topleft
topright
Dnes je 20.01.2020, Meniny má Dalibor

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Sexuológia
O čom muži snívajú?
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
14.07.2014

 Ženská vagína je od počiatkov patriarchálnej nadvlády nad ženami najväčšmi tabuizovanou oblasťou sexuality. Ženská genitálna oblasť (a s ňou súvisiace procesy ako mesačný cyklus a pôrod)  mužov v dávnoveku odpudzovali a boli pre nich záhadou. Boli presvedčení, že bezprostredný kontakt s menštruačnou krvou či prítomnosť pri pôrode by mohli mať na nich fatálny zlý vplyv.

tabu99.jpg

 
Násilné praktiky v sexe
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
23.06.2014

Sadomasochizmus patrí k pomerne rozšíreným sexuálnym praktikám, avšak sexuológovia ho zaraďujú aj k úchylkám. Podľa odborníkov z amerického Illinois však výprask, zväzovanie a bičovanie môžu páry veľmi zbližovať, pokiaľ sú vykonávané s obojstranným súhlasom. Autor výskumu Brad Sagarin sledoval skupinku ľudí prevádzkujúcich SM praktiky a meral u nich hladinu stresového hormónu kortizolu pred, počas a po milostných hrách.

 
Ako si užívať sex v akomkoľvek veku
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
19.06.2014

Sex k životu neodmysliteľne patrí. Tak znie tvrdenie, s ktorým nebude len málokto súhlasiť. Rovnako tak s výrokom, že s pribúdajúcimi rokmi sa jeho intenzita a možno aj kvalita u mnohých ľudí znižuje. Musí to ale nutne tak byť? Sexuálny terapeuti taký názor rozhodne nezastávajú, naopak radia, ako si užívať skvelý sex vždy a bez ohľadu na vek.

Väčšina ľudí si v mladom veku, kedy je telo plné sily a zdravia, s prvými skúsenosťami so sexom vytvára tiež akýsi modelový plán, ako podľa nich vyzerá dokonalý sexuálny vzťah. Takého plánu sa potom v najlepšom prípade drží niekoľko desiatok rokov. Potom ale zrazu príde zistenie, že telo už nie je tak pevné a dokonalé, ako bývalo, ba aj sexuálne požiadavky sa trochu zmenili.

 
Toto by môj ex nikdy neurobil!
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
18.06.2014

.Jasne, že ste naštvaná, pretože neprišiel dva dni domov, utratil vaše spoločné úspory za tuningové doplnky ku svojmu autu či skritizoval vašu novú kabelku. Napriek tomu si neberte do úst svojho bývalého, aj keby vám v porovnaní s týmto lotor zrazu pripadal úžasný. Po prvé úžasný nebol, pretože to by ste teraz bola s ním. A za druhé, nie je to fér. Vy tiež nechcete počúvať reči typu: "Ale Anička mi každé ráno robila raňajky a košele žehlila častejšie ako raz za dva mesiace ..."

 
 
Orálny styk
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
11.05.2014

Orálny styk znamená láskanie pošvy alebo penisu pomocou úst, pričom dôležitú úlohu zohráva jazyk a pery. Takúto formu stimulácie uplatňuje mnoho párov v rámci predohry. U iných párov je orálny styk zas vrcholným bodom intímnych chvíľ, a ďalší pomocou neho predlžujú odznievajúce vzrušenie po orgazme. Táto praktika určite nie je nechutná, ak sa partneri vrúcne ľúbia, túžia po nej obaja a dodržiavajú hygienu aj čo sa týka pohlavných orgánov. Ženám sa páči, ak im partner najprv opatrne zubami a perami stimuluje ohanbie, jazykom niekoľkokrát prejde po pošve a jeho špičkou krúži okolo klitorisu. Zvlášť príjemný je ženám partnerov teplý dych nad klitorisom. Mnoho žien považuje orálny styk za najvyššiu formu sexuálnej rozkoše, pričom partnerov jazyk vnikajúci do pošvy plne preberá funkciu penisu.

tabu24.jpg

 

 
Mimoriadne vzrušujúci sex
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
02.05.2014
Milovanie odzadu je najstarším a najanimálnejším variantom sexuálnych polôh, keďže aj zvieratá sa pária v tejto polohe. Avšak určite zato nepatrí len do zvieracej ríše! Päť partnerských dvojíc nám otvorene porozprávalo o tom, v akej polohe zažívajú rozprávkové vyvrcholenia. Ich rozprávanie je podnetné najmä pre páry, ktorých milostný život skĺzol do rutiny a chcú mu dodať novú iskru.

 

 
Mimoriadne vzrušujúci sex
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
23.04.2014
Doprajte si jedinečný pôžitok z milovania odzadu na 5 spôsobov. Milovanie odzadu je najstarším a najanimálnejším variantom sexuálnych polôh, keďže aj zvieratá sa pária v tejto polohe. Avšak určite zato nepatrí len do zvieracej ríše! Päť partnerských dvojíc nám otvorene porozprávalo o tom, v akej polohe zažívajú rozprávkové vyvrcholenia. Ich rozprávanie je podnetné najmä pre páry, ktorých milostný život skĺzol do rutiny a chcú mu dodať novú iskru.

 

 
Análny orgazmus : Ako ho dosiahnuť ?
Hodnotenie čitateľov: / 3
Napísal tabu   
15.04.2014
Veľa ľudí  análny sex považuje za príjemné spestrenie milostného života a sú aj ženy, ktorým tento štýl vyhovuje dokonca viac ako klasický sex.

 

Pri orgazme dosahujú niektoré ženy veľmi intenzívne vyvrcholenie. Môže za to do veľkej miery aj fakt, že okolo konečníka je veľké množstvo nervových zakončení, je to teda nesmierne citlivé miesto. Sú ženy, pre ktoré je análny sex a s ním súvisiaci orgazmus lepší než vaginálny.

 

 
Láska stratená, kde si? 2.časť
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
28.02.2014
Sú teda dnešní muži vystresovanejší, unavenejší a vyhorenejší ako ich otcovia a starí otcovia? Ocitajú sa za svojím milostným zenitom skôr ako ich predkovia?  Podľa sexuológov je otázka sexuálnej nechute vyložene individuálna a nehrá tu úlohu ani pohlavie, ani vek zúčastnených. Sú šesťdesiatroční muži, ktorí potrebujú sexuálne vybitie denne  a rovnako tak aj dvadsaťroční muži, ktorým to stačí raz za mesiac. Obvykle v priemere sexuálne potreby mužov s vekom klesajú, zatiaľ čo u žien sa vyvíjajú postupne a vrchol dosahujú medzi tridsiatkou a štyridsaťštvorkou. Potom ich túžba klesá podobne ako u mužov, ba možno ešte rýchlejšie.

 

 
Láska stratená, kde si? 1.časť
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
25.02.2014

Mnoho manželských párov sa po niekoľkých rokoch spolužitia dostane do stavu, kedy má pocit, že to, čo medzi nimi kedysi bolo, je nenávratne preč. Je možné získať naspäť stratenú vášeň a túžbu po tom druhom, alebo sú tieto dvojice predurčené žiť spolu len zo zvyku, či od seba odísť? Netreba hádzať flintu do žita, je potrebné sa obojstranne snažiť, snažiť a zase snažiť.

tabu21.jpg

 
Hádky kvôli sexu
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
10.02.2014
Ak by sme pátrali po najčastejších problémoch v intímnom manželskom živote, tak najčastejšie to sú poruchy erekcie u muža, nedostatočný orgazmus u ženy alebo rozdielne predstavy o frekvencii pohlavného styku. Hoci sa v sexuologických ambulanciách väčšinou stretávame s prvými dvoma ťažkosťami, trúfame si tvrdiť, že v živote prevažuje práve tretia možnosť.  Tento problém prenasleduje všetku ľudskú párovú sexuálnu aktivitu a laickí sexuológovia v krčmách ho väčšinou hodnotia jednoduchou vetou, že „jeden chce a druhý nie“.i3.jpg

 

 
Ústa a jazyk v predohre 2.časť
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
30.01.2014
Reakcia ženy na orálne dráždenie prichádza veľmi rýchlo a muž dostáva zreteľnú spätnú väzbu v podobe zvýšenej produkcie jej intímnej tekutiny. Cunnilingus partneri zvyčajne realizujú v rámci milostnej predohry, pričom sa muž snaží o to, aby partnerke zabezpečil určitý náskok v dosiahnutí orgazmu. Avšak počas milovania, pri ktorom vystriedajú viacero polôh, sa partner k orálnej stimulácii ešte vráti. Niektorým mužom sa veľmi páči, keď môžu vo vagíne cítiť chuť svojich spermií.

 

Často sa stáva, že počas orálne hry sa jazyk „zatúla“ aj k análnej oblasti. Ľahko sa pri tom môže stať, že mužovi sa to zapáči a pri každej ďalšej orálnej stimulácii už nevynechá ani túto oblasť.

 

 
Ústa a jazyk v predohre  1.časť
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
28.01.2014
Muži nebývajú v posteli príliš romantickí, nemávajú radi príliš dlhú predohru, maznanie s množstvom nežných slov. Skrátka, nestoja ani tak o milovanie ako o „pustú súlož“. Medzi milovaním a súložou je rozdiel v tom, že súlož je čisto fyzický akt, naproti tomu však milovanie je akt emócií, partnerovi vyjadrujete lásku a obdivujete ho. Ideálne je súlož a milovanie spájať.

 

Aké majú želania samotné ženy pri milostnom akte? Chcú sa hlavne maznať, ide im o dlhé bozky,  dlhšiu predohru, rozoberanie vzájomných pocitov, o spoločné emócie, o romantiku.

 

Muži zase túžia, aby ich partnerky boli viac spontánne, prejavovali viac fyzickej vášne, boli hravé a zmyselné.

 

 

 
 
Sex medzi prsiami
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
24.01.2014

Prsia hýbu svetom , respektíve tým, čo majú páni v nohaviciach. Tak prečo im partnerky by nemohli vyjsť v ústrety, doprajte im nielen slastné pozretie, ale aj akciu! Vyberte svoje prednosti a ukážte svojmu milému, aká sila sa v nich skrýva! Pretože sexom medzi prsia partnera úplne ohromíte. Kedy je vhodný čas na prsný sex? Táto nekoitálna praktika sa nazýva Titty fucking a spočíva v stimulácii mužskej pýchy ženskými prsiami, a to pri predohre, náhlej rýchlovke, alebo keď samotný styk nie je možný (počas menštruácie, v období po pôrode a podobne). Zvyčajne sa kombinuje s orálnym sexom, čo pôsobí aj ako prevencia podráždenia jemnej kozičky na penise- čím viac slín, tým lepšie kĺzavé pohyby.

ile3.jpg

 
Rezervované pre ženy
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
22.01.2014
Iste, robotický a nudný pohyb hore dolu rukou (alebo ústami) po jeho penise ho  pripraví na akciu... no nevyslúži vám status sexuálnej bohyne. Na to potrebujete dokonale poznať partnerove erogénne zóny.

 

Trik je v tom, že by ste mali vedieť, ktoré časti vášho vlastného tela sú podobné tým partnerovým. Vysvetlenie z biológie: muži aj ženy v matkinom brušku začínajú úplne rovnako – čiže sme stvorení z rovnakých tkanív a nervových zakončení. Až neskôr sa z týchto tkanív formujú buď mužské, alebo ženské pohlavné orgány, to závisí od chromozómov. Ale ak budete počas stimulácie myslieť na jeho erotogénne zóny takým spôsobom, akoby to boli vaše vlastné, ľahšie pochopíte, ako sa asi cíti on sám.

i55.jpg

 
Milostné predohry
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
21.01.2014
Ručná stimulácia pohlavných orgánov a bozkávanie sa označuje výrazom necking. Vniknutie do pohlavných orgánov (u ženy) alebo masturbácia penisu spadá pod pojem petting. Existuje však ešte mnoho ďalších variácií milostnej predohry. Zvýšiť sexuálnu túžbu partnerky môže muž aj pomocou penisu: Kľakne si nad partnerku ležiacu na chrbte a to tak, aby jeho pohlavný orgán bol priamo pred jej tvárou. Najprv jej môže len žaluďom prechádzať po tvári, pritlačiť ho k jej pootvoreným perám, krúžiť ním okolo jej stvrdnutých bradaviek a nakoniec vložiť úd do žliabku medzi jej prsiami.
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 97 - 112 z 265

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates