topleft
topright
Dnes je 24.02.2020, Meniny má Matej

Análny kolík: len 5,80

9988-1.jpg

 

 

Guličky: len 6,90 Eur

3122.jpg

 

 

Putá: len 6,40

puta.jpg

 

 

Zdravie
Mýty o prsiach icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 3
Napísal tabu   
17.07.2012

24-1-12-07.jpg 1. Prsia sú vždy symetrické

Jedno je nižšie alebo je jedno väčšie? To je absolútne normálne, žiadne ľudské telo nie je úplne symetrické. Obvykle si tento rozdiel ani nevšimnete. Iba zriedka je rozdiel taký výrazný, že vám hneď padne do oka. Prečo to tak je, vôbec nie je zložité vysvetliť. Obe prsia sú v podstate dva oddelené orgány, podobne ako obličky.

 
Avokádo icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
25.06.2012
avocado.jpegAvokádo má zo všetkých druhov ovocia najvyšší prirodzený obsah tuku, približne 10 až 15 percent. Tri štvrtiny tohto podielu tuku sa vyskytujú vo forme viacnásobne nenasýtených mastných kyselín.Tým je avokádo ideálnou potravinou pre všetkých, ktorí sa musia alebo chcú vzdať živočíšnych tukov vo svojej strave. Pre vysoký obsah hodnotných mastných kyselín je toto exotické kôstkové ovocie príkladom zdravého a chutného jedálnička.
 
Život sa začína po 50-tke icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
11.06.2012

zena1.jpg „Celú našu mladosť strávime naháňaním peňazí a potom všetky naše peniaze míňame na naháňanie mladosti.“ Douglas Coupland

Teším sa, že budem mať 60 rokov,“ vyhlásila Adela Banášová pri pohľade na roztancovanú Evu Mázikovú.

Starnutie sa vo všeobecnosti nepovažuje za obľúbenú tému. Mainstreamová kultúra sa jej vyhýba. Všetko sa sústreďuje okolo mladých. Dajú sa všetky atribúty mladosti vôbec zachovať? 

 
Fascinujúce fakty o prsiach icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
04.06.2012

Prečo mužov – ale i ženy – tak fascinujú prsia? Na túto otázku nie je jednoznačná odpoveď – kým psychoanalytici by sa hrabali vo vašom detstve a viazanosti na matku, producenti erotických filmov by asi našli úplne inú odpoveď. Nechajte teoretizovanie filozofom a sústreďme sa na konkrétne detaily.

 

 
Milostná predohra pri sporáku icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
01.06.2012
Ako sa dá pripraviť erotické jedlo? Veľmi jednoducho. S láskou. Pretransformujte banálne postávanie pri sporáku na obrad, rituál, zapojte doňho svojho partnera. Verte, že spoločná príprava večere je najlepšou predohrou k noci lásky. Muž, ktorý sa ocitne v kuchyni, sa začne cítiť ako hrdina, priekopník a vynasnaží sa prejaviť maximum tvorivosti, aby ulahodil svojej milovanej. 
 
Wellness pre intímnu oblasť icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
28.05.2012
2-a-11-11.jpg Priemysel krásy objavil pohlavné orgány ako ďalší možný zdroj príjmov. Mnohé výrobky a služby nám sľubujú, že vďaka nim bude ženská vagína krajšia, zdravšia a príťažlivejšia. Máme im veriť? Je to téma veľmi citlivá. Na jednej strane nás teší, že máme možnosť oblasti „tam dole“ dopriať viac pozornosti. A určite je len prospešné, ak sa žena dôkladnejšie zaoberá svojou ženskosťou.
 
Zodpovednosť, hanba aj bezmocnosť icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
25.05.2012

„Detské“ starosti spojené s pubertou, prvými láskami a šťastím. Psychológovia odpovedajú na najzaujímavejšie otázky čitateľov:

 

Ako ochrániť dcéru?
Moja dcérka Dada má osem rokov a páči sa jej prvý chlapec. Keď ho vidí, začne sa nahlas smiať, predvádza sa, správa sa neprirodzene. Vidím, ako sa akoby uzatvára do seba, stala sa podráždená a citlivá na všetko okolo nej.

 
Pohánka icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
24.05.2012
pohanka.jpg Pohánka je u nás podceňovaná, pričom nám dodáva osobitne dôležitú látku, akou je rutín. Pomoc rutinu, čo je vlastne vitamín P, spočíva v tom, že dokáže utesniť poškodené steny ciev a tkanív, čím ich lieči. Ako silne zásaditá potravina odvádza z tela kyseliny a tým napomáha acidobázickej rovnováhe organizmu. Pohánka nás zásobuje vápnikom, draslíkom a fosforom. Významný je obsah pre telo dobrých nenasýtených mastných kyselín.
 
Muži starnú podľa testosterónu icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
24.05.2012
30-x-2-12.jpg Testosterón je hormón, ktorý má každý správny muž. Vyskytuje sa v dvoch formách - viazanej a voľnej, ktorú vie telo lepšie využiť. A práve tá voľná forma sa v období okolo päťdesiatky, keď muž začína reálne starnúť, znižuje. Štúdie ukazujú, že úbytok testosterónu začína nebadane a pomaly. Dokonca sa určilo, že k prvému, veľmi malému poklesu dochádza u niektorých mužov dokonca už po tridsiatom piatom roku života! Ale u väčšiny mužov sa hladiny testosterónu takmer viditeľne znižuje po 50–tke, keď dochádza k výrazným prejavom andropauzy.
 
Kokos icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
14.05.2012
kokos.jpg Kokos je tropický plod, ktorý nielen zvyšuje sexuálny apetít muža, ale aj množstvo jeho spermií. Ženám zas pomáha čistiť močový mechúr a normalizovať trávenie.Práve tieto ozdravné vlastnosti, ktoré objavili portugalskí moreplavci pred 400 rokmi, tomuto orechu „zachránili život“. Inak by kokosové palmy už pred niekoľkými storočiami boli totálne vyrúbali, lebo sa obávali ich gigantických plodov vážiacich aj 4 kilogramy, ktoré padali zo stromov úplne nečakane a počet smrteľných úrazov od takého „granátu“ sa každým dňom zvyšoval.
 
Mozog vie, koho chce icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
30.04.2012

Ak chcete niekoho zbaliť, urobte to napríklad v návale emócií po úraze, zamyslite sa, či sa vám páči vôňa toho druhého a všímajte si, či sa niečím podobá na vašich rodičov. Ak áno – bingo! Poddajte sa osudu a zamilujte sa. Pri testoch „rýchleho rande“ vedci zistili, že údaje o dôležitých kritériách pre partnerský život (vernosť, inteligencia či zmysel pre humor) vôbec nemajú vplyv na prvotnú voľbu partnera!

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 121 - 135 z 220
 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates