topleft
topright
Dnes je 28.02.2020, Meniny má Zlatica

Análny kolík: len 5,80

9988-1.jpg

 

 

Guličky: len 6,90 Eur

3122.jpg

 

 

Putá: len 6,40

puta.jpg

 

 

Zdravie
Nejde o guličky, ide o gule! icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 3
Napísal Tabu   
10.05.2013

Rakovina semenníkov tvorí iba 1% rakovinových ochorení u mužov - je to však najčastejšia forma rakoviny medzi mužmi vo veku 15 až 35 rokov. Lekári stále nevedia, čo ju spôsobuje. "Všetko, čo vieme, je že ak ste mali ako dieťa nezosunutý semenník, riziko ochorenia na rakovinu semenníkov vzrastie 25 až 50 násobne, aj keď nepoznáme príčinu tohto javu," hovorí Dr.Jerome P.Richie, profesor chirurgie na Lekárskej škole na Harvarde.

 
Jednoduchý recept na šťastné manželstvo icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 7
Napísal tabu   
22.04.2013
Tiež vás zaujíma, či existuje recept na šťastné manželstvo? Potom pre vás máme veľmi jednoduchý tip, vychádzajúci z analýzy života dvoch tisícov šťastných manželstiev. Z nej jednoznačne vyplynulo, že zosobášené dvojice cítiace sa vo vzťahu dokonale si doprajú dvakrát ročne spoločnú dovolenku, dvakrát týždenne sa zmysluplne a zaujato rozprávajú a jedenásťkrát za dva týždne sa telesne dotýkajú.
 
Cibuľa ako liek icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
19.04.2013
cibula.jpg Má všestranné liečebné použitie a jej hlavný význam je v prevencii chorôb. Už naše babičky nám varili cibuľový čaj na kašeľ a dobre robili. Prečítajte si, k čomu všetkému sa dá cibuľa využiť a ako je zdravá. Cibuľa pôsobí preventívne proti infekciám dýchacích ciest a lieči ich choroby, ako sú kašeľ, zahlienenie, zlé dýchanie, zachrípnutie, nádcha, angína, chrípka, bolesti v krku.
 
Iba nás strašia? Nie, aj zabíjajú icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
11.04.2013

kondom.jpg Choroby z baktérií, o ktorých vaši rodičia ani netušili...

Do polovice 90.rokov sa o nich ani veľmi nevedelo. Neznamená to, že nejestvovali, ale k ich epidemickému šíreniu prispel až moderný spôsob života. Cestovanie, presuny veľkých skupín obyvateľstva, čoraz častejšie používaná klimatizácia a časté striedanie posteľných partnerov dnes prispieva k známenu ochoreniu: reč je o chlamýdiách.

 
Popôrodná frigidita icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
21.03.2013
"Približne 36 hodín po pôrode môjho syna povedala sestrička niečo nehorázne nevhodne: "Akú antikoncepciu budete teraz používať?" Ostala som v nemom úžase... Iste nerozmýšľala... Ale áno. Naozaj táto pomätená žena verila, že ešte niekedy budem mať chuť na sex...? V tomto živote...? S mužom? Keby som nebola vytlačila všetok svoj zmysel pre humor spolu s dieťaťom, zasmiala by som sa," píše Ingrida Z.
 
Bylinky na všetko? icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
19.03.2013
ginko.jpeg Ľudia všetkých kultúr odpradávna používali rastliny a plody, aby nimi liečili choroby. V mnohých krajinách až štyri pätiny obyvateľstva veria v silu prírodnej medicíny. Vo svete sa dnes používa okolo 35 000 liečivých rastlín. Nielen preto, lebo lieky vyrobené farmaceutickými firmami sú príliš drahé, ale aj preto, lebo bylinky a tinktúry neraz vzbudzujú - najmä v rozvinutých krajinách - väčšiu dôveru než liečivá vyrobené na základe priemyselnej chémie.
 
Kríza stredného veku icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
25.02.2013
Cesta každého muža je jedinečná. Patrí do nej jeho minulosť, jeho vzťahy, jeho krvný tlak a uhol jeho údu. Ako plynie jeho cesta v strednom veku? Či už je prechodm stredným vekom traumatický alebo iba komplikovaný, naordinovanie si liečby koňakom nie je veľmi dobrý nápad a nikto nič nezíska tým, že bude predstierať, že je príliš tvrdý chlap na to, aby mal takéto problémy.
 
Brokolica icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
22.02.2013
brokolica.jpg Brokolica preventívne pôsobí proti infekciám, zlepšuje trávenie, posilňuje prácu svalov, povzbudzuje imunitu, pomáha pri podráždenosti a poruchách spánku, posilňuje činnosť srdca a krvného obehu, zmierňuje menštruačné bolesti. Brokolica je najlepšou protistresovou zeleninou pre všetky osoby,  ktoré sú pod výkonnostným tlakom.
 
Spánok alebo nespavosť icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
20.02.2013

30-unava3-11-12.jpg Spánok je výsledkom prirodzeného rytmu obehu energie. O 23-tej hodine je jangová energia (čchi) najsilnejšia. A to je pre telo ideálny čas vrátiť sa k odpočinku, obnove energie. Ľudia by preto nemali zostávať po jedenástej večernej hore. Je to tiež čas, kedy si telo vytvára jangovú energiu (čchi), ktorá poskytuje energiu potrebnú pre fyzické a duševné aktivity v priebehu dňa.

 

 
Po hodoch pôst icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
13.02.2013
Objedali sme sa, dojedali údené klobásky aj trvanlivé koláčiky od Vianoc a Nového roka, a hľa! Krátky február sa minie raz-dva a je tu marec, jar, a s ním problém s kilami navyše. Ako schudnúť? Poradíme Vám.

 

 
Superjedlo - nový trend vo výžive icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
24.01.2013

30-z-10-12.jpg Superfoods alebo superpotraviny - to sú podľa najnovších zistení určité druhy potravín, ktoré boli vyhlásené za obzvlášť výživné a zdraviu prospešné. Výskumami sa potvrdili ich mimoriadne vlastnosti a množstvo pre zdravie prospešných látok, ktoré obsahujú vo väčšej miere ako ktorékoľvek iné potraviny - a práve to z nich robí "superhrdinov" v stravovaní. Zahľaďte sa na váš obed alebo večeru a pravdepodobne v nich nenájdete ani jednu superpotravinu.

 

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 106 - 120 z 220
 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates