topleft
topright
Dnes je 20.01.2020, Meniny má Dalibor

Análny kolík: len 5,80

9988-1.jpg

 

 

Guličky: len 6,90 Eur

3122.jpg

 

 

Putá: len 6,40

puta.jpg

 

 

Zdravie
Vysoký krvný tlak - tichý zabijak icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
26.03.2012

30-b-6-11.jpg Každý štvrtý človek po päťdesiatke má vraj vysoký tlak krvi - často to však vôbec nepostrehne: a pritom je vysoký krvný tlak rizikovým faktorom pre vznik srdcového infarktu alebo mŕtvice. 

Tlak tlačí na iné orgány

To najhoršie na vysokom krvnom tlaku je, že aj keď pacient nepociťuje žiadne ťažkosti, dochádza k poškodeniu orgánov. Táto hrozba priniesla vysokému tlaku aj druhé pomenovanie - "tichý zabijak". 

 
Mýty o bolesti chrba icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
14.03.2012

39-4-4-10.jpg Pri bolestiach chrbta ide o bolesti typu ostrých bodnutí, inokedy o tupé bolesti. Štatisticky skôr alebo neskôr až osem z desiatich ľudí má nejaké bolesti chrbta. Povedzme si, aké mýty kolujú o tejto chorobe.

 

Mýtus: ak budete na stoličke rovno sedieť, nebude vás nič bolieť.

Samozrejme, že hrbenie sa pri sedení je zlé. Ale ak sedíte príliš rovno a trvá to už niekoľko hodín, pôsobí na chrbticu silný tlak. Niekoľkokrát denne je dobre uvoľniť sa na stoličke s nohami na podlahe a veľmi pomaly ohnúť chrbát mierne smerom k stehnám.

 

 
Koreniny na náš stôl icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
07.02.2012
30-b-1-12.jpg Podľa ajurvédy - indického životného štýlu aj liečby,  nám jedlo nezabezpečuje iba energiu na prežitie, ale je tiež základom pre všetkých našich päť zmyslov – pričom chuť je, samozrejme, na prvom mieste. Aby bola chuť uspokojená, jedlo by malo obsahovať všetky druhy chuti: slanosť, sladkosť, horkosť, kyslosť, ostrosť a tzv. „sťahujúcu, zvieravú“ chuť. Rovnováha chutí v našej strave je jednou z podmienok pre fyzickú, emocionálnu a duševnú pohodu, a tým aj vnímanie spokojnosti so životom.


 
Ružičkový kel icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
25.01.2012

kel2.jpg Pre vysokú koncentráciu vitamínu B1, kyseliny listovej, mangánu a draslíku, je ružičkový kel ideálnou zeleninou proti chronickej neurasténii s prejavmi únavy, pri strate životnej sily a vitality. Tieto látky posilňujú nervy a mozog. Ružičkový kel zbavuje telo kyslosti a odpadových látok. Osoby trpiace stresom a preťažením nutne potrebujú výživu pre nervy. Ružičkový kel je najlepším liekom proti stresu.

 

 
O ženách, sexe a alkohole icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
23.01.2012
2-3-12-11.jpg Pre mnohé páriky je alkohol najlepší spôsob na pozdvihnutie sebavedomia. Garantuje oživenie akcie v posteli alebo aj pri love potencionálneho partnera na noc. No vzťah alkoholu a sexu nemá len povzbudzujúce účinky, tvrdí sociológ H.Hanson a autor knihy Predíďme zneužívaniu alkoholu. Napríklad niektoré z afrodiziakálnych účinkov spôsobených alkoholom fungujú len preto, lebo chceme, aby fungovali.
 
Muži-idoly a kozmetické salóny icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
19.12.2011
Stresom zbrázdenú tvár pred záberom do Smotánky alebo Prominovín treba oživiť; odhalená hruď v Let s dance musí byť bez chĺpkov, prešedivené vlasy sa musia zafarbiť. Nehovoríme o ženách – téma kozmetických zákrokov, odchlpovania a botoxových injekcií sa čoraz viac týka mužov. Výskumy úspešnosti manažérov to majú zmapované už dávno: čoraz viac mužov musí venovať pozornosť tomu, aby vyzerali mladšie a zdravšie. Len preto, aby uspeli v konkurencii a viac zarobili.
 
Príprava na zimu icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
18.11.2011

30-a-9-11.jpg Ako neochorieť na chrípku...

Vy, áno, vy! Teraz už nie ste nikde v bezpečí. Pretože neviditeľní nepriatelia číhajú všade...Kto teraz nie je v poriadku, toho to premôže veľmi jednoducho. Iba jedno jediné kýchnutie nakazeného - a hop, už je priamo okolo vás milión nepriateľov. A teraz dobré správy: napriek nepríjemným príznakom nie je až také tragické raz za čas chytiť nádchu, kašeľ alebo chrípku.

 

 
6 krokov stačí icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 3
Napísal tabu   
11.11.2011

2-b-11-10.jpg Myslíte si, že máte viac starostí, ako si zaslúžite? Vieme, ako ich "položiť na lopatky" a užívať si život s ľahkosťou.

1.Pomenujte svoj cieľ. Čo je v živote naozaj dôležité a ktoré hodnoty si ceníte? Buďte si vedomí, čo skutočne hľadáte. Keď to viete pomenovať, naplánujte si, ako to dosiahnuť.

 
Keď láska škodí zdraviu icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
26.08.2011

zdravie092008_1.jpg Zlomyselný partner môže byť pre vaše zdravie horší ako fajčenie.

Občas vyvoláva pohľad na páriky zamilovane sa držiace za ruky prílivy žiarlivosti u tých, ktorí sú single. No nevedno, či im naozaj treba tak veľa závidieť. Veď pravdu nikto nepozná...Navonok ideálne vzťahy môžu byť v skutočnosti plné smútku, hnevu, neistoty a stresu. A tieto stavy priamo ohrozujú zdravie!

 
Emocionálna kríza a ako ju prežiť icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 3
Napísal tabu   
09.06.2011
21-b-2-11.jpg Či už prechádzate rozvodom, odmietnutím alebo sa snažíte nájsť zmysel života, reflex prežitia je niečo, čo sa dá naučiť. Podľa psychológov dokáže potencionálnu krízu s chladnou mysľou zvládnuť iba 10 až 15 % z nás, tak, že sa vzchopíme, určíme si priority a začneme robiť plány. Väčšina z nás (okolo 75%) sa bude dočasne cítiť zneistene a zmätene. Začneme sa potiť, bude nám nevoľno.
 
Vysávače energie icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 12
Napísal Tabu   
13.05.2011

30-B1-11-06.jpgNajmä v prechodných ročných obdobiach ako je jeseň a jar sa nám zdá, že nemáme dostatok energie. Kamsi mizne, stráca sa. A my sme unavení, nešťastní, deprimovaní, nevieme, čo skôr. Väčšina ľudí by sa rada chcela cítiť lepšie, ale ako von z tohto začarovaného kruhu, keď ešte aj príroda s ubúdajúcim slnkom a studeným počasím je proti nám?

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 136 - 150 z 220
 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates