobuje nedostatok túžby, môžu to byť hormonálne zmeny, zlý zdravotný stav a liečba ťažkých ochorení (napr. rakovina a chemoterapia), depresia, tehotenstvo, stres a únava. Nuda z pravidelnej sexuálnej rutiny môže tiež prispieť  k malému nadšeniu pre sex. Netreba však zabúdať ani na také faktory životného štýlu, ako je kariéra a starostlivosť o deti.

tabu02.jpg

 

 
 
Nebezpečné chrápanie
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
26.04.2014
Možno to dôverne poznáte ... Je hlboká noc a vy napriek tomu nemôžete spať. Čo je príčinou? Sú to narušitelia vášho spánku, ktorí vyludzujú tie príšerné a často viac a viac gradujúce zvuky, pripomínajúce rezanie píly alebo zvuky delostreleckej paľby v malom meradle. Chrápanie môže byť skutočný problém, a to nielen pre tých, ktorí sú noc čo noc vystavovaní týmto "nočným koncertom." Môže ohrozovať aj tých, ktorí sa mu síce neplánovane, ale vytrvalo oddávajú na plný plyn.

 

 
Cvičíte a nechudnete?
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
23.04.2014

Vyzerá to tak, že návod na to, ako zhodiť kilá je jednoznačný: viac cvičiť, spaľovať kalórie, čiže chudnúť. Bohužiaľ, to nie je také jednoduché. Istá štúdia z univezity v Pittsburgu nasadila vyše 200 ženám s nadváhou intenzívny chudnúci program na dobu dvoch rokov. Ženy museli znížiť príjem kalórií (konzumovali menej ako 1500 kalórií denne) a každý deň poctivo cvičiť.

iv11.jpg

 

 
Zeleninou proti zubným kazom
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
23.04.2014
Na vzniku zubného kazu sa podieľajú baktérie, ktoré vytvárajú zubný povlak. A ten spôsobuje tiež zubný kameň a paradontózu. Kyseliny z kvasenia zvyškov sacharidov za účasti mikroorganizmov narušujú povrch zubu. Ako sa dá brániť vzniku zubného kazu? Prevenciou proti nemu je zvyšovať odolnosť skloviny a dlhodobo zabezpečiť organizmu správne zloženie stravy bez nadbytku cukru.

 

Prvým predpokladom proti zubnému kazu je zrieknutie sa potravín podporujúcich vznik povlaku - teda sladkostí, sladkých nápojov, výrobkov z bielej múky. Rozvoju kazov napomáha aj cukor z ovocia. Zdravé sliny obsahujú antibakteriálne látky, avšak iba vtedy, ak potraviny majú zásaditý charakter a obsahujú komplexné sacharidy, ktoré sa nachádzajú v zelenine: kapuste, mrkve, zeleri, zemiakoch, petržlene, kukurice, hrachu ...

velk-zelenina.jpg

 
Zeleninové šťavy prospievajú zdraviu
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
02.04.2014
Chcete si upraviť metabolizmus, znížiť váhu? Túžite pri tom po zlepšení pleti, vlasov a nechtov? Chcete sa zbaviť alergií, zápchy, cukrovky, artritídy, žlčových kameňov, akné a iných neduhov? Potom  pite každý deň, najlepšie nalačno, pol litra zeleninovej či ovocnej šťavy.

 

Liečivé účinky takto získaných štiav boli objavené začiatkom 20. storočia. Najznámejším propagátorom spomínaného životného štýlu bol  dr. Walker, autor niekoľkých kníh o zdravom spôsobe života, ktorý sa vďaka svojim zásadám dožil neuveriteľných 116 rokov.

 

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 61 - 75 z 220
 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates