topleft
topright
Dnes je 28.02.2020, Meniny má Zlatica

Análny kolík: len 5,80

9988-1.jpg

 

 

Guličky: len 6,90 Eur

3122.jpg

 

 

Putá: len 6,40

puta.jpg

 

 

Zdravie
Raz týždenne
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
10.04.2016
Ak nie ste spokojní so svojou frekvenciou sexu, zoznámte sa s dôvodmi, ktoré za nízke libido možno môžu. Patrí medzi ne aj nedostatok spánku, hormonálna antikoncepcia či televízia v spálni. Väčšina ľudí premýšľa o tom, ako sú na tom so sexom ostatné páry a či sa s jeho nedostatkom trápia aj ostatní alebo či je váš upadajúci spálňový život raritou. Pri porovnávaní situácie s ostatnými je otázkou, či vás zaujíma skutočne len frekvencia pohlavného styku, alebo aj nežnosti ako je maznanie a bozkávanie. Podľa odborníkov totiž práve toto nežné správanie zvyšuje sexuálnu spokojnosť mužov i žien. Navyše sa zistilo, že tie páry, ktoré často porovnávajú svoj ​​sexuálny život s ostatnými, sú oveľa menej spokojné. Pokiaľ ide o frekvenciu pohlavných stykov, podľa výskumu, ktorý na začiatku roka  zverejnila agentúra STEM / MARK, sa najviac ľudí, teda dvadsaťosem percent, miluje raz týždenne. Takmer polovica Slovákov by však uvítala častejšie sexuálne frekvencie. V rámci výskumu sa ukázalo aj to, že čím viac času ľudia trávia v zamestnaní, tým menšia je ich chuť na sex. Podľa výskumu uskutočneného v roku 2012 však neplatí zažitá povera, podľa ktorej manželský stav sexuálny život totálne likviduje. Naopak sa ukázalo, že zosobášení ľudia si užívajú viac sexu ako slobodní a tiež ich sexuálne praktiky sú rôznorodejšie. Napríklad orálny sex si ľudia v manželstve užívajú častejšie ako mimo neho.

 

 
Ako sa cítite, toľko máte rokov
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
27.02.2016
Áno, je to pravda. Ak sa zobudíte v dobrej nálade a bez bolestí, cítite sa ako dvadsať-tridsaťročný. Ak vás všetko bolí a ledva sa postavíte, ak sa k tomu pridá aj chrípka alebo nečakane zaskočí nejaká iná choroba, cítite sa ako storočný. Koľko rokov máte v skutočnosti? Nuž - to viete najlepšie len vy sami. Ale je predpoklad, že ak budete zdraví, budete vyzerať a aj sa cítiť zdravšie.Aby ste zostali zdraví, prinášame vám prehľad tých najväčších postrachov, ktoré na vás v priebehu života číhajú.

 

 
Tipy pre radostnejší život
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
20.02.2016
Sex môže byť silný emocionálny zážitok a skvelý nástroj pre ochranu alebo zlepšenie zdravia, a to rozhodne nielen pre mladých. Sex vo veku nad 50 rokov však môže prinášať rôzne problémy, ktoré sú najčastejšie spojené priamo s procesom starnutia , ale tieto problémy nie sú neprekonateľné. Ak však máte otvorenú myseľ, tak zistíte, že sex  nie je otázka veku, ale túžby.

 

 
Vydržte ešte dlhšie!
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
01.02.2016

Vďaka jednoduchým „cvikom“ osemdesiat až deväťdesiat percent mužov dokáže svoj pohlavný styk predĺžiť.

Stop-štart

Jednou z odporúčaných metód je  metóda „stop a štart“, pomocou ktorej prerušíte súlož alebo dráždenie vo chvíli, kedy sa priblížite k bodu bez návratu. Keď vzrušenie jemne opadne, môžete v styku pokračovať.  

 
Sladké túženie
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
19.12.2015
Výklad snov a ich symbolika sú staré ako ľudstvo samo. V každej kultúre a civilizácii sa našli jedinci, ktorí sa venovali tejto činnosti a snažili sa v symboloch a výjavoch nájsť predpoveď budúcnosti. O snoch s erotickým nádychom toto platilo dvojnásobne. Sny, fantázie a predstavy - pojmy, ktorých význam pozná z vlastnej skúsenosti každý. Sny k nám prichádzajú počas spánku a mozog si ich premieta bez našej vedomej účasti. Naproti tomu predstavy a fantázie sú scény, ktoré si prehrávame vedome a prenášame si do nich svoje tajné priania.

 

Čo nám hovoria obrazy, ktoré takto prežívame a môže mať ich symbolika hlbší význam?

 

Spôsobov, ako sa veštci, ale aj vedci snažili vykladať sny, je veľa. Jednou z možností je aj výklad na základe symbolov. Sny možno rozdeliť na tie, v ktorých sú jasné sexuálne scény a na také, ktoré na prvý pohľad s erotikou nemajú nič spoločné, ale podvedome sú vášňou plne nabité.

 

 
Mýty o poruchách erekcie
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
13.12.2015

Je to nočná mora každého muža. Sex je v plnom prúde, ale penis odmieta počúvať a sabotuje všetky snaženia. Erektilná disfunkcia je stále tabuizovanou témou obalenou množstvom predsudkov a poloprávd.

Mýtus číslo jeden: Poruchy erekcie postihujú len starších mužov

Je pravda, že najviac postihnutou vekovou skupinou sú muži nad štyridsať rokov. Podľa celosvetových štatistík erektilnou disfunkciou v tejto vekovej skupine trpel alebo trpí každý druhý muž.Lenže skutočnosť, že ste ešte nedosiahli štyridsiatku, vás rozhodne pred poruchou erekcie nezachráni. Presné údaje ohľadom výskytu erektilnej disfunkciie u mužov mladších ako štyridsať rokov nie sú síce k dispozícii, ale odhaduje sa, že vo vekovej skupine dvadsať až tridsať rokov postihuje erektilná disfunkcia každého desiateho muža. Avšak len necelých desať percent postihnutých prichádza s týmto problémom k lekárovi.

 

 
Keď sex bolí
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
10.08.2015

Ženy pomerne bežne v určitom štádiu svojho života prežívajú pohlavný styk bolestivo. Pre niektoré to môže byť prechodná záležitosť, ktorej príčinu poznajú. Pre iné sa však, bohužiaľ, bolesť stáva pravidelným sprievodným javom milovania. Takáto skutočnosť môže mať ničivý vplyv na fyzické i emocionálne zážitky u oboch partnerov. Dôvodov bolestivého pohlavného styku je niekoľko, od aktuálnej fyzickej kondície až po gynekologické ťažkosti. Vo väčšine prípadov je však príčinou nedostatočne vzrušené telo ženy, ktoré ešte nie je pripravené na penetráciu.

 
Sex v tehotenstve
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
18.02.2015

Jednou zo situácií, ktoré môžu za určitých okolností vniesť do spoločného života páru problémy, je aj partnerkino tehotenstvo, a to najmä jeho pokročilé štádium, kedy sa výrazne menia telesné proporcie ženy. V dôsledku telesných zmien a dočasnej nemotornosti sa ženy väčšinou cítia neisto a „neschopné konkurencie“. Ak vidia, že sa partner obzerá za inými ženami, zvyknú reagovať podráždene a žiarliť.

 
Žiarlivý partner
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
15.02.2015

Čo robiť, keď je žiarlivý partner?

1. Nechajte partnera vyhovoriť sa. Neprerušujte ho, neodchádzajte z miestnosti, v pokoji ho vypočujte.

2. Na žiarlivé otázky neodpovedajte. Nenechajte sa vmanipulovať do situácie, kedy sa musíte obhajovať a znášať dôkazy o svojej nevinne.

3. Každá odpoveď, ktorou sa bránite, len rozdúcha ďalší prúd žiarlivých otázok.

4. Uisťujte partnera o svojich citoch k nemu: "Mám ťa veľmi rada, záleží mi na tebe, som s tebou rada apod. Za žiarlivými scénami sa často skrýva túžba po obyčajnej istote.

5. Ak partner aj naďalej pokračuje v žiarlivých otázkach, prejdite v pokoji na iné aktuálne témy: "Nevieš, čo dnes dávajú v televízii?"

6. Ak je partner stále taký urputný vo svojich žiarlivých scénach, hovorte o jeho probléme ako o chorobe a v pokoji mu odporučte vyhľadať odbornú pomoc.

 

 
Červené dni
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
25.01.2015

Menštruácia dostala názov z gréckeho slova menzes, lebo sa pravidelne opakuje každý mesiac.Túžobne ju očakávajú dievčatá v puberte, pretože je symbolom ženskosti, hranicou dospelosti. V niektorých rodinách je  prvé krvácanie, dôvodom na oslavu, na ktorej prijímajú dievča medzi dospelé ženy. Netrpezlivo ju očakávajú aj dievčatá a ženy, ktoré mali pohlavný styk a obávajú sa prípadného nežiaduceho tehotenstva. Inokedy ju naopak zatracujú, lebo obmedzuje v kúpaní, nedovoľuje podávať vrcholové športové výkony alebo z hygienických a estetických dôvodov bráni milovaniu. Problémy s menštruáciou má tretina žien a dievčat, ktoré kvôli nim musia vyhľadať gynekológa.

 
Sexualita starne
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
20.01.2015

V súčasnosti majú najviac sexuálnych partnerov dievčatá do 20 rokov veku. Je to dané predovšetkým obrovskou túžbou po poznaní. S vekom sa ale striedanie partnerov utlmuje a okolo tridsiatky ženy úplne menia svoje priority. Môžu za to biologické hodiny a túžba po hlbšom poznaní partnera.

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 46 - 60 z 220
 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates