topleft
topright
Dnes je 29.02.2020, Dnes je 29. február
Zajtra bude

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Sexuológia
Sex v meste icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
27.07.2010

aj na dedine, na lúke a pri vode...

Boli ste už na najnovšom filme Sex v meste 2? Nie? Nevadí, urobte si sex doma, kdekoľvek už bývate. Na sex nepotrebujete ospravedlnenie, na sex sa tešte, lebo sám osebe zlepšuje vaše zdravie, dodáva optimizmus a napomáha v kariére. Takže - čo je tiež (okrem cvičenia a zeleniny) dobrou cestou k plnohodnotnému životu?

 
Veľkosť je /predsa len/ dôležitá icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
26.07.2010
Naše pohlavné orgány majú tak nekonečne veľa individuálnych tvarov ako aj ostatné naše časti tela. Všimnite si niekedy, koľko všetkých možných veľkostí nosa existuje, a budete mať približnú predstavu o tom, koľko existuje možných variantov penisu a vagíny! Muži často hovoria, že ich penis je príliš malý, ženy si zase často myslia, že ich vaginálny otvor je príliš veľký.
 
Mlč, miláčik, mlč! icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
23.06.2010
Každý párový terapeut doteraz vyhlasoval, že komunikácia medzi partnermi je alfou a omegou štastného vzťahu. Je to naozaj tak? Vraj nie - nové výskumy potvrdzujú, že stále platí staré-známe "hovoriť striebro, mlčať zlato". Aj keď je pár spolu šťastný, je ich komunikácia veľmi jednoduchá - hovoria o tom, ako práve cítia, čo robia, kam pôjdu alebo ako vyriešiť nejaký problém.
 
Vrchol hory a vrchol orgazmu icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
09.06.2010
Žiadnemu turistovi pri výstupe na horu nejde len o dosiahnutie vrcholu a následný pôžitok z výhľadu. Inak to nie je ani pri sexuálnych aktivitách: cieľom by nemal byť len a len orgazmus. Čo ešte má horolezectvo spoločné s milovaním? Pomôžeme si príkladom: ten, kto chce vystúpiť na nejaký vrchol, sa musí na výstup najprv pripraviť, musí vedieť, akú záťaž je schopný zvládnuť a predovšetkým musí byť telesne zdatný. Aj pri milovaní je dôležité poznať cestu, ktorú chcete prejsť a predovšetkým treba poznať svoje vlastné telo.
 
Sex v čase krízy icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
17.05.2010

Doprajte si lacný a pritom lepší sex:

1.Sexhračky - pre tých, čo šetria s mierou

Je možné, že by ste ešte žiadnu z týchto vecičiek nevyskúšali? Dávno sú preč časy, keď pod posteľou ležali len jednoduché vibrátory, prípadne krúžky na penis. Technika pokročila dopredu - vezmite si taký "The Sqweel" - stimulátor orálneho sexu pre ženy s točiacim sa kolieskom, ktoré má desať jazykov, ktoré sa hýbu v troch rozličných rýchlostiach.

 
Cha, Cha, Cha...?! icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 6
Napísal tabu   
29.04.2010
6-1-3-10.jpg Aj keď sa zdá, že o pohlavnom styku medzi mužom a ženou sa už nič nové povedať nedá, predsa len existujú otázky, ktoré sa hanbíme preberať aj s lekárom, aj s kamarátmi. Preto vám ponúkame 50 odpovedí na rozpačité témy.
 
Ako sa nehanbiť, keď... icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
21.04.2010
...STE NAHÁ: Predstavte si, že strávite večer s vaším nádherným nový mužom. Vzali ste ho domov a teraz vás pomaly vyzlieka z vašich šiat. Snívali ste o tom celú večnosť - mali by ste byť v nebi. Ale namiesto toho sa vo vašej mysli opakovanie zjavujú tri obrazy: okraje ochlpenia ohanbia, strie, trasľavý zadok...Pripomína vám to niečo? Samozrejme, že áno - všetky ženy tým prešli. Ale nahota s novým mužom nemusí by takáto traumatická.
 
Španielska rozkoš icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
15.04.2010
Sex po španielsky - to je pomenovanie mužského uspokojenia medzi ženskými prsiami, ktoré vzniklo v prísnom katolíckom Španielsku. Vtedy sa mladé páriky uspokojovali touto vzrušujúcou sexuálnou praktikou, aby sa zachovalo panenstvo mladých dievčat a aby potom mohli oficiálne vstúpiť nedotknuté do manželstva. Ponúkame vám návod, ako na to:
 
Problémy s orgazmom icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
15.04.2010
7-2-5-10.jpg Existuje viac dôvodov, prečo žena nemôže dosiahnuť orgazmus. Niektoré sa dajú zistiť pri bežnom lekárskom vyšetrení a sú podmienené fyzickou poruchou. Medzi možné fyzické poruchy patrí: nedostatočná stimulácia, liečba, ktoré lieči iné ochorenia, zranenie alebo nehoda, ktoré ovplyvňujú genitálnu vnímavosť, stavy znižujúce nervovú citlivosť. Ďalšie príčiny môžu byť psychického rázu.
 
Nie sú frigidné ženy icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 3
Napísal tabu   
26.03.2010
Ak žena nedosiahne vyvrcholenie, je si sama na vine - táto výhovorka už dnes absolútne neobstojí. V minulosti si nikto nelámal hlavu nad tým, prečo to v sexe neklape tak, ako má. Muž mal pre ženu hneď naporúdzi vysvetlenie: "Veď si frigidná". Pod týmto pojmom si páni tvorstva predstavovali citovú chladnosť, ktorá ženám odoberala chuť na milovanie a bránila im dosiahnuť vytúžené vyvrcholenie.
 
Intímny bozk icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
25.03.2010
Veľa žien sa sťažuje na to, ako muži "pracujú hlavou", keď sú "dolu". Mnohí sa snažia "odhryznúť" si viac, ako dokážu prehltnúť - napr. v prípade klitorisu, vonkajších a vnútorných pyskov ohanbia alebo všetkého spoločne.
 
Je intimita zabijakom erotiky? icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
23.03.2010
7-z-5-10.jpg V jednej štúdii sa asi dve tretiny opýtaných vyjadrilo, že si svoj sexuálny život nevedia predstaviť bez emocionálnej blízkosti a intimity. Kde je však hranica medzi intimitou a prílišnou intimitou? Niekto pred milovaním zhasína svetlo, iný zas počas telesnej hygieny nechá na záchode otvorené dvere.
 
Aká je ideálna žena? icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 5
Napísal tabu   
29.01.2010
Zovšeobecnenia sú len zriedkavo úplne pravdivé, a napriek tomu sa nedajú vykoreniť. Pretrváva napríklad názor, že nemecké ženy sú vysoké a svetlovlasé, že Angličanky majú vďaka častej hmle mimoriadne jemnú pokožku a Španielky majú krátke nohy a široké boky. Rovnako sa tiež nedá dokázať alebo vyvrátiť, aké ženy uprednostňujú muži jednotlivých národov. Obyvateľom južných krajín sa vraj na ženách páčia dobre stavané nohy a boky, zatiaľ čo vraj všetci americkí muži uprednostňujú ženy s veľkými prsiami.
 
Nájdite si vlastný kľúč k fantázii icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
22.01.2010

S trochou času a úsilia môžete zistiť, aké je tajomstvo vášho osobného kľúča k sexu:

 

1. Napíšte si, alebo sa porozprávajte o tom, čo vás vzrušuje. Budťe veľmi presní. Porovnajte svoje poznámky, a ak nájdete podobnosti, urobte zoznam rovnakých vecí - napríklad, ak obaja uvediete hladkanie vaších pŕs ako osobnú obľúbenú vec.

 
Bez orgazmu icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 4
Napísal tabu   
06.10.2009
36-2-11.jpgOrgazmus nie je pre život nevyhnutný. Aj bez orgazmu sa dá dožiť vysokého veku v tom najlepšom zdraví. Kto by sa však s tým uspokojil? Oveľa viac je ľudí, ktorí ho nemôžu dosiahnuť, ale tak veľmi by chceli! Pre nich máme niekoľko dobrých tipov:
 
Masturbácia je zdravá icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 20
Napísal tabu   
24.09.2009
Masturbácia tvorí dôležitú súčasť partnerského milovania, aj keď si väčšina ľudí myslí, že táto činnosť sa vykonáva osamote (najčastejšie tajne v puberte). Ale omyl! Ak si tento zážitok doprajeme vo dvojici s partnerom, partnerkou, môže sa stať jedným z najvzrušujúcejších spôsobov, ako dvojica navzájom spozná svoje priania a potreby.
 
<< Začiatok < Predošlá 11 12 13 14 15 16 17 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 225 - 240 z 266

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates