topleft
topright
Dnes je 06.08.2020, Meniny má Jozefína

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Sheila: len 18,90

1095.jpg

 

 

Sexuológia
Pery na penis 3.časť
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
20.06.2015

Inak je to v prípade, že cieľom je orálny styk. Pri tomto druhu styku si žena po fáze viacnásobného stupňovania a odznievania mužovho vzrušenia nakoniec penis vsunie do úst, a v poslednom štádiu stimulácie partner rýchlymi koitálnymi pohybmi zasúva penis do partnerkinej ústnej dutiny, pričom pritláča žaluď o zadné podnebie. Počas ejakulácie je žaluď pritlačený o zadné podnebie, dochádza k prudkým zášklbom penisu a výstrekom semennej tekutiny. Partnerka v ideálnom prípade ejakulát prehltne.

 
Pery na penis 2.časť
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
11.06.2015

V heterosexuálnom styku sa felácia praktizuje v zásade dvoma spôsobmi: buď vo forme stimulačnej predohry, ktorej cieľom je pripraviť penis na styk, či týmto spôsobom priviesť do stavu opätovnej erekcie, alebo sa felácia používa ako náhrada styku. V prvom spomínanom prípade sa jedná o miernejšiu stimuláciu. V rámci nej je vhodné obopnúť rukou telo penisu tak, aby partnerka prstami dočiahla semenníky a mohla ich jemne masírovať.

 
Pery na penis 1. časť
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
10.06.2015

Hoci ešte v polovici minulého storočia bolo pre ženy takmer nemysliteľné, aby povolili partnerovi orálny kontakt so svojou genitálnou oblasťou, dnes je to jedna z najrozšírenejších sexuálnych praktík. Asi každý sexuálne skúsený muž bude chcieť mladú a neskúsenú partnerku priviesť k tomu, aby ho orálne uspokojovala. Mnoho žien, ktoré s touto praktikou ešte nemajú skúsenosti, totiž v prvej chvíli šokuje predstava dotýkať sa mužského údu ústami, či ho dokonca aj vziať do úst. Najviac ich pritom odrádza skutočnosť, že penis je zároveň vylučovacím orgánom. Veľkou prekážkou v tomto smere býva aj výchova k prehnanej čistotnosti, tabuizujúca všetky telesné výlučky a pachy. Nezanedbateľnú rolu pri odmietaní  felácie v intímnom styku zohráva tiež presvedčenie, že orálny sex je praktikou typickou pre prostitútky. Napríklad 20-ročná Irina bez okolkov priznáva:

 
Odstrašuje vás análny sex?
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
31.05.2015

Análny sex patrí medzi jednu z najkontroverznejších sexuálnych praktík vôbec. V mnohých kultúrach je dodnes tabu. Veriaci kresťania ho označujú za sodomiu a trestajú podľa platných zákonov. Nie vždy tomu tak bolo. V starom Grécku uctievali aj "kult krásneho zadku", majúci pôvod vo vzťahoch medzi zrelými mužmi a dospievajúcimi chlapcami. Grécke ženy často vyhľadávali análnu formu sexu, aby zabránili nežiaducemu otehotneniu, ale aj zo strachu z bolesti pri strate panenstva. Celá oblasť konečníka, a to najmä u žien, je pretkaná nervami a teda je vysoko citlivou erotogénnou zónou. Hoci v predstavách mnohých ľudí je análny sex niečím špinavým a nemorálnym, pohrávajú sa s myšlienkou vyskúšať ho. V antike išlo o životný štýl, v 19. storočia o dekadentnej módu. Dnes si pri ňom niektorí dominantne založení muži napĺňajú predstavu nadvlády.

 
Čo privádza mužov do vytrženia
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
28.05.2015

V súčasnej dobe sebavedomých a aj v intímnom živote autonómnych žien túži mnoho mužov po jemnom a naivnom type ženy. Dôvod je prostý: Pri takejto žene môžu muži vystupovať v úlohe macha- pána a vládcu, keďže väčšina dnešných žien im túto rolu upiera. Z toho istého dôvodu preferujú niektorí muži poddajné ženy z Ďalekého východu, ktoré im splnia, čo im na očiach vidia. Múdre manželky samozrejme vedia partnerovi splniť aj toto tajné prianie – zahrajú rolu naivky a manželovi tým poskytnú príležitosť prejaviť svoju nadradenosť.

 
Kde hľadať najlepšie sex ponuky
Hodnotenie čitateľov: / 6
Napísal tabu   
13.05.2015

Máte chuť na sex a neviete sa rozhodnúť pre správne dievča s ktorou by ste mohli zažiť nezabudnuteľné chvíle? Alebo váhate, ktoré dievča je to správne? Tak prinášame vám pár typov, ako si vybrať to naj dievča. 

V dnešnej dobe je na internete mnoho zoznamovacích serverov, stránok a sex zoznamiek. Ak sa chcete skutočne stretnúť s reálnou ženou a zažiť perfektný sex, najlepšie je si vybrať s erotických stránok, ktoré dievčatá overujú. Napríklad jedna zo stránok, ktoré overujú  sex ponuky - escort, privát a omnoho viac  je stránka Afrodity.sk, ale je ich aj viac. V profiloch dievčat nájdete overené profily, fotografie a telefónne čísla. Stačí si už len vybrať, zavolať a vybrať sa za vašou milenkou.

 
Tabu v máji
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
06.05.2015
obalka_5-2015.jpg
 
Len tak, pre vlastnú radosť
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
04.05.2015

Že rýchly sex bez záväzkov je vyhradený len pre mužov? Veru nie! Tento článok je určený najmä pre odvážne mladé ženy! Tak trikrát do roka mi vojde do cesty muž, ktorého vyžarovanie ma dostáva do kolien a ja sa neviem rozhodnúť, do ktorej časti jeho tela sa chcem ako prvej zahryznúť. V takom momente prehodnocujem celý svoj koncept vernosti. No vy - ak ste single, môžete po tom chlapovi skočiť. Urobte to, radím vám, lebo pre môj sexuálny život bola každá takáto skúsenosť veľmi obohacujúca. Je treba vyskúšať rôznych mužov: veľkých, malých, hlučných, tichých, rýchlych, pomalých, rafinovaných, neotesaných, nežných, náročných, zábavných, ezoterických. Iba tak budete neskôr vedieť, či ide o vážny vzťah a tiež nebudete mať výčitky, že ste niečo zmeškali. Tu je návod, ako na to:

 
Prečo klameme o tom, čo nás vzrušuje?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
18.04.2015

Sex – to je oblasť, kde každý vo svojom najtajnejšom vnútri cíti, že je iný ako statný, že je osobitý. Napriek tomuto faktu je sex obklopený radom spoločenských predsudkov, ktoré určujú, ako ho „normálni ľudia“ prežívajú. No pravdou je, že len veľmi málo z nás je „normálnych“, keď ide o sex. Takže potom nás všetkých začína strašiť vina alebo neurózy, fóbie a nástojčivé túžby, ľahostajnosť i znechutenie.

 
Chyby, ktoré jej bránia dosiahnuť orgazmus
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
16.03.2015

Ak vám to neklape v posteli, môže to byť aj kvôli jednému z týchto prehreškov. Idete do extrémov.  Vo vagíne, ani na klitorise neexistuje žiadne zázračné tlačidlo, ktorého stlačením by ste svoju drahú polovičku vystrelili k bránam extázy. Ak sa teda pri stimulácii sústredíte iba na vagínu, takmer určite skončia vaše erotické pokusy nezdarne. Rovnako tak nie je žiaduce zameriavať sa iba na klitoris.

- Je fajn, keď muž vie, že sa ženské pohlavie skladá aj z iných súčastí, než je len vagína. Ale na druhej strane, keď vám niekto desať minút drví prstom klitoris, máte chuť mu tú ruku odhryznúť, - hovorí 28-ročná Michaela.

 
Chcem lepší sex, ale...
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
24.02.2015

...nedôverujem si natoľko, aby som povedal, čo naozaj chcem. Každý muž si praje takú ženu, ktorá by mu všetky želania vyčítala z očí. No v skutočnosti čaká žena, ktorá vie všetko vyčítať z oči, neexistuje. Takže musíte niekedy aj otvoriť ústa, aby vedela, čo sa vám páči. Ale mnohí muži, ktorí nie sú práve výreční, v posteli strácajú reč. Strach z odmietnutia obmedzuje mužov v tom, aby otvorene rozprávali o sexe. Obávajú sa, že dostanú hlúpu odpoveď alebo pokazia erotickú atmosféru.

 
Tabu v januári 2015
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
31.12.2014
obalka_1-2015.jpg
 
Prečo muži strácajú chuť
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
11.12.2014

Nechcú sex bez lásky, nepotrebujú o sex žiadať či žobroniť, vlastne asi vôbec nechcú sex. Je ťažké tomu uveriť, ale myšlienka, že všetci ľudia bez výnimky sú sexuálne bytosti, je v skutočnosti len mýtus. A v dnešnej dobe sa zdá, že sex nepotrebujú najmä muži. Z posledných sexuologických konferencií a príspevkom v odbornej tlači vyplýva, že muži strácajú chuť na sex vo väčšej miere, ako sa predpokladalo. Teraz sú to ženy, ktoré sa sťažujú, že čakajú roztúžené na muža, ale on nemá chuť alebo nemôže. O ženskej frigidite a „jej bolestiach hlavy“ sa prestáva diskutovať. V popredí záujmu je muž a jeho strata „mužnej sily“. Čo to spôsobilo?

 
Bizarné sexuálne variácie
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
29.11.2014

Podobne ako v iných oblastiach života, aj v oblasti erotiky sa nájdu ľudia, ktorí skutočné naplnenie svojich potrieb pocítia až vtedy, keď môžu uplatniť svoju mimoriadne bohatú fantáziu. Na tomto fakte nič nemení skutočnosť, že takéto fantázie považujú ľudia s tzv. normálnym pociťovaním za krajne bizarné a uletené, či dokonca za takmer neprijateľné. My však nemáme v pláne podrobne sa venovať nezvyčajným formám sexuality, ktoré aj tak praktizuje len malé percento ľudí, chceli by sme ich však aspoň okrajovo spomenúť.

 
Ženy, predstierajúce orgazmus, častejšie podvádzajú
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
09.10.2014

Čím viac ženy predstierajú orgazmus, tým väčšia je pravdepodobnosť, že boli neverné, a tým väčšie je aj riziko, že sa nevery dopustí v budúcnosti. Tak znie verdikt aktuálne štúdie, ktorá vyšla v magazíne Archives of Sexual Behavior. Vedci sa pôvodne snažili zistiť, či je nevera nepriamo úmerná frekvencii orgazmov, ktoré ženy dosahujú so svojím partnerom. Došli však k záveru, že ženy, ktoré zažívali časté vyvrcholenia,  podvádzali rovnako ako tie, ktoré ich nedosahovali.

 
Studená vojna v spálni
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
21.09.2014

Na jednej strane je muž vďaka silnému pudu kedykoľvek pripravený na akúkoľvek formu posteľovej akrobacie. A na druhej stane je ona – nahnevaná kvôli partnerovej necitlivosti, s túžbou po nežnostiach a objatiach. Jej univerzálnym receptom na prinútenie partnera trochu sa nad sebou zamyslieť je odopretie sexu. Gong zaznel a začína sa boj – pripravme sa na poriadnu ruvačku...Faktom je, že pri výchove detí majú hlavné slovo ženy – či už doma, v škôlkach alebo školách. Počet pedagógov a vychovávateľov ženského pohlavia podstatne prevyšuje počet ich mužských kolegov. Je teda pochopiteľné, že ony poznajú spôsoby, ako dospelých „chlapcov“ naučiť móresom. S čím sa muži hrajú najradšej? Správna odpoveď: s plnými prsiami, pekne tvarovaným zadkom a inými zvodnými mäkkými časťami tela. Stručne povedané, so všetkými telesnými pôvabmi, ktorými údajne slabé pohlavie dokáže mužov pritiahnuť.  K jedinečnému zisteniu, že najlepší arzenál zbraní, pomocou ktorých môže žena bojovať proti mužovi, sa nachádza na jej vlastnom tele, už zjavne dospelo (príliš) veľa žien.

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 81 - 96 z 270

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates