topleft
topright
Dnes je 28.02.2020, Meniny má Zlatica

Análny kolík: len 5,80

9988-1.jpg

 

 

Guličky: len 6,90 Eur

3122.jpg

 

 

Putá: len 6,40

puta.jpg

 

 

Zdravie
Panenstvo
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
23.10.2016
Prichádzajú nám do redakcie otázky ohľadom panenstva a panenskej blany. Ako vyzerá panenská blana? Je možné pretrhnúť ju pri masturbácii? Čo robiť, keď sa nepodarí deflorácia pri prvom pohlavnom styku? Je rozumnejšie počkať s pohlavným stykom do neskoršieho veku? Je to pre dievča cnosť, známka cudnosti a neskazenosti alebo je to prežitok, znamenie zaostalosti a nesmelosti?

 

 
Zaujímavosti o penise
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
23.10.2016

Najčastejšie chirurgický zákrok zväčšenia penisu podstupujú údajne muži v Nemecku.

 

Pohlavný styk trvá v priemere asi dve minúty a päťdesiat sekúnd. Každý muž má jeden semenník o trochu nižšie než to druhé, a to z jedného prostého dôvodu - aby sa o seba neotierali. V priemere má každý muž erekciu jedenásťkrát počas jediného dňa! V priemere každý muž potom počas celého svojho života zažije asi 7200 ejakulácií. V  spermiách by ste našli len minimum kalórií. V množstve zodpovedajúcemu približne jednej čajovej lyžičke by ich bolo zhruba len päť. Okrem iného je v semene obsiahnutá kyselina citrónová, fruktóza, aminokyseliny, enzýmy a voda.

 

 

 

 
 
Čo sa na biológii zanedbalo
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
17.10.2016

„Ešte stále sú aj pre mnohé ženy (mužov ani nespomínam) „záhady“ ich tela skutočnými tajomstvami. Netušia napríklad, čo všetko sa v nich deje počas menštruácie, a potom sa trápia otázkami, či je normálne, keď ich uprostred cyklu bolia prsníky, či sa dá milovať pri „krvácaní“ a podobne. Nuž – kým sa na biológii v škole budú podrobne preberať najmä okvetné lístky a rátať piestiky kvetov, aké sme v živote v rukách nedržali, tak budú vložky, ktoré ženy držia v rukách každý mesiac, pre ne problémom stále. Takže – prečo vám vlastne píšem? Manžel sa mi tak akože vysmieva, keď som nervózna. Vždy má také nechutné poznámky, že či mám menzes, keď ma bolí hlava, a tak podobne. Nepáči sa mi to, ale neviem, ako mu vysvetliť, že je to normálne. Každá žena si tým musí prejsť, muži sú toho uchránení len preto, že sú muži! To predsa nie je hanba, keď mám nejaké príznaky spojené s menštruáciou. Prosím, vysvetlite mu, že to, čo sa deje v mojom tele, to si nevyvolávam sama, to „robí“ príroda.“

L. O.

 

 
Tabu v septembri
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
04.09.2016
tabu-9-2016.jpg
 
Blahorečme orál
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
04.09.2016
Pozitívny vplyv orálneho sexu na ženský organizmus bol podrobne preštudovaný a popísaný napríklad aj v dizertačnej práci ruského lekára Viačeslava Gončarenka, PhD. - Ako endokrinológ som strávil stovky hodín štúdiom testov fyziologických a hormonálnych hodnôt rôznych žien a môžem potvrdiť, že orálny sex je prospešný, - tvrdí lekár.Z jeho práce vyberáme niekoľko základných pozitívnych účinkov orálneho sexu:

 

Pri orálnom sexe sa stimulujú nervové receptory pier a jazyka, čím sa vysiela signál na tvorbu hormónu oxytocínu, ktorý má relaxačný účinok na mozog a centrálny nervový systém. Tu je priamo úmerný vzťah: čím intenzívnejšia náklonnosť, tým viac oxytocínu sa vstrekuje do tela, čo spôsobuje uvoľnenie, „odstresovanie“, relax.

 

 
Hemoroidy a anál
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
27.08.2016
Moja partnerka, ktorá už dlhšiu dobu pristupuje so mnou na análny sex, prišla s teóriou, že z análneho styku sú hemoroidy a odvtedy anál odmieta. Čo je na tom pravdy?  Zn: Jojo

 

Hemoroidy, čiže zlatá žila nevznikajú z análneho styku. Ale skutočne, ak sa hemoroidy u ľudí objavia, treba s análnym stykom prestať alebo ho prevádzať len po ich vyliečení. Hemoroidmi alebo zlatou žilou trpí až 80 percent populácie, prejavujú sa rozšírením a zápalom žíl v konečníku, jeho krvácaním,  bolesťou,  svrbením a pálením. Vznikajú zo sedavého spôsobu života, zápchy a tvrdej stolice, stresu, tehotenstiev a konzumovania jedál bez vlákniny. A zasúvanie  penisu do takto rozboľaveného konečníka je skutočne veľmi boľavé a nepríjemné. Análny styk sa môže prevádzať len so zdravým partnerom, ktorý netrpí akútnymi problémami zlatej žily. Ak je Vaša partnerka v tomto ohľade zdravá, môžete anál samozrejme len s jej súhlasom praktizovať ďalej. Ale zistite si, či problém hemoroidov nebol u nej otázkou ako sa vyhnúť tejto sexuálnej praktike.

 

 
Blahodárne účinky sexu
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
05.08.2016
Ako prvé pozitívum sexu vás iste napadne uspokojenie a orgazmus. Sex vám však môže urobiť dobre aj inak. Aké sú ďalšie jeho blahodarne účinky?

 

Zvýšenie príťažlivosti

 

Dalo by sa povedať, že čím ste sexuálne aktívnejší, tým ste aj príťažlivejší. Vaše telo totiž produkuje viac feromónov, čo sú zvláštne chemické látky, ktoré zvyšujú záujem opačného pohlavia. Ste pre partnera atraktívnejší.  

 

Dlhá mladosť

 

Podľa výsledkov vedeckých štúdií vyzerajú ľudia, ktorí sa pravidelne venujú milostným hrám, oveľa mladšie, než v skutočnosti sú. Priemerne im pravidelný sex na vzhľade uberá v priemere päť až sedem rokov. Počas pohlavného styku dochádza u žien k vylučovaniu hormónu estrogén. A ten dokáže  vyhladiť drobné vrásky. Toho by mohli využiť najmä ženy po menopauze, keď prirodzená produkcia estrogénu klesá. Avšak zvýšiť sa môže práve pravidelným pohlavným stykom.

 

 
Sex a alkohol
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
05.08.2016

 

„S priateľom si vždy zvykneme pred sexom dať pohárik-dva vína. Najprv som to brala ako normálnu vec. Uvoľnilo nás to, mali sme lepšiu náladu, bolo to príjemné. Ale teraz sa z toho stal priam zvyk, skoro ako droga. Bez toho do postele ani nejdeme, pričom sa obávam, že tak nejak si tú pôvodnú dávku aj zvyšujeme.Myslíte si, že robíme dobre, keď spájame sex s alkoholom? Tiež sa obávam, či to nevedie k alkoholizmu.“  Evička

 

 

Ak sa spoja sex a alkohol, nemusí to dobre dopadnúť. Jedna alebo dva poháriky vína môžu pomôcť k príjemnému uvoľneniu, avšak jedna či dve fľaše už neveští nič dobrého.

 

 
Prečo muži strácajú chuť na sex?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
19.07.2016
Nemáte v poslednej dobe chuť na sex takú, ako predtým? Nebojte sa, to nie ste sami. Rovnaký problém sa objavuje u pätdesiatich percentách mužov po päťdesiatke.

 

 

Lieky

 

Ak užívate potrebné lieky na vysoký tlak, na úzkosť či depresie, zavše môže s nimi zmiznúť chuť na sex. Často je tento problém spomenutý aj v príbalovom letáku ako vedľajší účinok!

 

Skúste sa opýtať svojho lekára, či neexistuje nejaká alternatíva, ktorá by vás toľko neobmedzovala.

 

 
Bolí žaluď
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
12.07.2016
Čo mám robiť, keď ma bolí pri trení žaluď. Mám strašné bolesti pri vsúvaní do pošvy a navyše ho mám celý deň citlivý na dotyk. Zvlášť v spodnej časti. Ján S.

 

 

Je možné, že je bolesť spôsobená nedostatočným zvlhčením partnerky a pri sexe dochádza trením k vzniku drobných poranení, mikrotrhlinkám. V tomto prípade je riešením lubrikačný gél. Ak by to nepomohlo, odporúčame poradiť sa s lekárom.

 

 

 

                                   Riedke spermie

 

Chcela by som sa opýtať, čím je to spôsobené, že môj partner má fakt veľmi riedke spermie, hoci sme spolu nespali minimálne mesiac.. Nie je to tým, že mal inú ženu? Vďaka za odpoveď.           Zn.: Neistota

 

 
Kondóm nevadí
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
08.06.2016
Spoločné  intímne okamihy s partnerom patria ku krásnym životným zážitkom. Aby ste si z milostného vzťahu, predovšetkým toho krátkodobého, neodniesli nejakú nepríjemnú chorobu, je vhodné používať pri milovaní ochranu.

 

V skutočnosti môže  byť  názor mužov  na používanie kondómov pri milovaní pre mnoho žien viac ako prekvapujúci. Muži sa zvyčajne stavajú k jeho používaniu viac negatívnejšie ako ženy, ale neplatí, že by takmer každý z nich použitie kondómu striktne odmietal, ako si to mnoho žien myslí.

 

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 31 - 45 z 220
 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates