topleft
topright
Dnes je 06.04.2020, Meniny má Irena

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Sexuológia
Čo možno neviete o ženskej sexualite
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
27.07.2016
Slovo klitoris má svoj pôvod v gréčtine, pričom jeho pôvodný význam je kľúč. Keď sa nad tým trochu zamyslíte, tak je toto pomenovanie časti ženského tela pomerne výstižné. Klitoris je vlastne akýmsi kľúčom k ženskej rozkoši.Zamerajme sa ešte chvíľu na toto miestečko ženského tela. Klitoris by sme mohli porovnať s mužským penisom. Počas embryonálneho vývoja totiž vzniká z rovnakého tkaniva. Podľa odborníkov na klitorise nájdeme až 8000 citlivých nervových buniek - a to je dvojnásobné množstvo, než koľko ich má mužský penis. Klitoris ženám príroda darovala výhradne kvôli rozkoši. K reprodukcii ho totiž nepotrebujú.

 

 
Čo neviete o orgazme
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
19.07.2016
Orgazmus: hoci bol nespočetnekrát odborníkmi skúmaný, tisíckrát popísaný a niektorí dobrovoľníci svoje vyvrcholenie nechali aj medicínsky merať, nevieme o ňom stále všetko. Zostáva takou malou záhadou.Muži po dosiahnutí orgazmu zaspávajú: na vine je hormón zvaný prolaktín, ktorý po dosiahnutí vyvrcholenia produkuje endokrinný systém. A to muži nijako neovplyvnia a skrátka zaspia.

 

 
50 odtieňov sivej - fascinácia Sado-maso svetom
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
12.07.2016
Celý svet je očarený rozprávkou o neuveriteľne bohatom, mladom, vernom, žiarlivom a krásnom pánovi Greyovi a neskúsenej študentke Anastacii Steelovej.

 

- Vitaj v mojom svete - hovorí jej on.

 

- Budeme sa milovať? - teší sa ona.

 

- Ja sa nemilujem, ja tvrdo trtkám! – odpovedá pán Grey.

 

Ona je neskúsená, ale ochotná objavovať a prijímať, a tak sa mu stane ideálnou partnerkou na milostné hry, v ktorých vždy!!! (o.k. - až na jednu výnimku, keď je on sústredený len na seba)  dosiahne taký skvelý orgazmus, alebo dokonca orgazmov niekoľko za sebou, že jej beznádejne závidia všetky ženy na svete.

 

 
EROTICKÁ MAPA mužského tela
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
12.07.2016
Skvelý sexuálny život znamená vnímavosť voči potrebám partnera, ale vyžaduje tiež základnú znalosť anatómie, teda vedy "kam a ako siahnuť", aby došlo k zvýšeniu sexuálnej vnímavosti. Ak chcete vedieť, ako ho doviesť ku vzrušujúce nirváne, vydajte sa s pomocou našej erotickej GPS po jeho tele. Aj keď muž zvyčajne nie je schopný dosiahnuť vyvrcholenie dráždením inej časti tela než svojho penisu, neznamená to, že mu stimulácia erotogénnych zón nerobí dobre. Naopak. Pomocou ich hladenia, trenia, masírovania alebo bozkávania muž prechádza štyrmi štádiami sexuálneho vzrušenia: počiatočným vzrušením, keď stúpa srdcová frekvencia a tvrdne penis, cez fázu plateau (prechodné upokojenie, počas ktorého sa ešte ovláda), po orgazmus a upokojenie. Niet teda pochýb o tom, že takéto maznanie s jeho telom stojí za to. Lenže kde začať a kadiaľ sa vydať?

 

 
Milostné hryzenie do Jeho veličenstva
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
29.06.2016
ÁNO, ČI NIE? Doba najväčšej slávy upírskej ságy už dávno skončila, ale vyceriť zuby a prejsť mu nimi po prirodzení? Tak to je v kurze stále! „Plytkosť  je to najhoršie, čoho sa žena môže v posteli dopustiť. Už týždne hľadám spôsob, ako svojej novej milenke naznačiť, že mi jej štýl stimulácie penisu neveľmi sedí. Zaobchádza so mnou ako s deckom. Asi by to chcelo trochu pritlačiť, prejsť do útoku, preukázať dravosť. Ja neviem, proste čokoľvek, niečo naozaj silné."Marek, 32 rokov. Muži by často ocenili, keby partnerky vložili do manipulácie s ich pohlavným orgánom viac sily a intenzity. Riešenie je aj takzvané milostné hryzenie, kedy zuby pritisnuté kdekoľvek na koži priamo "pri zdroji" alebo v jeho okolí, môžu byť spúšťačom veľmi príjemných pocitov. Hryzenie do penisu, respektíve do všetkých jeho častí je milostná technika, ktorá patrí medzi neprávom zanedbávané spôsoby stimulácie tohto krásneho a obdivovaného orgánu.

 

 
Sexuálne túžby žien
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
03.06.2016
Po čom vlastne ženy túžia? Chcú romantiku, alebo si želajú byť dobýjané? A ako je to s ich sexuálnymi predstavami, ktoré sú pre veľa z nich zatiaľ tabu, a preto o nich nehovoria? Chcú ženy v posteli romantiku alebo putá a živočíšne spojenie? Čo skutočne čakajú od svojich partnerov pri milovaní? Pri výskume získavali odborníci odpovede od zhruba tisícky žien, ktoré sa zaviazali k tomu, že budú vo svojich odpovediach absolútne úprimné.

 

 
Každý milostný život potrebuje vzpruhu
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
19.05.2016

V kvalitnom partnerskom vzťahu nesmie chýbať okrem lásky, vzájomnej tolerancie a úcty tiež vášeň a túžba. Bohužiaľ posledné dva spomínané body majú tendenciu po čase vyprchať, kvôli čomu aj skôr spokojný vzťah môže ľahko skĺznuť do stereotypu, ktorý ho môže zničiť. Zamilovanosť, vášeň a túžba, ktorú cítime k partnerovi v začiatkoch vzťahu, robí s ľuďmi hotové divy. Mnohí majú pocit, ako by bez toho druhého nevydržali ani minútu osamote, veria, že sú jeden pre druhého stvorení a že práve ich vzťah vydrží naveky. Aj keď je to krásna a lákavá predstava, ony opojné pocity časom pomaly začnú chladnúť a na ich miesto nastúpi skutočná láska. Aj tá je veľmi pevným základom vzťahu, ale veľakrát sama o sebe nestačí. Môže sa totiž veľmi rýchlo stať, že si ľudia začnú vzájomnú lásku pliesť s pohodlnosťou a stereotypom. A stereotypné vzťah nerovná sa vždy šťastný a spokojný

 
Sú vaše sexuálne fantázie normálne?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
13.05.2016
Milovanie s ovcou?! Nenormálne sexuálne predstavy štatisticky takmer neexistujú. Ak ste tŕpli úzkosťou, či sú vaše sexuálne fantázie v norme, je to upokojujúca správa. Vedci zistili, že vesmír sexuálnych fantázií je bohatý a len máloktorý sen je štatisticky výnimočný. Avšak, je tu klinická štatistika lekárov. Vie sa napríklad, ktoré sexuálne fantázie sú patologické: sú to také, ktoré zahŕňajú bolesť či sex bez súhlasu oboch partnerov. Tím vedcov okolo Christiana Joyal z University of Montreal si ale položil inú otázku: Ktoré sú netypické či nenormálne podľa svojej početnosti? A biele miesto sa rozhodol preskúmať.

 

 
Nie ste starí, len skúsenejší
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
03.05.2016
Starnutie sa vo všeobecnosti nepovažuje za obľúbenú tému.  Všetko sa sústreďuje okolo mladých.

 

 

                        Hormóny a vek

 

 

Je pravda, že hladina testosterónu po 30-tke klesá. To síce znamená, že sa zníži potreba mať sex, no neznamená to, že všetky pramene vyschnú naraz. Zmeny v krvnom tlaku a hladiny hormónov spôsobia, že vyvrcholeniu odoláte oveľa dlhšie a tým si predĺžite rozkoš.

 

 
Nezabudnúť na klitoris
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
29.04.2016
Prekvapujúca informácia sa objavila v nemeckej tlači:  dievčatá, ktoré už majú priateľa, masturbujú častejšie ako sexuálne neskúsené tínedžerky. Potvrdzuje to aj list v súčasnosti 19-ročnej Petry M.:

 

„Prvého priateľa som mala v 15-stich rokoch, a musím priznať, že ma priťahujú nielen rovesníci, ale aj zrelí muži. Baví ma zvádzať partnera pomocou dráždivej spodnej bielizne. Neraz si takéto scény predstavujem, keď som sama doma, a masturbujem pri tom. A s obľubou si tiež robievam pred zrkadlom poriadne vzrušujúcu striptízovú šou. Už na začiatku puberty som veľa a často masturbovala, a to sa nezmenilo ani potom, keď som už mala intímne kontakty s mužmi. Vždy si pri onanovaní predstavujem, že sa práve vášnivo milujem s nejakým mužom. Samozrejme, už dávno si nevystačím len s vonkajšou stimuláciou pohlavných orgánov, ale zavádzam si prsty do pošvy a predstavujem si, že je to mužský úd. Najviac ma dokáže vzrušiť praktika, pri ktorej si jednou rukou triem klitoris a zároveň dva prsty druhej ruky vsuniem do pošvy a simulujem pohyby pohlavného styku.“

 

 
Ženské masturbačné praktiky
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
22.04.2016
V článku o mužskej masturbácii sme písali o tom, že pre väčšinu mužov sebauspokojovanie vôbec nie je len nejakou okrajovou záležitosťou, hoci sa mnohí tak tvária. Sexuálne uspokojenie pre muža znamená jednu zo základných životných potrieb. Pokiaľ muž nemá inú možnosť naplnenia svojich erotických potrieb, odreaguje sa pomocou masturbácie. Uplatňuje pri tom praktiky koncentrované prevažne na penis a jeho bezprostrednú oblasť, pretože pre muža je to najdôležitejšia erotogénna zóna. Cieľom masturbácie je pre neho dosiahnutie rozkoše formou ejakulácie. Teraz si povieme niečo aj o ženskej masturbácii. Našťastie, už dávno sú preč časy, kedy oficiálne panovalo presvedčenie, že ženy nemajú žiadne „neslušné pocity“. To je ale veľký omyl! Ženy majú v tejto oblasti oproti mužom dokonca určitú výhodu. Dokážu totiž stimulovať celé svoje telo, čo znamená, že sú schopné urobiť erotogénnu oblasť prakticky z každého miesta na svojom tele.

 

 
Vždy vyvrcholí prvý?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
22.04.2016
Je dobre známe, že muži nepotrebujú ísť dlhú cestu k svojmu orgazmu, zatiaľ čo ženy sa rozbiehajú aj zahrievajú dlhšie. Tu sú tipy na to, ako zladiť váš sex.

 

Bozkávanie

 

Zrýchliť ženu: keďže je krk plný nervových zakončení a často zanedbávaný, len málo vecí ženu dokáže tak rozpáliť, ako práve mužove pery na krku. Odhrňte si vlasy na stranu a nahnite krk tak, aby ho videl. Pokiaľ nepochopí, zašepkajte, ako veľmi by ste chceli, aby vám práve teraz pobozkal krk.

 

Spomaliť muža: namiesto toho, aby ste mu strčili jazyka až hlboko do krku, zostaňte pri bozkávaní iba na pery a jemných dotykoch jazyka. Výskumy potvrdzujú, že výmena slín zosilní jeho pocit vzrušenia, keďže obsahujú hormóny spôsobujúce sexuálne vzrušenie
 
Vzťahy v zrelom veku
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
22.04.2016
Generáciu starších ľudí možno rozdeliť do dvoch skupín – na tých, ktorí stále vedú aktívny sexuálny život; a upozorňujeme, že mávajú ozaj dobrý sex. Hovorí sa, že zrejú rovnako ako víno: každý ďalší rok je stále lepší a lepší. Iní, naopak, nemajú takmer žiadny sex; veria, že s pribúdajúcim vekom sa to už „nehodí, nepatrí, netreba....“ Avšak lekári tvrdia, že sexuálne vzťahy by mali pokračovať aj naďalej, v každom veku. Sex v zrelom dôchodkovom veku by mal nielen tešiť, ale je to i iný spôsob starostlivosti o svoje zdravie a sebavedomie. S vekom síce intenzita sexu klesá, ale jeho potreba je stále nevyhnutná a pre vzťah dôležitá.

 

 
Súložte, aj keď sa vám nechce
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
10.04.2016

Podľa partnerského kouča Christiana Thiela neexistuje žiadny iný lepší trik, vďaka ktorému by váš sexuálny život vyletel k výšinám. Jediné, čo musíte urobiť, je byť sami so sebou spokojní, radí v knihe Prečo sú šťastné páry šťastné, v ktorej opisuje aj nasledujúcich deväť mýtov o sexe.

 

 

Mýtus č.1  Sex môže byť stále rovnako vášnivý ako na začiatku

 

 Ak vám toto niekto tvrdí a k tomu ešte dodáva, že stačí sa poriadne snažiť alebo nakúpiť viac čipkovej bielizne, vonných sviečok a DVD s pornofilmami, potom je buď naivný, alebo si z vás uťahuje. Početné vedecké štúdie dokazujú, že pokles sexuálneho záujmu je v dlhodobom partnerstve úplne normálny. Nie je to však rozhodne dôvod k depresii.

 

"Na začiatku, vo fáze zamilovanosti, je naše telo omámené kokteilom hormónov, vďaka ktorému sú všetky naše pocity a sexuálne zážitky niečím úplne mimoriadnym. Po roku, najneskôr po dvoch rokoch, je to preč," upozorňuje Christian Thiel. "Kto očakáva aj potom podobné dráždenie nervov ako v počiatočnej fáze, nevydrží vo vzťahu dlho. Nájde si nového partnera, s ktorým bude žiť opäť len rok alebo dva."
 
Poloha 69
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
01.04.2016
Je to suverénne najobľúbenejšia číslica na svete, ale zďaleka nie každý ju ovláda. Možno sa vám budú hodiť tipy, ktoré z vás urobia majstra v praktizovaní polohy šesťdesiat deväť. Ak ju totiž zvládnete, umožní vám stimulovať celú oblasť genitálií vašej partnerky. To znamená, že sa nemusíte obmedzovať len na dráždenie klitorisu a vagíny, stimulovať môžete aj hrádzu alebo oblasť konečníka. Zároveň nie ste ochudobnení ani o simultánny zážitok, ktorý vám poskytujú ústa vašej partnerky. Výhodou tejto polohy je aj zvlhčenie partnerkiných genitálií slinami. V prípade nedostatočného zvlhčenia sliznice, ktoré sa môže objaviť napríklad po užívaní niektorých liekov, vám môže poloha 69 poslúžiť ako dokonalá predohra bez nutnosti použiť lubrikačný gél. Vzhľadom k blízkosti genitálií a tváre by však mala byť prvou a kľúčovou zásadou polohy 69 dôkladná hygiena. Ak bude spoločná sprcha ako druh predohry, bude vaša partnerka na praktizovanie "šedesiatdeviatky" oveľa naklonenejšia. Ženy totiž obvykle mávajú v tomto ohľade viac zábran, a tie sú zapríčinené prevažne hygienickými ohľady. Ak nepodceníte hygienu, vaša partnerka bude oveľa uvoľnenejšie a viac si to užije.

 

 
Najväčšie porno mýty
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
28.03.2016

S blondínkou s gigantickými prsiami sa stretnete v bare, za pár minút si to už rozdávate u nej doma a ešte k tomu prizvete jej kamarátku. Ako je to vlastne s typickými porno klišé v skutočnosti?

Porno: Prevažná väčšina žien účinkujúcich v pornofilmoch sú blonďavé krásky s obrími prsiami.

 

Realita: Aj keď asi len málokto predpokladá, že by sa svet skladal výhradne z prsatých blondín, do istej miery toto porno klišé o veľkých prsiach odráža súčasnú situáciu. Podľa nedávno uskutočneného výskumu sa za posledných dvadsať rokov zväčšila priemerná veľkosť ženských pŕs o dve čísla. Nečakajte však žiadne zázraky: podľa odborníkov stojí za týmto faktom vzrastajúci obľuba prsných implantátov a predovšetkým priberanie populácie. Priemerná veľkosť prsníkov slovenských žien je potom C. A mimochodom, prirodzene blond je v našich zemepisných šírkach len každá dvadsiata žena.

 

 

 
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 49 - 64 z 267

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates