topleft
topright
Dnes je 29.01.2020, Meniny má Gašpar

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Sexuológia
K milovaniu ženy nepotrebujú nutne orgazmus icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 4
Napísal tabu   
08.04.2013
Každá žena je iná a práve toto pravidlo platí stopercentne práve pri dosahovaní ženského orgazmu. Niektoré ženy túto slasť nespoznajú za celý život, iná ho dosahuje takmer pravidelne a niektoré dokonca prežívajú hneď niekoľko orgazmov za sebou. Uznávaná americká sexuologička B.Whipple tvrdí, že ľudia sú asi takí rozdielni ako snehové vločky. Každá je úplne iná.
 
Multiorgazmy môžu mať aj muži icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 3
Napísal tabu   
26.03.2013

Stúpenci učenia Tao a tiež indickej tantry dobre poznajú toto tajomstvo: keď zadržíte ejakuláciu, sexuálna energia sa rozšíri do celého tela. Aj muž je tak schopný predĺžiť svoje potešenie, znásobiť počet a kvalitu orgazmov.

Nemusí to byť len jeden výstrek!

Výron semena čiže ejakulácia sa skladá z dvoch fáz. Prvá - to je stiahnutie prostaty a príprava na vypudenie spermií do močovej trubice.

 
Krutá láska icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
15.03.2013
18-2-11-12.jpg Niet človeka, ktorý by mal s láskou len samé dobré skúsenosti. Áno - v prvopočiatkoch je to nádherný, obohacujúci cit. No prejde pár mesiacov v šťastnejších prípadoch rokov - a je tu kríza. Jedna, druhá, možno nevera. Vlastne - neveru nájdete pri láske takmer vždy. Ňou sa často začína nový vzťah a nová krásna láska. A čo zostáva z tej starej, vyžitej lásky? Smútok, sklamanie, trpkosť, žiarlivosť, pocit krivdy... 
 
Centrum rozkoše icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
14.02.2013

zdravie_072008_1.jpg Žiadny aspekt sexuálneho života nebol v literatúre tak často a precízne opísaný ako ženské centrum rozkoše - ženské pohlavné orgány. Staroindickí a egyptskí autori sa touto témou zaoberali rovnako naplno ako kňazi-lekári rozkvitajúcich západných kultúr. Aj silne kresťansky ovplyvnený európsky stredovek smeroval pozornosť na centrum vášne u ženy, aj keď väčšinou v negatívnom zmysle: keďže ich telá skrývali to nenávidené centrum vášní, boli tisícky žien v čase "božej" inkvizície vystavené napospas plameňom na hranici.

 

 
Na celý život? icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
13.02.2013
Každé tretie manželstvo v Európe sa rozvádza. A vo väčšine prípadov prichádza podnet na rozvod od ženy. Na začiatku chcú obaja len jedno: žiť spolu v dobrom manželstve. Celý život. Skutočnosťou však je, že keď sa vzťah dostane do krízy, východiskom býva rozvod. A takmer každý rozvod je katastrofa: vyžaduje peniaze, energiu a spôsobuje zúčastneným - manželom a deťom - stres. A znamená stratu životného štandardu.
 
Najčastejšie chyby v posteli icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
24.01.2013

Po nejakom čase môže dlhodobý vzťah skĺznuť v oblasti sexu k určitému stereotypu. Napomáhame tomu aj svojimi zlozvykmi.

1.Pohodlná bielizeň

Áno, vyťahané bavlnené pyžamo či obria dlhá beztvará nočná košeľa, ktorá dávno stratila praním tvar i farbu, sú na spanie asi to najpohodlnejšie, čo si možno predstaviť.

 

 
Milostné výkriky zvyšujú sexuálnu túžbu icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
14.01.2013
30-x-5-10.jpgStaroindická Kámasútra zdôrazňuje, že láska sa má konzumovať všetkými zmyslami. Je ich päť: zrak, hmat, čuch, chuť a sluch. S hmatom je to úplne jasné. U nevidiacich často môže nahradiť aj chýbajúci zrak. O dôležitosti čuchu tiež nemusíme nikoho presviedčať. Stavil na neho všetok kozmetický priemysel so všetkými možnými vôňami a dezodorantmi. A chuť? Najmä milovníci orálneho sexu vedia svoje. A nie nadarmo sa hovorí, že "od samej lásky by som ťa zjedol."
 
Nové tajomstvá brilantných pohybov icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 4
Napísal tabu   
27.12.2012

8-2-8-10.jpgČomu zodpovedá penis, semenníky a predkožka? Iste, robotický a nudný pohyb hore-dolu rukou, alebo ústami po jeho penise ho pripraví na akciu... no nevyslúži vám status sexuálnej bohyne. Na to potrebujete dokonale poznať partnerove erogénne zóny. Trik je v tom, že by ste mali vedieť, ktoré časti vášho vlastného tela sú podobné tým partnerovým. Vysvetlenie z biológie: muži aj ženy v matkinom brušku začínajú úplne rovnako - čiže sme stvorení z rovnakých tkanív a nervových zakončení.

 

 
Prvé očarenie icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
10.12.2012

2-b-11-12.jpg Na začiatku vzťahu sa všetko točí len okolo jednej jedinej otázky: Kedy sa vyzlečieme? Vlastne všetky aktivity, ktoré si vyžadujú oblečenie, sú druhoradé. No raz táto magická prítažlivosť vyprchá. A potom sa vám zídu naše rady, ako do vzťahu, kde začali dominovať jedlo, práca a koníčky, zas vrátiť trochu erotiky.

 

 
Ak už masturbujete, robte to správne icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 5
Napísal tabu   
28.11.2012

Masturbujte, kedy len chcete!

Existujú ženy, ktoré pri sexe s partnerom ešte nikdy nedosiahli najvyššie uspokojenie alebo cítili len ľahké vzrušenie. Keď si však klitoris stimulujú prstom alebo vibrátorom, vyvrcholia veľmi rýchlo. Ako je to možné? Americká sexuálna terapeutka Lonnie Barbachová pozná príčinu: "Mnoho žien uplatňuje pri sebauspokojovaní nesprávnu techniku.Naučili sa dosahovať orgazmus tak, že napríklad pri masturbácii držia stehná tesne pri sebe a nenaučia sa dosahovať orgazmus aj iným spôsobom."

 

 
Prečo sú muži neverní? icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
08.11.2012
2-2-9-12.jpg Mnohí za mužskou neverou vidia evolučnú teóriu, kedy muž je jednoducho lovcom, ktorý potrebuje neustále získavať novú korisť, aby získal uznanie v skupine ostatných mužov. Realita je pritom úplne inde! Veľkou mierou svoju vinu v prípade nevery muža má aj žena. Evolučná teória je len výhovorka alebo možno aj dobrá zámienka na to, aby si niektorí muži zalovili. 
 
Ako udržať šíp v tom správnom smere icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
17.10.2012

sexuologia082008_3.jpg Buďte opatrní, keď je hore ona

Jeden energicky nepresný náraz je všetko, čo potrebujete na to, aby sa roztrhla jedna z "erekčných dutín", ktoré prechádzajú celou dĺžkou penisu. Úplne roztrhnutie si bude vyžadovať chirurgický zákrok. Zjazvené tkanivo z čiastočného natrhnutia môže viesť k zakriveniu, bolestiam a dokonca aj impotencii. Viac ako tretina impotentných mužov prežila "traumu s penisom".

 

 
Análne pomôcky icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
20.09.2012
3-2-3-10.jpg "Fuj" zareaguje polovica ľudí pri zmienke o análnych sexuálnych hrách. "Huj!" povie druhá polovica ľudí, ktorých nadchýnajú možnosti, aké ponúka análna oblasť pri milostnej hre. Napriek tomu zostáva análny styk len zriedkavou praktikou a je iba "prikorenením" neobvyklého milovania. Podobne ako pri vaginálnom styku, aj tu sa začína predohrou v podobe láskania a jazykovej stimulácie. Análna oblasť je mimoriadne erotogénnou zónou.
 
Orálny sex - slasť pre každý kúsok tela icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 3
Napísal tabu   
22.08.2012

Skúsenosti aké má 37-ročný Erik, sú pre mnohých ľudí veľmi typické: "Skúmanie partnerkinho tela lízaním a saním je pre mňa veľmi vzrušujúce. Neskutočne ma rajcuje, keď napríklad perami naťahujem jej bradavky alebo ich opatrne hryzkám. Vlastne je pre mňa nesmierne vzrušujúce všetko, čo súvisí s orálnym sexom. Raz som mal podstatne staršiu a skúsenejšiu partnerku, ktorá mi ukázala všetky možnosti stimulácie pomocou úst. Pochopil som, že moje ústa majú schopnosť stať sa dodatočným pohlavným orgánom vášne.

 

 
Analýza sexuálnych fantázií icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
22.08.2012

Rezervované pre ženy

Najlepšie na erotickom fantazírovaní je to, že nemá vôbec žiadne hranice – môžete si v hlave predstaviť ten najdivokejší scenár, ktorý vás láka. Lebo mnohé ženy vzrušujú také veci a situácie, ktoré v skutočnosti vôbec nemajú chuť vyskúšať – napríklad vyspať sa s viacerými úplnými cudzincami naraz. To by v živote neurobili, ale v mysli si to predstavujú veľmi často.

 

 
Nasilu... icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
10.08.2012

8-2-10-07.jpgĽudia sa milujú /vo fyzickom zmysle slova/ často aj úplne bez chuti. Prečo? No spýtajte sa samých seba! Každému sa to prihodilo. Tu je päť najčastejších dôvodov, kvôli ktorým sa väčšina z nás premôže a ide do toho aj „nasilu“.

... radšej sex, ako hádku
Niekedy je motívom pre sex strach, že ak by sme povedali, že na milovanie nemáme chuť, vznikla by hádka. A tá by prehlušila všetko dobré, čo je práve medzi vami. Tak načo sa hádať? Jeden alebo druhý partner „podľahne“ bez odvrávania a súhlasí so sexom, aj keď naň nemá chuť.

 

 
<< Začiatok < Predošlá 11 12 13 14 15 16 17 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 161 - 176 z 265

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates