topleft
topright
Dnes je 06.08.2020, Meniny má Jozefína

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Sheila: len 18,90

1095.jpg

 

 

Sexuológia
Šťastné páry
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
27.09.2013
Je pravda, že len niektorým párom je dopriate žiť spolu dlho a spokojne, zatiaľ čo iných čaká v partnerskej oblasti takpovediac kočovný život alebo samota. Vedci sa už dlhé roky snažia zistiť, čo robia dlhodobo (a šťastne) žijúce manželské páry inak ako ľudia, ktorým sa rozpadáva jeden vzťah za druhým.

 

- podľa všetkého je veľkou chybou zdôveriť sa partnerovi so všetkými svojimi pocitmi a želaniami, teda o všetkom ho úplne pravdivo informovať. Takéto konanie býva často výsledkom priania, aby milovaný človek nebol len manželom či manželkou, ale zároveň aj najlepším priateľom. Aj existencia malých tajomstiev môže manželstvu veľmi prospievať a štipka podozrievavosti tiež neškodí. Naopak, pomáha udržiavať potrebnú dávku napätia a zamedzí tomu, aby vzťah nahlodala nuda. Koho by zaujímal človek, o ktorom vieme úplne všetko? V takýchto vzťahoch absentuje vzrušenie, nové podnety a zvedavosť.

part3.jpg

 
20 dobrých sexuálnych predsavzatí
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
26.09.2013
Je váš sex občas nudný? Už viackrát ste zatúžili po tom, aby vám partner/ka urobil/a striptíz? Alebo snívate o mohutnejšom orgazme? Stačí, ak sa budete riadiť nasledujúcimi dovolenkovými predsavzatiami!

 

1. Chcela by som ešte lepšie uspokojovať svojho partnera

 

Počas horúcej noci plnej vášne z neho vylákajte jeho najtajnejšie priania! Ale pozor: nepohoršujte sa, ak niektorá z jeho fantázií protirečí vašim osobným normám! Nechajte si jeho prianie prejsť hlavou. Skúste si predstaviť, aké pocity by vo vás vzbudila realizácia partnerovej fantázie. A potom mu ju splňte..

 

2. Chcem svoju partnerku poriadne rozpáliť!

 

Isteže, ste k nej ohľaduplný a nežný. Napriek tomu máte pocit, že ešte niečo chýba? V tom prípade si viac všímajte jej reakcie, a uprednostnite jej potreby pred svojimi! Rozmaznávajte ju ústami a rukami, až kým nebude prosiť o „milosť“!

tabu4.jpg

 
Strata túžby nie je sexuálna porucha!
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
25.09.2013
Nemať túžbu je také normálne, ako ju mať. Oboje patrí k životu.  Nie je problém, že ľudia z času na čas stratia svoju túžbu. Problémom je, že dnes majú mnohí pocit, že niečo také sa im nikdy nesmie stať. No stáva sa to každému. Kedysi, keď neexistovali prostriedky a lieky, vďaka ktorým môžeme byť jeden druhému stále k dispozícii, bolo úplne normálne, že si ženy dali každý mesiac na určitý čas pohov. V minulosti bolo tiež samozrejmosťou, že po niekoľkých rokoch spolužitia sex už nebol taký intenzívny, ako býval na začiatku vzťahu.  Nikto od dlhodobých párov neočakával, že by ich mala spájať práve sexuálna túžba.

 

No dnes sa propaguje myšlienka, že vášnivý, pravidelný sex je bežnou a potrebnou vecou – pre dobré manželstvo, pre pocit mužnosti alebo ženskosti. Takéto očakávania sú však väčšinou nerealistické a iba robia ľudí nešťastnými.

 

hu3.jpg

 
Cesta na vrchol
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
22.09.2013

Ženský orgazmus patrí medzi najväčšie záhady sveta.  Nielen ženy sa zaoberajú otázkou, čo robiť, aby ho preciťovali intenzívnejšie, či aby ho vôbec dosiahli. Aj mužom často vŕta v hlave partnerkino vyvrcholenie a väčšina hľadá v prvom rade odpoveď na otázky: ako ju privediem k orgazmu? Skutočne ho dosiahla, alebo to len predo mnou predstiera? Ako je možné, že jej trvá tak dlho, kým vyvrcholí? Prečo je pre ňu natoľko dôležité prostredie, keď mne na dosiahnutie vyvrcholenia stačí len vniknúť do ženy?

itabu1.jpg

 
Nikdy nevyslovená túžba
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
22.09.2013

Sexuálnu nesmelosť a hanblivosť môžeme vyjadriť aj takto: „Chcel by som, ale akosi nemôžem; túžim po tom, ale nedokážem to urobiť.“

 

Často krát však nejde len o činy, ide aj o neschopnosť hovoriť o tom, po čom človek túži. Namiesto činov stále len sníva o tom, ako by to malo byť.

 

34-ročná Vika spomína na svoj posledný vzťah so smútkom:

 

- Chápem, že som mu mala povedať, čo v skutočnosti chcem, ale nedokázala som zo seba dostať ani jediného slova. Nedokážem sa dostať cez nejakú vnútornú hranicu, bariéru, a vždy to končí rovnako: neviem rovno povedať o svojich pocitoch a túžbach. Vôbec nechápem, prečo je to tak. Tak radšej volím cestu úniku a rozchodu. Rozišli sme sa, a on vlastne ani nevie, prečo. A ja viem, že to bolo kvôli mojej slabosti.

itabu.jpg

 
8 tajností, ktoré žena schováva pred mužom
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
20.09.2013
1. Mala viac milencov, ako si myslíte

 

Každá tretia žena vám nepovie to správne číslo!

 

Kedy sa obávať: Iba ak by mohla byť nakazená nejakou sexuálne prenosnou chorobou

 

Ako sa zachovať: Nič nehovorte. Podľa najnovších výskumov ženy kladú väčší dôraz na nevracanie sa k minulosti. V súčasnosti sa chce sústrediť na Vás – tak ju nechajte.  Pokiaľ to jednoducho musíte vedieť, najskôr ju upokojte tým, že jej budete rozprávať príhody z Vašej minulosti. Ale ak žena očakáva, že sa Vám jej pravda nebude páčiť, pravdepodobne ju z nej ani nedostanete.

 

atabu.jpg

 
Netrpezlivosť v nohaviciach
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
19.09.2013
Prechod od obyčajného chodenia k intímnemu zblíženiu je veľmi delikátna téma. Ak sa to udeje narýchlo, namiesto vzrušenia to vyvolá opačný efekt: a tak po úspešnom začiatku nasleduje sklamanie. Bohužiaľ, častejšie bývajú sklamané ženy.

 

Psychológia si našla jednoduché vysvetlenie, prečo idú muži tak zhurta „na vec": lebo normálny muž, ktorý sám seba nepovažuje za supermana, sa celkom detsky prirodzene obáva toho, že by mu žena mohla povedať „nie". Preto sa snaží schovať svoju neistotu za silu, ktorú prejavuje ako okamžitú chuť na sex. A tak sa nejedna žena ocitne v situácii, keď ju muž po pár hodinách známosti láka domov pozrieť si „zbierku známok", fotografie z detstva, pozýva ju na šálku kávy, prípadne rovno útočí na jej city vydieraním, že sa mu veľmi páči, že je najkrajšia na svete a chce s ňou spať.

tabu.jpg

 

 
 
Teraz sa hľadá bod A!
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
17.09.2013

Orgazmus, ktorý je navodený dráždením bodu G, vzniká mechanickým dráždením prednej steny pošvy. Iste vás však bude zaujímať, že vo svojom lone majú dámy ešte jedno písmeno prepojené s erotikou: bod A. Toto miesto vraj v sebe skrýva uragán vášne a zmyselnosti. Stačí ho len nájsť a poláskať.  A potom si už len užívať neskutočné vyvrcholenia!

bod_a.jpg

 
Prečo ženy milujú aj nenávidia análny sex
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
15.09.2013

V prípade análneho sexu neexistuje nič medzi . Buď ho vaša partnerka zbožňuje , alebo nenávidi . Žiadna z týchto polôh však nemusí byť definitívna . Väčšina žien niekedy análny sex skúsila , ale len minimum z nich chce túto skúsenosť zopakovať , alebo v nej dokonca nájde zaľúbenie . Dôvod je úplne jasný : bolesť a nepríjemné pocity . Ak by si ženy boli isté , že ich análna hra nebude bolieť , výrazne by stúpla ochota k ich praktizovaniu . Na druhej strane je samozrejmé , že muži by  milovanie zozadu so svojou partnerkou radi vyskúšali a márne premýšľajú , ako sa k tomu dostať .

iiiii1.jpg

 
Jazyky v akcii
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
15.09.2013

V partnerských vzťahoch je pre orálne uspokojovanie bezpochyby najvhodnejšia takzvaná poloha 69, umožňujúca obom "zúčastneným" vzájomne si stimulovať pohlavný orgán.Táto poloha je často využívaná aj v erotickej fotografii a pornofilmoch, najmä v lesbickom sexe. Ide o to, že pre väčšinu aktívnych, ako aj pasívnych lesbičiek je orálny sex v polohe 69 najistejším spôsobom dosiahnutia skutočne silného orgazmu.

hh2.jpg

 

 
Sladký petting
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
11.09.2013

Ručná stimulácia pohlavných orgánov a bozkávanie sa označuje výrazom necking. Vniknutie do pohlavných orgánov (u ženy) alebo masturbácia penisu spadá pod pojem petting. Existuje však ešte mnoho ďalších variácií milostnej predohry. Zvýšiť sexuálnu túžbu partnerky môže muž aj pomocou penisu: Kľakne si nad partnerku ležiacu na chrbte a to tak, aby jeho pohlavný orgán bol priamo pred jej tvárou. Najprv jej môže len žaluďom prechádzať po tvári, pritlačiť ho k jej pootvoreným perám, krúžiť ním okolo jej stvrdnutých bradaviek a nakoniec vložiť úd do žliabku medzi jej prsiami.

i15.jpg

 
Spoločný orgazmus
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
05.09.2013

Je pochopiteľné, že sú ženy, ktoré majú problém dosiahnuť orgazmus. Je to často o partnerovi, môcť sa dokonale uvoľniť, naozaj uvoľniť vnútorne a dôkladne. A nehanbiť sa, vzájomne si dôverovať, nesprávať sa sebecky, musí ísť o absolútnu dôveru. Za predpokladu, že predohra trvala dostatočne dlho, dokáže žena dosiahnuť orgazmus skôr ako muž. Po prvom orgazme totiž žena zvykne reagovať na vniknutie penisu oveľa temperamentnejšie ako v prípade, že ešte nie je dostatočne vzrušená. Ak je partner šikovný, nie je zriedkavosťou, že žena dosiahne aj viac orgazmov po sebe, ešte skôr, ako dosiahne vyvrcholenie jej partner.

i33.jpg

 

 
Signály, že bude zlá v posteli
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
03.09.2013
Ostentatívne dáva najavo, že móda ju absolútne nezaujíma. Nevie si vychutnať jedlo. Jej tanec pripomína epileptický záchvat a neustále hovorí o tom, čo všetko nemôže jesť a prečo. Existujú určité signály, podľa ktorých spoznáte, že bude v posteli skutočne mizerná, ešte skôr, než sa s ňou vyspíte.

 

Sex aspoň priemernej kvality je pre fungovanie vzťahu dôležitý, či už ste ochotní priznať to nahlas, alebo nie.

i43.jpg

 
Najrozšírenejšie mýty o mužoch
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
02.09.2013
Čím väčšia veľkosť topánok, tým väčší penis. Čím častejšie si budete holiť fúzy, tým hustejšie a tvrdšie vám porastú. Priemerný muž myslí na sex každých sedem sekúnd. Menopauzu majú len ženy. Predstavujeme vám najväčšie mýty o mužskom tele a mozgu.

 

1. mýtus: Čím väčšie chodidlá, tým väčší penis

i18.jpg

 
Čas pre lásku
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
02.09.2013

Koľko je málo a koľko priveľa? 

Vedci už majú jasno v tom, ako by mal vyzerať ideálny vzťah: ako dva kruhy s veľkým prekrytím uprostred, ale nie úplné splynutie. Prvých šesť mesiacov vo vzťahu sa označuje ako zbližovacia fáza, pričom dvadsaťštyri spoločne strávených hodín znesú iba novo zaľúbené páry. Po skončení tejto fázy prichádza návrat do reality: každý hľadá svoj individuálny čas pre seba samého a tiež čas pre svoju lásku. No prečo je niekedy ťažké zorganizovať si "randenie", chodenie spolu, spoločné trávenie nocí, stretnutia s kamarátmi z detstva, čas s rodičmi, chvíľky osamote?

ili9.jpeg

 
Zázrak medicíny
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.08.2013

Vedci izolovali kmeňové bunky, ktoré dokážu stimulovať rast pŕs! Americká spoločnosť Cytori Therapeutics si už podala žiadosť o licenciu na metodiku a postup zväčšovania prsníkov touto novou cestou. Všetky pacientky, ktoré už prešli testovaním, zaznamenali úspech. Práce prebiehali v celosvetovom meradle: zúčastnili sa na nich kliniky z Londýna, austrálskeho Melbourne a japonského Tokia. ila6.jpgAký je postup "výroby" nových prsníkov?

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 129 - 144 z 270

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates