topleft
topright
Dnes je 15.10.2019, Meniny má Terézia

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Sexuológia
Raz za týždeň stačí?
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
13.01.2016

Ak nie ste spokojní so svojou frekvenciou sexu, zoznámte sa s dôvodmi, ktoré za nízke libido možno môžu. Patrí medzi ne aj nedostatok spánku, hormonálna antikoncepcia či televízia v spálni. Väčšina ľudí premýšľa o tom , ako sú na tom so sexom ostatné páry a či s jeho nedostatkom zápasia aj ostatní, alebo či je váš upadajúci spálňový život raritou. Pri porovnávaní situácie s ostatnými je otázkou, či vás zaujíma skutočne len frekvencia pohlavného styku, alebo aj nežnosti, ako je maznanie a bozkávanie. Podľa odborníkov totiž práve toto nežné správanie zvyšuje sexuálnu spokojnosť mužov i žien vo vzťahu. Navyše sa zistilo, že tie páry, ktoré často porovnávajú svoj sexuálny život s ostatnými, sú oveľa menej spokojné.

 
Sebauspokojovanie je stále tabu.
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
12.01.2016
A pritom sa masturbácii napríklad v práci venuje viac ľudí, ako si vôbec viete predstaviť: štúdia, ktorá spracováva výpovede 1 457 žien a mužov vo veku 16 až 35 rokov, dokazuje: Až 64 % opýtaných žien a mužov sa už na pracovisku priviedlo k orgazmu (pred, počas alebo po obedňajšej prestávke) a prerušili si tak stresujúci 8-hodinový pracovný čas tajnými nežnosťami:

 

 
Čo privádza mužov do vytrženia
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
03.01.2016
V súčasnej dobe sebavedomých a aj v intímnom živote autonómnych žien túži mnoho mužov po jemnom a naivnom type ženy. Dôvod je prostý: Pri takejto žene môžu muži vystupovať v úlohe macha - pána a vládcu, keďže väčšina dnešných žien im túto rolu upiera. Z toho istého dôvodu preferujú niektorí muži poddajné ženy z Ďalekého východu, ktoré im splnia, čo im na očiach vidia. Múdre manželky samozrejme vedia partnerovi splniť aj toto tajné prianie – zahrajú rolu naivky a manželovi tým poskytnú príležitosť prejaviť svoju nadradenosť.

 

 
Najčastejšie chyby mužov pri milovaní
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
18.12.2015
Nie každá žena dokáže svojmu partnerovi nahlas povedať, čo všetko sa jej pri milovaní s ním páči alebo nepáči a mylne sa domnieva, že sa muž časom sám dovtípi. Pravda je ale taká, že vzťah zvyčajne skôr skončí, ako sa dotyčný dozvie, kde chyboval. Preto psychoterapeutka Júlia Orlovová zostavila rebríček najväčších chýb, ktorých sa muži v posteli dopúšťa a radí, ako im predísť.

 

 
Túžba po spestrení
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
09.12.2015
Partneri praktizujúci análnu erotiku, podobne ako partneri praktizujúci klasický vaginálny styk, po čase zatúžia po spestrení sexuálnych aktivít. Tieto priania sa dajú ľahko zrealizovať, pretože análny styk sa dá uskutočňovať takmer vo všetkých polohách pre vaginálny styk. Pri takomto experimentovaní môžu partneri napríklad začať polohou, pri ktorej žena leží na bruchu a pod panvou má podložený vankúš, čo partnerovi uľahčí prístup. Žena si však môže aj kľaknúť, podoprieť sa na lakťoch a zadok nadvihnúť čo najvyššie.

 

 
Prebuďte spiaci oheň
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
15.11.2015

Zo začiatku ste sa milovali niekoľkokrát denne a teraz si nemôžete spomenúť, kedy ste to robili naposledy? Pripadá vám normálne, že váš sexuálny život nie je to, čo býval? S tým sa ale nemusíte zmieriť, stačí erotický apetít len trochu povzbudiť. Veľa párov považuje za normálne, keď sa postupom času kvalita ich sexuálneho života zhoršuje. Máločo vás na tom druhom dokáže prekvapiť, viete presne, čo urobí, ako bude prebiehať sex od prvej do poslednej minúty a čo môžete očakávať...

 
Orálny sex
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
14.11.2015

Orálny sex v súčasnosti bezpochyby patrí k najrozšírenejším sexuálnym praktikám. Dalo by sa vlastne povedať, že je „in“ medzi širokou vrstvou obyvateľstva. Vždy to však takto nebolo. Orálny sex v najširšom zmysle slova – čiže vrátane bozkov na rôzne časti tela a orálnej stimulácie takzvaných sekundárnych erotogénnych oblastí – bol ešte aj v druhej polovici 20.storočia dlhé roky viac či menej výrazne tabuizovanou témou!

 
Je to medzi mužom a ženou
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
22.09.2015

K normálnemu (vaginálnemu) styku v prípade zamilovanej partnerskej dvojice dôjde aj bez zbytočných slov - je však nevhodné a nemysliteľné, aby k análnemu styku došlo bez predchádzajúceho upovedomenia partnerky! Gestá alebo iné náznaky sa v tomto prípade sotva dajú uplatniť; naopak, partner musí veľmi otvorene povedať, akú praktiku by rád vyskúšal. Pokiaľ sa partnerka zdráha, dá sa na začiatok uplatniť „prechodné riešenie“ – muž použije lubrikant a vsunie penis medzi polky jej zadku a simuluje styk až do ejakulácie.V každom prípade je to rozumnejšie riešenie, ako ísť rovno na vec. Predpokladom na túto praktiku alebo vôbec rozhovoru na túto dosť háklivú tému totiž je, že partneri k sebe pociťujú hlbokú náklonnosť.

 
Orgazmus v nedohľadne
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
13.08.2015

O orgazme a ženách už toho bolo napísané mnoho. Existujú ženy, ktoré dokážu vyvrcholiť rovnako často ako muži, ale sú aj také, ktoré orgazmus nespoznajú za celý život. Podľa výskumov je takých žien 12%. Iné zase nikdy nevyvrcholia počas pohlavného styku, tých je 75%. Odborníci si lámu hlavu, čo je toho príčinou – ide o fyzický či psychický problém? Alebo oboje?

tabu222.jpg

 

 
Pery na penis 4.časť
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
26.06.2015

V súvislosti s feláciou sa tiež často vyskytuje otázka ohľadom vhodných polôh. Pri výbere viac či menej záleží na osobnom vzájomnom vzťahu medzi partnermi. Takzvané mačovské typy, alebo tiež muži, ktorí chcú pri prijímaní orálneho sexu pociťovať určitú nadradenosť nad partnerkou, uprednostňujú polohu, pri ktorej partnerka pred nimi kľačí: „Som veľkým priaznivcom vášnivého orálneho sexu, pri ktorom partnerka predo mnou čupí alebo kľačí, zatiaľ čo ja stojím. Páči sa mi, ak si jednou rukou stimuluje klitoris, čím mi signalizuje svoju túžbu, a druhou mi stláča koreň penisu. Mám pri tom skvelý pocit nadradenosti, ako keby som bol jej otrokárom. Najkrajšou časťou tejto hry pre mňa je, keď ju nakoniec chytím za vlasy a pritlačím jej hlavu tesne k môjmu telu, takže je môžem vsunúť úd hlboko do úst, kam následne ejakulujem. Užívam si, ako ju tým dokážem rozvášniť, a niekedy ju vyzvem, aby ma o to prosila.“

 
Pery na penis 3.časť
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
20.06.2015

Inak je to v prípade, že cieľom je orálny styk. Pri tomto druhu styku si žena po fáze viacnásobného stupňovania a odznievania mužovho vzrušenia nakoniec penis vsunie do úst, a v poslednom štádiu stimulácie partner rýchlymi koitálnymi pohybmi zasúva penis do partnerkinej ústnej dutiny, pričom pritláča žaluď o zadné podnebie. Počas ejakulácie je žaluď pritlačený o zadné podnebie, dochádza k prudkým zášklbom penisu a výstrekom semennej tekutiny. Partnerka v ideálnom prípade ejakulát prehltne.

 
Pery na penis 2.časť
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
11.06.2015

V heterosexuálnom styku sa felácia praktizuje v zásade dvoma spôsobmi: buď vo forme stimulačnej predohry, ktorej cieľom je pripraviť penis na styk, či týmto spôsobom priviesť do stavu opätovnej erekcie, alebo sa felácia používa ako náhrada styku. V prvom spomínanom prípade sa jedná o miernejšiu stimuláciu. V rámci nej je vhodné obopnúť rukou telo penisu tak, aby partnerka prstami dočiahla semenníky a mohla ich jemne masírovať.

 
Pery na penis 1. časť
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
10.06.2015

Hoci ešte v polovici minulého storočia bolo pre ženy takmer nemysliteľné, aby povolili partnerovi orálny kontakt so svojou genitálnou oblasťou, dnes je to jedna z najrozšírenejších sexuálnych praktík. Asi každý sexuálne skúsený muž bude chcieť mladú a neskúsenú partnerku priviesť k tomu, aby ho orálne uspokojovala. Mnoho žien, ktoré s touto praktikou ešte nemajú skúsenosti, totiž v prvej chvíli šokuje predstava dotýkať sa mužského údu ústami, či ho dokonca aj vziať do úst. Najviac ich pritom odrádza skutočnosť, že penis je zároveň vylučovacím orgánom. Veľkou prekážkou v tomto smere býva aj výchova k prehnanej čistotnosti, tabuizujúca všetky telesné výlučky a pachy. Nezanedbateľnú rolu pri odmietaní  felácie v intímnom styku zohráva tiež presvedčenie, že orálny sex je praktikou typickou pre prostitútky. Napríklad 20-ročná Irina bez okolkov priznáva:

 
Odstrašuje vás análny sex?
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
31.05.2015

Análny sex patrí medzi jednu z najkontroverznejších sexuálnych praktík vôbec. V mnohých kultúrach je dodnes tabu. Veriaci kresťania ho označujú za sodomiu a trestajú podľa platných zákonov. Nie vždy tomu tak bolo. V starom Grécku uctievali aj "kult krásneho zadku", majúci pôvod vo vzťahoch medzi zrelými mužmi a dospievajúcimi chlapcami. Grécke ženy často vyhľadávali análnu formu sexu, aby zabránili nežiaducemu otehotneniu, ale aj zo strachu z bolesti pri strate panenstva. Celá oblasť konečníka, a to najmä u žien, je pretkaná nervami a teda je vysoko citlivou erotogénnou zónou. Hoci v predstavách mnohých ľudí je análny sex niečím špinavým a nemorálnym, pohrávajú sa s myšlienkou vyskúšať ho. V antike išlo o životný štýl, v 19. storočia o dekadentnej módu. Dnes si pri ňom niektorí dominantne založení muži napĺňajú predstavu nadvlády.

 
Čo privádza mužov do vytrženia
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
28.05.2015

V súčasnej dobe sebavedomých a aj v intímnom živote autonómnych žien túži mnoho mužov po jemnom a naivnom type ženy. Dôvod je prostý: Pri takejto žene môžu muži vystupovať v úlohe macha- pána a vládcu, keďže väčšina dnešných žien im túto rolu upiera. Z toho istého dôvodu preferujú niektorí muži poddajné ženy z Ďalekého východu, ktoré im splnia, čo im na očiach vidia. Múdre manželky samozrejme vedia partnerovi splniť aj toto tajné prianie – zahrajú rolu naivky a manželovi tým poskytnú príležitosť prejaviť svoju nadradenosť.

 
Kde hľadať najlepšie sex ponuky
Hodnotenie čitateľov: / 6
Napísal tabu   
13.05.2015

Máte chuť na sex a neviete sa rozhodnúť pre správne dievča s ktorou by ste mohli zažiť nezabudnuteľné chvíle? Alebo váhate, ktoré dievča je to správne? Tak prinášame vám pár typov, ako si vybrať to naj dievča. 

V dnešnej dobe je na internete mnoho zoznamovacích serverov, stránok a sex zoznamiek. Ak sa chcete skutočne stretnúť s reálnou ženou a zažiť perfektný sex, najlepšie je si vybrať s erotických stránok, ktoré dievčatá overujú. Napríklad jedna zo stránok, ktoré overujú  sex ponuky - escort, privát a omnoho viac  je stránka Afrodity.sk, ale je ich aj viac. V profiloch dievčat nájdete overené profily, fotografie a telefónne čísla. Stačí si už len vybrať, zavolať a vybrať sa za vašou milenkou.

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 65 - 80 z 264

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates