topleft
topright
Dnes je 20.01.2020, Meniny má Dalibor

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Sexuológia
Kde hľadať najlepšie sex ponuky
Hodnotenie čitateľov: / 6
Napísal tabu   
13.05.2015

Máte chuť na sex a neviete sa rozhodnúť pre správne dievča s ktorou by ste mohli zažiť nezabudnuteľné chvíle? Alebo váhate, ktoré dievča je to správne? Tak prinášame vám pár typov, ako si vybrať to naj dievča. 

V dnešnej dobe je na internete mnoho zoznamovacích serverov, stránok a sex zoznamiek. Ak sa chcete skutočne stretnúť s reálnou ženou a zažiť perfektný sex, najlepšie je si vybrať s erotických stránok, ktoré dievčatá overujú. Napríklad jedna zo stránok, ktoré overujú  sex ponuky - escort, privát a omnoho viac  je stránka Afrodity.sk, ale je ich aj viac. V profiloch dievčat nájdete overené profily, fotografie a telefónne čísla. Stačí si už len vybrať, zavolať a vybrať sa za vašou milenkou.

 
Tabu v máji
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
06.05.2015
obalka_5-2015.jpg
 
Len tak, pre vlastnú radosť
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
04.05.2015

Že rýchly sex bez záväzkov je vyhradený len pre mužov? Veru nie! Tento článok je určený najmä pre odvážne mladé ženy! Tak trikrát do roka mi vojde do cesty muž, ktorého vyžarovanie ma dostáva do kolien a ja sa neviem rozhodnúť, do ktorej časti jeho tela sa chcem ako prvej zahryznúť. V takom momente prehodnocujem celý svoj koncept vernosti. No vy - ak ste single, môžete po tom chlapovi skočiť. Urobte to, radím vám, lebo pre môj sexuálny život bola každá takáto skúsenosť veľmi obohacujúca. Je treba vyskúšať rôznych mužov: veľkých, malých, hlučných, tichých, rýchlych, pomalých, rafinovaných, neotesaných, nežných, náročných, zábavných, ezoterických. Iba tak budete neskôr vedieť, či ide o vážny vzťah a tiež nebudete mať výčitky, že ste niečo zmeškali. Tu je návod, ako na to:

 
Prečo klameme o tom, čo nás vzrušuje?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
18.04.2015

Sex – to je oblasť, kde každý vo svojom najtajnejšom vnútri cíti, že je iný ako statný, že je osobitý. Napriek tomuto faktu je sex obklopený radom spoločenských predsudkov, ktoré určujú, ako ho „normálni ľudia“ prežívajú. No pravdou je, že len veľmi málo z nás je „normálnych“, keď ide o sex. Takže potom nás všetkých začína strašiť vina alebo neurózy, fóbie a nástojčivé túžby, ľahostajnosť i znechutenie.

 
Chyby, ktoré jej bránia dosiahnuť orgazmus
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
16.03.2015

Ak vám to neklape v posteli, môže to byť aj kvôli jednému z týchto prehreškov. Idete do extrémov.  Vo vagíne, ani na klitorise neexistuje žiadne zázračné tlačidlo, ktorého stlačením by ste svoju drahú polovičku vystrelili k bránam extázy. Ak sa teda pri stimulácii sústredíte iba na vagínu, takmer určite skončia vaše erotické pokusy nezdarne. Rovnako tak nie je žiaduce zameriavať sa iba na klitoris.

- Je fajn, keď muž vie, že sa ženské pohlavie skladá aj z iných súčastí, než je len vagína. Ale na druhej strane, keď vám niekto desať minút drví prstom klitoris, máte chuť mu tú ruku odhryznúť, - hovorí 28-ročná Michaela.

 
Chcem lepší sex, ale...
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
24.02.2015

...nedôverujem si natoľko, aby som povedal, čo naozaj chcem. Každý muž si praje takú ženu, ktorá by mu všetky želania vyčítala z očí. No v skutočnosti čaká žena, ktorá vie všetko vyčítať z oči, neexistuje. Takže musíte niekedy aj otvoriť ústa, aby vedela, čo sa vám páči. Ale mnohí muži, ktorí nie sú práve výreční, v posteli strácajú reč. Strach z odmietnutia obmedzuje mužov v tom, aby otvorene rozprávali o sexe. Obávajú sa, že dostanú hlúpu odpoveď alebo pokazia erotickú atmosféru.

 
Tabu v januári 2015
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
31.12.2014
obalka_1-2015.jpg
 
Prečo muži strácajú chuť
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
11.12.2014

Nechcú sex bez lásky, nepotrebujú o sex žiadať či žobroniť, vlastne asi vôbec nechcú sex. Je ťažké tomu uveriť, ale myšlienka, že všetci ľudia bez výnimky sú sexuálne bytosti, je v skutočnosti len mýtus. A v dnešnej dobe sa zdá, že sex nepotrebujú najmä muži. Z posledných sexuologických konferencií a príspevkom v odbornej tlači vyplýva, že muži strácajú chuť na sex vo väčšej miere, ako sa predpokladalo. Teraz sú to ženy, ktoré sa sťažujú, že čakajú roztúžené na muža, ale on nemá chuť alebo nemôže. O ženskej frigidite a „jej bolestiach hlavy“ sa prestáva diskutovať. V popredí záujmu je muž a jeho strata „mužnej sily“. Čo to spôsobilo?

 
Bizarné sexuálne variácie
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
29.11.2014

Podobne ako v iných oblastiach života, aj v oblasti erotiky sa nájdu ľudia, ktorí skutočné naplnenie svojich potrieb pocítia až vtedy, keď môžu uplatniť svoju mimoriadne bohatú fantáziu. Na tomto fakte nič nemení skutočnosť, že takéto fantázie považujú ľudia s tzv. normálnym pociťovaním za krajne bizarné a uletené, či dokonca za takmer neprijateľné. My však nemáme v pláne podrobne sa venovať nezvyčajným formám sexuality, ktoré aj tak praktizuje len malé percento ľudí, chceli by sme ich však aspoň okrajovo spomenúť.

 
Ženy, predstierajúce orgazmus, častejšie podvádzajú
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
09.10.2014

Čím viac ženy predstierajú orgazmus, tým väčšia je pravdepodobnosť, že boli neverné, a tým väčšie je aj riziko, že sa nevery dopustí v budúcnosti. Tak znie verdikt aktuálne štúdie, ktorá vyšla v magazíne Archives of Sexual Behavior. Vedci sa pôvodne snažili zistiť, či je nevera nepriamo úmerná frekvencii orgazmov, ktoré ženy dosahujú so svojím partnerom. Došli však k záveru, že ženy, ktoré zažívali časté vyvrcholenia,  podvádzali rovnako ako tie, ktoré ich nedosahovali.

 
Studená vojna v spálni
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
21.09.2014

Na jednej strane je muž vďaka silnému pudu kedykoľvek pripravený na akúkoľvek formu posteľovej akrobacie. A na druhej stane je ona – nahnevaná kvôli partnerovej necitlivosti, s túžbou po nežnostiach a objatiach. Jej univerzálnym receptom na prinútenie partnera trochu sa nad sebou zamyslieť je odopretie sexu. Gong zaznel a začína sa boj – pripravme sa na poriadnu ruvačku...Faktom je, že pri výchove detí majú hlavné slovo ženy – či už doma, v škôlkach alebo školách. Počet pedagógov a vychovávateľov ženského pohlavia podstatne prevyšuje počet ich mužských kolegov. Je teda pochopiteľné, že ony poznajú spôsoby, ako dospelých „chlapcov“ naučiť móresom. S čím sa muži hrajú najradšej? Správna odpoveď: s plnými prsiami, pekne tvarovaným zadkom a inými zvodnými mäkkými časťami tela. Stručne povedané, so všetkými telesnými pôvabmi, ktorými údajne slabé pohlavie dokáže mužov pritiahnuť.  K jedinečnému zisteniu, že najlepší arzenál zbraní, pomocou ktorých môže žena bojovať proti mužovi, sa nachádza na jej vlastnom tele, už zjavne dospelo (príliš) veľa žien.

 
Tabu v septembri
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
02.09.2014
obalka_9-2014.jpg
 
Tabu v auguste
Hodnotenie čitateľov: / 3
Napísal tabu   
01.08.2014
obalka-8-2014_1.jpg
 
Chlpatí mackovia
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
01.08.2014

Čo sa skrýva tam dolu? Nežná koža bez jediného chĺpku, pripomínajúca ohanbie dievčatka alebo vábivá džungľa kučeravých vláskov, vábiaca k vášňam, ktoré môže poskytnúť len ozajstná žena, vedomá si svojej sily? Či sa holiť alebo nie, to trápilo ženy odjakživa. Lebo príroda si to zariadila tak, že ženy (aj muži) na pohlaví zarastajú. Prirodzené by teda bolo nechať porast taký, aký je. Ak tam chĺpky sú, tak majú zmysel.

 
Bozky na mušličku
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
26.07.2014

Existuje veľa povier o sexe: hovorí sa o tajomných intímnych bodoch, spoločných megaorgazmoch a neobvyklých trikoch. Ale čo je na tom pravdy? Na týchto stranách odpovedajú sexuálni experti na najčastejšie otázky, aby ste najlepšie vedeli, ako môžete svojho partnera absolútne obšťastniť...

Otázky okolo jej “mušličky”:

1."Cíti vlastne, keď v nej explodujem?"

Podľa štatistiky cíti mužskú ejakuláciu iba 23% žien.

ta012.jpg

 
Druhý orgazmus býva intenzívnejší
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
21.07.2014

 Jednu vec možno ženám skutočne len závidieť: Po vyvrcholení môžu v sexe hneď pokračovať, a druhý orgazmus pociťujú mnohokrát oveľa intenzívnejšie ako ten prvý! Avšak nielen mužská pýcha dokáže priviesť ženy k orgazmu. Väčšina žien totiž zažíva zmyselnú rozkoš vďaka klitorisu, ktorý však pri styku nie je stimulovaný penisom. Mnoho žien si preto tento „gombík rozkoše“ stimuluje pomocou rôznych trikov.„Masturbovať som začala už ako 13-ročná“, rozpráva 31-ročná Sandra. „Možno práve preto dosahujem orgazmus najčastejšie pri stimulácii rukou.“

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 81 - 96 z 265

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates