topleft
topright
Dnes je 28.02.2020, Meniny má Zlatica

Análny kolík: len 5,80

9988-1.jpg

 

 

Guličky: len 6,90 Eur

3122.jpg

 

 

Putá: len 6,40

puta.jpg

 

 

Zdravie
Zdraví v zime icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
28.01.2011
30-2-12-06.jpg Robíte veľa pre svoj srdcovo-cievny systém, pestujete vytrvalostné športy a jete stravu s nízkym obsahom tuku? Fajn. Dáte si pohárik červeného po večeri? Skvelé. Veď 0,2 litra vína denne je dobré na srdce. Dodržiavate všetky možné preventívne opatrenia? Lepšie to byť nemôže! Omyl! To aspoň tvrdí uznávaný kardiochirurg profesor Lemole z Philadelphskej univerzity.
 
Aby nás nezožrala kyselina icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 4
Napísal tabu   
21.01.2011

30-a-12-10.jpg To, že ste o takomto type stravovania ešte nepočuli, neznamená, že nemusí byť správny, prípadne, že sa v budúcnosti nestane napríklad jediným, ktorý budú odporúčať lekári a vedci. Skúste sa preto na chvíľku sústrediť na tento článok a porozumieť mu. Je to trochu iná (priznávame, že ťažšia) teória, ako býva publikovaná v tých obľúbených ženských časopisoch a hlásajúca, už známe pravdy o škodlivosti tukov a užitočnosti ovocia...

 

 
Feng Shui v spálni icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
29.12.2010
Už ste niekedy zažili, ako prostredie dokáže navodiť pocit vzrušenia? Spálňa je obzvlášť významným priestorom najmä počas intímnych hodín vo dvojici,ako aj v čase "po" - preto by mala byť vhodne zariadená, aby vás vždy dostala do nálady. Ak chcete mať šťastný vzťah, zohľadnite nasledujúce zásady pri výbere a zariaďovaní spálne. Ideálna poloha: mala by byť situovaná v najtichšej časti domu: takže čo najďalej od vchodu.
 
Sex a tehotenstvo icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
21.12.2010
8-a-7-10.jpg V minulosti boli budúce matky väčšinou považované za "asexuálne bytosti". Mnohí lekári im, napríklad, rutinne odporúčali vzdať sa na tri mesiace pred pôrodom všetkých sexuálnych aktivít a tak isto šesť týždňov po pôrode. Samozrejme, že zmeny, ku ktorým dochádza v tehotenstve, môžu mať negatívny vplyv na sexualitu, avšak tieto zmeny sú individuálne, a preto každá žena potrebuje osobitný prístup. V rámci štúdie tehotenstva a sexuality bolo toto deväťmesačné obdobie rozdelené do troch častí.
 
Misia cholesterol icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
14.12.2010
30-a-11-10.jpg Hovorí sa, že človek nemá nikdy dosť...až pokým toho nie je priveľa. Ale reč nie je o peniazoch! Tých nikdy nie je dosť. No priveľa cholesterolu získate rýchlejšie, ako by sa vám zdalo. Tisícky ľudí ročne zomrie na následky srdcového infarktu. Na vine bývajú upchaté cievy - zvané tiež arterioskleróza. Pod tým sa rozumie priveľké stenčenie a poškodenie krvného tkaniva, čo v najhoršom prípade vedie k nedostatočnému vyživovaniu orgánov, ktoré zabezpečuje krv.
 
Almanach zdravia icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
29.11.2010

30_31-A-03.jpg Ako zminimalizujete stres:

Keďže pohyb odbúrava stres, mali by ste si svoju pracovňu zariadiť tak, aby sa vám za všetkým, čo potrebujete, nestačilo len natiahnuť rukou, ale radšej vstať a ísť si po to. Je veľmi znervózňujúce neustále odsúvať nepríjemné povinnosti a rokovania. Čím rýchlejšie sa týchto povinností zbavíte, tým lepšie, inak vám tento nedostatok odvahy čoskoro prerastie cez hlavu.

 
Zdravá erotika icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
11.11.2010

30-a-11-10.jpg Jesť zdravo a pritom sa i baviť? Prečo nie? Vyskúšajte spolu s partnerom tieto potraviny.

1.Špenát

Špenát obsahuje veľa kyseliny šťaveľovej, ktorá je sama osebe užitočná. Pri varení však vytvára anorganickú zlúčeninu, ktorá viaže vápnik, narúša kostné tkanivo a celkovo sa správa nedisciplinovane. Preto dietológovia odporúčajú jesť surový špenát. A keď ho už musíte tepelne spracovávať, pridajte do neho trochu mlieka.

 
Pomóc, bolí ma hlava! icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal Tabu   
25.10.2010

Pichanie, búchanie, zatĺkanie ako kladivom - to sú len niektoré z príznakov pre určité druhy bolesti hlavy. Ak chcete účinne bojovať proti bolesti, mali by ste vedieť, aký typ bolesti hlavy zvyknete mať. Predstavíme vám päť z nich.

 


 
Nikto voči nemu nie je imúnny - ani celebrity icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal Tabu   
22.10.2010

Týmto vírusom trpia siedmi z desiatich ľudí.„Voláme ho opar, chrasta, aj keď je známy ako vírus herpes simplex. Chytá sa osobným kontaktom a keď ho už raz dostanete, máte ho v tele navždy," hovorí farmaceutička Angela Hoverová.


 
Mať sex na chudnutie icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 8
Napísal tabu   
20.10.2010
Ideálna postava pomocou milovania: 30 minút energického sexu spáli okolo 160 kalórií. Ženy zvyknú robiť dve veci naraz - a čo by mohlo byť lepšie ako milovať sa a zároveň si vylepšovať postavu? Čím dlhšie a častejšie sa budete milovať, tým efektívnejšie budú výsledky. Takže zabudnite na činky a rôzne prístoje na cvičenie, schyťte svojho partnera a dajte sa do toho!
 
Mýty o chudnutí icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
12.10.2010
Jesť najneskôr o piatej hodine popoludní
Neplatí doslova, ale... Pre chudnutie je lepším pravidlom zjesť posledné jedlo štyri hodiny pred tým, ako si idete ľahnúť. Pokiaľ zaspávate o polnoci, ľahkú večeru si môžete dať bez obáv aj o ôsmej večer. Pri samotnom procese chudnutia je dôležité prispôsobiť sa Vášmu biorytmu a preto sa riaďte skôr Vaším životným rytmom, než radami.
 
<< Začiatok < Predošlá 11 12 13 14 15 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 151 - 165 z 220
 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates